Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Senior Bowl, ma, 22:00 óra! Rövid kedvcsináló 😊 Tényleg rövid 😊 http://philly.blog.hu/2012/01/28/senior_bowl_kulcs_parharcok
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Aki ugye milyen jó? 😊Janek
Nem, nem az. Csak jobb a semminél.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
tudsz egy példát akár youtube-ról? persze némi magyarázattal nekünk laikusoknak is érthetően.Janek
Nem is kell külön magyarázat.
Itt egy play, ami egy flea ficker, ami egy end-around, ami egy wild cat egyben (amiben leginkább futnak, de ez egy deep pass).
http://www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/09000d5d81ad5d4a/Flea-flicker-turns-into-thrilling-Chiefs-TD

De a lényeg az, hogy amíg egyetemen rendszereket hoznak újakat (pl. wild cat). Tehát stratégiai szinten több az újdonság jóval. Addig NFLben sokkal bátrabban nyúlnak bele egy playbe, playbookba. Tehát taktikai szinten sokkal dinamikusabb.
Legtöbb edző meccs szünetében is rajzol playeket. Amit a csapat sosem játszott. Nulla gyakorlással is képesek rá. Nem junior a csapat fele, aki a routeokat tanulja. Például egyetemen elképzelhetetlen, hogy lecserélik a zsebirányító Ortont, és két hét múlva már dübörög az option Tebow előtt.
NFL olyan mint a forma1, mire vége a szezonnak, teljesen más autó fut ki a boxból.
És ebben jó Haley. Bármikor rajzol egy olyan playt, ami ésszerűtlen, logikátlan, de adott védelmi felállás ellen, amit adott csapat szokott játszani, teljes káoszt okoz, vagy ad egy tiszta célpontot. Nem lehet többször megjátszani. Valamint néha teljes kudarc az egész, volt hogy a TE és a WR egymásnak futottak, mert gyakorolni sem ártana. Más kérdés, hogy így is elkaphatták volna, mert tényleg nem volt ott elég védő.
Természetesen amikor bejön, akkor örülünk és kiabálunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Aki ugye milyen jó? 😊

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Denver hired Jack Del Rio as its defensive coordinator.

Akkor ha nincs csoda marad mindenki a helyén.

egy lényegi kérdés letudva

jöhet a tag korszak meg a fa szezonJanek
Az újságírók szerint még Todd Bowles (Dolphins DBcoach - bár nemtom h most számolnak-e vele, meg milyen pozícióban van) jöhet szóba. De ennek is csak annyi az alapja, hogy ha jól emlékszem tavaly meg akartuk interjúvolni a DC állásra, de a Miami nem engedte.Bébé
Most már ne is erőltessük. Spags meg Del Rio elkelt, más meg nem annyira jó, hogy leváltsuk miatta Juant.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Denver hired Jack Del Rio as its defensive coordinator.

Akkor ha nincs csoda marad mindenki a helyén.

egy lényegi kérdés letudva

jöhet a tag korszak meg a fa szezonJanek
Az újságírók szerint még Todd Bowles (Dolphins DBcoach - bár nemtom h most számolnak-e vele, meg milyen pozícióban van) jöhet szóba. De ennek is csak annyi az alapja, hogy tavaly meg akartuk interjúvolni a DC állásra, de a Miami nem engedte.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Amúgy Andyre nagyából igaz a dolog, idén meglepően sok 4. downnak mentünk neki, de ebben benne volt, hog szezon első felében valamiért a negyedik negyedben mindig hátrányba kellett kerülnünk. De látszik is, 8. lett idén. 😊
Korábbi években azonban tényleg csak akkor mentünk 4. kísérletnek neki, ha nagyon nem volt más, kreatív játékhívás is kimerült párszor Vick beállt szélre wildcarben elkapónak, illetve volt sok reserve futás DeSeannal.Deny
Plusz idén rookie kickerünk volt, akiben a 49ers meccs után nemigen bízott Reid. Akers-el simán rúgatott 33+-ról.
Henery-vel nem merte bevállalni.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Denver hired Jack Del Rio as its defensive coordinator.

Akkor ha nincs csoda marad mindenki a helyén.

egy lényegi kérdés letudva

jöhet a tag korszak meg a fa szezon

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
tudsz egy példát akár youtube-ról? persze némi magyarázattal nekünk laikusoknak is érthetően.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Vicces a világ, itt kreatívnak számít, egyetemi szinten sablon lenne 😛
Deny
Ez JJnek tetszene csak nincs köze az igazsághoz. 😛

Amiről te beszélsz az option, meg egyéb valóban gyakoribb egyetemi játékelem. Én nem optionről beszéltem.
Nem az onside kickre vagy 4th downra gondoltam, mint kreatív elem.

Haley play rajzolásai tökéletesen le vannak kottázva profi védelmek ellen is. Egyetem más, ott sok dolgot pótolnak bátorsággal, meg szokatlan felállással. Sematikusnak is tűnhet a profi foci ehhez képest pedig fordítva igaz. Csak sokkal kifinomultabb, nehezebb észrevenni az újdonságot. Ellenben egy profi csapat évente vált playbookot, sőt. Egyetemen 20 évet is le lehet tolni ugyanazzal nagyjából. Van aki 50 évet.

Dallasban nem néztem, de Arizonában feltűnt hogy milyen jókat alkot Haley. A Chiefsben pedig főleg, ez érthető. Bátrabb mint az átlag, de kreatívabb is. Nála nem lényeg, hogy RZ=route 9 default meg semmi. Teljesen oda nem illő utakat is beilleszt. Némely playnél tényleg döbbenten ülsz, nem is kell hozzá érteni sem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Reid a legkevésbé aggresszív edző a 2000-es években. Jó, ez így kicsit értelmezhetetlen, így itt a hosszú írás róla: http://www.footballoutsiders.com/stat-analysis/2012/aggressiveness-index-2011Deny
Tudjuk, hogy egy szájhős! 😀

Én mit vitáztam egyik meccsen, hogy Haley tejbetök-e avagy inkább agresszív. Meg akartak győzni ketten is, hogy dehogyismárnehogymár agresszív lenne. Erre elmúlt 10 évet nézve nyolcadik. Az más kérdés, hogy nem mindig jön be neki.

Ráadásul ő bármikor hív egy 4th down passzt red zoneban egyenlő állásnál (!) meccs elején is, vagy bekezd egy félidőt onside kickkel évente 5x az tuti. Nem gyáva fazon, bár volt hogy ezekkel nyertünk. Meg az őrült play action mindenki szalad mindenfelé no protect, vagy épp a QB adja Hbnek adja WRnek adja QB nek passzokkal. Nem egyszerűen agresszív, ő hajmeresztő, bár legalább ultra kreatív.ulpianus
Vicces a világ, itt kreatívnak számít, egyetemi szinten sablon lenne 😛
Amúgy Andyre nagyából igaz a dolog, idén meglepően sok 4. downnak mentünk neki, de ebben benne volt, hog szezon első felében valamiért a negyedik negyedben mindig hátrányba kellett kerülnünk. De látszik is, 8. lett idén. 😊
Korábbi években azonban tényleg csak akkor mentünk 4. kísérletnek neki, ha nagyon nem volt más, kreatív játékhívás is kimerült párszor Vick beállt szélre wildcarben elkapónak, illetve volt sok reserve futás DeSeannal.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Reid a legkevésbé aggresszív edző a 2000-es években. Jó, ez így kicsit értelmezhetetlen, így itt a hosszú írás róla: http://www.footballoutsiders.com/stat-analysis/2012/aggressiveness-index-2011Deny
Tudjuk, hogy egy szájhős! 😀

Én mit vitáztam egyik meccsen, hogy Haley tejbetök-e avagy inkább agresszív. Meg akartak győzni ketten is, hogy dehogyismárnehogymár agresszív lenne. Erre elmúlt 10 évet nézve nyolcadik. Az más kérdés, hogy nem mindig jön be neki.

Ráadásul ő bármikor hív egy 4th down passzt red zoneban egyenlő állásnál (!) meccs elején is, vagy bekezd egy félidőt onside kickkel évente 5x az tuti. Nem gyáva fazon, bár volt hogy ezekkel nyertünk. Meg az őrült play action mindenki szalad mindenfelé no protect, vagy épp a QB adja Hbnek adja WRnek adja QB nek passzokkal. Nem egyszerűen agresszív, ő hajmeresztő, bár legalább ultra kreatív.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Reid a legkevésbé aggresszív edző a 2000-es években. Jó, ez így kicsit értelmezhetetlen, így itt a hosszú írás róla: http://www.footballoutsiders.com/stat-analysis/2012/aggressiveness-index-2011
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Melvin Ingram nekem tetszik, ha ő jönne akkor nem sírnék 😊
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Nálunk a draft kb két emberen múlik. Rosemanon és Reiden.Shawn84
Ahogy minden normális csapatnál.
Szar draftok miatt nem a SEC csapatokat vizsgáló scout-ot (nemtom h ez így értelmes-e 😀 ) fogják elővenni, hanem Roseman-t. Neki kell azért szortírozni/dönteni. Amúgy meg nem hiszem, hogy Roseman vagy akár Reid egyáltalán nem hallgatna senkire meg semmire csak saját magukra.
Plusz Reid szava a döntő. Még tavaly kérdezték Roseman-től, hogy mi van akkor, ha Ő vkit nagyon megkedvel, de Reid-nek nem annyira tetszik meg mást akar. És akkor mondta, hogy hát meg lehet mutatni megint Reid-nek, de végül úgy is Reid dönt.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
A fórumokból úgy értelmezem örülnek kint reméljük itt is fogunk. Apró de fontos húzások lehetnek.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
eddig

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
FO-ban történtek változtatások:
http://www.bleedinggreennation.com/2012/1/27/2752929/eagles-promote-patch-add-rick-mueller-to-front-office
Anthony Patch elő lett léptetve, Rick Mueller pedig az UFL-ből érkezett, de korábban dolgozott a Jax-nél és a Szenteknél.
A Saints elég jól draftolt abban az időben, szal ez azért pozitívum.Bébé
Nálunk a draft kb két emberen múlik. Rosemanon és Reiden.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
FO-ban történtek változtatások:
http://www.bleedinggreennation.com/2012/1/27/2752929/eagles-promote-patch-add-rick-mueller-to-front-office
Anthony Patch elő lett léptetve, Rick Mueller pedig az UFL-ből érkezett, de korábban dolgozott a Jax-nél és a Szenteknél.
A Saints elég jól draftolt abban az időben, szal ez azért pozitívum.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
a blackmon videoban mondja

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Senior Bowl - 3. nap összefoglaló. Jól és szarul teljesítőkkel: http://philly.blog.hu/2012/01/27/senior_bowl_3_napDeny
Currynél az első mondatot JJ-től loptad ? 😊Janek
Hol írt ő ilyet? 😮 A lopás jó dolog, de magyar userektől nem szoktam, ott linkelek 😀
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor még lehet Köztársasági Elnök is... 😀tûzoltó
alap

másképp nem is lehetne politikus ha nem tud lopni

több mint 12 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Akkor még lehet Köztársasági Elnök is... 😀
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Senior Bowl - 3. nap összefoglaló. Jól és szarul teljesítőkkel: http://philly.blog.hu/2012/01/27/senior_bowl_3_napDeny
Currynél az első mondatot JJ-től loptad ? 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Senior Bowl - 3. nap összefoglaló. Jól és szarul teljesítőkkel: http://philly.blog.hu/2012/01/27/senior_bowl_3_nap