Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Todd Bowles interjú, pontosabban Dave Spadaros beszélgetés fordítása, Kandramar odatette magát: http://philly.blog.hu/2012/02/16/interju_todd_bowles_kandramaDeny
Köszönjük ezt is egy kicsi élet a topicba ha más amúgy most nem történik. Bevallom kezdek egyre reménykedőbb lenni még ha Spags nem is jöt ide de Bowls-ba látok lehetőséget és hátha JC-vel meg Muddal összehoznak egy tényleg ütős védelmet nem kel hozzá sok csak egy jó LB 😊 persze ez majd az első meccs hülyeségeiig tart de hát ilyen egy szurkoló. Meg remélem Vick még konzisztensséget tekintve egy ilyen gyenge (nekünk legyen mondva) évet nem produkál és ami nüanszok most nem felénk billentek jövőre felénk fognak. Még D-Jax és Samu maradhatna aztán hajrá.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Mathis a tavalyi offseasonban eléggé kigyúrta magát:
http://www.youtube.com/watch?v=ezaAMcCy3u4
Hihetetlen nagyon húztunk vele. Már csak meg kell tartani. 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Todd Bowles interjú, pontosabban Dave Spadaros beszélgetés fordítása, Kandramar odatette magát: http://philly.blog.hu/2012/02/16/interju_todd_bowles_kandrama
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
DeSean Jackson helyzet cikk második fele, központban továbbra is a franchise tag kérdése: http://philly.blog.hu/2012/02/15/a_desean_jackson_helyzet_ta
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Spags beszélt arról, milyen nehéz volt elutasítani Andyt: "I anguished over the decision," Spags says. "I love it there. It's as much my home as anywhere I've been. I have strong ties to that organization. The relationships I have there with Andy, Jeffrey Lurie, Joe Banner, the city. They run deep. I spent 8 years with that team. It was a very hard decision. I had to remove the emotional part of that attachment to make the decision, and let me tell you that was tough to do."


Chaney azt mondta, minicampeken már ott lesz és 100%-osan.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Behalok, Kelce (ha tényleg ő az), hogy röhög, miközben Danny "melózik": http://youtu.be/iCGfKIbM0tc 😀
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van egy ilyen is: DeSean Jackson akta első fejezete: cap számok, összehasonlítások, agyalás. http://philly.blog.hu/2012/02/14/a_desean_jackson_helyzet


Andy Reid szezon értékelő intejrú 2. fele @Kandramar tollából http://philly.blog.hu/2012/02/14/interju_andy_reid_by_kandramar_11Deny
Nagy respect a fordítónak köszönjük, és az én szememben akkor is Reid lesz a legnagyobb király ha nem nyerünk semmit bár (jó morogni azért fogok rá ha valamit eltöketlenkedik) ha vki ő nagyon megérdemelné de hát ez nem mindig így történik (lásd Coughlin esete 😉 😛 no offense)
Gyűrűre fel!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Van egy ilyen is: DeSean Jackson akta első fejezete: cap számok, összehasonlítások, agyalás. http://philly.blog.hu/2012/02/14/a_desean_jackson_helyzet


Andy Reid szezon értékelő intejrú 2. fele @Kandramar tollából http://philly.blog.hu/2012/02/14/interju_andy_reid_by_kandramar_11Deny
A DJAX írás fasza lett !
Én azt mondom menjen még a tag-et sem pazarolnám rá. Colston simán jobb bár én Bowe-t hoznám de nem hiszem,hogy a kc lesz olyan béna,hogy elengedje...

De ha FA wr érkezik akkor nem tudom mi lesz a cap-el ha még LB-t is akarunk...>>>érik az Asante trade

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Valahol írtam,hogy Still 1/15re reach lenne...szvsz

WR draft meg csak akkor kell ha djax megy...

Ha marad és tag-et kap akkor elég kicsi lesz a tér a sapka alatt hacsak nem lesz pár várt cut és egy asante trade...

ha djax marad akkor igazán csak a LB need van meg egy DT aki run stopper.
a többi már csak ajándék 😊

mondjuk egy jó S is el tudnék viselni de az nem nagyon van

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Van egy ilyen is: DeSean Jackson akta első fejezete: cap számok, összehasonlítások, agyalás. http://philly.blog.hu/2012/02/14/a_desean_jackson_helyzet


Andy Reid szezon értékelő intejrú 2. fele @Kandramar tollából http://philly.blog.hu/2012/02/14/interju_andy_reid_by_kandramar_11
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
WR kérdés is kacifántos lesz (most új pletyka Randy Moss, egy kicsit régebbi Plax), azért Sanu-t valahogy csak ledraftolnám 😀 De még Blackmon se tűnik jelen pillanatban totálisan elérhetetlennek, elvileg kicsit esik az értéke, de jelentős indok nem áll emögött, ha 10 fölé csúszik akkor simán feltradelhetünk érte.cooltiszo
Erre a Moss dologra csak idéznék kettőt:
Sure, the #Eagles' wideout corps could use Randy Moss, just as much as the cheerleaders could use Betty White.
He can still run very fast ... I know he can run 4.3 today. I know he can jump out of the bed & run 4.3.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Stilltől távol maradnék inkább.

Jenkins kötelező a mostani csapatba, kell a veterán leadership, és idén úgy tűnik ő vállalta magára a szerepet, ez jövőre még nőhet is. A 7,5 sok, de egy évre simán jó, a legjobb DT-nk, tehát pótlás nélkül el nem engedném.
Petersnek se sok az a pénz, az OT prémium poszt, ő pedig számomra tényleg ligaelit, domináns játékos. Nagy kincs az ilyen. Aso pénze most soknak tűnik, meglátjuk jövőre mit hoz, én őszintén szólva bízom benne hogy hatalmas ugrás lesz a teljesítményében.

Justice-Tapp pedig trade, szerződés átstrukturálás, vagy cut. Tappet bírom amúgy, de itt nem lesz kezdő, Cole és Babin jelenleg kezdők, mögöttük pedig a fiatalság Hunt és Graham személyében. Hunt-al nyugodtabb vagyok, ő nagy potenciált mutatott számomra idén, Grahamben meg csak reménykedni tudok. Valószínűnek tartom, hogy hozunk DE-t 2.-3. kör környékén. A wide 9 rendszer sok játékosból hozhatja ki a legjobbat.

DT szituációra Jason Jones egy jó megoldás lehetne, amennyiben jó áron meg tudnánk szerezni. Fiatal is és bizonyított Washburn alatt már. Erősen kérdéses hogy eléri-e az FA piacot.

MLB-t FA-ből oldanám meg, reméljük Lofton helyett Grimes-t fogják tagelni, és akkor rámozdulhatnánk, de Hawthorne is jó megoldás lenne véleményem szerint. És még több név van aki jelentősen javíthatná a védelmünk közepét. Kuechly is tehetségesnek tűnik, de nem feltétlen bíznám egy rookie-ra az MLB posztot (megint...).

WR kérdés is kacifántos lesz (most új pletyka Randy Moss, egy kicsit régebbi Plax), azért Sanu-t valahogy csak ledraftolnám 😀 De még Blackmon se tűnik jelen pillanatban totálisan elérhetetlennek, elvileg kicsit esik az értéke, de jelentős indok nem áll emögött, ha 10 fölé csúszik akkor simán feltradelhetünk érte.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Nem hiszem, hogy Stillt behúzzuk az első körben. jó lesz nekünk Thompson is vagy Cox a második kör végén.Shawn84
Ezt mondd Reidéknek. 😀 2008 óta nem hoztunk DT-t az első pickünkkel, már nagyon érik.
Én is a 2. körös DT mellett vagyok, de más amit mi akarunk és jónak tartunk, és mások a FO tendenciái. 2003 óta csak 2-szer volt nem falember az első pickünk a drafton, 5 védőfalembert húztunk be elsőnek 2003 óta.
Ha Brockers még bent lenne én inkább őt hoznám el, ha DT-t kell hozni. De attól tartok megtéveszti Reidéket, hogy jelenleg Still talán még jobb Brockersnél. Viszont Stillben kevesebb a fejlődési lehetőség és egyéb aggályok is vannak vele, ami miatt nekem nem kéne 1/15-ön. Still ráadásul senior is, akiket amúgy is szeret Reid az első körben elhozni.BleedingGreen
Still olyan mint Farley. Egyéves csoda. Csak jóval kevesebb potenciállal.Shawn84
Ezt mindenkire el lehet sütni, aki egy erős év után jön az NFL-be, aztán vagy tényleg one year wonder lesz, vagy nem. Fairley sokat volt sérült tavaly, ebben biztos hasonlítanak, Stillnek voltak már súlyosabb sérülései 2007/08-ban. Ha nem lesznek komoly sérülései, szerintem stabil kezdő lehet, de nem lesz igazán domináns és valószínűleg nem fog nagyot fejlődni.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ezért emlegetik hozzánk Still-t sok helyen

Peters pénzét meg ne sokaljátok megérdemel minden centet a fal legjobbja sőt közel liga elitJanek
Nem hiszem, hogy Stillt behúzzuk az első körben. jó lesz nekünk Thompson is vagy Cox a második kör végén.Shawn84
Ezt mondd Reidéknek. 😀 2008 óta nem hoztunk DT-t az első pickünkkel, már nagyon érik.
Én is a 2. körös DT mellett vagyok, de más amit mi akarunk és jónak tartunk, és mások a FO tendenciái. 2003 óta csak 2-szer volt nem falember az első pickünk a drafton, 5 védőfalembert húztunk be elsőnek 2003 óta.
Ha Brockers még bent lenne én inkább őt hoznám el, ha DT-t kell hozni. De attól tartok megtéveszti Reidéket, hogy jelenleg Still talán még jobb Brockersnél. Viszont Stillben kevesebb a fejlődési lehetőség és egyéb aggályok is vannak vele, ami miatt nekem nem kéne 1/15-ön. Still ráadásul senior is, akiket amúgy is szeret Reid az első körben elhozni.BleedingGreen
Still olyan mint Farley. Egyéves csoda. Csak jóval kevesebb potenciállal.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Ezért emlegetik hozzánk Still-t sok helyen

Peters pénzét meg ne sokaljátok megérdemel minden centet a fal legjobbja sőt közel liga elitJanek
Nem hiszem, hogy Stillt behúzzuk az első körben. jó lesz nekünk Thompson is vagy Cox a második kör végén.Shawn84
Ezt mondd Reidéknek. 😀 2008 óta nem hoztunk DT-t az első pickünkkel, már nagyon érik.
Én is a 2. körös DT mellett vagyok, de más amit mi akarunk és jónak tartunk, és mások a FO tendenciái. 2003 óta csak 2-szer volt nem falember az első pickünk a drafton, 5 védőfalembert húztunk be elsőnek 2003 óta.
Ha Brockers még bent lenne én inkább őt hoznám el, ha DT-t kell hozni. De attól tartok megtéveszti Reidéket, hogy jelenleg Still talán még jobb Brockersnél. Viszont Stillben kevesebb a fejlődési lehetőség és egyéb aggályok is vannak vele, ami miatt nekem nem kéne 1/15-ön. Still ráadásul senior is, akiket amúgy is szeret Reid az első körben elhozni.


több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Laws és Dixon meg sérülékeny. Parkert szintén cutolnám.Shawn84
Laws és Parker szerződése is lejárt. J. Parker biztos, hogy nem jön vissza.
T. Laws meg max vmi egyéves szerződést kap. De nem hiszem, hogy vkinek is fog hiányozni, ha megy.
Helyettük inkább Landri-t kell visszahozni.
Dixon meg nem sérülékeny, hanem sérült. Első két évében az összes meccsen játszott.
(Az-az egy hiányzás tavaly a Dallas elleni utsófordulós tét nélküli meccsen volt)Bébé
Parker szerintem is megy. Csoda, hogy eddig kihúzta. 😊 Laws helyzetét én máshogy látom. Sztem az elmúlt 4 év alatt sokat fejlődött. (az más kérdés, hogy egy második körös első választottól többet várna el az ember). Lehet most meg lehetne vele állapodni egy hosszabb, de kisebb összegről szóló szerződésben mivel a további fejlődés még benne van.(ha nem jönne be ....a kis pénz miatt bármikor beleférne még egy cut is). Tapp menni fog..nem ér ennyit. Remélhetőleg jövőre már Graham is 100%-os. Landri és Dixon nagyon kellenek vissza. Én DE-t várok a drafton.
O lineból J.J. tuti menni fog. Muddnak Ő nem tetszik vmiért. Justice meg nagyon drága, hogy padozzon. Big Kingnek sem lesz itt nagy jövője szval a falba tuti érkezik vki. Peters meg tényleg minden pénzt megér. 😊
A legnagyobb kérdés számomra továbbra is az az offseasonban, hogy mi lesz az LB sorral.(?)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ezért emlegetik hozzánk Still-t sok helyen

Peters pénzét meg ne sokaljátok megérdemel minden centet a fal legjobbja sőt közel liga elitJanek
Nem hiszem, hogy Stillt behúzzuk az első körben. jó lesz nekünk Thompson is vagy Cox a második kör végén.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Dixont nem engedném el, de amúgy is RFA lesz, ráraknék legalább egy második körös tendert (kb 1.9 millió $), ha adnak érte ennyit, ám legyen,vigyék. 😊 Sérülése előtt ő volt a 3. számú DT. Futás ellen Landri érkezése előtt a leghatékonyabb DT-nk.
Justice lehet, hogy így is úgy is megy, mert Mudd nemigen használja. Lehet, hogy backupnak sem kell, ebbe a falba.


több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Ezért emlegetik hozzánk Still-t sok helyen

Peters pénzét meg ne sokaljátok megérdemel minden centet a fal legjobbja sőt közel liga elit

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Laws és Dixon meg sérülékeny. Parkert szintén cutolnám.Shawn84
Laws és Parker szerződése is lejárt. J. Parker biztos, hogy nem jön vissza.
T. Laws meg max vmi egyéves szerződést kap. De nem hiszem, hogy vkinek is fog hiányozni, ha megy.
Helyettük inkább Landri-t kell visszahozni.
Dixon meg nem sérülékeny, hanem sérült. Első két évében az összes meccsen játszott.
(Az-az egy hiányzás tavaly a Dallas elleni utsófordulós tét nélküli meccsen volt)Bébé
Landrit mindenképp visszahoznám. De DT akkor is kéne.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Laws és Dixon meg sérülékeny. Parkert szintén cutolnám.Shawn84
Laws és Parker szerződése is lejárt. J. Parker biztos, hogy nem jön vissza.
T. Laws meg max vmi egyéves szerződést kap. De nem hiszem, hogy vkinek is fog hiányozni, ha megy.
Helyettük inkább Landri-t kell visszahozni.
Dixon meg nem sérülékeny, hanem sérült. Első két évében az összes meccsen játszott.
(Az-az egy hiányzás tavaly a Dallas elleni utsófordulós tét nélküli meccsen volt)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Justice és Tapp fizujával vmit kell kezdeni, mert ennyit nem érnek.

De amúgy Jenkins megér 7,5 millát?Bébé
Hét és felet? Jövőre 4-et kap, utána is, utána meg 4,5-et. Én mindenképpen tartanám ennyiért, 7,5-ért nem, de 4-ért kell a Cole-Babin-Jenkins féle Washburn falhoz.

Ja, most nézem, next yearnél ír eaglescap 4-et, currentnél 7,5-et. Bár, ha részletezve nézed itt: http://eaglescap.com/Players/CullenJenkins.html akkor elvileg 2 többi meg bónusz.Deny
Ha Jenkint teljesítményét nézem akkor a 4,5 teljesen reális. A 7,5 sok, de 1 évben vállalható.Ha meg már meg is volt akkor pláne.
Én egyébként a keretből Samuelt elcserélném. Talán egy 2. kör is összejöhet érte, mondjuk a Lionstól, de egy 3. biztosan szinte bárkitől. Justice-t csak a következő szezonra tartanám meg, legfeljebb utána szerződés átalakítással. JJ mehet. Nem is a 2 millió miatt, hanem mert egészségesen még tudna jó játékot nyújtani. Ha nálunk nem kap lehetőséget akkor megérdemli, hogy máshol megkaphassa. Tappet kitenném. Hunt tudja már hozni ezt a szintet jóval olcsóbban. Patterson még egy évig mindenképp kéne. De mint már többször írtam, és a drafton egy korai DT választást várok. Pont miatta és Jenkins miatt. Idősebbek, sokat kapnak, Laws és Dixon meg sérülékeny. Parkert szintén cutolnám.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Hét és felet? Jövőre 4-et kap, utána is, utána meg 4,5-et. Én mindenképpen tartanám ennyiért, 7,5-ért nem, de 4-ért kell a Cole-Babin-Jenkins féle Washburn falhoz.

Ja, most nézem, next yearnél ír eaglescap 4-et, currentnél 7,5-et. Bár, ha részletezve nézed itt: http://eaglescap.com/Players/CullenJenkins.html akkor elvileg 2 többi meg bónusz.Deny
Hát én ezt úgy értelmezem, hogy a cap-ből mindenképpen elvesz 7,5 millát.
Meg az a bonus amúgy is rosterbonus, amit (az a több mint 5 milla) elméletileg tavasszal megkap(na).
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Justice és Tapp fizujával vmit kell kezdeni, mert ennyit nem érnek.

De amúgy Jenkins megér 7,5 millát?Bébé
Hét és felet? Jövőre 4-et kap, utána is, utána meg 4,5-et. Én mindenképpen tartanám ennyiért, 7,5-ért nem, de 4-ért kell a Cole-Babin-Jenkins féle Washburn falhoz.

Ja, most nézem, next yearnél ír eaglescap 4-et, currentnél 7,5-et. Bár, ha részletezve nézed itt: http://eaglescap.com/Players/CullenJenkins.html akkor elvileg 2 többi meg bónusz.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Justice és Tapp fizujával vmit kell kezdeni, mert ennyit nem érnek.

De amúgy Jenkins megér 7,5 millát?