Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 601 — Eagles fan
| Vége a nyolc meccs óta tartó vereség sorozatnak. :cool: El sem hiszem. |


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Kurt Coleman FS Inactive
Matt Kopa T Inactive
LeSean McCoy RB Inactive
Mike Patterson DT Inactive
Chris Polk RB Inactive
Greg Salas WR Inactive
Michael Vick QB Inactive

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
erre felteszem maradék zsebpénzem bár úriember biztosra nem fogad.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 661 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hogyan juthatunk playoffba 😛 ->  www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/eagles-talk/Believe-it-or-not-Eagles-can-still-make-?blockID=811467&feedID=692Rataxes
Irány a PO! 😀 (2008 után szabadon 😀 )
És ebbe az a vicc, hogy simán reális. 😀
Bébé
Na akkor nem várok tovább, ha már előhoztátok 😛 kb egy hete leírtam ugye ezt Shawnnak, ide nem mertem beírni, mondván megint szimplán hülyének tartotok, annyi módosítással, hogy a Skins meg a Boys meccs X lesz. Lehet kb 5 órán belül borul minden, de jó volt még egy hétig kb ebben a reményben lenni 😀
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Hogyan juthatunk playoffba 😛 ->  www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/eagles-talk/Believe-it-or-not-Eagles-can-still-make-?blockID=811467&feedID=692Rataxes
Irány a PO! 😀 (2008 után szabadon 😀 )
És ebbe az a vicc, hogy simán reális. 😀
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan
Hogyan juthatunk playoffba 😛 ->  www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/eagles-talk/Believe-it-or-not-Eagles-can-still-make-?blockID=811467&feedID=692

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 601 — Eagles fan
Tippjáték a 14. hétre:  philly.blog.hu/2012/12/08/tippverseny_week_725


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
#Eagles promote LB Ryan Rau (#53) from practice squad and place G Nate Menkin on IR due to a throat injury. Bébé
a ps meccseken jól mozgott, remélem kipróbáljuk élesben is, nálunk a jó LB-ból sosem elég 😊zsojti
Jah a kérdés, hogy jó-e. 😀
Majd ST-ben villoghat. Így, hogy C.Anderson kezdő lesz és vagy kevesebb szerepet fog kapni ST-ben vagy fáradtabb lesz van esélye tündökölni. 😀
Bár Casey lehet elhalványítja majd. 😀
több mint 11 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
#Eagles promote LB Ryan Rau (#53) from practice squad and place G Nate Menkin on IR due to a throat injury. Bébé
a ps meccseken jól mozgott, remélem kipróbáljuk élesben is, nálunk a jó LB-ból sosem elég 😊
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan
 philly.blog.hu/2012/12/08/beharangozo_eagles_buccaneers

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
#Eagles promote LB Ryan Rau (#53) from practice squad and place G Nate Menkin on IR due to a throat injury.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
watkins nem bust bár nem is első picket értJanek
és második kört sem...egyelőre
Főleg úgy, hogy 28 éves és kiszorította a kezdőből egy mindjárt 32 éves veterán, aki csak néhány hete került a csapathoz és ha jól tudom nyáron se edzett egyik csapattal sem.
Valamint a rookie szezonjában se volt vmi nagy szám...sőt...

Amúgy Nate Mankin-t IR-re tettük.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
watkins nem bust bár nem is első picket ért

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Becenevek/Gúnynevek:

Self tacklin’ Jeremy Maclin
Kurt “Nnamdi’s excuse” Coleman
Kurt Cole "C'mon Man" !
Jason MVPeters
Danny Watkins - Backdraft (van egy ilyen tűzoltós film valamint vissza is kéne menni az időbe és nem le kéne draftolni 😀 ) Ez a legjobb sztem. 😀
DRC - “doesn’t really care”
Nnamdi Awesomeonce
Casey "Why is my last name" Matthews
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 495 — No one likes us, cause no one like us
Ez nem úgy megy, hogy valaki FS oszt kész, mert az van a hátára írva. FS és SS poszt meg nem azért van külön, mert valaki unatkozott. Más a feladatkörük. Feltolhatsz két olyan játékost, akik SS-re alkalmasabbak, jobbak abban a szerepkörben, csak akkor ki csinálja meg az FS feladatait? Feladatai sem azért azok amik, mert valaki vicces kedvében kitalálta, hanem mert ettől lesz hatásos a védelem.
Vagy én tudok valamit rosszul? 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Valamint Coleman out és C.Anderson fog kezdeni.
Ha fele olyan jól lesz, mint az ST-ben akkor is kétszer olyan jó lesz, mint Coleman. 😀

Bébé
Andersont szeretem 😀 Bár Simsnek jobban örülnék ha ő kezdhetne , látok benne potenciált. Egyébként kötelező ez a SS - FS felállás? Miért ne lehetne 2 SS-t játszatni? Petikievak01
A kérdés komoly? viccnek sok lenne 😀kovi470
Komoly lesz az 😀

A válasz. A posztok nevei adottak, a feladatok szintén. Ezen kívül azt raknak be akit csak akarnak. A lényeg hogy a felállás szabályos legyen, és a létszám is meglegyen.Shawn84
Valamint Coleman out és C.Anderson fog kezdeni.
Ha fele olyan jól lesz, mint az ST-ben akkor is kétszer olyan jó lesz, mint Coleman. 😀

Bébé
Andersont szeretem 😀 Bár Simsnek jobban örülnék ha ő kezdhetne , látok benne potenciált. Egyébként kötelező ez a SS - FS felállás? Miért ne lehetne 2 SS-t játszatni? Petikievak01
A kérdés komoly? viccnek sok lenne 😀kovi470
Komoly lesz az 😀

A válasz. A posztok nevei adottak, a feladatok szintén. Ezen kívül azt raknak be akit csak akarnak. A lényeg hogy a felállás szabályos legyen, és a létszám is meglegyen.Shawn84
Mintha ez a mi csapatunkban valóban így müködnének a dolgok , ha már minden playactiont beszopunk akkor tök mind1 hogy milyen safety van hátul . Akár DT-t is állíthatnánk a helyükre.Petikievak01
Na látod hogy te is tudod. 1 éve is azon ment a vita hogy Allen meg Coleman helyet cseréltek, mert Juanita nem tudta mit kell csinálni. Az játszik az egyes posztokon akit az edző a legalkalmasabbnak lát azoknak a feladatoknak az elvégzésére amikre ott szükség van. Ha az éppen mondjuk Herremans, akkor ő lesz a FS.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Valamint Coleman out és C.Anderson fog kezdeni.
Ha fele olyan jól lesz, mint az ST-ben akkor is kétszer olyan jó lesz, mint Coleman. 😀

Bébé
Andersont szeretem 😀 Bár Simsnek jobban örülnék ha ő kezdhetne , látok benne potenciált. Egyébként kötelező ez a SS - FS felállás? Miért ne lehetne 2 SS-t játszatni? Petikievak01
A kérdés komoly? viccnek sok lenne 😀kovi470
Komoly lesz az 😀

A válasz. A posztok nevei adottak, a feladatok szintén. Ezen kívül azt raknak be akit csak akarnak. A lényeg hogy a felállás szabályos legyen, és a létszám is meglegyen.Shawn84
Valamint Coleman out és C.Anderson fog kezdeni.
Ha fele olyan jól lesz, mint az ST-ben akkor is kétszer olyan jó lesz, mint Coleman. 😀

Bébé
Andersont szeretem 😀 Bár Simsnek jobban örülnék ha ő kezdhetne , látok benne potenciált. Egyébként kötelező ez a SS - FS felállás? Miért ne lehetne 2 SS-t játszatni? Petikievak01
A kérdés komoly? viccnek sok lenne 😀kovi470
Komoly lesz az 😀

A válasz. A posztok nevei adottak, a feladatok szintén. Ezen kívül azt raknak be akit csak akarnak. A lényeg hogy a felállás szabályos legyen, és a létszám is meglegyen.Shawn84
Mintha ez a mi csapatunkban valóban így müködnének a dolgok , ha már minden playactiont beszopunk akkor tök mind1 hogy milyen safety van hátul . Akár DT-t is állíthatnánk a helyükre.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Valamint Coleman out és C.Anderson fog kezdeni.
Ha fele olyan jól lesz, mint az ST-ben akkor is kétszer olyan jó lesz, mint Coleman. 😀

Bébé
Andersont szeretem 😀 Bár Simsnek jobban örülnék ha ő kezdhetne , látok benne potenciált. Egyébként kötelező ez a SS - FS felállás? Miért ne lehetne 2 SS-t játszatni? Petikievak01
A kérdés komoly? viccnek sok lenne 😀kovi470
Komoly lesz az 😀

A válasz. A posztok nevei adottak, a feladatok szintén. Ezen kívül azt raknak be akit csak akarnak. A lényeg hogy a felállás szabályos legyen, és a létszám is meglegyen.
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Valamint Coleman out és C.Anderson fog kezdeni.
Ha fele olyan jól lesz, mint az ST-ben akkor is kétszer olyan jó lesz, mint Coleman. 😀

Bébé
Andersont szeretem 😀 Bár Simsnek jobban örülnék ha ő kezdhetne , látok benne potenciált. Egyébként kötelező ez a SS - FS felállás? Miért ne lehetne 2 SS-t játszatni? Petikievak01
A kérdés komoly? viccnek sok lenne 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Valamint Coleman out és C.Anderson fog kezdeni.
Ha fele olyan jól lesz, mint az ST-ben akkor is kétszer olyan jó lesz, mint Coleman. 😀

Bébé
Andersont szeretem 😀 Bár Simsnek jobban örülnék ha ő kezdhetne , látok benne potenciált. Egyébként kötelező ez a SS - FS felállás? Miért ne lehetne 2 SS-t játszatni?

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Valamint Coleman out és C.Anderson fog kezdeni.
Ha fele olyan jól lesz, mint az ST-ben akkor is kétszer olyan jó lesz, mint Coleman. 😀
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Állítólag Mike Patterson kórházba került, vírusos tüdőgyulladás miatt.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Szerkesztői:  philly.blog.hu/2012/12/07/szerkesztok_valaszolnak_a_szezon_vege_elott
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Ő nem szereti és akkor finoman fogalmaztam 😊

Itthon volt az ikrekkel ami megnehezítette a dolgot mert a hiányoztak nagyon.
Szóval most pár évig nem lesz ilyen pedig haverom mondta tud ismerőst Houstonban

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 495 — No one likes us, cause no one like us
jó lett 😊Janek
Egyébként a feleséged is szereti a focit, vagy ez volt a te heted az évben? 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!