Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Nem is értem mi alapja van a clev tradenek mikor nekik QB kéne elsőként... ők ha tradelnek akkor felmennek Griffiért ami cetlit éget.

Ha már velük kéne tradelni én kérném az idei első körös 2. cetlijuket + következő 1-2 -3köröst djaxért
Sámuelért pedig kéne Mitchell vagy Sheard esetleg Rubin és érdekes lehet D'Qwell Jackson is

akkor az első körös helyen lehetne LB/WR draft attól függ mit húzunk elsőre a saját cetliért...

Ez túl szép lenne de ugye a Kolb trade után bármi lehet ha megtaláljuk kinek kell WR(bár idén nehéz lesz mert mély a class)és CB(Minneszóta? 😊 )

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Hozzánk amúgy LB, DT, WR, LB sorrendet várok az első 3 körben. Most csere dolgokba nem mennék bele még ilyen korán.Shawn84
Ha nem lesz LB húzás az első körben, akkor a WR is jó (Floyd), ha DeSean elmegy. Ezzel még ki lennék békülve.
Ha nem LB vagy WR, szinte biztos DL lesz szvsz az első kör. Still pl esélyes szerintem, ha nem viszik ki korábban. Őt egész évben láttam, nagyon jó éve volt, de csak ez az egy szezonja volt kiemelkedő, úgyhogy benne is van kockázat.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
McNabb-ből és Vickből is folyamatosan pocket qb-t igyekezett/igyekszik nevelni Reid, ő is tudja hogy ilyen qb-val van esély nyerni.
Kuechlyt természetesen én is nagy tehetségnek tartom olb-ként és mlb-ként is, de a 2. körre már ő nem lesz bent (ha a fenti draft boardot vesszük alapul). Burfict inkább MLB, de méginkább 3-4 ILB. Brownról már írtam, Hightowerék is inkább 34 esek. 4-3-as OLB-nek marad a 2. körre még mondjuk Wagner, Lavonte David, Spence. Ők mind elég kicsik, de lehet, h Casey miatt súlyfóbiám lett. 😊 Davidet kedvelem, de azért 220 már nagyon kevésnek tűnik, inkább SS méret. Esetleg Ronnel Lewis, ő DE-t játszott, de ő is inkább 34 olb.BleedingGreen
Burfict 3-4 ILB? Életében se játszott mást MLB-nél. Már nem először a második körről írsz, hogy nem marad LB? kit vársz az első körre? Én első meg 3.-4. körre várok LB-t. Meg még Tank Cardert valahol 6. kör körül, ha benn marad. Súllyal szerintem nem lesz gond. Casey is felszedett vagy 10 fontot aztán mire ment vele? A lényeg, hogy NFL szinten 10-15 fontot simán fel tudnak rántani egy offseason alatt is akár, de 2 szezon alatt meg főleg. Mondjuk a jövő évi koncepciónkra kíváncsi leszek megint. SB ismét, vagy egy ilyen átmeneti PO-ra hajtós?Shawn84
A fenti elképzelt draftra írtam, hogy kit lehetne húzni esetleg Brown helyett olb-nek a 2. körben. Első körben Kuechly fog kimenni azok közül akik jók olb-nek (is). Ha nem őt húzzuk, ezután vannak még szerintem a felsoroltak, ha a 2. körös olb-ket nézzük.

Én is első körre szeretnék LB-t. (Szerintem nem azt fogunk húzni, nem szoktuk a teljesen nyilvánvalót cselekedni, de a remény hal meg utoljára 😊 ) Másodikra ilyen esetben én sem hoznék LB-t, de utána még igen. Ha viszont nem hozzuk el Kuechlyt, akkor valószínű, hogy a 2. körre marad a LB. Legyen mondjuk Burfict, vagy Brown. (Btw szerintem nem számít olyan sokat, hogy Burfict mit játszott collegeban, valamelyik 3-4-es csapat könnyen elviheti, megkockáztathatják OLB/ILB-nek is, főleg amelyik sok hibrid sémát használ)BleedingGreen
Ha 3-4-es csapatba kéne vinni akkor a Ravensre tippelnék, már ha ők nem Hightowert viszik. Ray Lewis helyett kell már valaki.
Hozzánk amúgy LB, DT, WR, LB sorrendet várok az első 3 körben. Most csere dolgokba nem mennék bele még ilyen korán.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Weeden nekem is eszembe jutott. meg hogy őszinte legyek nekem is szimpatikusabbak a hagyományos stílusú irányítók. Bár McNabb sem nevezhető annak. Sokat futott ő is, bár Vickhez nem hasonlítható. Ha jövőbeni franchise QB-t szeretnénk húzni, akkor a jövő év lenne rá a megfelelő. Barkley, Jones, Wilson, mind tökéletes lenne. Lb-kről nekem kicsit más a véleményem. Én azért látok legalább 4-5 olyat aki komoly NFL játékos lesz. Brown, Kuechly, Burfict, Lewis, Higtower, Upshaw. Bár utóbbi kettő nálunk rendszer idegen.Shawn84
McNabb-ből és Vickből is folyamatosan pocket qb-t igyekezett/igyekszik nevelni Reid, ő is tudja hogy ilyen qb-val van esély nyerni.
Kuechlyt természetesen én is nagy tehetségnek tartom olb-ként és mlb-ként is, de a 2. körre már ő nem lesz bent (ha a fenti draft boardot vesszük alapul). Burfict inkább MLB, de méginkább 3-4 ILB. Brownról már írtam, Hightowerék is inkább 34 esek. 4-3-as OLB-nek marad a 2. körre még mondjuk Wagner, Lavonte David, Spence. Ők mind elég kicsik, de lehet, h Casey miatt súlyfóbiám lett. 😊 Davidet kedvelem, de azért 220 már nagyon kevésnek tűnik, inkább SS méret. Esetleg Ronnel Lewis, ő DE-t játszott, de ő is inkább 34 olb.BleedingGreen
Burfict 3-4 ILB? Életében se játszott mást MLB-nél. Már nem először a második körről írsz, hogy nem marad LB? kit vársz az első körre? Én első meg 3.-4. körre várok LB-t. Meg még Tank Cardert valahol 6. kör körül, ha benn marad. Súllyal szerintem nem lesz gond. Casey is felszedett vagy 10 fontot aztán mire ment vele? A lényeg, hogy NFL szinten 10-15 fontot simán fel tudnak rántani egy offseason alatt is akár, de 2 szezon alatt meg főleg. Mondjuk a jövő évi koncepciónkra kíváncsi leszek megint. SB ismét, vagy egy ilyen átmeneti PO-ra hajtós?Shawn84
A fenti elképzelt draftra írtam, hogy kit lehetne húzni esetleg Brown helyett olb-nek a 2. körben. Első körben Kuechly fog kimenni azok közül akik jók olb-nek (is). Ha nem őt húzzuk, ezután vannak még szerintem a felsoroltak, ha a 2. körös olb-ket nézzük.

Én is első körre szeretnék LB-t. (Szerintem nem azt fogunk húzni, nem szoktuk a teljesen nyilvánvalót cselekedni, de a remény hal meg utoljára 😊 ) Másodikra ilyen esetben én sem hoznék LB-t, de utána még igen. Ha viszont nem hozzuk el Kuechlyt, akkor valószínű, hogy a 2. körre marad a LB. Legyen mondjuk Burfict, vagy Brown. (Btw szerintem nem számít olyan sokat, hogy Burfict mit játszott collegeban, valamelyik 3-4-es csapat könnyen elviheti, megkockáztathatják OLB/ILB-nek is, főleg amelyik sok hibrid sémát használ)


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Heckert biztos örülne, Fujita öreg, mint az országút, számomra nincs komoly trade és játékbeli értéke. Tán egy 2+3. körrel jobb lenne.

Én Zach Brownt húzásától kicsit tartok, egy másik rendszerben talán jó lenne, de pont abban gyengébb ami nekünk kell: tackle, és ő is sokat bajlódik a blokkokkal, coverben jó, de arra ott van Clayton. Azt már az előző években is láthattuk, hogy az atletikusság nem minden (Chaney, Clayton). Kíváncsi vagyok mit alkot a senior bowlon. De a többi korai körös 4-3-as olb-től sem vagyok annyira elragadtatva, úgyhogy lehet, hogy a 2. körben még mindig Brown lenne a legjobb opció.

Harnish vagy Wilson nekem szinte mindegy, mindkettő jó leader. Wilson előnye, hogy ő legalább pro styleban játszott. Viszont kisebb mint Vick. Szerintem Reid a hagyományosabb Qb-kat kedveli, ezért húzta anno Kolbot is. Vick inkább csak beesett és hozzá kellett igazítani az O-t. A Cousins, Coleman-félék szvsz közelebb állnának Reidhez. Aztán ne lepődjük meg, ha Weedent húzza, hiszen 28 éves. 😀
A többi OK, Rainey-nek kifejezetten örülnék, jó lenne 3. rb-nek és megoldaná a KR-t is.BleedingGreen
Weeden nekem is eszembe jutott. meg hogy őszinte legyek nekem is szimpatikusabbak a hagyományos stílusú irányítók. Bár McNabb sem nevezhető annak. Sokat futott ő is, bár Vickhez nem hasonlítható. Ha jövőbeni franchise QB-t szeretnénk húzni, akkor a jövő év lenne rá a megfelelő. Barkley, Jones, Wilson, mind tökéletes lenne. Lb-kről nekem kicsit más a véleményem. Én azért látok legalább 4-5 olyat aki komoly NFL játékos lesz. Brown, Kuechly, Burfict, Lewis, Higtower, Upshaw. Bár utóbbi kettő nálunk rendszer idegen.Shawn84
McNabb-ből és Vickből is folyamatosan pocket qb-t igyekezett/igyekszik nevelni Reid, ő is tudja hogy ilyen qb-val van esély nyerni.
Kuechlyt természetesen én is nagy tehetségnek tartom olb-ként és mlb-ként is, de a 2. körre már ő nem lesz bent (ha a fenti draft boardot vesszük alapul). Burfict inkább MLB, de méginkább 3-4 ILB. Brownról már írtam, Hightowerék is inkább 34 esek. 4-3-as OLB-nek marad a 2. körre még mondjuk Wagner, Lavonte David, Spence. Ők mind elég kicsik, de lehet, h Casey miatt súlyfóbiám lett. 😊 Davidet kedvelem, de azért 220 már nagyon kevésnek tűnik, inkább SS méret. Esetleg Ronnel Lewis, ő DE-t játszott, de ő is inkább 34 olb.BleedingGreen
Burfict 3-4 ILB? Életében se játszott mást MLB-nél. Már nem először a második körről írsz, hogy nem marad LB? kit vársz az első körre? Én első meg 3.-4. körre várok LB-t. Meg még Tank Cardert valahol 6. kör körül, ha benn marad. Súllyal szerintem nem lesz gond. Casey is felszedett vagy 10 fontot aztán mire ment vele? A lényeg, hogy NFL szinten 10-15 fontot simán fel tudnak rántani egy offseason alatt is akár, de 2 szezon alatt meg főleg. Mondjuk a jövő évi koncepciónkra kíváncsi leszek megint. SB ismét, vagy egy ilyen átmeneti PO-ra hajtós?
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Franchise QB-t nem hiszem, hogy fogunk húzni. Sztem Lurie ezt megmondta Reid-nek. 😀
Idehoz vmi QB-t, aztán kirúgjuk és az új HC-nak meg nem tetszik a QB. Nem lenne jó ez így. 😀
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
CSak hogy legyen miről beszélni egy kicsit. Találtam egy ilyet:
Ne tessék komolyan venni, egy fórumról másoltam át.

Trade:
Eagles recieve: 2012 2nd round pick (CLE), 2012 4th round pick (CLE) and LB Scott Fujita
Browns recieve: WR DeSean Jackson and CB Asante Samuel



Rnd 1 Michael Floyd WR Notre Dame
Rnd 2 (CLE) Zach Brown OLB North Carolina
Rnd 2 (ARI) Stephon Gilmore CB/PR South Carolina
Rnd 2 Josh Chapman DT Alabama
Rnd 3 Audie Cole ILB North Carolina State
Rnd 4 (CLE) Markus Zusevics OT Iowa
Rnd 4 (TB) George Iloka FS Boise State
Rnd 4 Chandler Harnish QB Northern Illinois
Rnd 5 Chris Rainey RB/WR/KR/PR Florida
Rnd 6 (DEN) Demario Davis OLB Arkansas State
Rnd 6 Joe Halahuni FB Oregon State
Rnd 6 (NE) Jack Crawford DE Penn State


Én ezt, így, ebben a formában most aláírnám. Annyi különbséggel, hogy Harnish helyett Russell Wilson kéne nekünk. Tökéletes Vick utód lehetne.Shawn84
Heckert biztos örülne, Fujita öreg, mint az országút, számomra nincs komoly trade és játékbeli értéke. Tán egy 2+3. körrel jobb lenne.

Én Zach Brownt húzásától kicsit tartok, egy másik rendszerben talán jó lenne, de pont abban gyengébb ami nekünk kell: tackle, és ő is sokat bajlódik a blokkokkal, coverben jó, de arra ott van Clayton. Azt már az előző években is láthattuk, hogy az atletikusság nem minden (Chaney, Clayton). Kíváncsi vagyok mit alkot a senior bowlon. De a többi korai körös 4-3-as olb-től sem vagyok annyira elragadtatva, úgyhogy lehet, hogy a 2. körben még mindig Brown lenne a legjobb opció.

Harnish vagy Wilson nekem szinte mindegy, mindkettő jó leader. Wilson előnye, hogy ő legalább pro styleban játszott. Viszont kisebb mint Vick. Szerintem Reid a hagyományosabb Qb-kat kedveli, ezért húzta anno Kolbot is. Vick inkább csak beesett és hozzá kellett igazítani az O-t. A Cousins, Coleman-félék szvsz közelebb állnának Reidhez. Aztán ne lepődjük meg, ha Weedent húzza, hiszen 28 éves. 😀
A többi OK, Rainey-nek kifejezetten örülnék, jó lenne 3. rb-nek és megoldaná a KR-t is.BleedingGreen
Weeden nekem is eszembe jutott. meg hogy őszinte legyek nekem is szimpatikusabbak a hagyományos stílusú irányítók. Bár McNabb sem nevezhető annak. Sokat futott ő is, bár Vickhez nem hasonlítható. Ha jövőbeni franchise QB-t szeretnénk húzni, akkor a jövő év lenne rá a megfelelő. Barkley, Jones, Wilson, mind tökéletes lenne. Lb-kről nekem kicsit más a véleményem. Én azért látok legalább 4-5 olyat aki komoly NFL játékos lesz. Brown, Kuechly, Burfict, Lewis, Higtower, Upshaw. Bár utóbbi kettő nálunk rendszer idegen.Shawn84
McNabb-ből és Vickből is folyamatosan pocket qb-t igyekezett/igyekszik nevelni Reid, ő is tudja hogy ilyen qb-val van esély nyerni.
Kuechlyt természetesen én is nagy tehetségnek tartom olb-ként és mlb-ként is, de a 2. körre már ő nem lesz bent (ha a fenti draft boardot vesszük alapul). Burfict inkább MLB, de méginkább 3-4 ILB. Brownról már írtam, Hightowerék is inkább 34 esek. 4-3-as OLB-nek marad a 2. körre még mondjuk Wagner, Lavonte David, Spence. Ők mind elég kicsik, de lehet, h Casey miatt súlyfóbiám lett. 😊 Davidet kedvelem, de azért 220 már nagyon kevésnek tűnik, inkább SS méret. Esetleg Ronnel Lewis, ő DE-t játszott, de ő is inkább 34 olb.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
CSak hogy legyen miről beszélni egy kicsit. Találtam egy ilyet:
Ne tessék komolyan venni, egy fórumról másoltam át.

Trade:
Eagles recieve: 2012 2nd round pick (CLE), 2012 4th round pick (CLE) and LB Scott Fujita
Browns recieve: WR DeSean Jackson and CB Asante Samuel



Rnd 1 Michael Floyd WR Notre Dame
Rnd 2 (CLE) Zach Brown OLB North Carolina
Rnd 2 (ARI) Stephon Gilmore CB/PR South Carolina
Rnd 2 Josh Chapman DT Alabama
Rnd 3 Audie Cole ILB North Carolina State
Rnd 4 (CLE) Markus Zusevics OT Iowa
Rnd 4 (TB) George Iloka FS Boise State
Rnd 4 Chandler Harnish QB Northern Illinois
Rnd 5 Chris Rainey RB/WR/KR/PR Florida
Rnd 6 (DEN) Demario Davis OLB Arkansas State
Rnd 6 Joe Halahuni FB Oregon State
Rnd 6 (NE) Jack Crawford DE Penn State


Én ezt, így, ebben a formában most aláírnám. Annyi különbséggel, hogy Harnish helyett Russell Wilson kéne nekünk. Tökéletes Vick utód lehetne.Shawn84
Heckert biztos örülne, Fujita öreg, mint az országút, számomra nincs komoly trade és játékbeli értéke. Tán egy 2+3. körrel jobb lenne.

Én Zach Brownt húzásától kicsit tartok, egy másik rendszerben talán jó lenne, de pont abban gyengébb ami nekünk kell: tackle, és ő is sokat bajlódik a blokkokkal, coverben jó, de arra ott van Clayton. Azt már az előző években is láthattuk, hogy az atletikusság nem minden (Chaney, Clayton). Kíváncsi vagyok mit alkot a senior bowlon. De a többi korai körös 4-3-as olb-től sem vagyok annyira elragadtatva, úgyhogy lehet, hogy a 2. körben még mindig Brown lenne a legjobb opció.

Harnish vagy Wilson nekem szinte mindegy, mindkettő jó leader. Wilson előnye, hogy ő legalább pro styleban játszott. Viszont kisebb mint Vick. Szerintem Reid a hagyományosabb Qb-kat kedveli, ezért húzta anno Kolbot is. Vick inkább csak beesett és hozzá kellett igazítani az O-t. A Cousins, Coleman-félék szvsz közelebb állnának Reidhez. Aztán ne lepődjük meg, ha Weedent húzza, hiszen 28 éves. 😀
A többi OK, Rainey-nek kifejezetten örülnék, jó lenne 3. rb-nek és megoldaná a KR-t is.BleedingGreen
Weeden nekem is eszembe jutott. meg hogy őszinte legyek nekem is szimpatikusabbak a hagyományos stílusú irányítók. Bár McNabb sem nevezhető annak. Sokat futott ő is, bár Vickhez nem hasonlítható. Ha jövőbeni franchise QB-t szeretnénk húzni, akkor a jövő év lenne rá a megfelelő. Barkley, Jones, Wilson, mind tökéletes lenne. Lb-kről nekem kicsit más a véleményem. Én azért látok legalább 4-5 olyat aki komoly NFL játékos lesz. Brown, Kuechly, Burfict, Lewis, Higtower, Upshaw. Bár utóbbi kettő nálunk rendszer idegen.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
CSak hogy legyen miről beszélni egy kicsit. Találtam egy ilyet:
Ne tessék komolyan venni, egy fórumról másoltam át.

Trade:
Eagles recieve: 2012 2nd round pick (CLE), 2012 4th round pick (CLE) and LB Scott Fujita
Browns recieve: WR DeSean Jackson and CB Asante Samuel



Rnd 1 Michael Floyd WR Notre Dame
Rnd 2 (CLE) Zach Brown OLB North Carolina
Rnd 2 (ARI) Stephon Gilmore CB/PR South Carolina
Rnd 2 Josh Chapman DT Alabama
Rnd 3 Audie Cole ILB North Carolina State
Rnd 4 (CLE) Markus Zusevics OT Iowa
Rnd 4 (TB) George Iloka FS Boise State
Rnd 4 Chandler Harnish QB Northern Illinois
Rnd 5 Chris Rainey RB/WR/KR/PR Florida
Rnd 6 (DEN) Demario Davis OLB Arkansas State
Rnd 6 Joe Halahuni FB Oregon State
Rnd 6 (NE) Jack Crawford DE Penn State


Én ezt, így, ebben a formában most aláírnám. Annyi különbséggel, hogy Harnish helyett Russell Wilson kéne nekünk. Tökéletes Vick utód lehetne.Shawn84
Heckert biztos örülne, Fujita öreg, mint az országút, számomra nincs komoly trade és játékbeli értéke. Tán egy 2+3. körrel jobb lenne.

Én Zach Brownt húzásától kicsit tartok, egy másik rendszerben talán jó lenne, de pont abban gyengébb ami nekünk kell: tackle, és ő is sokat bajlódik a blokkokkal, coverben jó, de arra ott van Clayton. Azt már az előző években is láthattuk, hogy az atletikusság nem minden (Chaney, Clayton). Kíváncsi vagyok mit alkot a senior bowlon. De a többi korai körös 4-3-as olb-től sem vagyok annyira elragadtatva, úgyhogy lehet, hogy a 2. körben még mindig Brown lenne a legjobb opció.

Harnish vagy Wilson nekem szinte mindegy, mindkettő jó leader. Wilson előnye, hogy ő legalább pro styleban játszott. Viszont kisebb mint Vick. Szerintem Reid a hagyományosabb Qb-kat kedveli, ezért húzta anno Kolbot is. Vick inkább csak beesett és hozzá kellett igazítani az O-t. A Cousins, Coleman-félék szvsz közelebb állnának Reidhez. Aztán ne lepődjük meg, ha Weedent húzza, hiszen 28 éves. 😀
A többi OK, Rainey-nek kifejezetten örülnék, jó lenne 3. rb-nek és megoldaná a KR-t is.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
LEGYEN 😊Janek
Bár azért én még nézegetem az LB újoncokat. Középen Lofton jó lenne, mellette Zach Brown, Terrell Manning, vagy Travis Lewis. Legalább 8 -10 LB-t tudnék felsorolni aki újoncként hatalmas erősítést jelenthetne.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
LEGYEN 😊

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Fujita alapból nem kéne

FA piacon ott lesz Lofton vagy Connor pl.

nekem kevésnek tűnik ez a tradeJanek
Connor felejtős. Lofton viszont nem volna rossz.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Fujita alapból nem kéne

FA piacon ott lesz Lofton vagy Connor pl.

nekem kevésnek tűnik ez a trade

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
CSak hogy legyen miről beszélni egy kicsit. Találtam egy ilyet:
Ne tessék komolyan venni, egy fórumról másoltam át.

Trade:
Eagles recieve: 2012 2nd round pick (CLE), 2012 4th round pick (CLE) and LB Scott Fujita
Browns recieve: WR DeSean Jackson and CB Asante Samuel



Rnd 1 Michael Floyd WR Notre Dame
Rnd 2 (CLE) Zach Brown OLB North Carolina
Rnd 2 (ARI) Stephon Gilmore CB/PR South Carolina
Rnd 2 Josh Chapman DT Alabama
Rnd 3 Audie Cole ILB North Carolina State
Rnd 4 (CLE) Markus Zusevics OT Iowa
Rnd 4 (TB) George Iloka FS Boise State
Rnd 4 Chandler Harnish QB Northern Illinois
Rnd 5 Chris Rainey RB/WR/KR/PR Florida
Rnd 6 (DEN) Demario Davis OLB Arkansas State
Rnd 6 Joe Halahuni FB Oregon State
Rnd 6 (NE) Jack Crawford DE Penn State


Én ezt, így, ebben a formában most aláírnám. Annyi különbséggel, hogy Harnish helyett Russell Wilson kéne nekünk. Tökéletes Vick utód lehetne.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Végignézve a rostereken őket fogom leginkább figyelgetni a védelmünk szempontjából: Still (DT), B. Thompson (DT), Mike Martin (DT), Melvin Ingram (DE), Coples (DE), Vinny Curry (DE), Em. Acho (LB), Audie Cole (LB), Z. Brown (LB), James Michael Johnson (LB), Brandon Boykin (CB), Leonard Johnson (CB), Asa Jackson (CB), G. Iloka (S)BleedingGreen
CB-ket miért? Nem hinném hogy jönne max returnetnek.Coples érdekes lesz ha mi húzzuk, be de szerintem ennek nincs valóság alapja.Vinny Curryt viszont nagyon bírom. Fasza kis Eagles lenne belőle, de őt sem hiszem hogy kihúzzuk.Második körig nem hiszem hogy csúszna.Shawn84
Slot cornerben nem vagyunk valami királyok, elkel ott Hanson mellé egy kis erősítés (Marsh, DRC nem jók slotba). Boykin, Johnson: szerintem ők jók lehetnek slotba, valószínűleg 2. napos pick kellene rájuk, de hosszabb távon lehet megérné. Nem mondom, hogy őket kell húzni, mert van más gondunk is, de benne van szerintem. Asa meg csak simán érdekel mit csinál.
Coples nem kéne nekem, inkább Ingram. Curry tipikus Eagleses tweener, vagy bejön vagy megszívjuk vele, ha húzzuk. Szerintem nem fog kimenni az első körben.BleedingGreen
Én most Terell Manning (NC State) után nézelődöm. Az ő játéka nagyon megtetszett. 3. körben simán el lehetne hozni, 2LB, DT, QB, WR, és talán S választás esélyes nálunk jelenleg szvsz.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Senior Bowl kedvcsináló Eagles módra: http://philly.blog.hu/2012/01/23/senior_bowlra_felDeny
Végignézve a rostereken őket fogom leginkább figyelgetni a védelmünk szempontjából: Still (DT), B. Thompson (DT), Mike Martin (DT), Melvin Ingram (DE), Coples (DE), Vinny Curry (DE), Em. Acho (LB), Audie Cole (LB), Z. Brown (LB), James Michael Johnson (LB), Brandon Boykin (CB), Leonard Johnson (CB), Asa Jackson (CB), G. Iloka (S)BleedingGreen
CB-ket miért? Nem hinném hogy jönne max returnetnek.Coples érdekes lesz ha mi húzzuk, be de szerintem ennek nincs valóság alapja.Vinny Curryt viszont nagyon bírom. Fasza kis Eagles lenne belőle, de őt sem hiszem hogy kihúzzuk.Második körig nem hiszem hogy csúszna.Shawn84
Slot cornerben nem vagyunk valami királyok, elkel ott Hanson mellé egy kis erősítés (Marsh, DRC nem jók slotba). Boykin, Johnson: szerintem ők jók lehetnek slotba, valószínűleg 2. napos pick kellene rájuk, de hosszabb távon lehet megérné. Nem mondom, hogy őket kell húzni, mert van más gondunk is, de benne van szerintem. Asa meg csak simán érdekel mit csinál.
Coples nem kéne nekem, inkább Ingram. Curry tipikus Eagleses tweener, vagy bejön vagy megszívjuk vele, ha húzzuk. Szerintem nem fog kimenni az első körben.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Senior Bowl kedvcsináló Eagles módra: http://philly.blog.hu/2012/01/23/senior_bowlra_felDeny
Végignézve a rostereken őket fogom leginkább figyelgetni a védelmünk szempontjából: Still (DT), B. Thompson (DT), Mike Martin (DT), Melvin Ingram (DE), Coples (DE), Vinny Curry (DE), Em. Acho (LB), Audie Cole (LB), Z. Brown (LB), James Michael Johnson (LB), Brandon Boykin (CB), Leonard Johnson (CB), Asa Jackson (CB), G. Iloka (S)BleedingGreen
CB-ket miért? Nem hinném hogy jönne max returnetnek.Coples érdekes lesz ha mi húzzuk, be de szerintem ennek nincs valóság alapja.Vinny Curryt viszont nagyon bírom. Fasza kis Eagles lenne belőle, de őt sem hiszem hogy kihúzzuk.Második körig nem hiszem hogy csúszna.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Senior Bowl kedvcsináló Eagles módra: http://philly.blog.hu/2012/01/23/senior_bowlra_felDeny
Végignézve a rostereken őket fogom leginkább figyelgetni a védelmünk szempontjából: Still (DT), B. Thompson (DT), Mike Martin (DT), Melvin Ingram (DE), Coples (DE), Vinny Curry (DE), Em. Acho (LB), Audie Cole (LB), Z. Brown (LB), James Michael Johnson (LB), Brandon Boykin (CB), Leonard Johnson (CB), Asa Jackson (CB), G. Iloka (S)


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
És ott is van a Giants...szomorú, hogy mi is lehetnénk ott, milyen nüanszokon múlt...jó túl kell tenni magunkat rajta, de felcseszi az agyam, hogy mekkora hibákat vétettek a NY ellenfelei végig, és ennek köszönhetően ott vannak...

Az SB a legnagyobb esemény az NFL-ben, és mégis sikerül totál érdektelenné tenni egy Pats - Giants döntővel 😀Eazzy
Nézd Newman szemszögén keresztül, Tom Coughlin szar edző, de ha nyer megint, akkor évekre ott ragad egy riválisunknál.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
És ott is van a Giants...szomorú, hogy mi is lehetnénk ott, milyen nüanszokon múlt...jó túl kell tenni magunkat rajta, de felcseszi az agyam, hogy mekkora hibákat vétettek a NY ellenfelei végig, és ennek köszönhetően ott vannak...

Az SB a legnagyobb esemény az NFL-ben, és mégis sikerül totál érdektelenné tenni egy Pats - Giants döntővel 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Senior Bowl kedvcsináló Eagles módra: http://philly.blog.hu/2012/01/23/senior_bowlra_fel
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Gyorsan Eagles belső falemberek visszatekintése tavalyról: Watkins, Kelce, Mathis, Vandervelde, Jackson, Reynolds http://philly.blog.hu/2012/01/22/posztonkenti_ertekelo_guardok_es_centerek
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
vagy Akers miatt

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó kis offseason videó a vadászunkkal 😊 Tök jókat is mond videó alatt, meg tényleg átjön az a vidéki érzés, amit kb. átérezhet ő is, amikor haza megy Ohióba, kiszabadulva a városból. http://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/videos/Trent-Cole-Blitz-TV-Party/cd235da9-76c2-4943-bb4f-0e244494552cDeny
Az ilyen Trent Cole féle embereinket kéne Ricsikének mutogatni, hogy he, nézzed ilyenek is vannak nálunk, ne ítélkezz, és ne olts minket minden meccsen 😂

Ki fogad velem, hogy az SB-n is elhangzunk majd?Eazzy
Na ná méghozzá olyan kontextusban: Majd jövőre 😛 főleg ha netán a Giants jut be
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Jó kis offseason videó a vadászunkkal 😊 Tök jókat is mond videó alatt, meg tényleg átjön az a vidéki érzés, amit kb. átérezhet ő is, amikor haza megy Ohióba, kiszabadulva a városból. http://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/videos/Trent-Cole-Blitz-TV-Party/cd235da9-76c2-4943-bb4f-0e244494552cDeny
Az ilyen Trent Cole féle embereinket kéne Ricsikének mutogatni, hogy he, nézzed ilyenek is vannak nálunk, ne ítélkezz, és ne olts minket minden meccsen 😂

Ki fogad velem, hogy az SB-n is elhangzunk majd?

Don't talk the walk, Walk the talk!