Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Szerintem is sokan felül értékelik Juan szerepét.

Alapvetően a playhívással szerintem nem volt gond (legalábbis semmiképpen sem ezzel a legnagyobb, pedig egy kezdő DC-ről van szó). Nagyon rövid idő állt a rendelkezésre, és ehhez jött egy teljesen új rendszer, edzői stáb és rengeteg új beépítendő játékos. Plusz ez a séma ezzel a DL felállással megkövetel egy minőségi MLB-t. E mellett Juan egy nagyon ambíciózus edző és hihetetlenül lojális a csapathoz. Ami az ő sarának titulálok, az a S poszt elszarakodása az év elején, plusz ez a Casey-s ügy ugyancsak az év elején. De ez utóbbit látva, hogy mások sem remekeltek a poszton meg lehetett húzni, ha nem is jött be. Ezeket viszont év közben javította. Kapjon egy jó középső LB-t valamint egy jól coverezőt a TE-re, hogy Aso mehessen a szélre, aztán lássuk mit tud. Ha úgy sem jön be, akkor szélnek lehet ereszteni, vagy áthelyezni valami kis posztra.

Ilyen "rövidített" év mellett én is mindenképpen megadtam volna az esélyt neki, remélem most már a vezetőség sem határoz másként. Egy újabb DC-vel ismét rámenne az év az összecsiszolódásra.Mardel
Azért tudok olyan csapatot mondani, ahol ezt megoldották, ráadásul teljes sémaváltással együtt (pl. Houston).

több mint 12 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Szerintem is sokan felül értékelik Juan szerepét.

Alapvetően a playhívással szerintem nem volt gond (legalábbis semmiképpen sem ezzel a legnagyobb, pedig egy kezdő DC-ről van szó). Nagyon rövid idő állt a rendelkezésre, és ehhez jött egy teljesen új rendszer, edzői stáb és rengeteg új beépítendő játékos. Plusz ez a séma ezzel a DL felállással megkövetel egy minőségi MLB-t. E mellett Juan egy nagyon ambíciózus edző és hihetetlenül lojális a csapathoz. Ami az ő sarának titulálok, az a S poszt elszarakodása az év elején, plusz ez a Casey-s ügy ugyancsak az év elején. De ez utóbbit látva, hogy mások sem remekeltek a poszton meg lehetett húzni, ha nem is jött be. Ezeket viszont év közben javította. Kapjon egy jó középső LB-t valamint egy jól coverezőt a TE-re, hogy Aso mehessen a szélre, aztán lássuk mit tud. Ha úgy sem jön be, akkor szélnek lehet ereszteni, vagy áthelyezni valami kis posztra.

Ilyen "rövidített" év mellett én is mindenképpen megadtam volna az esélyt neki, remélem most már a vezetőség sem határoz másként. Egy újabb DC-vel ismét rámenne az év az összecsiszolódásra.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
- szezon végén azt vártad, hogy Castillo menesztve lesz?
- elégedett voltál utolsó 4 meccsen védelemmel?
- Reid offseasonbeli tevékenysége alapján vártad a menesztést?
- Lurie utalt arra, hogy lesz új DC?
- attól, hogy Spagnoulo munkanélküli lett, nekünk fel kell rúgnunk mindent?
- lenne értelme a védelembe új rendszert installálni, ha már kezdett összeállni a játék?Deny
- elégedett voltál utolsó 4 meccsen védelemmel? Nem
- Reid offseasonbeli tevékenysége alapján vártad a menesztést? Nem
- Lurie utalt arra, hogy lesz új DC? Némileg, de aztán nem
- attól, hogy Spagnoulo munkanélküli lett, nekünk fel kell rúgnunk mindent? Ha el tudtutuk volna hozni akkor igen, Juannál sokkal jobb DC
- lenne értelme a védelembe új rendszert installálni, ha már kezdett összeállni a játék? Igen. Ez a rendszer nem kezdett összeállni egyáltalán, csak volt pár jobb egyéni teljesítmény ettől tűnt jobbnak az egész. Juan jövőre ugyanilyen balfasz lesz és nem fogunk vele előre lépni.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fene egye meg h szépen fogalmazzak de ez nagyon eufémisztikus kifejezés részemről mostantól hivatalosan nem várok semmit ettől a szerencsétlen bagázstól grrrdande
Kíváncsiságból (nem csak tőled, majdnem mindenkitől),:
- szezon végén azt vártad, hogy Castillo menesztve lesz?
- elégedett voltál utolsó 4 meccsen védelemmel?
- Reid offseasonbeli tevékenysége alapján vártad a menesztést?
- Lurie utalt arra, hogy lesz új DC?
- attól, hogy Spagnoulo munkanélküli lett, nekünk fel kell rúgnunk mindent?
- lenne értelme a védelembe új rendszert installálni, ha már kezdett összeállni a játék?



Mondjuk ez tetszik (elképzelt mondat Lurietól Reidhez): "Its alright Andy, take your vaction. Relax while conference rivals get better. It's okay." - Jeffrey LurieDeny
Teljesen mindegy, hogy mikor mi alapján de vártam, hogy jön Spags. Mindig azt érezzük, hogy egy kicsi darab hiányzik ahhoz, hogy jól összeálljanak a végső sikerhez a dolgok de időnként azt érzem mi magunk hagyjuk ki ezeket az utolsó darabokat, míg más meglépi. S még segítünk is az ellennek.
Ha nem lett volna elérhető Spags nem érdekelne maradjon JC de így azért meg lehetett volna próbálni. De ne legyen igazam ám amíg nem igazolják az ellenkezőjét bosszantani fog.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Fene egye meg h szépen fogalmazzak de ez nagyon eufémisztikus kifejezés részemről mostantól hivatalosan nem várok semmit ettől a szerencsétlen bagázstól grrrdande
Kíváncsiságból (nem csak tőled, majdnem mindenkitől),:
- szezon végén azt vártad, hogy Castillo menesztve lesz?
- elégedett voltál utolsó 4 meccsen védelemmel?
- Reid offseasonbeli tevékenysége alapján vártad a menesztést?
- Lurie utalt arra, hogy lesz új DC?
- attól, hogy Spagnoulo munkanélküli lett, nekünk fel kell rúgnunk mindent?
- lenne értelme a védelembe új rendszert installálni, ha már kezdett összeállni a játék?



Mondjuk ez tetszik (elképzelt mondat Lurietól Reidhez): "Its alright Andy, take your vaction. Relax while conference rivals get better. It's okay." - Jeffrey Lurie
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fene egye meg h szépen fogalmazzak de ez nagyon eufémisztikus kifejezés részemről mostantól hivatalosan nem várok semmit ettől a szerencsétlen bagázstól grrr
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Maradjon Juan. Szezon végén ezt mondtuk, azóta meg nem baszott el semmit.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
na akkor Juan


vagy D P 😊

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Spags Szent lett.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Jenkins is maradhatna legalább egy gyűrűs már van a csapatban hadd mutogassa a többieknek motivációként.dande
Azt Andy is tudja mutogatni nekik. 😀
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na mi a helyzet a "többi néma csönd"??? Nem szerelt fel valaki Andy lakásába vmi kém chipet ami a gondolatati továbbítja 😊
D-Jax-t meg kell tartani nálam nem kérdés és Jenkins is maradhatna legalább egy gyűrűs már van a csapatban hadd mutogassa a többieknek motivációként.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Eagles posztonkénti értékelő, elkapókkal: D-Jax, Maclin, Avant, Sunshine, S. Smith, Hall, Ron Johnson http://philly.blog.hu/2012/01/19/posztonkenti_ertekelo_elkapokDeny
Nem hiszem, hogy tagelni fogjuk DeSean-t. Az rohadt sok pénz egy évre.
(Itt van a korábban belinkelt tag-es írás:
http://profootballbusiness.blogspot.com/2011/11/az-uj-nem-exkluziv-franchise-tag.html )
Gondolom nem exkluzívot tennénk rá, ami a tavalyi év Top5 fizu átlaga lenne.
Ha lehet hinni ennek az oldalnak, akkor kb 9-10 milla között kapna DeSean. Hát ennyit finoman szólva sem ér. Főleg nem a tavalyi éve után.
Steve Smith-t megpróbálnám olcsón itt tartani. 1 éves szerződéssel megdobnám (kevés garantálttal), hátha elfogadja.
Plusz a csapatnál van Mardy Gilyard is. Nagyot küzdhet majd a TC-ben a 4., 5. számú WR posztért.

Stay or Go:
DeSean-t tavaly a szavazók 90,1% marasztalta, idén már csak 73,2%.
Maclin-nél maradt a 97%, Avant-nál a 90%
Sunshine 87,8%-ról visszaesett 82,3-ra.
Chad Hall pedig 42,5%-ról 57,3%-ra tornázta fel magát.
S. Smith pedig a szavazók mindössze 16,7%-ánál lenne jövőre is Eagle.

Tényleg nagyon sok minden múlik DeSean-on. Ha meg tudunk vele egyezni, akkor bőven elég vmi kiegészítő embert hozni, de ha nem akkor szinte elsőszámú need a WR.Bébé
Gilyard, hát persze. Pedig őt rosterre várom. Na mindegy, át nem írom már.Deny
Én nem zárkóznék el középső/hátsó körökben egy slot receiver húzástól sem. Avant first downok szerzésésre tökéletes, de YAC-t nem sokat hoz és nem elég gyors a mélyebb routokhoz. Olyan valaki kéne Avant kiegészítésére, aki tudna sok yardos playt hozni a slotból és elég gyors a deep routehoz is. Pl. Joe Adams, Jarius Wright, Eric Page, Patrick Edwards. Returnre is jók lehetnének ők.


több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Jenkins cikk, hogy mennyire hiányzott az idei Packers-ből:
http://www.channel3000.com/sports/30243368/detail.html
Márciusban 5 milla rosterbonus-t fog kapni elméletileg. Ha cut-olnánk mindent összevetve 7,75 milla szabadulna fel a cap-ben. Inkább maradjon, mint menjen mert tényleg jó szezonja volt, de a legjobban annak örülnék, ha belemenne vmi fizucsökkentésbe. Mert azért 7,75 milla egy DT-nek elég sok főleg úgy, hogy Shady-vel is kéne hosszabbítani, meg persze DeSean-nal is.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles posztonkénti értékelő, elkapókkal: D-Jax, Maclin, Avant, Sunshine, S. Smith, Hall, Ron Johnson http://philly.blog.hu/2012/01/19/posztonkenti_ertekelo_elkapokDeny
Nem hiszem, hogy tagelni fogjuk DeSean-t. Az rohadt sok pénz egy évre.
(Itt van a korábban belinkelt tag-es írás:
http://profootballbusiness.blogspot.com/2011/11/az-uj-nem-exkluziv-franchise-tag.html )
Gondolom nem exkluzívot tennénk rá, ami a tavalyi év Top5 fizu átlaga lenne.
Ha lehet hinni ennek az oldalnak, akkor kb 9-10 milla között kapna DeSean. Hát ennyit finoman szólva sem ér. Főleg nem a tavalyi éve után.
Steve Smith-t megpróbálnám olcsón itt tartani. 1 éves szerződéssel megdobnám (kevés garantálttal), hátha elfogadja.
Plusz a csapatnál van Mardy Gilyard is. Nagyot küzdhet majd a TC-ben a 4., 5. számú WR posztért.

Stay or Go:
DeSean-t tavaly a szavazók 90,1% marasztalta, idén már csak 73,2%.
Maclin-nél maradt a 97%, Avant-nál a 90%
Sunshine 87,8%-ról visszaesett 82,3-ra.
Chad Hall pedig 42,5%-ról 57,3%-ra tornázta fel magát.
S. Smith pedig a szavazók mindössze 16,7%-ánál lenne jövőre is Eagle.

Tényleg nagyon sok minden múlik DeSean-on. Ha meg tudunk vele egyezni, akkor bőven elég vmi kiegészítő embert hozni, de ha nem akkor szinte elsőszámú need a WR.Bébé
Gilyard, hát persze. Pedig őt rosterre várom. Na mindegy, át nem írom már.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Eagles posztonkénti értékelő, elkapókkal: D-Jax, Maclin, Avant, Sunshine, S. Smith, Hall, Ron Johnson http://philly.blog.hu/2012/01/19/posztonkenti_ertekelo_elkapokDeny
Nem hiszem, hogy tagelni fogjuk DeSean-t. Az rohadt sok pénz egy évre.
(Itt van a korábban belinkelt tag-es írás:
http://profootballbusiness.blogspot.com/2011/11/az-uj-nem-exkluziv-franchise-tag.html )
Gondolom nem exkluzívot tennénk rá, ami a tavalyi év Top5 fizu átlaga lenne.
Ha lehet hinni ennek az oldalnak, akkor kb 9-10 milla között kapna DeSean. Hát ennyit finoman szólva sem ér. Főleg nem a tavalyi éve után.
Steve Smith-t megpróbálnám olcsón itt tartani. 1 éves szerződéssel megdobnám (kevés garantálttal), hátha elfogadja.
Plusz a csapatnál van Mardy Gilyard is. Nagyot küzdhet majd a TC-ben a 4., 5. számú WR posztért.

Stay or Go:
DeSean-t tavaly a szavazók 90,1% marasztalta, idén már csak 73,2%.
Maclin-nél maradt a 97%, Avant-nál a 90%
Sunshine 87,8%-ról visszaesett 82,3-ra.
Chad Hall pedig 42,5%-ról 57,3%-ra tornázta fel magát.
S. Smith pedig a szavazók mindössze 16,7%-ánál lenne jövőre is Eagle.

Tényleg nagyon sok minden múlik DeSean-on. Ha meg tudunk vele egyezni, akkor bőven elég vmi kiegészítő embert hozni, de ha nem akkor szinte elsőszámú need a WR.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles posztonkénti értékelő, elkapókkal: D-Jax, Maclin, Avant, Sunshine, S. Smith, Hall, Ron Johnson http://philly.blog.hu/2012/01/19/posztonkenti_ertekelo_elkapok


Bébé, köszi javítást, nem tudom miért hittem, hogy Brent Celek valaha is Pro Bowler volt. Valamiért úgy rémlett 2009-ben mehetett...
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Kárpótlásul itt van a TE posztos értékelő is, benne Harbor, Brackett, Celek:
http://philly.blog.hu/2012/01/18/posztonkenti_ertekelo_tight_endekDeny
(Celek még nem járt Pro Bowl-on)
Celeket a sérülései/felépülési idő nem hiszem h hátráltatni fogja az offseason-ban. A szezont is 2 sérüléssel tolta végig és egyáltalán nem látszott meg a játékán.
Harbor is aránylag jól blokkol. Tetszik amikor 2 TE-s felállásból futunk, Shady jócskán hozza belőle a yardokat.
Gondolom campbody-k érkezni fognak a TC-re, de sztem esélyük nem lesz rosterre kerülni.

Stay or Go:
Tavaly a szavazók 87,7%-a tartotta volna a csapatnál Celek-et, idén a 98,4%.
Harbor-nál jócskán megnőttek ezek a számok. Tavaly 57,8%, idén 84,5%.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Én az vagyok csak nem érek rá....

lehet azért vasárnap elnézek a sugárba Ravensnek és Akersnek drukkolni

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
OFF: közös meccsnézés előtti Fórum bowlingra jelentkeznék az eaglest képviselve. 2 fős csapatok kellenek, lenne itt olyan aki elszegődne másodiknak? 😊eaglesmcnabb
Agyaltam rajta, de még nem 100% a jelenlétem, meg hát az se előny, hogy életemben nem bowlingoztam. 😀Deny
részvétel a fontos 😀 én sem vagyok egy nagy playa

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
OFF: közös meccsnézés előtti Fórum bowlingra jelentkeznék az eaglest képviselve. 2 fős csapatok kellenek, lenne itt olyan aki elszegődne másodiknak? 😊eaglesmcnabb
Agyaltam rajta, de még nem 100% a jelenlétem, meg hát az se előny, hogy életemben nem bowlingoztam. 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
OFF: közös meccsnézés előtti Fórum bowlingra jelentkeznék az eaglest képviselve. 2 fős csapatok kellenek, lenne itt olyan aki elszegődne másodiknak? 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Futás ellen más LB-ket küldünk fel, meg passz ellen is, szal így nehéz.Bébé
Mondjuk azért ez máshol is így megy, mármint, hogy futás ellen mást küldenek be mint passz ellen. Pontosabban ahol elég mély ehhez a keret. De valóban a kevés LB is közrejátszott. De még annyi minden, hogy nem volt kedvem felsorolni.

(pl. én sem vagyok benne biztos, hogy ha ott lettem volna, ne próbáltam volna meg Asot az általam jónak gondolt rendszerben zónáztatni. Elsőre az ember egy top CB-ről nem feltételezi, hogy totál gyökér egy Cruz ellen, legalábbis akkor még csak EGY Cruz volt az első meccsen, amikor keresztbe leszopatta Nándit. Szóval picit megértem, mert hát innen könnyű megmondani a tutit. De abban meg hibás, hogy későn jött rá. Akárcsak az S poszt kevergetésére.)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Hát én őszintén remélem, hogy Juan marad. Kapott egy teljesen összeszokatlan brigádot, egy hangyafasznyi offseasont, nem csoda, hogy nem ment annyira a dolog. Persze ez nem mentség a bődületes hibákra, de én adnék neki még egy szezont. Hogy miért? Mert bíztató volt a játék a végefelé. Mert az offense sokszor keverte bajba őket. Mert még egy évet nem cseszhetünk el ezzel a kerettel az új dolgok megtanulására, új rendszerre. Mostmár ha marad Andy, akkor az ő bagázsával lássuk mit tudnak, ha nem megy, utána úgyis totális leváltások lesznek.Eazzy
Plusz nincsen egy átlagosnál jobb LB-nk. Sőt lehet, h átlagosból sincsen sok.
LB-k nélkül meg nem könnyű jó D#-et csinálni.
Futás ellen más LB-ket küldünk fel, meg passz ellen is, szal így nehéz.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Hát én őszintén remélem, hogy Juan marad. Kapott egy teljesen összeszokatlan brigádot, egy hangyafasznyi offseasont, nem csoda, hogy nem ment annyira a dolog. Persze ez nem mentség a bődületes hibákra, de én adnék neki még egy szezont. Hogy miért? Mert bíztató volt a játék a végefelé. Mert az offense sokszor keverte bajba őket. Mert még egy évet nem cseszhetünk el ezzel a kerettel az új dolgok megtanulására, új rendszerre. Mostmár ha marad Andy, akkor az ő bagázsával lássuk mit tudnak, ha nem megy, utána úgyis totális leváltások lesznek.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Chaney-t tegnap megműtötték (herniated disk in the neck - Hobbs-nak volt ilyen sérülése).
LB-nél ez elég veszélyes lehet a későbbiekre nézve.
Hobbs-nak a második nyaksérülése karrierjének a végét jelentette.