Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Hát azért ha idén jól tolná akkor nem biztos hogy csökkenne az értéke. Nyilván van benne kockázat de sztem megéri.dande
De, hogy ha marad, akkor szinte biztos, hogy kezdő lesz. DRC megint marad csere vagy slotCB. A köv szezon után pedig lejár a szerződése DRC-nek és nem biztos, hogy sok kedve lenne maradni.
Asante alapfizuja több, mint 10 milla lesz 2013-ban, szal ezért is lenne nehéz jövőre jó pickért eltradelni. Arról nem is beszélve, hogy már 32 éves lesz.
Idei offseasonban sztem el kéne passzolni. 3. körös pickre biztos jó lenne és 7,5 milla is felszabadulna a sapka alól.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha jól értem a dolgot Samun nem múlik a maradása:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d826d9408/article/eagles-cb-samuel-says-of-course-he-wants-to-be-back-in-philly?module=HP11_headline_stack

Remélem mi sem toljuk el a dolgot amúgy Eagles-n pláne hogy van egy jónak tűnő CB edzőnk. Szvsz nagyon szeretném, hogy maradjondande
Pedig még idén kéne értékesíteni, mert jövőre már kevesebbet kapnánk érte, és most legalább van aki pótolja. idén talán 2. kört még megérhet, de jövőre már lehet hogy csak 4.-et.Shawn84
Hát azért ha idén jól tolná akkor nem biztos hogy csökkenne az értéke. Nyilván van benne kockázat de sztem megéri.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ha jól értem a dolgot Samun nem múlik a maradása:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d826d9408/article/eagles-cb-samuel-says-of-course-he-wants-to-be-back-in-philly?module=HP11_headline_stack

Remélem mi sem toljuk el a dolgot amúgy Eagles-n pláne hogy van egy jónak tűnő CB edzőnk. Szvsz nagyon szeretném, hogy maradjondande
Pedig még idén kéne értékesíteni, mert jövőre már kevesebbet kapnánk érte, és most legalább van aki pótolja. idén talán 2. kört még megérhet, de jövőre már lehet hogy csak 4.-et.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha jól értem a dolgot Samun nem múlik a maradása:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d826d9408/article/eagles-cb-samuel-says-of-course-he-wants-to-be-back-in-philly?module=HP11_headline_stack

Remélem mi sem toljuk el a dolgot amúgy Eagles-n pláne hogy van egy jónak tűnő CB edzőnk. Szvsz nagyon szeretném, hogy maradjon
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
http://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/videos/Eagles-Update-Scouting-Kuechly/6c486312-74bb-4aa4-9505-d3034ae65979

A méreteit szokták emlegetni negatívumként pedig itt egy adat:Height: 6 ft 1 in (1.85 m) Weight: 240 lb (109 kg)

ami pont annyi mint az övé...

Na és kinek az adatait másoltam ide?

Patrick Willis bingo

Szóval nem olyan elveszett méretű Luke

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy érdekesség: tavaly a 20 yardnál nagyobb passzainkból 9 touchdown és 9 interception született. Idén 12 interception, és 3 TD. Big play offense rulz!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
De a korábbi második köröst szerintem elpasszoljuk jövő évi első körre.Shawn84
Ezt a tradet most alá is írom, részemről elfogadva. Lehet mondani, hogy 8-8, meg szarok vagyunk, de tényleg kevés a need, a LB-sor csak az, de azt se úgy kell megoldani, hogy 3 LB drafton. Főleg, hogy van 5 maximum 2 éve NFL-ben lévő rosteren.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Én őket jóval ütésállóbnak láttam, mint DeSean-t. A súlyuk hasonló, de pl Adams mégis jóval "sűrűbbnek" látszik, és nem tart annyira a kontakttól. Őket be merném tenni slotba, Jacksont nem, mert agyrázkódás szokott lenni a vége.
Jackson szerintem jobb náluk, 1-1-ben őt nem lehet megtartani, már rookieként sem lehetett, Adams és Wright szerintem még nem tart itt.BleedingGreen
Még nem az igaz, de jobbak lehetnek akár. Nem egy az egy ellen. Simán tudnánk mindkettőt használni úgy ahogy a Pats Welkert. Tehát ahogy te is írtad, slotban. Én különben is igen kedvelem az Arkansast, és láttam már jó néhány meccsen mindkét srácot. SImán bevállalnám őket az említett 2 kör valamelyikében. Előbb nem, mert mély a class és korai lenne is nekik.Shawn84
Egyetértek, hogy hosszabb távon jó lehetne nekünk bármelyikük. Ha DeSean nem megy el, akkor is elhoznám egyiküket. Van is esély, mert Reid szereti az ilyen típusú elkapókat (lényeg, hogy 6'0-nél ne nagyon legyen magasabb 😀 ) Tényleg nagyon jónak tűnik az idei class, remélem ki is használjuk.BleedingGreen
Én is elhoznám egyiküket ha Jax marad. Ha más nem lenne egy klasszis returnerünk, akit mernénk is használni, nem úgy mint DSJ-t. Viszont ha Jaxon elmegy, akkor is maximum a második kör második választásával hoznánk elkapót. De a korábbi második köröst szerintem elpasszoljuk jövő évi első körre.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
DeSean alkata meg stílusa ő is, mint Joe Adams. Én inkább az ő pótlására hoznám, 3.4-. körben. Még akár jobban ki is tudnánk használni mint D-Jaxet.Shawn84
Én őket jóval ütésállóbnak láttam, mint DeSean-t. A súlyuk hasonló, de pl Adams mégis jóval "sűrűbbnek" látszik, és nem tart annyira a kontakttól. Őket be merném tenni slotba, Jacksont nem, mert agyrázkódás szokott lenni a vége.
Jackson szerintem jobb náluk, 1-1-ben őt nem lehet megtartani, már rookieként sem lehetett, Adams és Wright szerintem még nem tart itt.BleedingGreen
Még nem az igaz, de jobbak lehetnek akár. Nem egy az egy ellen. Simán tudnánk mindkettőt használni úgy ahogy a Pats Welkert. Tehát ahogy te is írtad, slotban. Én különben is igen kedvelem az Arkansast, és láttam már jó néhány meccsen mindkét srácot. SImán bevállalnám őket az említett 2 kör valamelyikében. Előbb nem, mert mély a class és korai lenne is nekik.Shawn84
Egyetértek, hogy hosszabb távon jó lehetne nekünk bármelyikük. Ha DeSean nem megy el, akkor is elhoznám egyiküket. Van is esély, mert Reid szereti az ilyen típusú elkapókat (lényeg, hogy 6'0-nél ne nagyon legyen magasabb 😀 ) Tényleg nagyon jónak tűnik az idei class, remélem ki is használjuk.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Wright jó lenne slotba Avant utódjául később, nincs olyan jó keze mint Avantnak, viszont cserébe nagyon gyors.BleedingGreen
DeSean alkata meg stílusa ő is, mint Joe Adams. Én inkább az ő pótlására hoznám, 3.4-. körben. Még akár jobban ki is tudnánk használni mint D-Jaxet.Shawn84
Én őket jóval ütésállóbnak láttam, mint DeSean-t. A súlyuk hasonló, de pl Adams mégis jóval "sűrűbbnek" látszik, és nem tart annyira a kontakttól. Őket be merném tenni slotba, Jacksont nem, mert agyrázkódás szokott lenni a vége.
Jackson szerintem jobb náluk, 1-1-ben őt nem lehet megtartani, már rookieként sem lehetett, Adams és Wright szerintem még nem tart itt.BleedingGreen
Még nem az igaz, de jobbak lehetnek akár. Nem egy az egy ellen. Simán tudnánk mindkettőt használni úgy ahogy a Pats Welkert. Tehát ahogy te is írtad, slotban. Én különben is igen kedvelem az Arkansast, és láttam már jó néhány meccsen mindkét srácot. SImán bevállalnám őket az említett 2 kör valamelyikében. Előbb nem, mert mély a class és korai lenne is nekik.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Wright sebessége pedig elég figyelemreméltó ...

Zusevicset én is el tudom képzelni simán nálunk

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
East-West Shine Game résztvevők közül párról pár szó: http://philly.blog.hu/2012/02/10/east-west_shine_gameDeny
Wright jó lenne slotba Avant utódjául később, nincs olyan jó keze mint Avantnak, viszont cserébe nagyon gyors.BleedingGreen
DeSean alkata meg stílusa ő is, mint Joe Adams. Én inkább az ő pótlására hoznám, 3.4-. körben. Még akár jobban ki is tudnánk használni mint D-Jaxet.Shawn84
Én őket jóval ütésállóbnak láttam, mint DeSean-t. A súlyuk hasonló, de pl Adams mégis jóval "sűrűbbnek" látszik, és nem tart annyira a kontakttól. Őket be merném tenni slotba, Jacksont nem, mert agyrázkódás szokott lenni a vége.
Jackson szerintem jobb náluk, 1-1-ben őt nem lehet megtartani, már rookieként sem lehetett, Adams és Wright szerintem még nem tart itt.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
East-West Shine Game résztvevők közül párról pár szó: http://philly.blog.hu/2012/02/10/east-west_shine_gameDeny
Wright jó lenne slotba Avant utódjául később, nincs olyan jó keze mint Avantnak, viszont cserébe nagyon gyors.BleedingGreen
DeSean alkata meg stílusa ő is, mint Joe Adams. Én inkább az ő pótlására hoznám, 3.4-. körben. Még akár jobban ki is tudnánk használni mint D-Jaxet.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
East-West Shine Game résztvevők közül párról pár szó: http://philly.blog.hu/2012/02/10/east-west_shine_gameDeny
Wright jó lenne slotba Avant utódjául később, nincs olyan jó keze mint Avantnak, viszont cserébe nagyon gyors.


több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
East-West Shine Game résztvevők közül párról pár szó: http://philly.blog.hu/2012/02/10/east-west_shine_gameDeny
"Akiem Hicks, DT – Kanadai srác, nem tudom, hogyan játszik, de a méreteivel ez szinte mindegy. Ha van benne minimális potenciál, akkor fantasztikus karriert is befuthat egy jó edzővel. 84 inches a kéztávolsága! Ez így gondolom megfoghatatlan, de talán így nem: áttudja ölelni teljesen Andy Reidet. (6’5, 324)"

Ez óriási ő kell nekünk nem is kérdés előttem van egy kép ahogy megáll kiteszi a karjait és két-két játékos lenyakaz egyszerre 😛
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
East-West Shine Game résztvevők közül párról pár szó: http://philly.blog.hu/2012/02/10/east-west_shine_game
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
mióta 15 meccses az alapszakasz? :o 😛empty taxi
Coltsnak sokáig az volt 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hivatalos oldal offense után defenset is áttekintette: http://www.philadelphiaeagles.com/news/dave-spadaro/article-1/The-Defense-Position-By-Position/efb1c232-6225-40e3-bcf1-7e342d1efc1d
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
legyen 9-7 korán volt még 😊

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Háhh, én 12-4-et mondtam tavaly, most így egy visszafogottabb 12-3-1 😀Eazzy
Már nincs itt dmac 😊

Én egy 8-7re tippelek az idén bejött valakiknekJanek
mióta 15 meccses az alapszakasz? :o 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Háhh, én 12-4-et mondtam tavaly, most így egy visszafogottabb 12-3-1 😀Eazzy
Már nincs itt dmac 😊

Én egy 8-7re tippelek az idén bejött valakiknek

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Én meg azt mondom, minimum főcsoport döntő 😛

Eagles blogra egy írás: Eagles korai needek: http://philly.blog.hu/2012/02/09/korai_needek


Teljesen más. Plaxico Burress itt akar játszani. SB alatt utalgatott rá, meg Phillies-es satyóban is volt. RZ célpont, akár jöhetne is, ha Steve Smith megy, akkor lehet ő a következő veterán, akit bepróbálunk.

PFF-ről van támadó oldalt nézve snap számok egész éves szinten.
Nem meglepő, Todd "eaglesmcnabb" Herremans a legjobb, aki egyszer saját magát is megblokkolta, illetve saját punját is hordta már vissza. Nos, ő volt a legtöbbet a pályán, 1094-szer. Ugyanennyi Kelce is. Mathis 70-nel kevesebb. Peters meg 953, mert sérült is volt. Watkins meg 807, mert szezon elején még nem volt készen ugye NFL-re.
Celek volt 970-et, szinte mindig van fent 1 TE legalább, 368 playnél volt Harbor, akkor volt 2 kb. Celek amúgy mindezt sérülten tolta...
Shady 894, Brown 147, Dion 42. Ebből kb az látható, hogy Shady nagyon elsőszűmú RB, Dion meg ha fent van, szinte fut is mindig.
Elkapóknál DeSean 869, Maclin 755, Avant 731, Sunshine 330, Smith 135, Hall 69. Avant tényleg kezdő snapek alapján is!
QB: Vick 849, Young 218, Kafka 33.
Maradék falemberek: DeVan 294, Dunlap 147, Justice 84, JJ 17, Vandervelde 1. Vicces, ebből DeVan cut lett 5 hét után, JJ menni fog, Dunlap/Justice meg lehet 😊 (Justice 3,2 millióért játszott átlagosan minden 18-19. játéknál. Késői pickért trade, ha nem kell senkinek, cut.; Dunlap meg elég jó volt 84 playében, ha van valakinek esze, elviszi FA piacról.)
Ja, meg FB=Schmitt volt fent 173-at. Ez 13%-a összes játéknak. Elég kevés. Sőt. Csak Shady képességeit mutatja, hogy mégse 😊

Egyébként senki nem játszott összes játéknál, Todd és Kelce is kihagyott hetet. Mathis lehet játszott volna, de ő Cards ellen egyáltalán nem tudott játszani, amúgy, amikor egészséges volt, végig játszott.Deny
SP kimaradt a needből 😊

bár ugye az se kell meg a QB poszt sem de ha már ilyen szépen végigmentél a posztokon akkor ez a kettő kimaradt.

Én mondjuk OT húzást sem tartanék hülyeségnek de ez az én perverzióm...

És Polk(HB)-OT 2-3 körben simán behúznám ha addigra van 2normális LB és WR(FA és draft+saját játékos)

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Én idén nem tippelek. FA meg Draft előtt pláne. De a PO legyen meg!
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Én egy 10 - 6 és konf döntőre belövöm magunkat idén 😊
6 vereség: saints, bucs, redskins, cowboys, ravens, panthers

Plaxico nem tudom mekkora segítség lenne nekünk. Nekem a Jackson, Maclin, Avant, Sunshine (+ Hall és Celek) négyes bőven elég.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én meg azt mondom, minimum főcsoport döntő 😛

Eagles blogra egy írás: Eagles korai needek: http://philly.blog.hu/2012/02/09/korai_needek


Teljesen más. Plaxico Burress itt akar játszani. SB alatt utalgatott rá, meg Phillies-es satyóban is volt. RZ célpont, akár jöhetne is, ha Steve Smith megy, akkor lehet ő a következő veterán, akit bepróbálunk.

PFF-ről van támadó oldalt nézve snap számok egész éves szinten.
Nem meglepő, Todd "eaglesmcnabb" Herremans a legjobb, aki egyszer saját magát is megblokkolta, illetve saját punját is hordta már vissza. Nos, ő volt a legtöbbet a pályán, 1094-szer. Ugyanennyi Kelce is. Mathis 70-nel kevesebb. Peters meg 953, mert sérült is volt. Watkins meg 807, mert szezon elején még nem volt készen ugye NFL-re.
Celek volt 970-et, szinte mindig van fent 1 TE legalább, 368 playnél volt Harbor, akkor volt 2 kb. Celek amúgy mindezt sérülten tolta...
Shady 894, Brown 147, Dion 42. Ebből kb az látható, hogy Shady nagyon elsőszűmú RB, Dion meg ha fent van, szinte fut is mindig.
Elkapóknál DeSean 869, Maclin 755, Avant 731, Sunshine 330, Smith 135, Hall 69. Avant tényleg kezdő snapek alapján is!
QB: Vick 849, Young 218, Kafka 33.
Maradék falemberek: DeVan 294, Dunlap 147, Justice 84, JJ 17, Vandervelde 1. Vicces, ebből DeVan cut lett 5 hét után, JJ menni fog, Dunlap/Justice meg lehet 😊 (Justice 3,2 millióért játszott átlagosan minden 18-19. játéknál. Késői pickért trade, ha nem kell senkinek, cut.; Dunlap meg elég jó volt 84 playében, ha van valakinek esze, elviszi FA piacról.)
Ja, meg FB=Schmitt volt fent 173-at. Ez 13%-a összes játéknak. Elég kevés. Sőt. Csak Shady képességeit mutatja, hogy mégse 😊

Egyébként senki nem játszott összes játéknál, Todd és Kelce is kihagyott hetet. Mathis lehet játszott volna, de ő Cards ellen egyáltalán nem tudott játszani, amúgy, amikor egészséges volt, végig játszott.