San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Baalke is így gondolja: "We're always going to try and take care of our own first and then we'll see what else is available. All our guys who went into our success are a priority. We want to keep that locker room together. We're working hard to keep our guys in place. We want to keep our group together."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Úgy néz ki Mike Wallace nem akar a Steelersnél maradni, és szívesen jönne hozzánk (vagy a Patriotsba).

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8271efd1/article/steelers-wr-wallace-openly-flirts-with-49ers-patriots?module=HP11_headline_stack

Nálunk tuti elférne!Alabama Niners
Kicsit hatásvadász a cím; azt nem idézik, amit a Steelers-ről mondott.

Nem hiszem, hogy odaadnátok érte az első körös picket, mert a red zone offense-nek kell hatalmas upgrade, Wallace pedig ilyen szempontból nem az igazi. Másrészt 10 millió körüli a minimális összeg, amit ajánlani kellene egy évre, és ha jól tudom, itt másra is kell a pénz.
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jim Harbaugh kellemesen tölti a szabadidejét, a sógora egyetemi kosárcsapatánál (Indiana Hoosiers) székeket cipel 😊

http://sports.yahoo.com/blogs/ncaab-the-dagger/jim-harbaugh-moonlights-indiana-newest-team-manager-034301303.html#more-8680Dzsokijuing
Ebből is látszik nincs elszállva magától, szimpatikus fickó!
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 176 — Saturday Night Lights
Jim Harbaugh kellemesen tölti a szabadidejét, a sógora egyetemi kosárcsapatánál (Indiana Hoosiers) székeket cipel 😊

http://sports.yahoo.com/blogs/ncaab-the-dagger/jim-harbaugh-moonlights-indiana-newest-team-manager-034301303.html#more-8680

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Úgy néz ki Mike Wallace nem akar a Steelersnél maradni, és szívesen jönne hozzánk (vagy a Patriotsba).

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8271efd1/article/steelers-wr-wallace-openly-flirts-with-49ers-patriots?module=HP11_headline_stack

Nálunk tuti elférne!
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
arról a Goldsonról beszélünk akivel nem hosszabbítottatok szerződést és mivel nem kellett sehova így "éhbérért" egy évre szerződtettétek? Érdekes. Most hirtelen megváltozott volna a vezetők véleménye róla?
Szerintem ismét teszteltetik vele a piacotFucu
Úgy gondolta megméretteti magát a piacon, és besült. Aztán aláírt 1 évre, és dicséret érte szuper volt egész évben. Most könnyen elkelne a piacon. Mi akartauk tavaly is, idén is, nemrég olvastam maradna, persze valami vastag szerződésért. Meglátjuk mi lesz. Örülnék ha maradna, akár tag-el vagy egy zosszútávú szerződéssel.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
tavaly is meg akarták tartani, de ő nem fogadta el a szerződést. csak hogy a tényeknél maradjunk.

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
arról a Goldsonról beszélünk akivel nem hosszabbítottatok szerződést és mivel nem kellett sehova így "éhbérért" egy évre szerződtettétek? Érdekes. Most hirtelen megváltozott volna a vezetők véleménye róla?
Szerintem ismét teszteltetik vele a piacot



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Goldson lesz az szerintem is. Brooksnak 8.8M, Rogersnek 10.6M lenne a tag, míg Dashonnak "csak" 6.2M.

Szerintem Grantet meg kellene tartani, mível kiváló backup ILB-ben. Brooks mehet ha jobbat kap, lehet Ginn is.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ma kezdődik a franchise tag-ek kiosztása, Márc. 5-ig. Tippeket kérek kire fogjuk vajon pakolni?petey
Első számú tipp Goldson, utána Rogers. Smith-re felesleges rakni (ez után az év után nem létezik bármerre lépne, még ha vinnék is), úgyhogy utána Ahmad Brooks a tippem. Goldson anyagilag is kedvezőbb választás, Rogers ha taget kap 10 millió feletti összegbe kerülne (két és félszerese az eddiginek), míg Goldson hat milla körül megúszható. QB franchise tag 14 milla felett van (ez 10 millios plussz lenne Alexnek). WR needünk nagy, de nem gondolnám, hogy Ginn (vagy Swain) taget kap. Még esetleg Grantet tudom elképzelni.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Fleenerhez mit szólnátok 30-ra?petey
sztem tök felesleges, ide WR kell. A TE corpunk jó.Alabama Niners
feleslegesnek nem felesleges 😊

Ma kezdődik a franchise tag-ek kiosztása, Márc. 5-ig. Tippeket kérek kire fogjuk vajon pakolni?

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Fleenerhez mit szólnátok 30-ra?petey
sztem tök felesleges, ide WR kell. A TE corpunk jó.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Fleenerhez mit szólnátok 30-ra?petey
tudom ez a T/2 nem elsősorban nekem szól 😊 , de akkor átraknád Davist WR-be? (korlátozott szerepkörökre), vagy ezt a pluszt egy Pats-féle 2 TE-s felállásokra használnád? (naigen ezzel meg az a probléma, hogy valójában 3 jó TE kell inkább oda, mint 2)

bár egyelőre azon kívül, hogy Fleener a top3 TE közül a legmagasabb, de szerintem nem ő az elsőszámú, és ilyen mély WR class mellett, nem is nagyon tudom elképzelni, hogy elkapkodnák a top TE-t

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Fleenerhez mit szólnátok 30-ra?

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
SF knows where it needs help: 49ers expected to pursue a free-agent WR and use one of their top draft picks on another WR.

Rákfára lassan lehet használni a b betűs szót?tenorx
WR poszton volt idén nagyobb bust is! Csak úgy mellesleg egymagának több elkapása volt mint Edwardsnak, Williamsnak, Ginnek, Swainnek, Morgannek együttvéve. De a need az egyértelmű, ezt mi is sokszor kitárgyaltuk. Mindent elmond a WR corpsunkról, hogy a legjobb elkaponk idén Davis volt aki TE, és Walker is dobogos. A WR corpsunk cakk pakk 8 elkapott TD-ig jutott idén 😕 , Davis és Walker 9-ig. naná, hogy WR-t keresünk!
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=465366#p465366diverdoc
bustnak nem bust. csak kihagyta eddig az összes PS meccset, a teljes offseason programokat, TC-t. nem #1 WR, ha lenne mellé egy speedster aki meg tudná nyújtani a pályát, jobban ki lehetne használni Crabtreet. Slant, Wheel, Drag, Quick out, Hitch ez mind-mind rá lenne kitalálva. Ennyi kéne szerintem.
Első körben ha kimennek a top WR-ek, Jeffery, Sanu és Randle közül Randle lenne a legjobb. Sanu és Jeffery lassú.
De majd megnézzük a Combine-on.
Bowe meg jó lenne ha idejönne, de csekély rá az esély.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
SF knows where it needs help: 49ers expected to pursue a free-agent WR and use one of their top draft picks on another WR.

Rákfára lassan lehet használni a b betűs szót?tenorx
WR poszton volt idén nagyobb bust is! Csak úgy mellesleg egymagának több elkapása volt mint Edwardsnak, Williamsnak, Ginnek, Swainnek, Morgannek együttvéve. De a need az egyértelmű, ezt mi is sokszor kitárgyaltuk. Mindent elmond a WR corpsunkról, hogy a legjobb elkaponk idén Davis volt aki TE, és Walker is dobogos. A WR corpsunk cakk pakk 8 elkapott TD-ig jutott idén 😕 , Davis és Walker 9-ig. naná, hogy WR-t keresünk!
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=465366#p465366


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
SF knows where it needs help: 49ers expected to pursue a free-agent WR and use one of their top draft picks on another WR.

Rákfára lassan lehet használni a b betűs szót?
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
http://www.youtube.com/watch?v=rig90HIBvWE&feature=list_related&playnext=1&list=SP74808943161E92E6

Season HL, hagyd végigmenni a videot 😊

have fun

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Jed York nem viccel. Hosszú évek után van edzőnk és kompetens tulajdonosunk, aki igazán fel akarja emelni a frenchise-t.
Baalke hosszabbítás magától értetődő volt, Yu pedig nagy fogás. Tűkön ülve várom a draftot 😀

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Baalke szerződését további 2 évvel hosszabbítottuk meg.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d826d861d/article/49ers-give-gm-baalke-threeyear-extension-name-yu-coowner
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
49ers anounced Gideon Yu has been named President and Co-Owner. Yu was the Chief Financial Officer of both Facebook and YouTube.
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Goldson maradni szeretne! Ami jó hír, viszont biztosan valami jó vastag szerződéssel.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d826d6d6a/article/49ers-safety-goldson-expects-to-return-says-feeling-is-mutual?module=HP11_headline_stack
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Szerintem Morgan okés WR, nem egy első poziciós klasszis, de remekül illik a mi sémánkba, és keveset hibázik. 6. körért meg tökéletesen produkál, személy szerint én kedvelem, és remélem marad. Vele vagy nélküle, szükség van 2 WR-re, kellene egy klasszis FA-ról, meg egy első körös mondjuk Sanu, úgy kiegyeznék. Alex statjai is megugranának ilyen elkapógárda mellett.
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nézegetve a 2008-as draft classt valami hihetetlen tragikus volt. 2 fénypont viszont akadt benne...

1 29 Kentwan Balmer DE North Carolina
2 39 Chilo Rachal G USC
3 75 Reggie Smith DB Oklahoma
4 107 Cody Wallace C Texas A&M
6 174 Josh Morgan WR Virginia Tech
7 214 Larry Grant OLB Ohio State

Kentwan ugye ordas nagy bust, Chilo sosem volt jó, Reggie smith állandóan sérült, Cody Wallace nem is volt aktív.
a 2 hátsó körös viszont megérte.
Mondjuk a 09-es sem volt sokkal jobb.petey
Megérni megérte, sőt Grant esetében nagyon is. Ha nem 52 backupjaként kellene játszania akkor méginkább igaz lenne. Willis sérülése idején fantasztikusat nyújtott. De hogy Morgan fénypont lenne? Mondjuk a többi draftolthoz képest igen, de ez a jelző túl hizelgő neki. Meccsenként max 2-3 elkapás 5-6 meccsenként egy TD és ebben van a 700yardos legjobb szezonja is. WR needünk vele is nélküle is rohadt erős!diverdoc
arra gondoltam hogy bizony 6. körhoz képest bizony jól teljesít, Alex szívesen passzol neki, bízik benne. VD mellett ő a másik go to guy és nem dropol. Grant viszont nem csak PWill hanem Bowman backupja is.petey
jogos


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Nézegetve a 2008-as draft classt valami hihetetlen tragikus volt. 2 fénypont viszont akadt benne...

1 29 Kentwan Balmer DE North Carolina
2 39 Chilo Rachal G USC
3 75 Reggie Smith DB Oklahoma
4 107 Cody Wallace C Texas A&M
6 174 Josh Morgan WR Virginia Tech
7 214 Larry Grant OLB Ohio State

Kentwan ugye ordas nagy bust, Chilo sosem volt jó, Reggie smith állandóan sérült, Cody Wallace nem is volt aktív.
a 2 hátsó körös viszont megérte.
Mondjuk a 09-es sem volt sokkal jobb.petey
Megérni megérte, sőt Grant esetében nagyon is. Ha nem 52 backupjaként kellene játszania akkor méginkább igaz lenne. Willis sérülése idején fantasztikusat nyújtott. De hogy Morgan fénypont lenne? Mondjuk a többi draftolthoz képest igen, de ez a jelző túl hizelgő neki. Meccsenként max 2-3 elkapás 5-6 meccsenként egy TD és ebben van a 700yardos legjobb szezonja is. WR needünk vele is nélküle is rohadt erős!diverdoc
arra gondoltam hogy bizony 6. körhoz képest bizony jól teljesít, Alex szívesen passzol neki, bízik benne. VD mellett ő a másik go to guy és nem dropol. Grant viszont nem csak PWill hanem Bowman backupja is.