New York Jets

33 feliratkozó

több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Polamalunak elromlott a hajvasalója 😊 Remélem sikerül kihasználni az alkalmat.
Go Jets!

Go Jets!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
The Jets have signed DT Jarron Gilbert to the active roster from the practice squad
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
A hülye San Alozi-val kapcsolatban azokat nem értem, akik azt írják, hogy "jellemző a Jets-re" "Csaló csapat" meg ilyenek. Mit csináltunk eddig a dumán kívül? Csaltunk (filmeztük a másik csapatot titokban)? Durván játszottunk? Szerintem az átlagnál biztosan nem voltunk durvábbak. Hülyék lennének a csapatnál? Azok vannak mindenhol, nézzük az elmúlt hetek arrest bajnokát, a Tampát. Ők aljas csapat lennének?
Nagy a szája Rexnek, dehát mit mondjon? Copy-paste a Patriots előző ellenfelének edzőjétől? A meccs után simán bevallotta, hogy a mi seggünket rúgta szét az ellenfél.
Ettől vagyunk csaló, alattomos csapat?

Amúgy a csávóról már a meccs közben, a meccskövető topikban azt írtam, hogy 50.000 $ büntetés. Az elmaradó fizetéssel össze is jön 😊

Go Jets!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
Ez nem jött most be, és a multkor sem 😛 Ventura
Akkor a Steelers-meccs előtt is lődd el ezt, légyszíves. 😛 😊

Sok drop, rossz döntések Sanchez és az edzők részéről - sok punt az ellenfél 35~40 yardról, menjünk neki vagy rúgjuk rá, de így azt az üzenetet adjuk, hogy feladtuk a meccset.
Pont a Steelershez megyünk... Remélem lazán vesznek minket, Polamalu otthonhagyja a hajvasalót, vagy valami...
civilmanu
Futójáték és futás elleni védelem mindkét oldalon erős, szerintem ezek nullázzák egymást. Az lehet az esélyünk, ha Sanchez megint rossz napot fog ki (Troy pedig remélhetőleg most sem hagyja otthon a hajvasalót 😊 ), illetve ha BB-ék ki tudják használni a Jets-secondary meggyengülését. Hasonlóan kemény, defense-orientált meccset várok, mint a Ravens elleni találkozónk volt, és ebben a szezon eddigi részében jók vagyunk.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát enyhén szolva nem volt szép, de nem mi tettük, akik csak szurkolnak a Jetsnek szoval én biztos nem szégyelem magam miatta. Nem láttam a meccset csak a végét, mondjuk az is éppen elég volt belőle. Megint rossz játék, és ez nagyon rossz jel a jövöre nézve. Szerintem bejut a csapat a rájátszásba még akkor is ha mondjuk a Pittsburgh és Chicago L. Ha behuzzák a Bills meccset akkor 10-6 amivel szerintem meglesz a PO. De ha megvan a PO akkor ez a teljesitmény egy nagy 0 lesz, persze ott már azért nüanszokon mulik egy egy meccs. Hát Ryannek nem kellett volna olyan magabiztosan nyilatkozgatnia a szezon előtt és sokszor közben is mert lehet hogy a játékosok is elhitték hogy akár jo játék nélkül is megvan a bajnoki cim.Komolyan mondom tiszta égő, ilyen előzmények után egy ilyen szezon ahol nyögvenyelősen(sokszor szerencsével) verjük a nálunk szerényebb mutatoval rendelkező csapatokat, a jobb mutatoval rendelkezőktől gyakorlatilag simán kikapunk(szerintem a Baltimore és a Packers ellen is sima volt nem csak a Pats ellen), kivéve Pats hazai pálya és ennyi! Ez igy nagyon gyenge!!!!! A szomoru hogy ez egy nagyon fontos meccs volt hazai pályán mindössze 6 ponttal. Egyszerüen hihetetlen! Nem valami jo ómen idén a hazai pálya, lehet hogy már csak ebben bizhatunk, mert az garantált hogyha meglesz a PO akkor végig idegenben kell majd helytállni, igaz valoszinü nálunk jobb mérleggel rendelkező csapat ellen, ez viszont nem biztos hogy jó ómen. Nem ártana megmutatni a Steelers és Bears ellen hogy igenis van tartása és főleg tudása a csapatnak és nem csak azért jutottak be a PO-ba(márha bejutnak) mert megverték a gyengébb csapatokat! Sajnos az utobbi hetek(igazábol nem csak az utobbi hetek) rossz játéka nem vetíti előre a Jets győzelmét a Steelers otthonában, de persze ugy mint minden Jets drukker én is remélem hogy megmutatják a srácok hogy tudnak ők győzni egy náluk jobb mérleggel rendelkező csapat ellen! Hajrá JETS!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nincs Jets meccs balhé nélkül.

Sal Alosi, az erőnléti edző kigáncsolta a meccsen Nolan Carroll, Fins CB-t.Höri
Idén már nem lesz köze a Jetshez, illetve 25ezres büntetést kapott.
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
ejjha még indexen is kint van, ilyet se láttam még, indexen hír nflről, látszik a botrány az botrány http://sportgeza.hu/sport/nfl/2010/12/13/ennel_mocskosabb_sportszerutlenseg_nincs/

egyébként szerintem nem volt magánál teljesen amikor csinálta, és nem gondolta végig a következményét a tettének, hirtelen reflexből buktatta, persze elítélendő de ne állítsuk már be világ legaljasabb dolgának, mindenkivel volt már olyan hogy elborult az agya és olyat tett amit tiszta fejjel elítélne ő is, de annyira felvolt spannolva hogy elkövette az adott dolgot de egyből kapcsolt hogy baszki mekkora hülyeséget tettem és már akkor bánja az egészet (legalábbis velem már volt ilyen 😀 )
az index szalagcíme meg egészen egyszerűen nevetséges , a legsportszerűtlenebb paraszt címet ibrahimovictól vétek lenne elvenni, csak egy kis példa milyen amikor higgadtan, megfontoltan sportszerűtlenkedik, és ez csak egy példa a sokból http://www.youtube.com/watch?v=6CrhVUgUvoYunearth
azért Gunnar Prokoppot, aki még a Hypo edzőjeként ütötte el az ellenfél játékosát, itthon is mindenki kiátkozta a tettéért, akkor ő első fokon örökös eltiltást kapott, nem kívánom ezt a ti edzőtöknek - mert álszent dolog lenne - de azért remélem korrekt büntetést kap, minden téren...

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ejjha még indexen is kint van, ilyet se láttam még, indexen hír nflről, látszik a botrány az botrány http://sportgeza.hu/sport/nfl/2010/12/13/ennel_mocskosabb_sportszerutlenseg_nincs/

egyébként szerintem nem volt magánál teljesen amikor csinálta, és nem gondolta végig a következményét a tettének, hirtelen reflexből buktatta, persze elítélendő de ne állítsuk már be világ legaljasabb dolgának, mindenkivel volt már olyan hogy elborult az agya és olyat tett amit tiszta fejjel elítélne ő is, de annyira felvolt spannolva hogy elkövette az adott dolgot de egyből kapcsolt hogy baszki mekkora hülyeséget tettem és már akkor bánja az egészet (legalábbis velem már volt ilyen 😀 )
az index szalagcíme meg egészen egyszerűen nevetséges , a legsportszerűtlenebb paraszt címet ibrahimovictól vétek lenne elvenni, csak egy kis példa milyen amikor higgadtan, megfontoltan sportszerűtlenkedik, és ez csak egy példa a sokból http://www.youtube.com/watch?v=6CrhVUgUvoYunearth
pont arról van szó, hogy hagyjuk meg a soccereseknek. tartom, hogy ennél sportszerűtlenebb, ahogy te írtad, aljasabb dolgot egy sportpályán nem lehet elkövetni: a pályán kívülről, egy arrafelé nem figyelő, így védtelen játékost így elintézni.. csodálom, hogy nem mentek neki. is hidd el, hogy ugyanez lenne a véleményem, hogyha a Packers, vagy a saját csapatom edzője csinálná 😉

több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
ejjha még indexen is kint van, ilyet se láttam még, indexen hír nflről, látszik a botrány az botrány http://sportgeza.hu/sport/nfl/2010/12/13/ennel_mocskosabb_sportszerutlenseg_nincs/

egyébként szerintem nem volt magánál teljesen amikor csinálta, és nem gondolta végig a következményét a tettének, hirtelen reflexből buktatta, persze elítélendő de ne állítsuk már be világ legaljasabb dolgának, mindenkivel volt már olyan hogy elborult az agya és olyat tett amit tiszta fejjel elítélne ő is, de annyira felvolt spannolva hogy elkövette az adott dolgot de egyből kapcsolt hogy baszki mekkora hülyeséget tettem és már akkor bánja az egészet (legalábbis velem már volt ilyen 😀 )
az index szalagcíme meg egészen egyszerűen nevetséges , a legsportszerűtlenebb paraszt címet ibrahimovictól vétek lenne elvenni, csak egy kis példa milyen amikor higgadtan, megfontoltan sportszerűtlenkedik, és ez csak egy példa a sokból http://www.youtube.com/watch?v=6CrhVUgUvoY
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
rohadt istenverése ez a mexikói, szerintem elúszott a playoff, talán a buffalot tudjuk megverni, az meg kevés lesz, lassan két évet kapott mégis képtelen alkotni, szerencsétlen csapat, egy normális irányítóval teljesen máshol lehetneunearth
Sanchez is szar volt de megint mindenki más is, nem lehet az ő nyakába varrni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valaki egy Yutube-s linket vágjon már hozzám legyen oly drága, mert az NFL.com-os videokat nem tudom megnyitni.... 😊 :cool:

Köcce!deepsilver
http://www.youtube.com/watch?v=1dzKxhh8fJQzinedine5
Köszönöm!

Ez tényleg szánalmas!
Ami az egészben a legrosszabb az az, hogy onnan számít a legkevésbé egy játékos bármilyen bady contact-ra.... 😕
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
Valaki egy Yutube-s linket vágjon már hozzám legyen oly drága, mert az NFL.com-os videokat nem tudom megnyitni.... 😊 :cool:

Köcce!deepsilver
http://www.youtube.com/watch?v=1dzKxhh8fJQ
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valaki egy Yutube-s linket vágjon már hozzám legyen oly drága, mert az NFL.com-os videokat nem tudom megnyitni.... 😊 :cool:

Köcce!
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
Hihetetlenül szánalmas volt.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nincs Jets meccs balhé nélkül.

Sal Alosi, az erőnléti edző kigáncsolta a meccsen Nolan Carroll, Fins CB-t.Höri
undorító volt, remélem, eltiltják. ilyet nem tehet egy edző, semmilyen körülmények között.

http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d81cd974e/Dolphin-gets-tripped-on-Jets-sideline?module=HP_video

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 888 — !SuPeR6BoWL!
Mekkora gyökér húzás volt az az edzőtől!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem tudom srác mennyire sérült meg, de komolyabb baja is lehetett volna.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nincs Jets meccs balhé nélkül.

Sal Alosi, az erőnléti edző kigáncsolta a meccsen Nolan Carroll, Fins CB-t.

több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Sok drop, rossz döntések Sanchez és az edzők részéről - sok punt az ellenfél 35~40 yardról, menjünk neki vagy rúgjuk rá, de így azt az üzenetet adjuk, hogy feladtuk a meccset.
Def jó volt, sajnos nem szereztek TD-t, már csak bennük bíztam.
Pont a Steelershez megyünk... Remélem lazán vesznek minket, Polamalu otthonhagyja a hajvasalót, vagy valami...
Utána a Bears - fogadni mernék, hogy ellenünk már nem lesznek olyan nullák, mint ma a Pats ellen.
Go Jets!

Go Jets!
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
Ez nem jött most be, és a multkor sem 😛

Most tényleg szarul játszottatok :-S Azon csiodálkoztam ott az End Zone-ban... pedig üresen volt és kicsúszott a kezéből :-S
Csomó drop, incomlete passz

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
rohadt istenverése ez a mexikói, szerintem elúszott a playoff, talán a buffalot tudjuk megverni, az meg kevés lesz, lassan két évet kapott mégis képtelen alkotni, szerencsétlen csapat, egy normális irányítóval teljesen máshol lehetne
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
7. Plenty is riding on Vernon Gholston's first sack. The Jets' defensive end, New York's 2008 first-round pick, keeps getting closer and closer to the first sack of his NFL career. According to NFL Players Association documents, Gholston needs only one sack to trigger a $9.1 million roster bonus that the Jets would have the option to pick up next March. Gholston also could activate the $9.1 million bonus with 20 percent play time this season or one fumble recovery. If the Jets declined to pick it up, Gholston then would become an unrestricted free agent. This is an escalator that the Jets worked into Gholston's contract last offseason, when the two sides agreed to restructure his deal. So one sack, one fumble recovery, one interception or 20 percent play time could mean a big payday -- or it could punch Gholston's ticket out of New York.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Pár csapat már a héten bíztosíthatja PO helyét:

Jets
1. Nyernek és a Chargers veszít vagy döntetlent játszik és a Jax veszít vagy döntetlenezik VAGY
2. Nyernek, Chargers lose vagy x, Colts lose vagy x VAGY
3. Döntetlent játszanak, Raiders lose vagy x, Chargers lose, Colts lose
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Leigazoltátok Emanuel Cook, safetyt. UDFA-ként került hozzátok 2009-ben, 2 előszezonban játszott (tavaly és idén értelemszerűen), ezalatt 12 tackle, 1 interception, 1 felszedett fumble a mérlege. Egyszer sem volt még az 53as rostereteken, vagy a PS-etekben. Pár hetet töltött el a Buccs PS-ében anno, illetve az UFL-ben játszott.
Laveranues Coles (WR) helyére jött most.deny79
Jared Cook testvére.
Jó játékos, csak kurva hülye.
a 2009-es outback bowlról is eltiltatta magát, ezért nem draftolta senki, pedig standard 4-5. körös prospect volt.
nem lesz már belőle semmi, hiába aktiválgatja 1-2 csapat, pedig én szerettem a játékát.Höri
De azt tudjátok, hogy hogyan került ő a csapathoz? Úgy, hogy az első választott visszamondta:

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/4424/jobb_ma_egy_vereb

Érdekes dilemma...somebody08
Közben kiderült, hogy a Jets csak PS-be hívta, de abból a szempontból nincs jelentősége a dolognak, hogy Fitzhugh azt hitte aktív rosterre kerül, így utasította vissza.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
2 mozgás a PS-ben: Cummings (LB) ment a Cowboys 53as rosterére, Andre Ramsey (OG/OT) el lett küldve. Helyettük jöttek: Brashton Satele LB és Isaiah Trufant CB