Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Lofton vagy Hawth lenne jó továbbra is.
Bazzani szerint tulloch marad oroszlánJanek
Nyilván nem fogja Bazzani, Lions fanként azt mondani, hogy Tulloch távozik kedvenc csapatától. 😀
Nem ez a papírforma, de ebben a ligában minden lehetséges. 😊Newman
Pénz beszél! Ha ilyen neveket akarunk igazoni akkor muszáj helyet csinálni a fizetési sapka alatt. Ha DeSeant tageljük akkor maximum Samuel cserével tudjuk megoldani valamennyire a dolgot. Én inkább egy jó MLB-re áldoznék pénzt mint DeSean itt tartására. Persze jó lenne ha maradna, de van egy határ amit nem szabad átlépnünk. Meg kell nézni melyik lehetőséggel nyernénk többet. Szvsz egy Tullochal szerintem jelenleg többre megyünk. Jaxont valahogy tudjuk/tudtuk helyettesíteni, de komoly MLB nélkül nincsenek komoly esélyeink.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Lofton vagy Hawth lenne jó továbbra is.
Bazzani szerint tulloch marad oroszlánJanek
Nyilván nem fogja Bazzani, Lions fanként azt mondani, hogy Tulloch távozik kedvenc csapatától. 😀
Nem ez a papírforma, de ebben a ligában minden lehetséges. 😊

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Lofton vagy Hawth lenne jó továbbra is.
Bazzani szerint tulloch marad oroszlán

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Térjünk át ILB-re, PFF rangsorolta FA-ket: https://www.profootballfocus.com/blog/2012/02/17/ranking-the-2012-free-agents-inside-linebackers/
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Online NFL-es játék ajánló, linkekkel: http://philly.blog.hu/2012/02/17/jatssz_online


Shady imádja Pennsylvania államot, csak a Steelers jöhetne nála még szóba, de ő személyisége nem Steelers kaliber 😊 Szóval ő sose menne el.
DeSean nyugati parti, aki 2-3 nappal szezon vége után már Heat meccsen van és Miamiban napozgat, aztán 2 hét múlva Vegasból tweetel már, majd LA-ből.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Rosenhaus, nem rossman, de igen 😀Deny
A neve lényegtelen. Egy kártékony köcsög. Meg lehet nézni hogy az ügyfelei hogy végzik a ligában.Shawn84
Shady legalább nevelgeti, már vagy 3-szor kirúgta, más kérdés, hogy visszavette. Shady okosabb mint DeSean és kevésbé befolyásolható a csodálói által, talán vele jobb helyzetben leszünk.BleedingGreen
Nagyon bízom benne, mert ha 1 év múlva ő is ezt a cirkuszt csinálja, elégetem a 25ös mezem.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Shadynek is még mindig ez a fasszopó Rosszman a managere?Shawn84
Rosenhaus, nem rossman, de igen 😀Deny
A neve lényegtelen. Egy kártékony köcsög. Meg lehet nézni hogy az ügyfelei hogy végzik a ligában.Shawn84
Shady legalább nevelgeti, már vagy 3-szor kirúgta, más kérdés, hogy visszavette. Shady okosabb mint DeSean és kevésbé befolyásolható a csodálói által, talán vele jobb helyzetben leszünk.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Shadynek is még mindig ez a fasszopó Rosszman a managere?Shawn84
Rosenhaus, nem rossman, de igen 😀Deny
A neve lényegtelen. Egy kártékony köcsög. Meg lehet nézni hogy az ügyfelei hogy végzik a ligában.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Shadynek is még mindig ez a fasszopó Rosszman a managere?Shawn84
Rosenhaus, nem rossman, de igen 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Shadynek is még mindig ez a fasszopó Rosszman a managere?
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Olvastam a dologt és mondom fel kéne dobni a topikot vele, mert erre biztos jön pár hozzászólás. De mint látod én a saját véleményemet nem írtam még le. 😊 Egyébként 1 évre 1 milláért leigazolnám. Washburn volt az egyetlen edző aki eddig jól tudott vele dolgozni. Egy próbát talán megérne. De mondjuk Landri szerződtetése fontosabb lenne.Shawn84
TC és preseason erejéig ki lehetne próbálni, ott úgyis kiderülne, hogy hajlandó-e még mozgatni a seggét, és lehetne cutolni ha nem. Szerintem már komolyabb gondok vannak annál, hogy Washburn tudjon segíteni. 5 millát meg felejtsük el, DeSean kaphat 5 millát egy évre ha akar ... 😀BleedingGreen
Kár hogy többet akar. Ha tageljük hülyét kapok. 9 millát 1 évre? McCoynak talán. De még neki is sok lenne.Shawn84
Én már csak kíváncsiságból is kiengedném a piacra, hogy lássam van-e olyan hülye, aki 9-10 millió/évet adna neki hosszú távra (valószínűleg van, nem is egy). Szerk.: látom egyre gondoltunk 😊


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Olvastam a dologt és mondom fel kéne dobni a topikot vele, mert erre biztos jön pár hozzászólás. De mint látod én a saját véleményemet nem írtam még le. 😊 Majd most!
1 évre 1 milláért leigazolnám. Washburn volt az egyetlen edző aki eddig jól tudott vele dolgozni. Egy próbát talán megérne. De mondjuk Landri szerződtetése fontosabb lenne.

Egyébként nem ittam semmit. Sajnos nem tehetem, és szerintem pont ez a baj 😀Shawn84
persze bejött az én D-Jax-s linkemre naná nem reagált senki 😀 pedig sztem többet értetek belőle mint én. Az 1 milla más de félmilliónál többet nem adnék vagy játszott meccsenként teljesítmény bért esetleg... de akkor meg kár volt (persze tudtuk így lesz) Bunkot elengedni....dande
Roseman nem mondott semmi különöset, annyit lehet max belemagyarázni, hogy tagelni fogjuk, ha másképp nem megy, mert szeretnénk itt tartani. Rosenhausék meg gondolom nem nagyon lázadnának a tag ellen sem, mert tudják, hogy nem ér 9,5 millát Jackson.BleedingGreen
Meg mindenki tudja a ligában. De majd valaki csak megadja neki.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Shawn mán ne bántódj meg de 3287 értelmes hozzászólás után egy ilyet benyögni 😉 te se gondoltad komolyan mit ittál a hidegbe 😛dande
Olvastam a dologt és mondom fel kéne dobni a topikot vele, mert erre biztos jön pár hozzászólás. De mint látod én a saját véleményemet nem írtam még le. 😊 Majd most!
1 évre 1 milláért leigazolnám. Washburn volt az egyetlen edző aki eddig jól tudott vele dolgozni. Egy próbát talán megérne. De mondjuk Landri szerződtetése fontosabb lenne.

Egyébként nem ittam semmit. Sajnos nem tehetem, és szerintem pont ez a baj 😀Shawn84
persze bejött az én D-Jax-s linkemre naná nem reagált senki 😀 pedig sztem többet értetek belőle mint én. Az 1 milla más de félmilliónál többet nem adnék vagy játszott meccsenként teljesítmény bért esetleg... de akkor meg kár volt (persze tudtuk így lesz) Bunkot elengedni....dande
Roseman nem mondott semmi különöset, annyit lehet max belemagyarázni, hogy tagelni fogjuk, ha másképp nem megy, mert szeretnénk itt tartani. Rosenhausék meg gondolom nem nagyon lázadnának a tag ellen sem, mert tudják, hogy nem ér 9,5 millát Jackson.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Shawn mán ne bántódj meg de 3287 értelmes hozzászólás után egy ilyet benyögni 😉 te se gondoltad komolyan mit ittál a hidegbe 😛dande
Olvastam a dologt és mondom fel kéne dobni a topikot vele, mert erre biztos jön pár hozzászólás. De mint látod én a saját véleményemet nem írtam még le. 😊 Egyébként 1 évre 1 milláért leigazolnám. Washburn volt az egyetlen edző aki eddig jól tudott vele dolgozni. Egy próbát talán megérne. De mondjuk Landri szerződtetése fontosabb lenne.Shawn84
TC és preseason erejéig ki lehetne próbálni, ott úgyis kiderülne, hogy hajlandó-e még mozgatni a seggét, és lehetne cutolni ha nem. Szerintem már komolyabb gondok vannak annál, hogy Washburn tudjon segíteni. 5 millát meg felejtsük el, DeSean kaphat 5 millát egy évre ha akar ... 😀BleedingGreen
Kár hogy többet akar. Ha tageljük hülyét kapok. 9 millát 1 évre? McCoynak talán. De még neki is sok lenne.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Shawn mán ne bántódj meg de 3287 értelmes hozzászólás után egy ilyet benyögni 😉 te se gondoltad komolyan mit ittál a hidegbe 😛dande
Olvastam a dologt és mondom fel kéne dobni a topikot vele, mert erre biztos jön pár hozzászólás. De mint látod én a saját véleményemet nem írtam még le. 😊 Egyébként 1 évre 1 milláért leigazolnám. Washburn volt az egyetlen edző aki eddig jól tudott vele dolgozni. Egy próbát talán megérne. De mondjuk Landri szerződtetése fontosabb lenne.Shawn84
TC és preseason erejéig ki lehetne próbálni, ott úgyis kiderülne, hogy hajlandó-e még mozgatni a seggét, és lehetne cutolni ha nem. Szerintem már komolyabb gondok vannak annál, hogy Washburn tudjon segíteni. 5 millát meg felejtsük el, DeSean kaphat 5 millát egy évre ha akar ... 😀


több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Shawn mán ne bántódj meg de 3287 értelmes hozzászólás után egy ilyet benyögni 😉 te se gondoltad komolyan mit ittál a hidegbe 😛dande
Olvastam a dologt és mondom fel kéne dobni a topikot vele, mert erre biztos jön pár hozzászólás. De mint látod én a saját véleményemet nem írtam még le. 😊 Majd most!
1 évre 1 milláért leigazolnám. Washburn volt az egyetlen edző aki eddig jól tudott vele dolgozni. Egy próbát talán megérne. De mondjuk Landri szerződtetése fontosabb lenne.

Egyébként nem ittam semmit. Sajnos nem tehetem, és szerintem pont ez a baj 😀Shawn84
persze bejött az én D-Jax-s linkemre naná nem reagált senki 😀 pedig sztem többet értetek belőle mint én. Az 1 milla más de félmilliónál többet nem adnék vagy játszott meccsenként teljesítmény bért esetleg... de akkor meg kár volt (persze tudtuk így lesz) Bunkot elengedni....
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Shawn mán ne bántódj meg de 3287 értelmes hozzászólás után egy ilyet benyögni 😉 te se gondoltad komolyan mit ittál a hidegbe 😛dande
Olvastam a dologt és mondom fel kéne dobni a topikot vele, mert erre biztos jön pár hozzászólás. De mint látod én a saját véleményemet nem írtam még le. 😊 Majd most!
1 évre 1 milláért leigazolnám. Washburn volt az egyetlen edző aki eddig jól tudott vele dolgozni. Egy próbát talán megérne. De mondjuk Landri szerződtetése fontosabb lenne.

Egyébként nem ittam semmit. Sajnos nem tehetem, és szerintem pont ez a baj 😀
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Shawn mán ne bántódj meg de 3287 értelmes hozzászólás után egy ilyet benyögni 😉 te se gondoltad komolyan mit ittál a hidegbe 😛
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
5 millió, baszki.... 5 milliónál többen alig keresnek nálunk, erre adjunk egy daginak ennyit, hátha Washburn rendbe szedi. Inkább Landri játsszon, mint ő.
Ja, és mellesleg erős L streakje van Big Alnek, ne kísértsük sorsot.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Héjnszvörszt kivágta a Báksz. Szerintetek egy 5 millás fizuért érdemes lenn megszerezni?Shawn84
Persze, pont egy ilyen félkegyelműre lenne most szüksége a csapatnak. 😀
5 millás fizu meg egyenesen lol kategória, veteránminimumnál sokkal többet nem ér meg.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Héjnszvörszt kivágta a Báksz. Szerintetek egy 5 millás fizuért érdemes lenn megszerezni?
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d827069e0/article/eagles-gm-roseman-believes-jackson-has-bright-future?NFL_Home_Global=a&module=HP11_content_stream
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sparado szerint az alábbi játékosok járnak NovaCarebe már most készülni (többiek nagy része is edz már, csak máshol): Watkins, Marsh, Laws, Vick, Kece és akik sérülésből épülnek fel. De napról napra többen.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ha már előző napokban ezerszer volt szó D-Jaxről, itt van PFF free agent WR rangsora. (Érdemes egyébként figyelni, hogyan ítélik meg Jacksont a nem Eagles fanok egyes oldalakon): https://www.profootballfocus.com/blog/2012/02/16/ranking-the-2012-free-agents-wide-receivers/Deny
Gondolom imádják és istenítik. 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha már előző napokban ezerszer volt szó D-Jaxről, itt van PFF free agent WR rangsora. (Érdemes egyébként figyelni, hogyan ítélik meg Jacksont a nem Eagles fanok egyes oldalakon): https://www.profootballfocus.com/blog/2012/02/16/ranking-the-2012-free-agents-wide-receivers/