NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

32 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
órákon belül kivágásra kerül Jason Taylor, Damien Woody, Kris Jenkins és Vernon Gholston

több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ha már holtszezon, legyen kövér: Rex Ryan és a csapat igazgatója a CSI:NY egyik epizódjához forgat egy jelenetet.Dzsokijuing
Rex,lubickol ebben a népszerűségben és médiafigyelemben.
Ezt a kisebb Baltimore-ban nem kapta volna meg,ha marad HC-nek.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 731 — Saturday Night Lights
Ha már holtszezon, legyen kövér: Rex Ryan és a csapat igazgatója a CSI:NY egyik epizódjához forgat egy jelenetet.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 368 — !SuPeR6BoWL!
Kris Jenkins, NT bejelentette, hogy készen fog állni a TC-re, a második ACL-jéből fog ezzel visszatérni, ha sikerül neki.deny79
Én drukkolok neki, hogy sikerüljön

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kris Jenkins, NT bejelentette, hogy készen fog állni a TC-re, a második ACL-jéből fog ezzel visszatérni, ha sikerül neki.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
David Harris, LB kapta a franchise taget. Ő is meg fogja érdemelni a nagy pénzt.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rex Ryan kezdi megint, garantál egy másik SB-t, ha az idei nem jött össze. Knicks meccsen volt, ott mondta Jill Martin-nak: "Last year, I thought we'd win it," he told Martin. "This year, I know we'll win it."deny79
Ugy látszik ez a vesszőparipája. Azért ő is tudja hogy nem ilyen egyszerű. Valamit meg mindig kell mondani a médiának. Én azért örülök hogy a HC. Jó lenne ha lenne idény, utána bejutni a rájátszásba, majd eljutni a döntöbe és utána meg megnyerni, de ez azért nagyon messze van. Még az idény is kérdéses! Hajrá JETS!!
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
Jets ihlette nascar kocsim trackmania kupára 😊
nascar kocsi
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rex Ryan kezdi megint, garantál egy másik SB-t, ha az idei nem jött össze. Knicks meccsen volt, ott mondta Jill Martin-nak: "Last year, I thought we'd win it," he told Martin. "This year, I know we'll win it."
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jets Sign K Nick Novak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Harrisen tervezitek használni a franchise tagot, nem valamelyik nagynevű WRen.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 248 — Ajmo Vatreni
Tart a keretfeltöltés erősen itt is, egyelőre ők vannak future szerződéssel: Logan Payne elkapó, Matt Kroul védőfal, Drew Willy irányító, Carlos Brown és Chris Jennings futók, Dennis Landolt, Marlon Davis, és Robby Felix támadó fal, Lorenzo Washington és Carlton Powell védőfal, Cody Brown, Brashton Satele, Joey LaRocque, és Brian Toal linebacker, Will Billingsley, Ellis Lankster, és Richard Taylor secondary, T.J. Conley punter.deny79
Szerintem kezdjük tanulni a neveket, ha rosszul haladnak a tárgyalások, könnyen előállhat a "Cserecsapat" c. film 😊civilmanu
És az irányító Shane Falco. 😊
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Tart a keretfeltöltés erősen itt is, egyelőre ők vannak future szerződéssel: Logan Payne elkapó, Matt Kroul védőfal, Drew Willy irányító, Carlos Brown és Chris Jennings futók, Dennis Landolt, Marlon Davis, és Robby Felix támadó fal, Lorenzo Washington és Carlton Powell védőfal, Cody Brown, Brashton Satele, Joey LaRocque, és Brian Toal linebacker, Will Billingsley, Ellis Lankster, és Richard Taylor secondary, T.J. Conley punter.deny79
Szerintem kezdjük tanulni a neveket, ha rosszul haladnak a tárgyalások, könnyen előállhat a "Cserecsapat" c. film 😊

Go Jets!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tart a keretfeltöltés erősen itt is, egyelőre ők vannak future szerződéssel: Logan Payne elkapó, Matt Kroul védőfal, Drew Willy irányító, Carlos Brown és Chris Jennings futók, Dennis Landolt, Marlon Davis, és Robby Felix támadó fal, Lorenzo Washington és Carlton Powell védőfal, Cody Brown, Brashton Satele, Joey LaRocque, és Brian Toal linebacker, Will Billingsley, Ellis Lankster, és Richard Taylor secondary, T.J. Conley punter.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
http://www.origo.hu/sport/20110124-csapattarsara-kente-orra-tartalmat-a-jets-asza-video.html
😂
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Kár, hogy elment az 1. félidő a támadás ritmusának keresésével illetve a Mendenhall utáni kutatással... Ha semmi más nem javult volna, csak a fegyelem, kevesebb szabálytalansággal is közelebb lehettünk volna.
Cromartie nem bírta idegekkel szerintem, mindenki más nagyon ott volt.
Én sem vállaltam volna be az onside kick-et, a védelem eléggé jól szerepelt, a támadófal meg éppen a seggén vette a levegőt...
Go Jets és hajrá Ládagyár!

Go Jets!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 826
úristen ilyen szarul játszani, száncsítát lekéne cserélni, de az egész csapat nagyon gyenge :mad:unearth
lol
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 715 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok! Grafika nektek bár èn is a Pittnek szurkoltam Lt miatt sajnálom picit. Jövőre esetleg mondjuk ellenünk 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Grat! Nagyon jó csapatotok van! LT... Sajnálom. Rettenetesen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Grata Jetsnek, és hatalmas tisztelet. Óriásit küzdöttek a 2. félidőben, ahol majdnem minden összejött. A történelmi fordítás egy hajszálra volt.
Jövőre jobbak lesztek!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
egyszerűen nem értem miért nem lehet többet passzolni, ha egyszer a futás nem megy

szerk:
na ennyi volt, ilyen szar játékkal ami az első félidő volt azt már nem lehetett kijavítani, ha az első félidőben nem ennyire lélektelen játékot nyújtunk simán nyerhettük volna, de hát nincsen "ha"
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
úristen ilyen szarul játszani, száncsítát lekéne cserélni, de az egész csapat nagyon gyenge :mad:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Packers lesz az ellenfél a Super Bowlban 😛
GO JETS!!!
több mint 13 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
Úgy legyen, +1, leccgó, stb.

JETS!!!
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!