Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mikor láttam most hogy te írtál be annyira de annyira tudtam hogy vmi ilyesmi hsz-l jelentkezel nem mintha pl nem írtam volna vmi hasonlót a meccs utáni első hszban 😉 : P Amúgy én már sokszor a reményêrt is hálás vagyok. Hiába no szűkös időket élünk.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
szép győzelem jó győzelem, de ne feledjük hogy VY is game-winning drive-al kezdte tavaly aztán láttuk hogy mi lett belőle. 1 meccs alapján nem lehet véleményt nyilvánítani!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Na ilyen sem fordul elő itt gyakran. Megverjük az abszolúte középcsapat Bucs-t, és úgy örülünk mintha Super Bowlt nyertünk volna. Ilyenkor az előző évtizedben győzelmekhez szokott hardcore Eagles fanok is nagyon tudják értékelni a kis sikereket.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
A mérkőzés után a meccslabdát most Reid kapta meg. T.Cole adta neki át.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
win!

Még ha drafton lejjebb is kerültünk szereztünk egy kis önbecsületet és tán látja a dagadt,hogy aso nélkül is van élet...colemann nem jobb mint Anderson azt hiszem

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez se rossz 😛

 twitter.com/RobTornoe/status/277876641051590656/photo/1
S még vmi aztán ígérem leállok 😀

Nick Foles: 2nd rookie in Super Bowl era with 380 passing yards, 2 TD passes + 0 INT in game (other: Luck)
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
 3432-philly.voxcdn.com/files/2012/10/nick-foles-blingee.gif
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Lényegében teljesen cseretámadósorral nyertünk.
Egyedül Mathis és Maclin (és Avant) maradt meg hírmondónak. 😀
Ráadásul rookie QB-val. Ez volt a mi playoff meccsünk. 😀
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Apropó Celek sérült?dande
Agyrázkódás... :Skzol
Akkor sztem őt is pihentessük a szezonra talán jövőre sikerül összeállni.

Ha a következő meccseket nyerjük mások kárára sztem Reid kap még egy utolsó utáni lehetőséget.
több mint 11 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Apropó Celek sérült?dande
Agyrázkódás... :S
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Apropó Celek sérült?
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért nagyjából két game winningnek számító drive-t vezényelt le ezt nehéz überelni.

Nem lehet esetleg ezt a meccset vhogy Youtube-ra felcsempészni vagy vmi normálisan nézhető videóra? Nem nagyon van most lehetőségem leszedegetni.
több mint 11 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Szegény Foles, hogy éppen egy ilyen elbaszott héten játszott ekkorát. | Newton, RGIII-Cousins comeback, Dallas imósönel balesetes heti comeback, Steelers, Bears betli |
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Ennyi. 😊


Folesnak megvan mi lesz az első számú dolga a holtszezonban: dogozni a mély passzai pontosságán. 2-3 üres elkapót dobott túl ma is. Egyébként jó volt, nyugodtan játszott ma, szépen mozgott el a nyomás elől.

Azért a secondary a második félidőben megint borzalmas volt.


több mint 11 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Az utsó playt Foles hívta...hmmm 😀 Bébé
Zsenialis 😀
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Az utsó playt Foles hívta...hmmm 😀
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt fölösleges Spoilerezni aki nem aki nem látta...
Nincs PO lehet nem lesz Top 5 pick de azt hiszem (még kijelenteni nem merem 😛) van egy QB-nk 😀 😀 😀
most már nyugodt békés élvezettel nézem az idény hátralévő részét legfeljebb mások játékát rontjuk el.

A két lájkot amit a Gurdenre való utalásért kaptam lehet, hogy vissza lehetne vonni 😛dande
Dande elnézést kérek a piszkálodásért Folesal kapcsolatban 😀 Talán még se lesz olyan gagyi. Bár lehet még fejlődni.Petikievak01
Nincs rá szükség 😀 és még bőven lehet rossz, ez csak néhány meccs volt, jövőre ha ő lesz a kezdő QB készülnek belőle és nehezebb lesz neki. S valóban bőven van hova fejlődni sebességben és hosszú passz pontosságban, maradt így benne 1-2 TD bár akkor kevésbé lett volna izgalmas 😛. Meglátjuk mit hoznak a hátralévő meccsek.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Ezt fölösleges Spoilerezni aki nem aki nem látta...
Nincs PO lehet nem lesz Top 5 pick de azt hiszem (még kijelenteni nem merem 😛) van egy QB-nk 😀 😀 😀
most már nyugodt békés élvezettel nézem az idény hátralévő részét legfeljebb mások játékát rontjuk el.

A két lájkot amit a Gurdenre való utalásért kaptam lehet, hogy vissza lehetne vonni 😛dande
Dande elnézést kérek a piszkálodásért Folesal kapcsolatban 😀 Talán még se lesz olyan gagyi. Bár lehet még fejlődni.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt fölösleges Spoilerezni aki nem aki nem látta...
Nincs PO lehet nem lesz Top 5 pick de azt hiszem (még kijelenteni nem merem 😛) van egy QB-nk 😀 😀 😀
most már nyugodt békés élvezettel nézem az idény hátralévő részét legfeljebb mások játékát rontjuk el.

A két lájkot amit a Gurdenre való utalásért kaptam lehet, hogy vissza lehetne vonni 😛
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
| Vége a nyolc meccs óta tartó vereség sorozatnak. :cool: El sem hiszem. |


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Kurt Coleman FS Inactive
Matt Kopa T Inactive
LeSean McCoy RB Inactive
Mike Patterson DT Inactive
Chris Polk RB Inactive
Greg Salas WR Inactive
Michael Vick QB Inactive

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
erre felteszem maradék zsebpénzem bár úriember biztosra nem fogad.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hogyan juthatunk playoffba 😛 ->  www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/eagles-talk/Believe-it-or-not-Eagles-can-still-make-?blockID=811467&feedID=692Rataxes
Irány a PO! 😀 (2008 után szabadon 😀 )
És ebbe az a vicc, hogy simán reális. 😀
Bébé
Na akkor nem várok tovább, ha már előhoztátok 😛 kb egy hete leírtam ugye ezt Shawnnak, ide nem mertem beírni, mondván megint szimplán hülyének tartotok, annyi módosítással, hogy a Skins meg a Boys meccs X lesz. Lehet kb 5 órán belül borul minden, de jó volt még egy hétig kb ebben a reményben lenni 😀
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Hogyan juthatunk playoffba 😛 ->  www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/eagles-talk/Believe-it-or-not-Eagles-can-still-make-?blockID=811467&feedID=692Rataxes
Irány a PO! 😀 (2008 után szabadon 😀 )
És ebbe az a vicc, hogy simán reális. 😀
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Hogyan juthatunk playoffba 😛 ->  www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/eagles-talk/Believe-it-or-not-Eagles-can-still-make-?blockID=811467&feedID=692

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes