Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Asot nem kellett volna idehozni és most maradhatna Asante. Ezek után ajánlom hogy nagy szezont hozzon Nándi mert eddig csak szimpla pénzkidobás 😀eaglesmcnabb
Szerintem speciel idén már jobb volt, mint Asante, csak szezon elején beszopta Cruzt.Deny
Aztán meg Marshallt és Plaxet is TD-re. Szerintem nem volt jobb mint Asante, max abban, hogy belül is lehetett használni és TE-ek ellen jó volt, ami nem elhanyagolható. De WR-ek ellen Asante volt a jobb. Még mindig Asante ellen a 2. legrosszabb a Qb rating (52.4) és top10-ben van a legkevesebb engedett passzban is (29 complete pass, 47,5%). Annyival volt Asante rosszabb mint tavaly, amennyivel kevésbé kedvez neki az új rendszer, de így is legjobb cornerünk volt szvsz.

Szerk.: Nándi statjai: 571 coverage snaps, targeted 47 times, allowed 29 catches (61.7%), 376 yards, QB rating against of 88.6. (Ugyanannyi passzt engedtek, de Asót joval kevesebbszer célozták. Nincs rajta a statlapon de a 4 engedett TD-t tőle sokallom).BleedingGreen
Na jó azért azt te se gondolod komolyan hogy a Marshall + a Plaxico Td az ő sara. 😀 Nem Superman ő. A Marshall td tökéletesen a sarokba ment, Plax-é meg ridiculous catch volt. Én inkább a rossz tackle-et rónám fel neki de ezen tuti javítani fog.
Cruz tényleg megszívatta de kit nem? Ráadásul a szezon elején robbant be senki nem is tudta ki ez a Cruz-gyerek.
TE-védekezésünk egyértelműen miatta javult fel, azért olyan nagyon ezeken kívül nem kaptak el labdát rajta.
Ne legyünk vele igazságtalanok mert sok pénzért jött, szezon elején az egész védelem szar volt mindenki össze vissza rohangált Cruz-affért leszámítva semmi nagy hibát nem csinált.
Köv. szezonra megszokja a környezetet, a társakat védelmi sémát és még jobb lesz. De nem kell tőle 10 int. várni az nem az ő stílusa de sok elkapás se lesz rajta. Persze amint mondta ő se Superman ezt jobb lesz elfogadni.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Asot nem kellett volna idehozni és most maradhatna Asante. Ezek után ajánlom hogy nagy szezont hozzon Nándi mert eddig csak szimpla pénzkidobás 😀eaglesmcnabb
Szerintem speciel idén már jobb volt, mint Asante, csak szezon elején beszopta Cruzt.Deny
Aztán meg Marshallt és Plaxet is TD-re. Szerintem nem volt jobb mint Asante, max abban, hogy belül is lehetett használni és TE-ek ellen jó volt, ami nem elhanyagolható. De WR-ek ellen Asante volt a jobb. Még mindig Asante ellen a 2. legrosszabb a Qb rating (52.4) és top10-ben van a legkevesebb engedett passzban is (29 complete pass, 47,5%). Annyival volt Asante rosszabb mint tavaly, amennyivel kevésbé kedvez neki az új rendszer, de így is legjobb cornerünk volt szvsz.

Szerk.: Nándi statjai: 571 coverage snaps, targeted 47 times, allowed 29 catches (61.7%), 376 yards, QB rating against of 88.6. (Ugyanannyi passzt engedtek, de Asót joval kevesebbszer célozták. Nincs rajta a statlapon de a 4 engedett TD-t tőle sokallom).


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Asot nem kellett volna idehozni és most maradhatna Asante. Ezek után ajánlom hogy nagy szezont hozzon Nándi mert eddig csak szimpla pénzkidobás 😀eaglesmcnabb
Szerintem speciel idén már jobb volt, mint Asante, csak szezon elején beszopta Cruzt.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Asot nem kellett volna idehozni és most maradhatna Asante. Ezek után ajánlom hogy nagy szezont hozzon Nándi mert eddig csak szimpla pénzkidobás 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Hát őőő érdekes...de a Mudd-os résznél sírtam 😀
http://www.youtube.com/watch?v=Mk3aO4IDJgI
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Top 30 Eagles momentum 2011-'12, 30. Chas Henry fake pun passza a Bears ellen http://philly.blog.hu/2012/02/19/top_30_momentum_30
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Amúgy is tele vagyunk CB-el .

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Okos ember ez az Asante, tudja, hogy ennyi pénzzel nem lehet megtartani, főleg, ha maradásának oka DeSean elengedése.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Tökmind1 hova megy. Aki a legtöbbet adja oda adom. Felőlem az lehet a Redskins, Giants vagy a Cowboys is.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Bocs pontosan mit jelent? köszdande
Ha ők (Eagles) eltradelnek engem, hol szeretnétek látni? (nyilván a fanokra gondolt)Newman
Igen ilyesmire gondoltam de ha lehet akkor AFC-ben rossz íze van ennek a mondatnak....dande
Ez van, jelenleg én se tennék sokat arra, hogy marad. Azt, hogy hol látnám jó kérdés, lehetőleg minél kevesebbet játszon ellenünk... 😛 😊

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Asante 1 percre írta ezt: If they trade me where would you guys like to see me go????Deny
Bocs pontosan mit jelent? köszdande
Ha ők (Eagles) eltradelnek engem, hol szeretnétek látni? (nyilván a fanokra gondolt)Newman
Igen ilyesmire gondoltam de ha lehet akkor AFC-ben rossz íze van ennek a mondatnak....
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Asante 1 percre írta ezt: If they trade me where would you guys like to see me go????Deny
Bocs pontosan mit jelent? köszdande
Ha ők (Eagles) eltradelnek engem, hol szeretnétek látni? (nyilván a fanokra gondolt)

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Asante 1 percre írta ezt: If they trade me where would you guys like to see me go????Deny
Bocs pontosan mit jelent? kösz
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Asante 1 percre írta ezt: If they trade me where would you guys like to see me go????
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Kérdések és Válaszok Evan Mathis-el:
http://www.reddit.com/r/IAmA/comments/puhef/i_am_nfl_og_and_redditor_evan_mathis_ama/
Nagy arcnak tűnik és végre infót is tartalmaznak a válaszok. Szal nem Andy sajtótájékoztatóra kell számítani. 😀
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Aldiba megyünk

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Itt ott olvasni,hogy a Lions Avrylt tartaná meg akkor tényleg nem bebetonozott Tulloch helye

http://nfltraderumors.co/eagles-options-at-middle-linebacker/Janek
Hülye kérdés,de szted miért ne tartanánk meg Tullochot,aki ráadásul maradni akar?
Mayhew lenyilatkozta,hogy a saját Fa-ink megtartása a fő cél,a piacon nem leszünk agresszívek.Bazzani
Lofton vagy Hawth lenne jó továbbra is.
Bazzani szerint tulloch marad oroszlánJanek
Mindegy csak jó és olcsó legyen. 😊
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Itt ott olvasni,hogy a Lions Avrylt tartaná meg akkor tényleg nem bebetonozott Tulloch helye

http://nfltraderumors.co/eagles-options-at-middle-linebacker/Janek
Hülye kérdés,de szted miért ne tartanánk meg Tullochot,aki ráadásul maradni akar?
Mayhew lenyilatkozta,hogy a saját Fa-ink megtartása a fő cél,a piacon nem leszünk agresszívek.Bazzani
Lofton vagy Hawth lenne jó továbbra is.
Bazzani szerint tulloch marad oroszlán

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Itt ott olvasni,hogy a Lions Avrylt tartaná meg akkor tényleg nem bebetonozott Tulloch helye

http://nfltraderumors.co/eagles-options-at-middle-linebacker/Janek
Hülye kérdés,de szted miért ne tartanánk meg Tullochot,aki ráadásul maradni akar?
Mayhew lenyilatkozta,hogy a saját Fa-ink megtartása a fő cél,a piacon nem leszünk agresszívek.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Néhány helyen csak 9milliós hellyel számolnak én abból indultam ki...

Mathisnak és Landrinak is kell pénzt adni s ugye még jön a draftoltak pénze(4-5millió) cutolni lehet J.J-t(az utolsó sb tag)Tappot stb.

Miket keresnek az LB-k ?

Gondolom olyan 4-5milliót évente...

Itt ott olvasni,hogy a Lions Avrylt tartaná meg akkor tényleg nem bebetonozott Tulloch helye

http://nfltraderumors.co/eagles-options-at-middle-linebacker/Janek
De ő elkér legalább 6-7 milliót. Jobb lenne FA-ról hozni egy már rutinos MLB-t, mert az NFL-es tapasztalat sokat számítana. HA ez meglenne akkor drafton első körben vagy jöhetne Zach Brown, vagy akár Burfict de még Kuechly is eljátszik OLB-ben. De még a 2. körre is maradnak jó LB-k szóval az első körünkre onnantól kezdve azt húzhatnánk akit csak akarunk. Jöhet WR, OT, DE, DT.

Szerintem egyébként idén agresszívak leszünk FA-n, olyan tekintetben, hogy valamelyik Detroit-ira és Lofotonra is rámegyünk. Meg még Hawthornet is meg fogjuk környékezni picit.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Néhány helyen csak 9milliós hellyel számolnak én abból indultam ki...

Mathisnak és Landrinak is kell pénzt adni s ugye még jön a draftoltak pénze(4-5millió) cutolni lehet J.J-t(az utolsó sb tag)Tappot stb.

Miket keresnek az LB-k ?

Gondolom olyan 4-5milliót évente...

Itt ott olvasni,hogy a Lions Avrylt tartaná meg akkor tényleg nem bebetonozott Tulloch helye

http://nfltraderumors.co/eagles-options-at-middle-linebacker/

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha választani kell, akkor DeSean maradjon és Asante trade. És ha választani kell, akkor első körben érkezenne MLB és Kuelchy. De mivel ezt a szívességet sose tenné meg Reid, ezért hozzunk elit FA MLB-t.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Pénz beszél! Ha ilyen neveket akarunk igazoni akkor muszáj helyet csinálni a fizetési sapka alatt. Ha DeSeant tageljük akkor maximum Samuel cserével tudjuk megoldani valamennyire a dolgot. Én inkább egy jó MLB-re áldoznék pénzt mint DeSean itt tartására. Persze jó lenne ha maradna, de van egy határ amit nem szabad átlépnünk. Meg kell nézni melyik lehetőséggel nyernénk többet. Szvsz egy Tullochal szerintem jelenleg többre megyünk. Jaxont valahogy tudjuk/tudtuk helyettesíteni, de komoly MLB nélkül nincsenek komoly esélyeink.Shawn84
Máshogy is lehet helyet csinálni egy játékosnak. Nem kell egyből beáldozni egy playmakert. 😉 😛Greengo
Valakit muszáj! És ő az ki jövőre sokat fog keresni, öregszik, egyre szarabb és idén is 6 milla körül rak zsebbe.Shawn84
DeSeanra gondoltam. 😊
Samuel szerintem is menni fog. 😐
szerk:Mások cutolásával/trade is lehet helyet csinálni. (Justice;J.J....stb) Ám ezek nélkül is elég nagy még a cap space: http://eaglescap.com/current.html (sőt ránézésre 10-12 M felszabadítható úgy, hogy Samuel még érintve sincs)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Nyilván nem fogja Bazzani, Lions fanként azt mondani, hogy Tulloch távozik kedvenc csapatától. 😀
Nem ez a papírforma, de ebben a ligában minden lehetséges. 😊Newman
Pénz beszél! Ha ilyen neveket akarunk igazoni akkor muszáj helyet csinálni a fizetési sapka alatt. Ha DeSeant tageljük akkor maximum Samuel cserével tudjuk megoldani valamennyire a dolgot. Én inkább egy jó MLB-re áldoznék pénzt mint DeSean itt tartására. Persze jó lenne ha maradna, de van egy határ amit nem szabad átlépnünk. Meg kell nézni melyik lehetőséggel nyernénk többet. Szvsz egy Tullochal szerintem jelenleg többre megyünk. Jaxont valahogy tudjuk/tudtuk helyettesíteni, de komoly MLB nélkül nincsenek komoly esélyeink.Shawn84
Máshogy is lehet helyet csinálni egy játékosnak. Nem kell egyből beáldozni egy playmakert. 😉 😛Greengo
Valakit muszáj! És ő az ki jövőre sokat fog keresni, öregszik, egyre szarabb és idén is 6 milla körül rak zsebbe.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Lofton vagy Hawth lenne jó továbbra is.
Bazzani szerint tulloch marad oroszlánJanek
Nyilván nem fogja Bazzani, Lions fanként azt mondani, hogy Tulloch távozik kedvenc csapatától. 😀
Nem ez a papírforma, de ebben a ligában minden lehetséges. 😊Newman
Pénz beszél! Ha ilyen neveket akarunk igazoni akkor muszáj helyet csinálni a fizetési sapka alatt. Ha DeSeant tageljük akkor maximum Samuel cserével tudjuk megoldani valamennyire a dolgot. Én inkább egy jó MLB-re áldoznék pénzt mint DeSean itt tartására. Persze jó lenne ha maradna, de van egy határ amit nem szabad átlépnünk. Meg kell nézni melyik lehetőséggel nyernénk többet. Szvsz egy Tullochal szerintem jelenleg többre megyünk. Jaxont valahogy tudjuk/tudtuk helyettesíteni, de komoly MLB nélkül nincsenek komoly esélyeink.Shawn84
Máshogy is lehet helyet csinálni egy játékosnak. Nem kell egyből beáldozni egy playmakert. 😉 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !