Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Cole baromira "hajaz" Caseyre. lehet, hogy ezért se kedvelem annyira. A bowl meccsen pl nemtom hogy hozott össze 10 szerelést. Valahogy nem éreztem rajta, hogy ennyit hozzá tudott volna tenni a State győzelméhez. Még Franklin (Arkansas), Irvin, meg Carder játékára vagyok kíváncsi. Bár utóbbit láttam már néhányszor és nagyon bírom, de Eagles szempontból még nem vizsgáltam meg.Shawn84
😂 Nekem Carderről jutott eszembe Casey. Carder nem elég fizikális szerintem, tud állatkodni persze, de az NFL szintű O-lineokkal szemben ő kevés lesz, de viszont coverben jobb, mint Casey.

Cole a bowl meccsen rendben volt szvsz, volt pár fontos szerelése rövid yardos szituban és goalline-nál is. Manning szerintem is jobban játszott akkor, ha ezt a statok nem is mutatják.
Ezen a meccsen kívül egyenlőre csak leíráskora tudok támaszkodni Colellal kapcsolatban: a fizikai ereje megvan ahhoz, hogy jó legyen futás ellen. Nem olyan atletikus, viszont van esze és jó technikával szerel. Persze szakértője is válogatja kiről mit írnak, mindenkinek megvan a kedvence.BleedingGreen
DT-kel állok hadilábon. Biztos hogy húzunk egyet drafton, de Worthyn kívül eddig alig láttam valakit. Still, Chapman, Harris, Forston meg Randall meg lesz felvételről, de a többiekről nem sokat tudok. Még Jean Baptiste akit ismerek, mivel a Baylor nagy kedvencem és láttam idén 8 meccsüket. Tőlük egyébként még a Center Philip Blake lehet esélyes hozzánk.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Cole baromira "hajaz" Caseyre. lehet, hogy ezért se kedvelem annyira. A bowl meccsen pl nemtom hogy hozott össze 10 szerelést. Valahogy nem éreztem rajta, hogy ennyit hozzá tudott volna tenni a State győzelméhez. Még Franklin (Arkansas), Irvin, meg Carder játékára vagyok kíváncsi. Bár utóbbit láttam már néhányszor és nagyon bírom, de Eagles szempontból még nem vizsgáltam meg.Shawn84
😂 Nekem Carderről jutott eszembe Casey. Carder nem elég fizikális szerintem, tud állatkodni persze, de az NFL szintű O-lineokkal szemben ő kevés lesz, de viszont coverben jobb, mint Casey.

Cole a bowl meccsen rendben volt szvsz, volt pár fontos szerelése rövid yardos szituban és goalline-nál is. Manning szerintem is jobban játszott akkor, ha ezt a statok nem is mutatják.
Ezen a meccsen kívül egyenlőre csak leíráskora tudok támaszkodni Colellal kapcsolatban: a fizikai ereje megvan ahhoz, hogy jó legyen futás ellen. Nem olyan atletikus, viszont van esze és jó technikával szerel. Persze szakértője is válogatja kiről mit írnak, mindenkinek megvan a kedvence.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Chaney alap ugye. Rolle backupnak tökéletes. Eazzy
Hát ez a szezon vége felé eléggé megfordult. 😀
Vagy ha nem is fordult meg, de annyit biztos csinált Chaney, hogy ne legyen alap idénre. 😀Bébé
Szerintem sem olyan biztos az ő helye. Ha mondjuk 3 LB is érkezik már szarban lehet. Egyrészt idén nem nyújtott jó teljesítményt, másrészt meg ebbe az állományba nem olyan nehéz előrelépést jelentő játékosokat hozni.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Chaney alap ugye. Rolle backupnak tökéletes. Eazzy
Hát ez a szezon vége felé eléggé megfordult. 😀
Vagy ha nem is fordult meg, de annyit biztos csinált Chaney, hogy ne legyen alap idénre. 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Hát megmondom őszintén, hogy ha DeSean megy most, akkor én sem LB-t húznék elsőként. Egyrészt szerintem a jelenlegi keret is javul jövőre, év végén már Casey sem volt szörnyű kategória, ha most még erősödik, illetve tanul is, akkor sokat érhet, én még nem tettem le totál róla sem. Chaney alap ugye. Rolle backupnak tökéletes. Én vagy húznék két LB-t, plusz egy FA, vagy három LB húzás.
Ellenben most totál homály vagyok a WR-ekből, valaki egy kis összefoglalást adna, hogy kiket érdemes meglesni, illetve milyen erősségeik vannak?Eazzy
Itta CBS lista, várható draft helyekkel.
http://www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/TSX/2012_WR

Blackmon, Floyd, Wright, Sanou, Jeffrey akiket külön is érdemes megfigyelni. Én mindenesetre kizártnak tartom, hogy 3. körnél előbb WR jöjjön hozzánk. Akkor meg közülük várhatóan senki sem lesz már benn, vagy kis szerencsével 1. Hozzánk akit talán érdemes lehet nézni az Sanou, Posey, Jarius Wright, McNutt, Joe Adams, Fuller, Broyles. Én közülük várnék valakit. persze csak ha D-Jax elmegy. Az én kedvenceim közülük, Wright, Adams és Broyles. Előbbi kettő nagyon hasonló stílust képvisel mint Jax.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Hát megmondom őszintén, hogy ha DeSean megy most, akkor én sem LB-t húznék elsőként. Egyrészt szerintem a jelenlegi keret is javul jövőre, év végén már Casey sem volt szörnyű kategória, ha most még erősödik, illetve tanul is, akkor sokat érhet, én még nem tettem le totál róla sem. Chaney alap ugye. Rolle backupnak tökéletes. Én vagy húznék két LB-t, plusz egy FA, vagy három LB húzás.
Ellenben most totál homály vagyok a WR-ekből, valaki egy kis összefoglalást adna, hogy kiket érdemes meglesni, illetve milyen erősségeik vannak?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Achoval és Hickssel alkottak jó triót. Pár meccset láttam tőlük. Robinson olb lenne, bár nálunk ki tudja. 😀 Talán a WLB lenne a természetes posztja, de ha erősödik (most 6'3 240-nel mérlegelt, ami jó), SAM-nek is be lehetne rakni. Tud nagyot ütni ha kell, és coverben is jó. Viszont blitzelni nem nagyon kellett neki, pedig lehet, hogy nálunk azt is kellene, ki tudja mit akar jövőre Juan.BleedingGreen
Mindenképpen végig fogom nézni a szóba jöhető LB-kről a videókat, meg ami van meccs. Terrell Manninget láttad már? nekem most épp ő lett a kedvencem. Aztán persze ez változni fog még.Shawn84
http://www.youtube.com/watch?v=AJAg8_osV88 Robinsonról jó ez a vidi

NC Statenek csak a bowl meccsét láttam. Manning lelkes ember, kis mérete ellenére elég jó volt futás ellen. Meg jókat is olvastam róla. Őt vagy a haverját Colet is elviselném. Ezért is írtam tegnap, hogy én a 3-5 körös olb-ket idén jobban kedvelem mint a második körre taksált Brown-féléket. Velük kisebbet is bukunk ha nem jönnek be. Persze még sok minden változhat: senior bowl, combine, és ezek után lehet hogy az általam kedvelt LB-k lesznek magasabban jegyezve.BleedingGreen
Cole baromira "hajaz" Caseyre. lehet, hogy ezért se kedvelem annyira. A bowl meccsen pl nemtom hogy hozott össze 10 szerelést. Valahogy nem éreztem rajta, hogy ennyit hozzá tudott volna tenni a State győzelméhez. Még Franklin (Arkansas), Irvin, meg Carder játékára vagyok kíváncsi. Bár utóbbit láttam már néhányszor és nagyon bírom, de Eagles szempontból még nem vizsgáltam meg.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Na őt speciel még nem ismerem, de utánanézek meg asszem van 4 Texas meccsem még eltéve. Pont a hasonló esetek végett 😀Shawn84
Achoval és Hickssel alkottak jó triót. Pár meccset láttam tőlük. Robinson olb lenne, bár nálunk ki tudja. 😀 Talán a WLB lenne a természetes posztja, de ha erősödik (most 6'3 240-nel mérlegelt, ami jó), SAM-nek is be lehetne rakni. Tud nagyot ütni ha kell, és coverben is jó. Viszont blitzelni nem nagyon kellett neki, pedig lehet, hogy nálunk azt is kellene, ki tudja mit akar jövőre Juan.BleedingGreen
Mindenképpen végig fogom nézni a szóba jöhető LB-kről a videókat, meg ami van meccs. Terrell Manninget láttad már? nekem most épp ő lett a kedvencem. Aztán persze ez változni fog még.Shawn84
http://www.youtube.com/watch?v=AJAg8_osV88 Robinsonról jó ez a vidi

NC Statenek csak a bowl meccsét láttam. Manning lelkes ember, kis mérete ellenére elég jó volt futás ellen. Meg jókat is olvastam róla. Őt vagy a haverját Colet is elviselném. Ezért is írtam tegnap, hogy én a 3-5 körös olb-ket idén jobban kedvelem mint a második körre taksált Brown-féléket. Velük kisebbet is bukunk ha nem jönnek be. Persze még sok minden változhat: senior bowl, combine, és ezek után lehet hogy az általam kedvelt LB-k lesznek magasabban jegyezve.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
A tegnapi senior bowl edzésen Castillo hosszan beszélgetett Keenan Robinsonnal (LB, Texas). Őt el tudnám viselni a 3-4. körben. 😊 Persze sok emberrel fog még dumálni Juan, de Robinson jó jelöltnek tűnik.BleedingGreen
Na őt speciel még nem ismerem, de utánanézek meg asszem van 4 Texas meccsem még eltéve. Pont a hasonló esetek végett 😀Shawn84
Achoval és Hickssel alkottak jó triót. Pár meccset láttam tőlük. Robinson olb lenne, bár nálunk ki tudja. 😀 Talán a WLB lenne a természetes posztja, de ha erősödik (most 6'3 240-nel mérlegelt, ami jó), SAM-nek is be lehetne rakni. Tud nagyot ütni ha kell, és coverben is jó. Viszont blitzelni nem nagyon kellett neki, pedig lehet, hogy nálunk azt is kellene, ki tudja mit akar jövőre Juan.BleedingGreen
Mindenképpen végig fogom nézni a szóba jöhető LB-kről a videókat, meg ami van meccs. Terrell Manninget láttad már? nekem most épp ő lett a kedvencem. Aztán persze ez változni fog még.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
A tegnapi senior bowl edzésen Castillo hosszan beszélgetett Keenan Robinsonnal (LB, Texas). Őt el tudnám viselni a 3-4. körben. 😊 Persze sok emberrel fog még dumálni Juan, de Robinson jó jelöltnek tűnik.BleedingGreen
Na őt speciel még nem ismerem, de utánanézek meg asszem van 4 Texas meccsem még eltéve. Pont a hasonló esetek végett 😀Shawn84
Achoval és Hickssel alkottak jó triót. Pár meccset láttam tőlük. Robinson olb lenne, bár nálunk ki tudja. 😀 Talán a WLB lenne a természetes posztja, de ha erősödik (most 6'3 240-nel mérlegelt, ami jó), SAM-nek is be lehetne rakni. Tud nagyot ütni ha kell, és coverben is jó. Viszont blitzelni nem nagyon kellett neki, pedig lehet, hogy nálunk azt is kellene, ki tudja mit akar jövőre Juan.


több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
All-NFC East Team Shady-vel, Peters-el, Mathis-szel, T. Cole-al, Jenkins-szel, Asante-vel és Colt Anderson-nal:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/24/2011-pff-all-nfc-east-team-2/
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Azt beszélik, hogy Marty Mornhinweg is komoly jelölt a Raiders HC posztjára.Bébé
És ki jelölt az Eagles OC posztjára? Haley, Childress és talán Hue Jackson jöhet számításba.Shawn84
Házon belül még David Culley (WR coach/Senior Offensive Assistant) neve merülhet fel.
Ő is segít Marty-nak összerakni a gameplant hétről hétre.
NFL szinten csak WR edző volt. 1999-től van nálunk és 2011 lett Senior Offensive Assistant.

Azt sajnálom, hogy James Urban tavaly elment a Bengals-hoz WR coach-nak. Assistant to head coach is volt nálunk 3 évig, QBcoach is és assistant offensive coordinator-nak kineveztük tavaly februárban, de Ő mégis lelépett.

Ha új OC-nk lesz az is érdekes lesz, hogy Reid visszaveszi-e a play-ek hívásának a jogát.Bébé
Akkor megint alig futnánk. Culley nem tűnik az általad leírtak szerint rossz megoldásnak. Ha eddig is segédkezett a gameplanban akkor már van egy kis tapasztalata. Ráadásul jó munkát végez az elkapókkal. Csak azok a kúrva droppok ne lennének.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Azt beszélik, hogy Marty Mornhinweg is komoly jelölt a Raiders HC posztjára.Bébé
És ki jelölt az Eagles OC posztjára? Haley, Childress és talán Hue Jackson jöhet számításba.Shawn84
Házon belül még David Culley (WR coach/Senior Offensive Assistant) neve merülhet fel.
Ő is segít Marty-nak összerakni a gameplant hétről hétre.
NFL szinten csak WR edző volt. 1999-től van nálunk és 2011 lett Senior Offensive Assistant.

Azt sajnálom, hogy James Urban tavaly elment a Bengals-hoz WR coach-nak. Assistant to head coach is volt nálunk 3 évig, QBcoach is és assistant offensive coordinator-nak kineveztük tavaly februárban, de Ő mégis lelépett.

Ha új OC-nk lesz az is érdekes lesz, hogy Reid visszaveszi-e a play-ek hívásának a jogát.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
A tegnapi senior bowl edzésen Castillo hosszan beszélgetett Keenan Robinsonnal (LB, Texas). Őt el tudnám viselni a 3-4. körben. 😊 Persze sok emberrel fog még dumálni Juan, de Robinson jó jelöltnek tűnik.BleedingGreen
Na őt speciel még nem ismerem, de utánanézek meg asszem van 4 Texas meccsem még eltéve. Pont a hasonló esetek végett 😀
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Jó de ki az aki nem szerencsével jut be?

Most is miken múlott a két meccs....Janek
Na most lehet hülye vagyok, de nem egy az egyben ezt írtam én is? :rolleyes:Eazzy
de csak én nem csodának tartom, hanem jó csapatok akik mellett áll fortuna ami elengedhetetlen

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Jó de ki az aki nem szerencsével jut be?

Most is miken múlott a két meccs....Janek
Na most lehet hülye vagyok, de nem egy az egyben ezt írtam én is? :rolleyes:

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
A tegnapi senior bowl edzésen Castillo hosszan beszélgetett Keenan Robinsonnal (LB, Texas). Őt el tudnám viselni a 3-4. körben. 😊 Persze sok emberrel fog még dumálni Juan, de Robinson jó jelöltnek tűnik.


több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Jó de ki az aki nem szerencsével jut be?

Most is miken múlott a két meccs....

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Azon gondolkodtam,hogy mivel jobb a Giants mint mi...

QB hát itt idén Eli jobb volt pedig ütötték őt rendesen ő valahogy jobban érzi magát nyomás alatt mint Vick aki régen ezt a futással megoldotta de mióta 100milliós azóta nem fut.
WR:Cruz jobb volt idén mint nálunk bárki de ott 2 wr volt nálunk ugye van Avant is
HB:Itt mi vagyunk annyival jobbak mint ott Cruz
OL:Elvileg ebben is jobbak voltunk idén
DL😮tt JPP és Osi és Tuck de utóbbi kettő sérülésekkel küzdött nálunk Babin és Cole is közel azt hozta
LB 😮tt is voltak gondok de Boley megoldotta és most feljött Blackburn mellé nálunk ugye ez ordas nagy need
Sec:ebben is jobbak vagyunk mert ott siralmas a sec bár nálunk se fényes

ST:visszahordás náluk gyak nincs ,Zsuzsi nem jobb mint Henery punt meg ugye ...


szóval ha marad a keret +lesz 2-3 értelmes szerelni képes LB-nk valamint djax is hajlandó játszani akkor meglehet nekünk is az sb ha lesz szerencsénk....Janek
Hát azért ahhoz a Giants SB-hez megint kellett egy jó adag mák. Azért a GB meg az SF is pont akkor kezdte el eladogatni a lasztikat, amikor nem kellett volna ellenük...Oké, sokat fejlődtek év közben, de én még mindig kész csodának tartom, hogy eljutottak oda...nekünk is kellene jövőre egy szép adag makk, mint mindenkinek persze.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Azt beszélik, hogy Marty Mornhinweg is komoly jelölt a Raiders HC posztjára.Bébé
És ki jelölt az Eagles OC posztjára? Haley, Childress és talán Hue Jackson jöhet számításba.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Azt beszélik, hogy Marty Mornhinweg is komoly jelölt a Raiders HC posztjára.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azon gondolkodtam,hogy mivel jobb a Giants mint mi...

QB hát itt idén Eli jobb volt pedig ütötték őt rendesen ő valahogy jobban érzi magát nyomás alatt mint Vick aki régen ezt a futással megoldotta de mióta 100milliós azóta nem fut.
WR:Cruz jobb volt idén mint nálunk bárki de ott 2 wr volt nálunk ugye van Avant is
HB:Itt mi vagyunk annyival jobbak mint ott Cruz
OL:Elvileg ebben is jobbak voltunk idén
DL😮tt JPP és Osi és Tuck de utóbbi kettő sérülésekkel küzdött nálunk Babin és Cole is közel azt hozta
LB 😮tt is voltak gondok de Boley megoldotta és most feljött Blackburn mellé nálunk ugye ez ordas nagy need
Sec:ebben is jobbak vagyunk mert ott siralmas a sec bár nálunk se fényes

ST:visszahordás náluk gyak nincs ,Zsuzsi nem jobb mint Henery punt meg ugye ...

Sztem ez ennél egyszerűbb 😉 , két kihagyott field goal-lal 😛 de valóban igaz Eli > Vick bár ez félek így is marad.


szóval ha marad a keret +lesz 2-3 értelmes szerelni képes LB-nk valamint djax is hajlandó játszani akkor meglehet nekünk is az sb ha lesz szerencsénk....Janek
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
E cikknek mi a lényege? Végre vmi a csapat kapcsán.....

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d826435a7/article/castillo-refuses-to-confirm-if-he-remains-eagles-dcoordinator?module=HP11_headline_stack

köszidande
Annyi, hogy Castillo kijelentette, hogy maradna az Eaglesben, annak ellenére, hogy jelenleg nem tisztázott, hogy pontosan mi a munkaköre és mennyi a beleszólása a dolgokba. Meg, hogy tudja, hogy sokan támadják őt a szezon miatt, de nem foglalkozik vele, hanem csak dolgozik. Lényegében a szokásos. Castillo maradni fog szerintem. Még Del Rionak adnék esélyt, hogy hozzánk jönne de maximum csak 5-10%-ot. Spagsnak örültem volna, de hogy nem jön, a legjobb megoldás mégis csak az, hogy Juan maradjon. Viszont valami tanácsadóféle kéne mellé. Assistant Defensive Coordinator vagy valami ilyesmi posztra.Shawn84
Köszi, így hogy Spags nem jött én is azt mondom maradjon, felesleges újra felforgatni mindent egyébként a legjobb tanácsadó szerintem ott nyugszik a polcokon meg a felvételek millióin JJ örökségeként, jobbtól tanulni nem szégyen 😛
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Azon gondolkodtam,hogy mivel jobb a Giants mint mi...

QB hát itt idén Eli jobb volt pedig ütötték őt rendesen ő valahogy jobban érzi magát nyomás alatt mint Vick aki régen ezt a futással megoldotta de mióta 100milliós azóta nem fut.
WR:Cruz jobb volt idén mint nálunk bárki de ott 2 wr volt nálunk ugye van Avant is
HB:Itt mi vagyunk annyival jobbak mint ott Cruz
OL:Elvileg ebben is jobbak voltunk idén
DL😮tt JPP és Osi és Tuck de utóbbi kettő sérülésekkel küzdött nálunk Babin és Cole is közel azt hozta
LB 😮tt is voltak gondok de Boley megoldotta és most feljött Blackburn mellé nálunk ugye ez ordas nagy need
Sec:ebben is jobbak vagyunk mert ott siralmas a sec bár nálunk se fényes

ST:visszahordás náluk gyak nincs ,Zsuzsi nem jobb mint Henery punt meg ugye ...


szóval ha marad a keret +lesz 2-3 értelmes szerelni képes LB-nk valamint djax is hajlandó játszani akkor meglehet nekünk is az sb ha lesz szerencsénk....

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
E cikknek mi a lényege? Végre vmi a csapat kapcsán.....

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d826435a7/article/castillo-refuses-to-confirm-if-he-remains-eagles-dcoordinator?module=HP11_headline_stack

köszidande
Annyi, hogy Castillo kijelentette, hogy maradna az Eaglesben, annak ellenére, hogy jelenleg nem tisztázott, hogy pontosan mi a munkaköre és mennyi a beleszólása a dolgokba. Meg, hogy tudja, hogy sokan támadják őt a szezon miatt, de nem foglalkozik vele, hanem csak dolgozik. Lényegében a szokásos. Castillo maradni fog szerintem. Még Del Rionak adnék esélyt, hogy hozzánk jönne de maximum csak 5-10%-ot. Spagsnak örültem volna, de hogy nem jön, a legjobb megoldás mégis csak az, hogy Juan maradjon. Viszont valami tanácsadóféle kéne mellé. Assistant Defensive Coordinator vagy valami ilyesmi posztra.