Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 511 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ez az amikor nem történik semmi a csapatnál s mintha mégis történt volna s beindul a talk. Reid tudthat vmit 😛
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Hát, nem tudom, ha ilyen keretet tesznek egy HC alá, akkor szerintem vétek kísérletezni. Nekem ez olyan, mintha mondjuk fognánk a Saints O-t, és odaadnánk egy rookie QB-nak, hátha hozza ugyanazt, mint Brees.

Ezt az Eagles keretet 1-2 évnél tovább képtelenség lesz együtt tartani. Abból 1 elment erre a kísérletre.somoskovig
Jó, hát amikor Reid kinevezte Castillo-t nagyon nem ilyen keretünk volt. 😀
Castillo már évek óta rágta Reid fülét, hogy tegye át D# oldalra, mert, hogy ott érzi jól magát. Reid válasza erre az volt, hogy ha majd tudok szerezni egy olyan jó Oline-edzőt, mint te, akkor átkerülsz. Hát Mudd-ot Washburn/Reid ide tudta csábítani, szal Castillo átkerült a másik oldalra és egyből DC lett. 😀
Gondolom olyan DC nincsen aki Oline edzőt alkalmaz a stábjában, szal Castillo csak akkor kerülhetett be a stábba, ha Ő a stáb feje. 😀
Valamint azt is tudta Reid, hogy már csak 3 éve van vissza szerződéséből, szal ha Ő nem rakja át D# oldalra Castillo-t, akkor örökre a támadóoldalon marad. Az meg ugye senkinek se jó. 😀
több mint 12 éve
skizofita Philadelphia Eagles 625 — Times are hard for dreamers!
Azt mondja meg nekem valaki, hogy milyen rendszert próbált Juan megvalósítani, mert a mai napig nem tudom. Először volt wide9 és mögötte valami húgymeleg cover-2, ahol senki sem találta a helyét. Ez elég nagy csőd volt. Utána visszavettünk a wide9-ból és futódownoknál már beljebb helyezkedtek a DE-ek. Ennek volt hatása (Washburn érdeme szintén). Ebben az időszakban elkezdtük többet blitzelni, több man-to-man volt. Ez néha működött is, de ha cover2-vel próbálkoztunk, akkor abból megint égés volt (vs NE). Az utolsó 4 meccsen gyengébb qb-k és offensek ellen jobban működött védelem, de ezeken a meccseken játszott legjobban a DL (Washburn), jóval könnyebb volt a secondarynek.

Castillo legnagyobb hibája szerintem az volt, hogy nem volt működőképes koncepciója, év közben agyalt azon mit kéne csinálni (a játékosok nyilatkozatai is megerősítik ezt). A játékosok nem igen bíznak benne.
Kicsit félek a drafttól, ha ő marad a DC. Tavaly ő erőltette Casey draftolását, majd a kezdőbe való berakását. Ő nyilatkozta a lockout után, TC alatt, az előszezonban végig azt, hogy nem kell nekünk LB erősítés, Casey stabil kezdő szint (képességek felismerése: 1-es).BleedingGreen
Erre gondoltam - csak lassan gépelek!
😊

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 12 éve
skizofita Philadelphia Eagles 625 — Times are hard for dreamers!
teljesen egyetértek. csak meg kell nézni a CB-ket a safetyket, LB sornál oké, szar az alapanyag. De DL-en kívül semmi sem működött. Attól, hogy jól blizeltünk és volt pár jó játékhívása még nem jó DC. Jó DC attól lesz, ha a játékosok fejlődnek az irányítása alatt, ha tud nekik tanítani taktikai és technikai dolgokat. Ilyesmire meg egyáltalán nem emlékszem, sőt, inkább visszafejlődés volt tapasztalható több esetben is.Shawn84
Ez az, ami egy ilyen - kimondva break or bust - szezon előtt ad némi aggodalomra okot. Laikusként én még nagyon azt a konkrét védelmi elképzelést se láttam a játékon, amit megfogalmazott magában (vagy meg akart fogalmazni), így pedig egy igazi vezér nélküli D#-ben nincs meg a potenciál, hogy meccseket, adott esetben egy szezont eldöntsön.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
És? Akkor nem kell kinevezni. Ha kinevezték, akkor gondolom azért tették, mert azt gondolták, hogy képes kihozni az emberanyagból a maximumot. Ettől szerintem nagyon messze volt a defense.somoskovig
Jó de ha már Őt nevezték ki, akkor máshogy kell bánni vele.
Tom Brady összehoz egy 3300 yard 60% 20 TD 16 inti szezon-t meg egy rookie QB is, nehogy azt mond, hogy ugyanúgy ítéled meg a kettőt.Bébé
Hát, nem tudom, ha ilyen keretet tesznek egy HC alá, akkor szerintem vétek kísérletezni. Nekem ez olyan, mintha mondjuk fognánk a Saints O-t, és odaadnánk egy rookie QB-nak, hátha hozza ugyanazt, mint Brees.

Ezt az Eagles keretet 1-2 évnél tovább képtelenség lesz együtt tartani. Abból 1 elment erre a kísérletre.

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 240 — Beware the Slim Reaper!
Azért tudok olyan csapatot mondani, ahol ezt megoldották, ráadásul teljes sémaváltással együtt (pl. Houston).somoskovig
Nyilván. Viszont én inkább abban érzem a hibát, hogy a játékosállomány még nem illeszkedett legjobban a rendszerhez. Plusz pontosan nem tudom a Houston tavalyi FA piacolását, de az emberek itt jelentősen lecserélődtek. E mellett valahol szerepelt már, hogy top 3 csapatban voltunk, akik a legtöbb rookie-t foglalkoztattuk.
Nem feloldozni akarom Castillot, csak sok olyan dolgot írunk a nevére szerintem, ami nem feltétlen az ős sara. Sok döntés kényszerhelyzet miatt született véleményem szerint.Mardel
1. Akkor vagy nem ilyen rendszert kellett volna csinálni (és a DC hülye), vagy nem ezeket a játékosokat kellett volna idehozni (Reid és a GM sara). Egyedül a DL működött, ami sokkal inkább Washburn érdeme.
somoskovig
Azt mondja meg nekem valaki, hogy milyen rendszert próbált Juan megvalósítani, mert a mai napig nem tudom. Először volt wide9 és mögötte valami húgymeleg cover-2, ahol senki sem találta a helyét. Ez elég nagy csőd volt. Utána visszavettünk a wide9-ból és futódownoknál már beljebb helyezkedtek a DE-ek. Ennek volt hatása (Washburn érdeme szintén). Ebben az időszakban elkezdtük többet blitzelni, több man-to-man volt. Ez néha működött is, de ha cover2-vel próbálkoztunk, akkor abból megint égés volt (vs NE). Az utolsó 4 meccsen gyengébb qb-k és offensek ellen jobban működött védelem, de ezeken a meccseken játszott legjobban a DL (Washburn), jóval könnyebb volt a secondarynek.

Castillo legnagyobb hibája szerintem az volt, hogy nem volt működőképes koncepciója, év közben agyalt azon mit kéne csinálni (a játékosok nyilatkozatai is megerősítik ezt). A játékosok nem igen bíznak benne.
Kicsit félek a drafttól, ha ő marad a DC. Tavaly ő erőltette Casey draftolását, majd a kezdőbe való berakását. Ő nyilatkozta a lockout után, TC alatt, az előszezonban végig azt, hogy nem kell nekünk LB erősítés, Casey stabil kezdő szint (képességek felismerése: 1-es).


több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
4-3-ról álltak át 3-4-re. Szarok voltak, liga utolsók. Egyáltalán nem volt hozzá jó a keretük, de draftolták Wattot aki marha jól illik id, meg Reedet aki OLBként állat, és ezt is lehetett tudni előre, aztán draftoltac secondarybe is és még így is van pár emberük aki nem illik bele a sémába. Pl Mario Williams egyáltalán nem volt jó amíg játszott, Ryans sem éppen ebben a rendszerben a legjobb. De úgy néz ki 2 év alatt lehet összerakni egy teljesen más de jó védelmet. Mi csak cover 2-re álltunk át és teljesen becsődölt.Shawn84
De gondolom Wade Phillips-nek van egy bevált taktikája, ami működik. És tudja, hogy az működik.
Juan-nak csak elképzelései lehetnek/lehettek mert még soha életében nem volt DC és ami még ennél is fontosabb soha életében nem állított össze gameplan-t meg playbook-ot.
Nem védeni akarom Juan-t mert jó csapatok ellen tényleg nem mutatott nagy erőt ez a D# (plusz Spags-ra, Williams-re simán lecseréltem volna) de ha nem tudunk/tudtunk helyette hozni jobb DC-t, akkor azért annyit megérdemel, hogy még1 évet kapjon. Aztán lehet, hogy úgy járunk vele, mint McDermott-tal, hogy második évében is rossz lesz, de hát ezt csak egyféleképpen tudhatjuk meg.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
1. Akkor vagy nem ilyen rendszert kellett volna csinálni (és a DC hülye), vagy nem ezeket a játékosokat kellett volna idehozni (Reid és a GM sara). Egyedül a DL működött, ami sokkal inkább Washburn érdeme.somoskovig
Kétoldalú a dolog. DL működött Washburn érdeme mindenképpen, viszont a futás elleni védelem bedöglött az előző évekhez képest, ami ugyancsak a DL és Washburn "érdeme". Egyetértek, hogy Reid a GM sara, mondjuk ha valakit, akkor Rosemannt és Washburn-t én sem bántanám. Viszont év kezdete előtt fel kellett volna fedezniük a korrelációt, és pótolni a hiányosságokat hátrébb.

A Houstonos dologhoz nem tudok hozzáfűzni, úgy látszik az ő keretük sokkal inkább illett a változáshoz, mint a miénk.
Viszont itt Castillo változtatási kényszerben volt Washburn érkeztével, ez egyértelmű.Mardel
4-3-ról álltak át 3-4-re. Szarok voltak, liga utolsók. Egyáltalán nem volt hozzá jó a keretük, de draftolták Wattot aki marha jól illik id, meg Reedet aki OLBként állat, és ezt is lehetett tudni előre, aztán draftoltac secondarybe is és még így is van pár emberük aki nem illik bele a sémába. Pl Mario Williams egyáltalán nem volt jó amíg játszott, Ryans sem éppen ebben a rendszerben a legjobb. De úgy néz ki 2 év alatt lehet összerakni egy teljesen más de jó védelmet. Mi csak cover 2-re álltunk át és teljesen becsődölt.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
És? Akkor nem kell kinevezni. Ha kinevezték, akkor gondolom azért tették, mert azt gondolták, hogy képes kihozni az emberanyagból a maximumot. Ettől szerintem nagyon messze volt a defense.somoskovig
Jó de ha már Őt nevezték ki, akkor máshogy kell bánni vele.
Tom Brady összehoz egy 3300 yard 60% 20 TD 16 inti szezon-t meg egy rookie QB is, nehogy azt mond, hogy ugyanúgy ítéled meg a kettőt.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
1. Akkor vagy nem ilyen rendszert kellett volna csinálni (és a DC hülye), vagy nem ezeket a játékosokat kellett volna idehozni (Reid és a GM sara). Egyedül a DL működött, ami sokkal inkább Washburn érdeme.somoskovig
Vhol Reid és Roseman sara is mert LBsor átlagnál rosszabb LBsorral nehéz épkézláb D#-t összerakni.
De Castillo is hibázott. Mert amit év elején nyomtunk az katasztrófa volt. Végül belátta, hogy szar és nem fog működni aztán jöttek fellángolások meg mélypontok (Pats elleni meccset pl nem veszem ide, mert az, hogy egy Pats-et nem tudott megállítani azt nem rovom fel neki.). Csak az a baj, hogy az utsó meccsen 4 csereQB ellen játszottunk és így nehéz megítélni, hogy tényleg fejlődött vagy csak a sorsolásnak köszönhető a D# jó teljesítménye. Mert a 4 csere QB ellen hozta a kötelezőt (4 meccs alatt 46 engedett pont), de hát akkor is.
több mint 12 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
1. Akkor vagy nem ilyen rendszert kellett volna csinálni (és a DC hülye), vagy nem ezeket a játékosokat kellett volna idehozni (Reid és a GM sara). Egyedül a DL működött, ami sokkal inkább Washburn érdeme.somoskovig
Kétoldalú a dolog. DL működött Washburn érdeme mindenképpen, viszont a futás elleni védelem bedöglött az előző évekhez képest, ami ugyancsak a DL és Washburn "érdeme". Egyetértek, hogy Reid és a GM sara, mondjuk ha valakit, akkor Rosemannt és Washburn-t én sem bántanám. Viszont év kezdete előtt fel kellett volna fedezniük a korrelációt, és pótolni a hiányosságokat hátrébb.

A Houstonos dologhoz nem tudok hozzáfűzni, úgy látszik az ő keretük sokkal inkább illett a változáshoz, mint a miénk. Viszont itt Castillo változtatási kényszerben volt Washburn érkeztével, ez egyértelmű.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Azért tudok olyan csapatot mondani, ahol ezt megoldották, ráadásul teljes sémavltással együtt (pl. Houston).somoskovig
Csak Wade Phillips-nek több, mint 15 éves DC múltja van csak az NFL-t nézve.
Juan meg 2-3 évig volt egy középiskolában DC a 80as évek végén. Azért van egy kis különbség.Bébé
És? Akkor nem kell kinevezni. Ha kinevezték, akkor gondolom azért tették, mert azt gondolták, hogy képes kihozni az emberanyagból a maximumot. Ettől szerintem nagyon messze volt a defense.somoskovig
teljesen egyetértek. csak meg kell nézni a CB-ket a safetyket, LB sornál oké, szar az alapanyag. De DL-en kívül semmi sem működött. Attól, hogy jól blizeltünk és volt pár jó játékhívása még nem jó DC. Jó DC attól lesz, ha a játékosok fejlődnek az irányítása alatt, ha tud nekik tanítani taktikai és technikai dolgokat. Ilyesmire meg egyáltalán nem emlékszem, sőt, inkább visszafejlődés volt tapasztalható több esetben is.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Nagyon rövid idő állt a rendelkezésre, és ehhez jött egy teljesen új rendszer, edzői stáb és rengeteg új beépítendő játékos. Mardel
Azért tudok olyan csapatot mondani, ahol ezt megoldották, ráadásul teljes sémavltással együtt (pl. Houston).somoskovig
Csak Wade Phillips-nek több, mint 15 éves DC múltja van csak az NFL-t nézve.
Juan meg 2-3 évig volt egy középiskolában DC a 80as évek végén. Azért van egy kis különbség.Bébé
És? Akkor nem kell kinevezni. Ha kinevezték, akkor gondolom azért tették, mert azt gondolták, hogy képes kihozni az emberanyagból a maximumot. Ettől szerintem nagyon messze volt a defense.

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Azért tudok olyan csapatot mondani, ahol ezt megoldották, ráadásul teljes sémaváltással együtt (pl. Houston).somoskovig
Nyilván. Viszont én inkább abban érzem a hibát, hogy a játékosállomány még nem illeszkedett legjobban a rendszerhez. Plusz pontosan nem tudom a Houston tavalyi FA piacolását, de az emberek itt jelentősen lecserélődtek. E mellett valahol szerepelt már, hogy top 3 csapatban voltunk, akik a legtöbb rookie-t foglalkoztattuk.
Nem feloldozni akarom Castillot, csak sok olyan dolgot írunk a nevére szerintem, ami nem feltétlen az ős sara. Sok döntés kényszerhelyzet miatt született véleményem szerint.Mardel
1. Akkor vagy nem ilyen rendszert kellett volna csinálni (és a DC hülye), vagy nem ezeket a játékosokat kellett volna idehozni (Reid és a GM sara). Egyedül a DL működött, ami sokkal inkább Washburn érdeme.
2. Houston: Watt (DE) és Reed (OLB) újoncok, Joseph (CB) és Manning (FS) FA-k, plusz kiesett Mario Williams, Ryans pedig egy nagyon durva sérülésből jött vissza. Ja, Glover Quin pedig CB posztól átkerült SS-nek. Ez 5-6 poszt a kezdő 11-ből.

több mint 12 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Csak Wade Phillips-nek több, mint 15 éves DC múltja van csak az NFL-t nézve.
Juan meg 2-3 évig volt egy középiskolában DC a 80as évek végén. Azért van egy kis különbség.Bébé
Mondjuk ez csak rövidtávot tekintve jelenthet mentséget számára. Hosszú távon ettől függetlenül legalább olyan szintű munkát kell elvárjunk tőle. 😊 Hiszen DC-DC.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Nagyon rövid idő állt a rendelkezésre, és ehhez jött egy teljesen új rendszer, edzői stáb és rengeteg új beépítendő játékos. Mardel
Azért tudok olyan csapatot mondani, ahol ezt megoldották, ráadásul teljes sémavltással együtt (pl. Houston).somoskovig
Csak Wade Phillips-nek több, mint 15 éves DC múltja van csak az NFL-t nézve.
Juan meg 2-3 évig volt egy középiskolában DC a 80as évek végén. Azért van egy kis különbség.
több mint 12 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Azért tudok olyan csapatot mondani, ahol ezt megoldották, ráadásul teljes sémaváltással együtt (pl. Houston).somoskovig
Nyilván. Viszont én inkább abban érzem a hibát, hogy a játékosállomány még nem illeszkedett legjobban a rendszerhez. Plusz pontosan nem tudom a Houston tavalyi FA piacolását, de az emberek itt jelentősen lecserélődtek. E mellett valahol szerepelt már, hogy top 3 csapatban voltunk, akik a legtöbb rookie-t foglalkoztattuk.
Nem feloldozni akarom Castillot, csak sok olyan dolgot írunk a nevére szerintem, ami nem feltétlen az ő sara. Sok döntés kényszerhelyzet miatt született véleményem szerint.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Plusz egy nagyon fontos dolog: Mi van akkor ha Spags nem is akart idejönni?
Gondolom Reid csak a színfalak mögött tolja a DC-keresést. Castillo a körülményekhez képest nem volt szar, de lehet van nála jobb DC a piacon. Most ha Reid kirúgta volna január elején akkor az nem azt jelenti, hogy Spags idejött volna vagy Williams vagy Nolan vagy akárki.
Az is igaz, hogy így elég nehéz DC-t találni, de hogy szétnézett a piacon Reid az tuti, mert különben a szezon végén lenyilatkozta volna, hogy mindenki marad és kész. (Jó tudom nála ez nem jelent semmit.)
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Szerintem is sokan felül értékelik Juan szerepét.

Alapvetően a playhívással szerintem nem volt gond (legalábbis semmiképpen sem ezzel a legnagyobb, pedig egy kezdő DC-ről van szó). Nagyon rövid idő állt a rendelkezésre, és ehhez jött egy teljesen új rendszer, edzői stáb és rengeteg új beépítendő játékos. Plusz ez a séma ezzel a DL felállással megkövetel egy minőségi MLB-t. E mellett Juan egy nagyon ambíciózus edző és hihetetlenül lojális a csapathoz. Ami az ő sarának titulálok, az a S poszt elszarakodása az év elején, plusz ez a Casey-s ügy ugyancsak az év elején. De ez utóbbit látva, hogy mások sem remekeltek a poszton meg lehetett húzni, ha nem is jött be. Ezeket viszont év közben javította. Kapjon egy jó középső LB-t valamint egy jól coverezőt a TE-re, hogy Aso mehessen a szélre, aztán lássuk mit tud. Ha úgy sem jön be, akkor szélnek lehet ereszteni, vagy áthelyezni valami kis posztra.

Ilyen "rövidített" év mellett én is mindenképpen megadtam volna az esélyt neki, remélem most már a vezetőség sem határoz másként. Egy újabb DC-vel ismét rámenne az év az összecsiszolódásra.Mardel
Azért tudok olyan csapatot mondani, ahol ezt megoldották, ráadásul teljes sémaváltással együtt (pl. Houston).

több mint 12 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Szerintem is sokan felül értékelik Juan szerepét.

Alapvetően a playhívással szerintem nem volt gond (legalábbis semmiképpen sem ezzel a legnagyobb, pedig egy kezdő DC-ről van szó). Nagyon rövid idő állt a rendelkezésre, és ehhez jött egy teljesen új rendszer, edzői stáb és rengeteg új beépítendő játékos. Plusz ez a séma ezzel a DL felállással megkövetel egy minőségi MLB-t. E mellett Juan egy nagyon ambíciózus edző és hihetetlenül lojális a csapathoz. Ami az ő sarának titulálok, az a S poszt elszarakodása az év elején, plusz ez a Casey-s ügy ugyancsak az év elején. De ez utóbbit látva, hogy mások sem remekeltek a poszton meg lehetett húzni, ha nem is jött be. Ezeket viszont év közben javította. Kapjon egy jó középső LB-t valamint egy jól coverezőt a TE-re, hogy Aso mehessen a szélre, aztán lássuk mit tud. Ha úgy sem jön be, akkor szélnek lehet ereszteni, vagy áthelyezni valami kis posztra.

Ilyen "rövidített" év mellett én is mindenképpen megadtam volna az esélyt neki, remélem most már a vezetőség sem határoz másként. Egy újabb DC-vel ismét rámenne az év az összecsiszolódásra.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
- szezon végén azt vártad, hogy Castillo menesztve lesz?
- elégedett voltál utolsó 4 meccsen védelemmel?
- Reid offseasonbeli tevékenysége alapján vártad a menesztést?
- Lurie utalt arra, hogy lesz új DC?
- attól, hogy Spagnoulo munkanélküli lett, nekünk fel kell rúgnunk mindent?
- lenne értelme a védelembe új rendszert installálni, ha már kezdett összeállni a játék?Deny
- elégedett voltál utolsó 4 meccsen védelemmel? Nem
- Reid offseasonbeli tevékenysége alapján vártad a menesztést? Nem
- Lurie utalt arra, hogy lesz új DC? Némileg, de aztán nem
- attól, hogy Spagnoulo munkanélküli lett, nekünk fel kell rúgnunk mindent? Ha el tudtutuk volna hozni akkor igen, Juannál sokkal jobb DC
- lenne értelme a védelembe új rendszert installálni, ha már kezdett összeállni a játék? Igen. Ez a rendszer nem kezdett összeállni egyáltalán, csak volt pár jobb egyéni teljesítmény ettől tűnt jobbnak az egész. Juan jövőre ugyanilyen balfasz lesz és nem fogunk vele előre lépni.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 511 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fene egye meg h szépen fogalmazzak de ez nagyon eufémisztikus kifejezés részemről mostantól hivatalosan nem várok semmit ettől a szerencsétlen bagázstól grrrdande
Kíváncsiságból (nem csak tőled, majdnem mindenkitől),:
- szezon végén azt vártad, hogy Castillo menesztve lesz?
- elégedett voltál utolsó 4 meccsen védelemmel?
- Reid offseasonbeli tevékenysége alapján vártad a menesztést?
- Lurie utalt arra, hogy lesz új DC?
- attól, hogy Spagnoulo munkanélküli lett, nekünk fel kell rúgnunk mindent?
- lenne értelme a védelembe új rendszert installálni, ha már kezdett összeállni a játék?



Mondjuk ez tetszik (elképzelt mondat Lurietól Reidhez): "Its alright Andy, take your vaction. Relax while conference rivals get better. It's okay." - Jeffrey LurieDeny
Teljesen mindegy, hogy mikor mi alapján de vártam, hogy jön Spags. Mindig azt érezzük, hogy egy kicsi darab hiányzik ahhoz, hogy jól összeálljanak a végső sikerhez a dolgok de időnként azt érzem mi magunk hagyjuk ki ezeket az utolsó darabokat, míg más meglépi. S még segítünk is az ellennek.
Ha nem lett volna elérhető Spags nem érdekelne maradjon JC de így azért meg lehetett volna próbálni. De ne legyen igazam ám amíg nem igazolják az ellenkezőjét bosszantani fog.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Fene egye meg h szépen fogalmazzak de ez nagyon eufémisztikus kifejezés részemről mostantól hivatalosan nem várok semmit ettől a szerencsétlen bagázstól grrrdande
Kíváncsiságból (nem csak tőled, majdnem mindenkitől),:
- szezon végén azt vártad, hogy Castillo menesztve lesz?
- elégedett voltál utolsó 4 meccsen védelemmel?
- Reid offseasonbeli tevékenysége alapján vártad a menesztést?
- Lurie utalt arra, hogy lesz új DC?
- attól, hogy Spagnoulo munkanélküli lett, nekünk fel kell rúgnunk mindent?
- lenne értelme a védelembe új rendszert installálni, ha már kezdett összeállni a játék?



Mondjuk ez tetszik (elképzelt mondat Lurietól Reidhez): "Its alright Andy, take your vaction. Relax while conference rivals get better. It's okay." - Jeffrey Lurie
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 511 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fene egye meg h szépen fogalmazzak de ez nagyon eufémisztikus kifejezés részemről mostantól hivatalosan nem várok semmit ettől a szerencsétlen bagázstól grrr
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Maradjon Juan. Szezon végén ezt mondtuk, azóta meg nem baszott el semmit.