Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
jó lett 😊Janek
Köszi 😀
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
jó lett 😊

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Kalandok Amerikában - Második rész:  philly.blog.hu/2012/12/06/kalandok_amerikaban_masodik_resz_janek
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
ja meg green ... bilibe lóg a kezün k ? 😊

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 661 — Így remélem megfelelek nektek.....
melyik?Janek
Jon, természetesen. Az én elképzelésem szerint Jon Gruden lenne a főedző, Monte Kiffin a DC. OC-re még nincs komoly ötletem. Shawn84
OC? Sztem nem kérdés a másik Gruden és jön vele Dalton is 😛
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
hát én valahogy nem szeretném már őt..

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
melyik?Janek
Jon, természetesen. Az én elképzelésem szerint Jon Gruden lenne a főedző, Monte Kiffin a DC. OC-re még nincs komoly ötletem.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
melyik?

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ja de nem Reid fog húzni Janek
Van egy megérzésem, hogy Gruden már rajtra kész. A nyilatkozatok és egyéb dolgok valahogy arra engednek következtetni. Legalábbis engem.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Ja de nem Reid fog húzni

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Andy Reid tudhatott valamit ha 13 évig hellyel-közzel playoff raceben tartotta az eaglest. Nem kell ide OL ember , húzzunk valami frankó DE-t abból sose elég.Petikievak01
Ez most vicces vagy logikus érv?Janek
Nekem vicces. Másképp nem tudom értelmezni.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Igazi ki Herremans a gyerek. Mindenhol kiválóan teljesített, és ebben az évben már nem volt kérdés, hogy ő Janek
Köszi. Javítva.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Andy Reid tudhatott valamit ha 13 évig hellyel-közzel playoff raceben tartotta az eaglest. Nem kell ide OL ember , húzzunk valami frankó DE-t abból sose elég.Petikievak01
Ez most vicces vagy logikus érv?

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Igazi ki Herremans a gyerek. Mindenhol kiválóan teljesített, és ebben az évben már nem volt kérdés, hogy ő

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Andy Reid tudhatott valamit ha 13 évig hellyel-közzel playoff raceben tartotta az eaglest. Nem kell ide OL ember , húzzunk valami frankó DE-t abból sose elég.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
nagyon jó lett!

egy s betű hiányzik valahol az elején 😊Janek
Hol? Nem találom a hibát.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
nagyon jó lett!

egy s betű hiányzik valahol az elején 😊

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
A beígért cikk az újoncokról:  philly.blog.hu/2012/12/05/eloretekinto_2013_nfl_draft_tamadok
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Week15:TNF-Bengals-at-Eagles (Sport2)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan
 philly.blog.hu/2012/12/05/eagles-cowboys_osszefoglalo

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Tippjáték:

Ma kit rúgunk ki?
1.Vick
2.Bowles
3.Caldwell

Esetleg még Celeket a dropp miatt

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 601 — Eagles fan
Én meg két dolgot szeretnék, egy normális támadófalat,ahol nem ütik le a qb-t 20-szor egy meccsen, és egy olyan edzői stábot aki Vick adottságaihoz igazított play-eket hív, és ha így se megy akkor jöjjön más de én még jövőre Vick-nek adnék egy esélyt.Foles-ban nem látom az X-faktort, átlagos, semmi extra.korodiati
Foles védelmében csak annyit, hogy nem véletlenül harmadik körös választott. Nem lehet tőle azt várni, hogy már első évében megváltsa a világot. Nála kell pár év a fejlődéshez. (igaz most legutóbb tényleg nem volt szar) Gondolom ez is volt az alapterv a csapatnál, hogy 1-2 év alatt kitanul addig meg jó lehet Vick is. Foles természetesen most azért kezd mert a szezon már elment és 1. nem akarjuk összetöretni ilyen fal mögött. 2. akkor nézzük meg már mit tud az újonc. 3. ha jól játszik Foles a hátralévő meccseken akkor oda lehet ülni Vick elé, hogy nézd öcsém volt 2 szarabb éved...ugye nem gondolod,hogy jövőre ilyen sokat fogsz keresni? ( azaz átszabhatjuk a szerződését )
Persze teljesen más is kisülhet ebből ha új HC jön....és ha jön vki akkor sem rúgnám fel az eddigi utat. Nem kell ezt a csapatot nullára lepusztítani mert akkor tényleg hosszú és nehéz időszak elé néznénk.(mint évekig a skins)..így is sok helyen kell "jobbnak" lennünk.
Azaz jöhetnek az edzőcserék, erősítsék meg az O line-t és a secondaryt. (+ DL,LB,WR, de ezek már másodlagosak a többihez képest)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
CSak 1 fia. De akárhogy is hiáab keresitek a hibákat. Mindenki vastagon benne van évek óta, sé csak a teljes megtisztulás segíthet. Egyszerűen meg kell újítani a franchiset, mert tovább fog rohadni az egész.
Shawn84
Jah max tolunk egy L.Smith-es tisztítást.
Ott is azt hiszem szinte mindenki elment kivéve a HC és azóta nem olyan rosszak.
Bébé
HA visszaemlékszel 2-3 éve 6 edzőt cseréltünk le. Az mi volt akkor?Shawn84
Hát szar edzők lettek felbérelve 😀 Bébé
Mind1, hogy le lesznek cserélve, a következő szezon is hasonlóan gyenge lesz. Nem lesz normális QB-nk, ha csak nem Foles-ban bízunk. Itt most jön egy pár éves szopás szerintem, mire odajutunk megint, hogy SB-ról vagy akár PO-ról beszélgessünk 😕ano92
Ha Foles-ban bízunk akkor lesz normális Qb-nk, jól értem?korodiati
Itt a bízunk Folesban úgy értem, inkább hogy "reménykedünk".

Nem tudom mire képes a srác hosszabb távon, ezért nem is nyilvánítok róla véleményt részletesebben.ano92
Én meg két dolgot szeretnék, egy normális támadófalat,ahol nem ütik le a qb-t 20-szor egy meccsen, és egy olyan edzői stábot aki Vick adottságaihoz igazított play-eket hív, és ha így se megy akkor jöjjön más de én még jövőre Vick-nek adnék egy esélyt.Foles-ban nem látom az X-faktort, átlagos, semmi extra.
több mint 11 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
CSak 1 fia. De akárhogy is hiáab keresitek a hibákat. Mindenki vastagon benne van évek óta, sé csak a teljes megtisztulás segíthet. Egyszerűen meg kell újítani a franchiset, mert tovább fog rohadni az egész.
Shawn84
Jah max tolunk egy L.Smith-es tisztítást.
Ott is azt hiszem szinte mindenki elment kivéve a HC és azóta nem olyan rosszak.
Bébé
HA visszaemlékszel 2-3 éve 6 edzőt cseréltünk le. Az mi volt akkor?Shawn84
Hát szar edzők lettek felbérelve 😀 Bébé
Mind1, hogy le lesznek cserélve, a következő szezon is hasonlóan gyenge lesz. Nem lesz normális QB-nk, ha csak nem Foles-ban bízunk. Itt most jön egy pár éves szopás szerintem, mire odajutunk megint, hogy SB-ról vagy akár PO-ról beszélgessünk 😕ano92
Ha Foles-ban bízunk akkor lesz normális Qb-nk, jól értem?korodiati
Itt a bízunk Folesban úgy értem, inkább hogy "reménykedünk".

Nem tudom mire képes a srác hosszabb távon, ezért nem is nyilvánítok róla véleményt részletesebben.

több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
CSak 1 fia. De akárhogy is hiáab keresitek a hibákat. Mindenki vastagon benne van évek óta, sé csak a teljes megtisztulás segíthet. Egyszerűen meg kell újítani a franchiset, mert tovább fog rohadni az egész.
Shawn84
Jah max tolunk egy L.Smith-es tisztítást.
Ott is azt hiszem szinte mindenki elment kivéve a HC és azóta nem olyan rosszak.
Bébé
HA visszaemlékszel 2-3 éve 6 edzőt cseréltünk le. Az mi volt akkor?Shawn84
Hát szar edzők lettek felbérelve 😀 Bébé
Mind1, hogy le lesznek cserélve, a következő szezon is hasonlóan gyenge lesz. Nem lesz normális QB-nk, ha csak nem Foles-ban bízunk. Itt most jön egy pár éves szopás szerintem, mire odajutunk megint, hogy SB-ról vagy akár PO-ról beszélgessünk 😕ano92
Ha Foles-ban bízunk akkor lesz normális Qb-nk, jól értem?