New York Jets

33 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Újra megszülettem Folk field goaljánál de meglett! Már boldogan várom a hétfőt.
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Visszanézve az összefoglalót, Cromartie-t szidtam a Colt TD-nél, de talán Pool keresztezett bénán.
Nick Mangold mekkorát sprintelt az INT visszahordásnál...

Go Jets!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Nem hittem volna, hogy Sanchez végig tudja vinni az utolsó drive-ot, de sikerült neki... Gratulálok a győzelemhez. 😉 Remélem valahogy a Pats-t is sikerül megállítanotok, és akkor (remélhetőleg) találkozunk az AFC-döntőben.
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Gratulálok!
Fantasztikusak voltatok! Remek D (Colts 1 TD + 3 FG-ra volt képes hazai pályán, WTF!), clutch O!
A félidei elemzés nagyon bejött az offense-nél!
Sok sikert a jövő hétre is!


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Atyaisten mekkora meccs volt... <3 komplett pass D#, mert olyat játszottak PM ellen, mint alig bárki idén, <3 Sanchez, mert a legjobbkor volt a legjobb (unearth mostneszójjábe plíz 😀 ), Folknak pedig mostantól... nem a jóédesanyukáját 😊

MIN-DEN-KI BOS-TON-BA!
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Megmondtam, simán nyertünk!
Óriási volt, hogy blitz nélkül kibírtuk!
Brady, lesz nálunk olló, vége a Bieber style-nak, megkopasztunk!

Go Jets!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
viccelsz? legnagyobb fanjuk vagyok

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 889 — megbékéltem tom bradyvel
tán a jets-nek szurkolsz? :o

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
na megigérem, ma én is beírom majd a kis rigmusotokat.

több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 13 éve
richvar Detroit Lions Connecticut Huskies 38
J-E-T-S, Jets, Jets, Jets!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ezt séróból, hibátlanul csak az érintett két csapat fanjai tudják. 😂

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a mai nap folyamán egész nap szurkálni fogom a voodoo babámat, Paytonnak rossz napja lesz 😀unearth
csóró saints

több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
a mai nap folyamán egész nap szurkálni fogom a voodoo babámat, Paytonnak rossz napja lesz 😀
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Istenkirály, nézem ezeket az "év csapata" választásokat, hát... Jets játékos nem sok van (eddig nincs). A nemzetisportnak például sikerült az AFC 25 fős keretébe 12 olyan játékost (fél csapat) összeszednie, akik playoffba sem jutottak be. OK, tudom, hogy attól még lehetnek jók, de a "legértékesebb játékosok teremtsenek valami értéket (Easterbrook)".
Bár nekem eddig tetszik, hogy minden elemzés PeytonManning, PeytonManning, PeytonManning... Bekúszunk a radar alatt.

Go Jets!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A jövö évi sorsolásunk:

HOME: Buffalo, Miami, New England, Kansas City, San Diego, Jacksonville, Dallas and the New York Giants

AWAY: Buffalo, Miami, New England, Denver, Oakland, Baltimore, Philadelphia and Washington.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Colts a következö ellenfél. Remélem Manning nem fogja szétdobálni magát, bár erre jo esély van. Valahogy oda kéne érni hozzá! Kiszámithatatlan ki nyeri meg, mindenesetre én drukkolok a Jetsnek!
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
"I was keeping the streak alive," a smiling Sanchez said of his cameo appearance against Buffalo on Sunday. "Look out Brett."

Go Jets!
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
szerintem jobb lenne a Chiefs, Manning bármikor tud csodát tenni, és a passz ellen sem vagyunk a legjobbak ellenben a KCnél a futás szerintem fogható
amugy ennyi IC-t én még nem is láttam egy meccsen, meg pláne hogy némelyik mekkora homály volt 😀
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Megmondtam, simán nyertünk. Mivel egy div-ben vagyunk, nem vigasztalnám a Bills fanokat azzal, hogy jövőre jobbak lesznek 😊
Remélem a srácok kipihenik magukat.
Nem tudom, Chiefs vagy Colts lenne a jobb... Bár mindegy, hasonló védelemmel, mint ma (bár az ellenfél kissé erősebb lesz ill. komolyabban veszi majd) lehet esély.

Go Jets!
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
BUÉK minden Jetnek 😊
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
Boldog Újévet és Jets SuperBowlt kívánok mindenkinek 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Az egész csapat Chicagoban vesztegel, edzés nincs, megy a léhűtés.