Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nem lejár a szerződése? Vagy 1 éve van még? Esetleg rosszul emlékszem és hosszabbított tavaly?Shawn84
Még egy éve van.
 www.bleedinggreennation.com/2009/12/9/1193588/andy-reid-signs-contract-extension
99%, hogy ez a 2013-as szezonra is vonatkozik. Bébé
Túl magabiztosan rugdalja ki az embereket. Nem tetszik ez nekem. Kezdek megijedni.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nem lejár a szerződése? Vagy 1 éve van még? Esetleg rosszul emlékszem és hosszabbított tavaly?Shawn84
Még egy éve van.
 www.bleedinggreennation.com/2009/12/9/1193588/andy-reid-signs-contract-extension
99%, hogy ez a 2013-as szezonra is vonatkozik.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Azt lehetett olvasni, hogy Babin cut-olásának nem igazán örült Washburn. Lehet, hogy ezt megmondta Reid-nek is. 😀

Twitterről ez-az:
- Washburn szemében Babin soha nem csinált semmit sem rosszul és ez pár játékost eléggé idegesített.
- Volt, hogy T.Cole csak úgy kisétált egy Dline-megbeszélésről.
- Landri-nek is vmi baja volt a meccs után.

Érdekes szezon ez és az a baj, hogy sohase fogjuk megtudni, hogy valóban mi megy a háttérben.
Így pl nagyon úgy jön le, hogy Reid a hülye, de ennyire már csak nem lehet. 😀
Mármint, hogy elküldi Washburn-t pedig szerinte jól dolgozik, meg nincs vele semmi gond.
A kérdés, hogy a többi edző és játékos szemében megvan-e még a tisztelet Reid felé. Vagy Ők is úgy gondolják, hogy Istent játszik.
A végén még év végén maradni fog Reid. 😀
Bár sztem Lurie ezt nem meri meghúzni. Igaz kérdés, hogy ilyenkor mekkora kárpótlást kéne fizetni Reid-nek. Mert ha sok millióval többet, mint amennyi Reid fizetése, akkor lehet úgy lesz vele Lurie, hogy inkább maradj még egy évet, de akkor kevesebb pénzt viszel el. 😀
Bébé
Nem lejár a szerződése? Vagy 1 éve van még? Esetleg rosszul emlékszem és hosszabbított tavaly?
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Azt lehetett olvasni, hogy Babin cut-olásának nem igazán örült Washburn. Lehet, hogy ezt megmondta Reid-nek is. 😀

Twitterről ez-az:
- Washburn szemében Babin soha nem csinált semmit sem rosszul és ez pár játékost eléggé idegesített.
- Volt, hogy T.Cole csak úgy kisétált egy Dline-megbeszélésről.
- Landri-nek is vmi baja volt a meccs után.

Érdekes szezon ez és az a baj, hogy sohase fogjuk megtudni, hogy valóban mi megy a háttérben.
Így pl nagyon úgy jön le, hogy Reid a hülye, de ennyire már csak nem lehet. 😀
Mármint, hogy elküldi Washburn-t pedig szerinte jól dolgozik, meg nincs vele semmi gond.
A kérdés, hogy a többi edző és játékos szemében megvan-e még a tisztelet Reid felé. Vagy Ők is úgy gondolják, hogy Istent játszik.
A végén még év végén maradni fog Reid. 😀
Bár sztem Lurie ezt nem meri meghúzni. Igaz kérdés, hogy ilyenkor mekkora kárpótlást kéne fizetni Reid-nek. Mert ha sok millióval többet, mint amennyi Reid fizetése, akkor lehet úgy lesz vele Lurie, hogy inkább maradj még egy évet, de akkor kevesebb pénzt viszel el. 😀
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Amúgy a punt return Td szerintem zseniális volt.

több mint 11 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Janek megkért, hogy írjam be a következőt: Az élménybeszámolóval kapcsolatban az a helyzet, hogy van már kész egy verzió, de szeretné még bővíteni, így várni kell rá pár napot. Ebbe képek is kerülnek majd bőséggel. Tehát a kérdés az, hogy megvárjátok e azt a verziót, vagy mindenképp szeretnétek előbb megnézni a képeket??Shawn84
A szűz barátnők alatt betanult szöveggel felelnék: Én tudok várni.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Janek megkért, hogy írjam be a következőt: Az élménybeszámolóval kapcsolatban az a helyzet, hogy van már kész egy verzió, de szeretné még bővíteni, így várni kell rá pár napot. Ebbe képek is kerülnek majd bőséggel. Tehát a kérdés az, hogy megvárjátok e azt a verziót, vagy mindenképp szeretnétek előbb megnézni a képeket??
több mint 11 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Ettől megfeküdtem:  fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2012/12/03/Terrell_Owens_Teas_Az_NFL_otven_arnyalata/
több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Reid a fejébe vette, hogy távozása előtt még tönkreteszi a franchise-t...
Valaki állítsa már meg az öreg rozmárt!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bakker nem érdemeljük azt se, hogy a következő idényben pályára lépjünk Lurie Reid nálam emberiességből most tripla 1-s
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Miiiiiiiiiiiiiiiii vaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnn ezt nem hiszem el de most tényleg Bowels miért nem aki elvileg a Sec edző és hát.... elmennek a nem tudom hová pont most kezdett éledezni a D-Line.....
több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Washburn-t is kirúgtuk!Az igen, ki lesz a következő??Ez már vicc
több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Ez is csak egy idei meccs volt.Azt kell mondjam amennyivel olcsóbb annyival nem rosszabb mint Vick.
Jöhet a csak 3 meccse volt stb duma meg,hogy ki mennyit nyert(jó ez vicc).De ő legalább nincs betojva,látszik rajta még hátrányban is hogy töri magát még az oldalvonal mellett is.Nem egy P.M aki még 10pontos előnynél a 4.negyed utolsó drive-ja előtt is elemez de ugye olyan nem sok van.

Azt meg sem merem kérdezni a szakiktól,hogy jövőre jön e olyan tehetség mint Luck?
Nézd meg a mai meccsüket pl. Janek
Vick is töri magát rendesen azért sérült..
Az elhivatottságát és akaratát végképp nem kellene megkérdőjelezni, azok után amit kap egy meccsen. Cutler hasonló törésteszt után milyen hisztiket vág le?
Az meg hogy Foles oda teszi magát..hát csúnya lenne ha egy rookie nem így tenne, ez a minimum.Volt 3-4 nagyon szép passza, de hát ez az Nfl,én semmi extrát nem látok benne,dobott egy két olyan homályt+ picket is csak megúszta.Akkor most másként értékelnétek. Én nem tudom mi lehet belőle, jelenleg 1-2évig véleményem szerint Vick-el jóval jobbak az esélyeink,ha normális o-linet kap és olyan playeket hívunk amik kihasználják előnyeit és ellensúlyozzák hátrányait. A fizetés miatt nem aggódnék, van capspace és lesznek még távozók(Nándi paycut vagy cut).
1/1 ha meglesz Geno Smith-t elhoznám, hozzászoktam a színes bőrű qb-khoz, nem tudom elképzelni másként a csapatot, lehet ezért ragaszkodok Vick-hez is..
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez is csak egy idei meccs volt.Azt kell mondjam amennyivel olcsóbb annyival nem rosszabb mint Vick.
Jöhet a csak 3 meccse volt stb duma meg,hogy ki mennyit nyert(jó ez vicc).De ő legalább nincs betojva,látszik rajta még hátrányban is hogy töri magát még az oldalvonal mellett is.Nem egy P.M aki még 10pontos előnynél a 4.negyed utolsó drive-ja előtt is elemez de ugye olyan nem sok van.

Azt meg sem merem kérdezni a szakiktól,hogy jövőre jön e olyan tehetség mint Luck?
Nézd meg a mai meccsüket pl. Janek
| Janek ezt most kinek írtad? (mert olyan mintha vkinek reagáltál volna) 😀 Nekem pl nem kell bizonygatni pláne a mai meccs után ahol nem volt tökéletes minden, voltak szépen hibák a QB részéről, de ha jól megnézzük gyakorlatilag a második számú ha a falat nézzük kb 3 számú O tett fel annyi pontot a táblára amennyit igaz a némi hiánnyal rendelkező Dallas D ellen.
Bár néha azt éreztem úgy vannak vele úgyis tesz fel Romo annyi pontot amennyit kell, hogy nyerjenek nem kell agyon védekezni magukat ez mondjuk így is lett.
|

Szvsz Folesból ha ügyesen bánnak vele simán lehet egy A Smith szintű QB kérdés mi kell nekünk és milyen irányba akarunk elindulni. Elismerem Vick látványosabb tehetségesebb több a nagy játék benne stb, de mit akarunk? A jelen futó gárdával sztem simán vállalható a a Smith féle irány, D-t kell hozzá erősíteni de azt nagyon 😀 és akkor rendben is leszünk. Persze csak "majd jövőre" 😛
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Ez is csak egy idei meccs volt.Azt kell mondjam amennyivel olcsóbb annyival nem rosszabb mint Vick.
Jöhet a csak 3 meccse volt stb duma meg,hogy ki mennyit nyert(jó ez vicc).De ő legalább nincs betojva,látszik rajta még hátrányban is hogy töri magát még az oldalvonal mellett is.Nem egy P.M aki még 10pontos előnynél a 4.negyed utolsó drive-ja előtt is elemez de ugye olyan nem sok van.

Azt meg sem merem kérdezni a szakiktól,hogy jövőre jön e olyan tehetség mint Luck?
Nézd meg a mai meccsüket pl.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
| Na ez egy jó meccs volt csak a D-nek kellett volna szólni hogy meccs van 😛 akkor Brown újabb fumblija is belefér, aki amúgy zseniálisan fut. Ez az hogy van kb 2 biztosan kiváló futónk de lehet 3 csak az igazán jó passzjáték hiányzik kíváncsi leszek hogy oldjuk ezt meg mondjuk jövőre Shady és Brown között. |
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
😊

több mint 11 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Baek, most írt egy haverom a stadionból, beszarok...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Na a kc is megverte a pantherst szóval kemények vagyunk 😊

több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Le a kalappal, ennyi szopás után is fenn maradtok, respect!!
Nekem már nincs lelki erőm, ha Vick játszana talán de nagyon elveszi a kedvem hogy CSAK a becsületünkért küzdünk.Remélem azért legalább küzdünk..
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elvileg én is.

| Akers sztem nagy bajban van... |
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valószínűleg...

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
én is

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
Szokás szerint leszek. Jóban-rosszban.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Ki marad egy jó kis hajnali röhögésre?