Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Háhh, én 12-4-et mondtam tavaly, most így egy visszafogottabb 12-3-1 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
kedvcsinálónak http://www.bleedinggreennation.com/2012/1/2/2675584/eagles-2012-schedule-is-set

én azt mondom, 11-5
mondjuk idénre is azt mondtam 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Olvasgassatok, hamarosan blogon is lesz valami.
Hivatalos oldal offense áttekintője most, hogy minden csapat 0-0-val áll. http://www.philadelphiaeagles.com/news/dave-spadaro/article-1/Goal-Is-To-Score-Big-In-Offseason/58d3a2ab-7508-4c93-9518-233590b9d87a
Trent Cole nyilatkozgatott: http://www.philly.com/philly/sports/eagles/Cole-Eagles-were-inches-away-from-being-great.html Jól látja, szerintem is inchekre voltunk idén egy nagy alakítástól. Csak sajnos a szezon első felében ezek az inchek 5-10 yardok voltak.
Forbes listáján Vick előkelő helyet szerzett. Ja, a lista a leg nem kedveltebb sportolókat rangsorolja. http://www.forbes.com/sites/tomvanriper/2012/02/07/americas-most-disliked-athletes/

épp néztem,hogy közben a pecc topikban 6oldalon keresztül megy a rinyaJanek
miről?Shawn84
Patsesek, ne keresd ilyenben a logikát 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
épp néztem,hogy közben a pecc topikban 6oldalon keresztül megy a rinyaJanek
miről?
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
épp néztem,hogy közben a pecc topikban 6oldalon keresztül megy a rinya

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Egyébként kíváncsi lennék, honnan ismerik egymást Vickék.
Vontae Washington DC-ben született, az Illinoisra járt egyetemre, bátyja meg ugyanott született, de Marylandra járt. Deny
Nem hiszem, hogy az egyetemről, bár a Terps és a VT egy konfban vannak, de amikor Vicket draftolták Vernon még középsulis lehetett. Nekem van egy sanda gyanúm honnan: Vickék Marylandban is szerveztek kutyaviadalt anno ...
Tavaly egyébként szerveztek egy draft partyt is együtt Washingtonban. Biztos most is már ezen agyalnak, csak idén az öcsit is beszervezik. 😀BleedingGreen
DMac meg Fitzgerald nagy haverja. Érdekes barátságok alakultak ki az NFL-ben. Van több tábor is szezon előtt amit a játékosok szerveznek. Meg Pro Bowlon sokan barátkoznak össze. Na meg a már említett egyetemi párharcok is sokat segítenek a barátságok/ellentétek kialakulásában.Shawn84
DMac még egy reklámban is volt Fitz-zel biztos onnan a nagy barátság 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyébként kíváncsi lennék, honnan ismerik egymást Vickék.
Vontae Washington DC-ben született, az Illinoisra járt egyetemre, bátyja meg ugyanott született, de Marylandra járt. Deny
Nem hiszem, hogy az egyetemről, bár a Terps és a VT egy konfban vannak, de amikor Vicket draftolták Vernon még középsulis lehetett. Nekem van egy sanda gyanúm honnan: Vickék Marylandban is szerveztek kutyaviadalt anno ...
Tavaly egyébként szerveztek egy draft partyt is együtt Washingtonban. Biztos most is már ezen agyalnak, csak idén az öcsit is beszervezik. 😀BleedingGreen
DMac meg Fitzgerald nagy haverja. Érdekes barátságok alakultak ki az NFL-ben. Van több tábor is szezon előtt amit a játékosok szerveznek. Meg Pro Bowlon sokan barátkoznak össze. Na meg a már említett egyetemi párharcok is sokat segítenek a barátságok/ellentétek kialakulásában.Shawn84
Pro Bowl volt nekem is tippem, de Vernon csak 2009-ben lett meghívva, Vick meg akkor nem éppen volt Pro Bowl képes állapotban. Vontae meg nem is járt PB-n még.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Egyébként kíváncsi lennék, honnan ismerik egymást Vickék.
Vontae Washington DC-ben született, az Illinoisra járt egyetemre, bátyja meg ugyanott született, de Marylandra járt. Deny
Nem hiszem, hogy az egyetemről, bár a Terps és a VT egy konfban vannak, de amikor Vicket draftolták Vernon még középsulis lehetett. Nekem van egy sanda gyanúm honnan: Vickék Marylandban is szerveztek kutyaviadalt anno ...
Tavaly egyébként szerveztek egy draft partyt is együtt Washingtonban. Biztos most is már ezen agyalnak, csak idén az öcsit is beszervezik. 😀BleedingGreen
DMac meg Fitzgerald nagy haverja. Érdekes barátságok alakultak ki az NFL-ben. Van több tábor is szezon előtt amit a játékosok szerveznek. Meg Pro Bowlon sokan barátkoznak össze. Na meg a már említett egyetemi párharcok is sokat segítenek a barátságok/ellentétek kialakulásában.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Egyébként kíváncsi lennék, honnan ismerik egymást Vickék.
Vontae Washington DC-ben született, az Illinoisra járt egyetemre, bátyja meg ugyanott született, de Marylandra járt. Deny
Nem hiszem, hogy az egyetemről, bár a Terps és a VT egy konfban vannak, de amikor Vicket draftolták Vernon még középsulis lehetett. Nekem van egy sanda gyanúm honnan: Vickék Marylandban is szerveztek kutyaviadalt anno ...
Tavaly egyébként szerveztek egy draft partyt is együtt Washingtonban. Biztos most is már ezen agyalnak, csak idén az öcsit is beszervezik. 😀


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyébként kíváncsi lennék, honnan ismerik egymást Vickék.
Vontae Washington DC-ben született, az Illinoisra járt egyetemre, bátyja meg ugyanott született, de Marylandra járt.

Bleeding Green felvetésére meg eaglesmcnabb meg mondta vasárnap a nagy igazságot, Vickkel a Maddenben is csak akkor lehet jól passzolni, ha hosszú passzokat nyomatsz vele, közelre szar. Biztos ezért nem válallja checkdownokat sem, gáz, ha nem találod el 10 yardra álló üres embert 😀
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vick érezheti, hogy fos volt, már edzeni fog pénteken két NFL játékossal. Ők Vernon Davis és Vontae Davis. Biztos vicces lesz a valaki dobál, másik kettő 1-1-zik dolog 😊Deny
Érdekes hármas, bár nem rossz leosztás. Jó is lesz, hogy elkezdi mert idén nem szabad, hogy hasonló szar évünk legyen. Remélem a többiek is 1-2 héten belül elkezdenek komolyan mozogni.Shawn84
Mondjuk kéne még valaki, aki meg rárohan passz közben mert a nyomás alatti passzaival volt sok gond. 😊 Csak 42% volt a pontossága nyomás alatt (míg összességében 60%), 7TD-7 int, ezen kéne javítani, pl létezik a checkdown passz is nem kell neki mindenáron 10+ yardos passzt erőltetni.BleedingGreen
Lehet ezért hozták Trent Edwardsot 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Vick érezheti, hogy fos volt, már edzeni fog pénteken két NFL játékossal. Ők Vernon Davis és Vontae Davis. Biztos vicces lesz a valaki dobál, másik kettő 1-1-zik dolog 😊Deny
Érdekes hármas, bár nem rossz leosztás. Jó is lesz, hogy elkezdi mert idén nem szabad, hogy hasonló szar évünk legyen. Remélem a többiek is 1-2 héten belül elkezdenek komolyan mozogni.Shawn84
Mondjuk kéne még valaki, aki meg rárohan passz közben mert a nyomás alatti passzaival volt sok gond. 😊 Csak 42% volt a pontossága nyomás alatt (míg összességében 60%), 7TD-7 int, ezen kéne javítani, pl létezik a checkdown passz is nem kell neki mindenáron 10+ yardos passzt erőltetni.BleedingGreen
Mondjuk legyen Suh. De egyébként tényleg jó lenne ha a srácok összehoznának egy 3-4 napos edzőtábort, ahol nem lennének Reidék, és átdumálnák az elmúlt év dolgait. Sokkal jobban összekovácsolják a csapatot az ehhez hasonló összejövetelek. Edzés után meg lemennek valami tóhoz floridába aztán buliznak kicsit. 😀
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Vick érezheti, hogy fos volt, már edzeni fog pénteken két NFL játékossal. Ők Vernon Davis és Vontae Davis. Biztos vicces lesz a valaki dobál, másik kettő 1-1-zik dolog 😊Deny
Érdekes hármas, bár nem rossz leosztás. Jó is lesz, hogy elkezdi mert idén nem szabad, hogy hasonló szar évünk legyen. Remélem a többiek is 1-2 héten belül elkezdenek komolyan mozogni.Shawn84
Mondjuk kéne még valaki, aki meg rárohan passz közben mert a nyomás alatti passzaival volt sok gond. 😊 Csak 42% volt a pontossága nyomás alatt (míg összességében 60%), 7TD-7 int, ezen kéne javítani, pl létezik a checkdown passz is nem kell neki mindenáron 10+ yardos passzt erőltetni.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Vick érezheti, hogy fos volt, már edzeni fog pénteken két NFL játékossal. Ők Vernon Davis és Vontae Davis. Biztos vicces lesz a valaki dobál, másik kettő 1-1-zik dolog 😊Deny
Érdekes hármas, bár nem rossz leosztás. Jó is lesz, hogy elkezdi mert idén nem szabad, hogy hasonló szar évünk legyen. Remélem a többiek is 1-2 héten belül elkezdenek komolyan mozogni.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick érezheti, hogy fos volt, már edzeni fog pénteken két NFL játékossal. Ők Vernon Davis és Vontae Davis. Biztos vicces lesz a valaki dobál, másik kettő 1-1-zik dolog 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Roster változás, claimeltük a Ravens által waiverre tett T-t, DJ Jonest.

Illetve edzőknél jött Keith Gray asst. strength coach-nak.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Bucky Brooks szerint Kendall Wright-ot húzzuk a Jackson szerződés instabilitása miatt. Hát ha D-Jax lelépne én akkros LB-t húznékEaRl
Mintha nem lenne jó képességű Wr még a 4. körben is.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bucky Brooks szerint Kendall Wright-ot húzzuk a Jackson szerződés instabilitása miatt. Hát ha D-Jax lelépne én akkros LB-t húznékEaRl
Nem kérdés ha elszúrunk egy jó LB emiatt a hülyeség miatt nagyon morci leszek. Elkapónk van elég Sushine-ban is ott sztem! a potenciál ezt láttuk még ha nem is olyan gyors. Úgyhogy értelmes LB-kell bár éppen azt is el tudjuk rontani majd berakjuk S-nek 😛
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Bucky Brooks szerint Kendall Wright-ot húzzuk a Jackson szerződés instabilitása miatt. Hát ha D-Jax lelépne én akkros LB-t húznék
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
DRAFT 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Láttatok már ilyen dizájnú Eagles mezt?
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
helyes!

És az új jelszó:majd idén!

😊

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Van vmi statisztika h az offseason során melyik csapat nyerte a legtöbb SB-t, mert sztem akkor már biztos lenne gyűrűnk. 😀Bébé
A Statisztika szart se ér. Az a baj, hogy mi meg pont abban vagyunk jók. Érdekes offseason elé nézünk. A csapatot nagyon nem kell bántani. Néhány embert elengedhetünk, párat újra szerződtetünk, 1-2 FA meg egy jó draft és jók lehetünk. A problémám csak annyi, hogy a csapatban nem látom a nyerő típusú játékosokat. Nincs igazi vezér. Az offseasonban remélem sikerül majd olyan játékost idehozni aki vezér lehet. Gondolok itt egy Loftonra vagy egy Kuechlyra akár. Sajnos Aso, Cole, Babin, Jenkins, Vick egyik sem tudja igazán vezetni a csapatot. Fél év múlva én azt akarom látni, hogy kifut az Eagles és nem néz se Istent se Embert. Letarolunk mindenkit aki az utunkba áll. Mert csak ilyen hozzáállással lehet ebben a ligában bármit is kezdeni. Rinyálással csak az oviban érhet célt bárki is. Pénzsóvár fürdős kúrvák meg nem kellenek.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Van vmi statisztika h az offseason során melyik csapat nyerte a legtöbb SB-t, mert sztem akkor már biztos lenne gyűrűnk. 😀
több mint 12 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Odds-WIN 2013 Super Bowl
(http://www.bloggingtheboys.com/2012/2/6/2774964/2013-super-bowl-odds-next-years-favorites-are-not-this-years-winners)



Csapat

Esély



New England Patriots

5-1



Green Bay Packers

11-2



Pittsburgh Steelers

6-1



Philadelphia Eagles

6-1



New York Giants

8-1



New Orleans Saints

10-1



San Francisco 49ers

10-1



San Diego Chargers

12-1



Houston Texans

12-1



Chicago Bears

17-1



Detroit Lions

18-1



Atlanta Falcons

18-1



Dallas Cowboys

20-1



Baltimore Ravens

20-1



New York Jets

20-1



Indianapolis Colts

25-1



Tennessee Titans

30-1



Cincinnati Bengals

30-1



Buffalo Bills

50-1



Kansas City Chiefs

50-1



Seattle Seahawks

50-1



Denver Broncos

50-1



Carolina Panthers

50-1



Miami Dolphins

50-1



St. Louis Rams

50-1



Oakland Raiders

60-1



Minnesota Vikings

60-1



Arizona Cardinals

60-1



Cleveland Browns

75-1



Tampa Bay Buccaneers

100-1



Washington Redskins

125-1



Jacksonville Jaguars

150-1