Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Én is örülök, mert egyrészt a Patset nem tudom kedvelni mióta kikaptunk tőlük 2005-ben, másrészt van pár játékosuk akit bírok.
Jövőre?
Simán hozzuk mindkét meccset. Nem lesznek már ők ennyire jók 1 év múlva. Majd 4 év múlva esetleg. 😊Shawn84
Az elején nem lenne jó játszani velük, a SB győztes általában erősen kezdi a következő idényt.
Legalább nem rajtunk lesz a célkereszt, bármit is csinálunk az offseasonban. 😊BleedingGreen
Azt mi csak szeretnék Reidk majd tesznek róla h rajtunk legyen a világ szeme. 😛 amúgy gratula a Giantsnek de azért némileg bosszant a dolog... Őszinte leszek nem is némileg na 😉dande
De csak azért mert mi is simán csinálhattunk volna egy ilyen szezont, ha nem basszuk el a meccseket droppokkal meg fumblikkal. Ettől jobbak nálunk. Fejben sokkal összeszedettebbek mint mi. Nálunk DJ mit csinál ha lóvét akar? Szarul játszik. Náluk? Teker mint az állat. Ez a különbség a győztes és a vesztes csapatok között. Ha mi is úgy álltunk volna hozzá az elejétől a szezonnak, hogy odabaszunk mindenkinek, akármi lesz, simán PO-ba jutottunk volna. Az egész fejben dőlt el.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én örülök a Giants győzelmének. Mekkora szó lesz jövőre kétszer magunkévá tenni a bajnokot😀somebody08
Én is örülök, mert egyrészt a Patset nem tudom kedvelni mióta kikaptunk tőlük 2005-ben, másrészt van pár játékosuk akit bírok.
Jövőre?
Simán hozzuk mindkét meccset. Nem lesznek már ők ennyire jók 1 év múlva. Majd 4 év múlva esetleg. 😊Shawn84
Az elején nem lenne jó játszani velük, a SB győztes általában erősen kezdi a következő idényt.
Legalább nem rajtunk lesz a célkereszt, bármit is csinálunk az offseasonban. 😊BleedingGreen
Azt mi csak szeretnék Reidk majd tesznek róla h rajtunk legyen a világ szeme. 😛 amúgy gratula a Giantsnek de azért némileg bosszant a dolog... Őszinte leszek nem is némileg na 😉
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
4 éve én is ezt mondtam, mostmár nem tudom csak erre ráfogni. 😊
Ennek ellenére az elméletem áll. 😀Newman
Én örülök a Giants győzelmének. Mekkora szó lesz jövőre kétszer magunkévá tenni a bajnokot😀somebody08
Én is örülök, mert egyrészt a Patset nem tudom kedvelni mióta kikaptunk tőlük 2005-ben, másrészt van pár játékosuk akit bírok.
Jövőre?
Simán hozzuk mindkét meccset. Nem lesznek már ők ennyire jók 1 év múlva. Majd 4 év múlva esetleg. 😊Shawn84
Az elején nem lenne jó játszani velük, a SB győztes általában erősen kezdi a következő idényt.
Legalább nem rajtunk lesz a célkereszt, bármit is csinálunk az offseasonban. 😊


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nem Coughlinon múlott ez a bajnoki cím.(se)A játékosok érdeme szerintem teljes mértékben. Eli, JPP, Tuck, Nicks meg a többiek miatt nyertek.Shawn84
4 éve én is ezt mondtam, mostmár nem tudom csak erre ráfogni. 😊
Ennek ellenére az elméletem áll. 😀Newman
Én örülök a Giants győzelmének. Mekkora szó lesz jövőre kétszer magunkévá tenni a bajnokot😀somebody08
Én is örülök, mert egyrészt a Patset nem tudom kedvelni mióta kikaptunk tőlük 2005-ben, másrészt van pár játékosuk akit bírok.
Jövőre?
Simán hozzuk mindkét meccset. Nem lesznek már ők ennyire jók 1 év múlva. Majd 4 év múlva esetleg. 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Kezd megdőlni a Coughlin szar edző elméletem, de még tartom. 😛 Szvsz a Pats 3.negyedig jobb volt az Óriásoknál, de ők pont a legfontosabban voltak a legjobbak, a 4.-ben, így sajnos megérdemelték a győzelmet.Newman
Nem Coughlinon múlott ez a bajnoki cím.(se)A játékosok érdeme szerintem teljes mértékben. Eli, JPP, Tuck, Nicks meg a többiek miatt nyertek.Shawn84
4 éve én is ezt mondtam, mostmár nem tudom csak erre ráfogni. 😊
Ennek ellenére az elméletem áll. 😀Newman
Mondjuk ha csak ezen múlna a SB győzelmünk, simán lecserélném Reidre. 😛 Na majd jövőre 😂
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Kezd megdőlni a Coughlin szar edző elméletem, de még tartom. 😛 Szvsz a Pats 3.negyedig jobb volt az Óriásoknál, de ők pont a legfontosabban voltak a legjobbak, a 4.-ben, így sajnos megérdemelték a győzelmet.Newman
Nem Coughlinon múlott ez a bajnoki cím.(se)A játékosok érdeme szerintem teljes mértékben. Eli, JPP, Tuck, Nicks meg a többiek miatt nyertek.Shawn84
4 éve én is ezt mondtam, mostmár nem tudom csak erre ráfogni. 😊
Ennek ellenére az elméletem áll. 😀Newman
Én örülök a Giants győzelmének. Mekkora szó lesz jövőre kétszer magunkévá tenni a bajnokot😀
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kezd megdőlni a Coughlin szar edző elméletem, de még tartom. 😛 Szvsz a Pats 3.negyedig jobb volt az Óriásoknál, de ők pont a legfontosabban voltak a legjobbak, a 4.-ben, így sajnos megérdemelték a győzelmet.Newman
Nem Coughlinon múlott ez a bajnoki cím.(se)A játékosok érdeme szerintem teljes mértékben. Eli, JPP, Tuck, Nicks meg a többiek miatt nyertek.Shawn84
4 éve én is ezt mondtam, mostmár nem tudom csak erre ráfogni. 😊
Ennek ellenére az elméletem áll. 😀

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Kezd megdőlni a Coughlin szar edző elméletem, de még tartom. 😛 Szvsz a Pats 3.negyedig jobb volt az Óriásoknál, de ők pont a legfontosabban voltak a legjobbak, a 4.-ben, így sajnos megérdemelték a győzelmet.Newman
Nem Coughlinon múlott ez a bajnoki cím.(se)A játékosok érdeme szerintem teljes mértékben. Eli, JPP, Tuck, Nicks meg a többiek miatt nyertek.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kezd megdőlni a Coughlin szar edző elméletem, de még tartom. 😛 Szvsz a Pats 3.negyedig jobb volt az Óriásoknál, de ők pont a legfontosabban voltak a legjobbak, a 4.-ben, így sajnos megérdemelték a győzelmet.

több mint 12 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
We want Dawk (remélem helyesen írom)-már csak a jelenléted miatt is. Valaki szólhatna neki meg Reidnek, hogy várjuk szeretettel vissza a "Testvéri szeretet" városába, bár kicsi az esély de hátha..... ha már Spags-t nem sikerült visszacsalogatni.....dande
Idénr pont rá lenne szükség. tapasztalt vezető, akitől a fiatal safetyk meg az egész csapat sokat tanulhatna. Utána meg maradhatna edzőnek. Hamar DC lenne belőle. 😊Shawn84
vagy csapatpszichológus a nagy derbyk előtt 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
We want Dawk (remélem helyesen írom)-már csak a jelenléted miatt is. Valaki szólhatna neki meg Reidnek, hogy várjuk szeretettel vissza a "Testvéri szeretet" városába, bár kicsi az esély de hátha..... ha már Spags-t nem sikerült visszacsalogatni.....dande
Idénr pont rá lenne szükség. tapasztalt vezető, akitől a fiatal safetyk meg az egész csapat sokat tanulhatna. Utána meg maradhatna edzőnek. Hamar DC lenne belőle. 😊
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
We want Dawk (remélem helyesen írom)-már csak a jelenléted miatt is. Valaki szólhatna neki meg Reidnek, hogy várjuk szeretettel vissza a "Testvéri szeretet" városába, bár kicsi az esély de hátha..... ha már Spags-t nem sikerült visszacsalogatni.....
több mint 12 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
NFL.com - Brian Dawkins will only return to the NFL next season if it is with the Broncos.

Dawkins, 38, made the Pro Bowl for the ninth time in 2011 after his 16th NFL season.

"The season is not over yet," Dawkins said at the Super Bowl in Indianapolis.

"Our season is, but this football season is not. So why talk about that? I'm not ready to make that announcement. I'll pray about it. If the Broncos want me back at that time, we'll talk."
több mint 12 éve
Moonshiner 32
legyen mind a kettőJanek
Egye fene... nagy duzzogva ebbe is belemegyek.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
legyen mind a kettő

több mint 12 éve
Moonshiner 32
Na, hogy kicsit megtörjem a csendet:
http://www.bleedinggreennation.com/2012/2/3/2769523/understanding-the-wide-9-mike mint a link is sejteti, a wide 9 mike lb-ről szól.
A lényege röviden: Loftont vagy Kuechly-t ide! De azért szerintem érdemes elolvasni az egészet. Nekem, mint egyszerű szurkolónak, egészen tanulságos volt.
több mint 12 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
hát meglátjuk mit bír a piac.
Ami tutinak látszik az az,hogy az Atlanta ezt az 5 embert nem tudja megtartani... én őt megfelelő LB nek gondolom hívom is FókabátJanek
szerintem abrahamet meg sem akarják. lofton tuti maradni fog, pro bowl, meg amúgy is nagy szezonja volt :S
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bowlesnak örülök, csak hogy lássátok, élek még 😀
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
hát meglátjuk mit bír a piac.
Ami tutinak látszik az az,hogy az Atlanta ezt az 5 embert nem tudja megtartani... én őt megfelelő LB nek gondolom hívom is Fókabát

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
The Atlanta Falcons are at $99.7, but they’re facing some major decisions on keeping some of their own free agents -- Brent Grimes, Curtis Lofton, John Abraham, Todd McClure and Thomas DeCoud -- and those could be costly.

Ezek alapján jogos cél lehet Loftont becserkészni kérdés mennyit ér/szeretne...Janek
Évi 6 milla?Shawn84
inkább 8-10

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Úristen. Ebben a reklámban (vagy mi a szar ez) Casey szarabb mint a meccseken 😀
http://www.youtube.com/watch?v=Mhu1y2Zzpm0&feature=related

és ebből még több is van 😀
http://www.youtube.com/watch?v=htUsa9jKMzo&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=-L1R8XnXHvc
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megérdemli Shady:
RB LeSean McCoy has been named the FedEx Ground Player of the Year in an announcement in Indianapolis.Bébé
Így van reméljük jövőre jön a folytatás vagy hasonló és a csapat is megtámogatja 😊
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Megérdemli Shady:
RB LeSean McCoy has been named the FedEx Ground Player of the Year in an announcement in Indianapolis.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
The Atlanta Falcons are at $99.7, but they’re facing some major decisions on keeping some of their own free agents -- Brent Grimes, Curtis Lofton, John Abraham, Todd McClure and Thomas DeCoud -- and those could be costly.

Ezek alapján jogos cél lehet Loftont becserkészni kérdés mennyit ér/szeretne...Janek
Évi 6 milla?
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
The Atlanta Falcons are at $99.7, but they’re facing some major decisions on keeping some of their own free agents -- Brent Grimes, Curtis Lofton, John Abraham, Todd McClure and Thomas DeCoud -- and those could be costly.

Ezek alapján jogos cél lehet Loftont becserkészni kérdés mennyit ér/szeretne...