Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

San Francisco 49ers

59 feliratkozó

1 hónapja
Niner Empire San Francisco 49ers 606
Évről évre ugyanaz a szar. Nem tudom, hogyan képesek ezt a szintet Lincsék folyamatosan hozni.
Ez csak egy vélemény, de azért akkor is:
 www.sharpfootballanalysis.com/analysis/2026-nfl-draft-steals-reaches-most-valuable/#
1 hónapja
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 363 — settenke1976@gmail.com
Sziasztok!

Ez mennyire valós?
 x.com/i/status/2047821840010403987

Köszi!

Laci
ljambrik
amennyiben holnap nem kell mennie valakinek dolgozni, úgy valós...
1 hónapja
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 670
Sziasztok!

Ez mennyire valós?
 x.com/i/status/2047821840010403987

Köszi!

Laci
1 hónapja
dankodavid San Francisco 49ers 2 634
Remelhetoleg mar nem sokaig bohockodnak ezek itt.

Pulvis et umbra sumus.
1 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
lehet kicsit túlnyúltunk Dugger-ért, de engem megvett ezzel a hívással, ahogy őszintén és szerényen örült 😊

1 hónapja
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 363 — settenke1976@gmail.com
Lehet h egy autodrafttal jobban jártunk volna...
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 579
OT PICKKKKKK!!
1 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
With the 107th pick in the 2026 NFL Draft #49ers select Oklahoma DT Gracen Halton

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
1 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
Mára van 4 db 4. Körös választásunk, én itt már bevállalnám McCoyt meg örülnék mondjuk egy Kilgore picknek.
Tarsi
McCoy-t adnám én is, de max egy 6-7. körben. konkrétan a gyerek lábát úgy kéne kicserélni, mint egy Lego figurának, ha megy új műtétre, márpedig kellene.

Wheatley, Kilgore jöhetne S-ben, TE-nek Bentley.
OL: World, Parker, Farmer vagy Harkey (nevek gec 😀)
LB-ben Lawson, Perkinsben is fan fantázia
Edge: DDS!

nem kéne elbaszni

1 hónapja
dankodavid San Francisco 49ers 2 634
Totalisan tuldraftolt wr pipa (dante pettis meg jalen hurd says hi), harmadik korben kibaszott 25 eves futo, aki legjobb esetben is otodik vege lett volna es meg combine-ra se hivtak meg es az egeszet megkoronazta a kibaszott 25 eves edge. Mazli, hogy masodik szerzodessel naluk nem kell bajlodni es fixen nem lesznek tulfizetve, nevetseges bohoc banda, alig varom, hogy lepjen a sleppel egyutt. Meglatjuk, mekkora lesz most majd a sikerrata a hatsokban, amikor nincs Peters helyrehozni a nepobabyk hulyesegeit.

Mivel mindig az a hiszti targya, hogy csak fikazom, de nem mondok alternativat, mondom sorban a bentmaradok alapjan: R Mason Thomas, Dunker vagy Pregnon (en behuztam volna harmaidkban Delpet amugy, de whatevs) es ha nagyon futot akar, ott van Coleman, de Zuhn-nak is lett volna ertelme tbh vagy ha elkapo, en elfogadom Thompsont, Sarrattot vagy akar Bellt is, egyik sem sokkal rosszabb jatekos, mint Stribling; az egyetlen pick ezen a drafton, amit amugy tudok kedvelni.

Ma idealis esetben jon TE (Royert imadnam), a Winters cswre utan lb is elferne es vannak legit arcok (Elarms, Boettcher, de Kyle Louisban is lehet fantazia, bar engem a hideg raz) illetve az elkapoknal is van egy rakas olyan jatekos, akivel ertelmes edzo tudna kezdeni valamit. Hozzak helyre.

Pulvis et umbra sumus.
1 hónapja
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Mára van 4 db 4. Körös választásunk, én itt már bevállalnám McCoyt meg örülnék mondjuk egy Kilgore picknek.
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 579
na akkor idén sem megyünk sehova, max top10-be a 27-es drafton
petey
Most már hisztizhetek?😄
remontada
Dörrentsed neki
petey
Kár hogy nem lottózóm..
Pont ezmiatt akadtam ki mert nyakamat tettem volna rá hogy ez lesz. Szokásos udfa wr meg rb draft stb. LB-t hiányoltam még egy feltraddel..
1 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
na akkor idén sem megyünk sehova, max top10-be a 27-es drafton
petey
Most már hisztizhetek?😄
remontada
Dörrentsed neki

1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 579
na akkor idén sem megyünk sehova, max top10-be a 27-es drafton
petey
Most már hisztizhetek?😄
1 hónapja
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 363 — settenke1976@gmail.com
de legalább erősek vagyunk színskálában.
Green, Brown, White, Black. sajnos Danny Gray nem vált be :/
petey
Gondolom beleszürkült a mezőnybe...
1 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
de legalább erősek vagyunk színskálában.
Green, Brown, White, Black. sajnos Danny Gray nem vált be :/

1 hónapja
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Stribling: B- a játékossal nincs baj, korai volt bent lett volna a 2. Pickünknél is
Height - A Értékén jött, nagyon erős utolsó éve volt Bosa túloldalán fog gondot okozni
Black - F a poszttal is bajom van, a játékossal is azzal meg főleg, hogy még bent volt Dunker és nem hoztuk el.
1 hónapja
Steve Ribbed San Francisco 49ers 416
na akkor idén sem megyünk sehova, max top10-be a 27-es drafton
petey
Áhhhh ettől még megnyerjük az SB-t ne aggódj! 🙄😁😂

Szerkesztette: Steve Ribbed

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
1 hónapja
Steve Ribbed San Francisco 49ers 416
Eddig igy néz ki nálam:
Stribling - C+
Height - B
Black - D+

Szerkesztette: Steve Ribbed

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
1 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
na akkor idén sem megyünk sehova, max top10-be a 27-es drafton

1 hónapja
Steve Ribbed San Francisco 49ers 416
33rd. Stribling (WR)
D+ de nem azért mert szar WR, hanem egyrészt azért mert ordas nagy reach itt 2/33-on! Ez a csávó még a 3 kör legvégén is bent lett volna, erre kihúzzuk a 2.kör legelején. Másrészt mert itt nem elkapót kellett volna húzni.
Agyfasz basszus,.. 😡

Szerkesztette: Steve Ribbed

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
The #Cowboys are trading for #49ers LB Dee Winters

Poloska vagyok.
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 579
Jézusom.. na jóéjt
1 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
Szerintem rendben volt ez, Lomut nem szerettük volna az látszott. Én itt most behúznám Bostont, majd akár fel is mozognék ha kell Dunkerért
Tarsi
persze most rendbe van nehogy fk meg mindenki aki lehúzza ezeket a húzásokat ha rosszat mondanak akkor lehessen köpködni megint bántják a csapatunkat.. szezonban meg mindenkinek az anyját Lynchtől Mckivitzig milyen szar a fal
remontada
Kit kellett volna szerinted behúzni? Reális esélyünk Lomura volt, őt úgy itélte meg a stáb, hogy nem megoldás.
Tarsi
Hány falember ment ki? Egyik sem tetszett hogy egy kompenzációs pickkel felmenjünk érte? Imádom ezeket az álszent vissza kérdezéseket. Legyen jó, legyen fasza így de akkor első meccs után nem szeretnék 38 anyázó kommentet olvasni a falról..
remontada
Én meg ezeket a vágyálom dolgokat imádom, hogy miért nem mentünk fel minimum 10 helyet egy kompenzációs pickkel.
Tarsi
Szeresd csak. Lènyeg hogy a lényeget sikerült megérteni. Már várom a sírást a fal miatt.. ja és az ezekkel a most istenített pickekkel szerzett 6. Runnigbackek utáni fröcsögést hogy hàt őt udfakènt is hozhattuk volna
remontada
Én nem istenítem a pickeket, csak nem láttam reális esélyét sem, hogy hogy lehetett volna erősíteni a falat. Talán a panthers helyére lehetett volna felmozogni, de az sem lett volna olcsó mert nekik is jól jött Freeling
Tarsi
De most őszintén kit érdekel olcsó e vagy sem? Mikor akarunk falat építeni végre? Amikor Trent szokásos hiszti után egyszer csak abbahagyja?
remontada
úgy indultunk neki, hogy nem volt 3. körösünk, és most van. értem a T parát, mert kell. de egyrészt ilyen kevés pickkel nem tudsz felmenni sokat, másrészt Lomu és Freeling nekem kicsit fázós. ez egy mély OL class idén. ellenben egy Bisontos, Pregnion meg plug and play OG ami tényleg instant upgrade. 2. körben tudunk húzni sima kezdő kalibert. sőt nekem még az is beleférne, ha még 2 helyet hátramennénk. én azt mondom ezt kurva jól csináltuk, hogy elengedtük ha már nem volt ott emberünk, szereztünk muníciót és nem adtunk fel sokat azért akiért nem volt muszáj.
petey
legyen igazatok, csak majd ne a szokásos anyázás legyen a fal miatt, ahogy lenni szokott, főleg tőled hallgatjuk 2 éve hogy ha a falra egyszer áldoznának akkor a SB-t megnyerjük mert egy passzon múlott a végén. Ezt párszor felhoztad.. 😊 teszem hozzá joggal nem azért mondtam és pár embert idézhetnék, most meg mindenki elégedett. Persze lehet én vagyok túl csalódott, vagy mondjuk úgy reagálom túl hisz van még pár kör vissza az idei draftből és lehet most hozunk 3 falembert akiből 2 all pro lesz de nem így ismerem Lynchéket 😀
remontada
nyilván ha mondjuk egy 15-20-ban lettünk volna, akkor ott egy Miller, Proctor, Iehanachor simán opció lehetett volna. rohadjunk meg, hogy megvertük a Bearst, ugye, és bejutottunk a PO-ba 😀
de tény, egy évvel elcsúsztunk az OL drafton.

1 hónapja
labo7 Dallas Cowboys Wisconsin Badgers 805
Szerintem rendben volt ez, Lomut nem szerettük volna az látszott. Én itt most behúznám Bostont, majd akár fel is mozognék ha kell Dunkerért
Tarsi
persze most rendbe van nehogy fk meg mindenki aki lehúzza ezeket a húzásokat ha rosszat mondanak akkor lehessen köpködni megint bántják a csapatunkat.. szezonban meg mindenkinek az anyját Lynchtől Mckivitzig milyen szar a fal
remontada
Kit kellett volna szerinted behúzni? Reális esélyünk Lomura volt, őt úgy itélte meg a stáb, hogy nem megoldás.
Tarsi
Hány falember ment ki? Egyik sem tetszett hogy egy kompenzációs pickkel felmenjünk érte? Imádom ezeket az álszent vissza kérdezéseket. Legyen jó, legyen fasza így de akkor első meccs után nem szeretnék 38 anyázó kommentet olvasni a falról..
remontada
Én meg ezeket a vágyálom dolgokat imádom, hogy miért nem mentünk fel minimum 10 helyet egy kompenzációs pickkel.
Tarsi
Szeresd csak. Lènyeg hogy a lényeget sikerült megérteni. Már várom a sírást a fal miatt.. ja és az ezekkel a most istenített pickekkel szerzett 6. Runnigbackek utáni fröcsögést hogy hàt őt udfakènt is hozhattuk volna
remontada
Én nem istenítem a pickeket, csak nem láttam reális esélyét sem, hogy hogy lehetett volna erősíteni a falat. Talán a panthers helyére lehetett volna felmozogni, de az sem lett volna olcsó mert nekik is jól jött Freeling
Tarsi
De most őszintén kit érdekel olcsó e vagy sem? Mikor akarunk falat építeni végre? Amikor Trent szokásos hiszti után egyszer csak abbahagyja?
remontada
úgy indultunk neki, hogy nem volt 3. körösünk, és most van. értem a T parát, mert kell. de egyrészt ilyen kevés pickkel nem tudsz felmenni sokat, másrészt Lomu és Freeling nekem kicsit fázós. ez egy mély OL class idén. ellenben egy Bisontos, Pregnion meg plug and play OG ami tényleg instant upgrade. 2. körben tudunk húzni sima kezdő kalibert. sőt nekem még az is beleférne, ha még 2 helyet hátramennénk. én azt mondom ezt kurva jól csináltuk, hogy elengedtük ha már nem volt ott emberünk, szereztünk muníciót és nem adtunk fel sokat azért akiért nem volt muszáj.
petey
legyen igazatok, csak majd ne a szokásos anyázás legyen a fal miatt, ahogy lenni szokott, főleg tőled hallgatjuk 2 éve hogy ha a falra egyszer áldoznának akkor a SB-t megnyerjük mert egy passzon múlott a végén. Ezt párszor felhoztad.. 😊 teszem hozzá joggal nem azért mondtam és pár embert idézhetnék, most meg mindenki elégedett. Persze lehet én vagyok túl csalódott, vagy mondjuk úgy reagálom túl hisz van még pár kör vissza az idei draftből és lehet most hozunk 3 falembert akiből 2 all pro lesz de nem így ismerem Lynchéket 😀
remontada
Gondolj arra, hogy Shanahanék is belátták hogy nekik ez az 1. körben húzás nem megy és folyamat bustokat pickelnek. Na idén kitradeltek és jöhetnek a 2. körös bustok! Mennyivel jobban hangzik!