Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

San Francisco 49ers

59 feliratkozó

1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 579
Szerintem rendben volt ez, Lomut nem szerettük volna az látszott. Én itt most behúznám Bostont, majd akár fel is mozognék ha kell Dunkerért
Tarsi
persze most rendbe van nehogy fk meg mindenki aki lehúzza ezeket a húzásokat ha rosszat mondanak akkor lehessen köpködni megint bántják a csapatunkat.. szezonban meg mindenkinek az anyját Lynchtől Mckivitzig milyen szar a fal
remontada
Kit kellett volna szerinted behúzni? Reális esélyünk Lomura volt, őt úgy itélte meg a stáb, hogy nem megoldás.
Tarsi
Hány falember ment ki? Egyik sem tetszett hogy egy kompenzációs pickkel felmenjünk érte? Imádom ezeket az álszent vissza kérdezéseket. Legyen jó, legyen fasza így de akkor első meccs után nem szeretnék 38 anyázó kommentet olvasni a falról..
remontada
Én meg ezeket a vágyálom dolgokat imádom, hogy miért nem mentünk fel minimum 10 helyet egy kompenzációs pickkel.
Tarsi
Szeresd csak. Lènyeg hogy a lényeget sikerült megérteni. Már várom a sírást a fal miatt.. ja és az ezekkel a most istenített pickekkel szerzett 6. Runnigbackek utáni fröcsögést hogy hàt őt udfakènt is hozhattuk volna
remontada
Én nem istenítem a pickeket, csak nem láttam reális esélyét sem, hogy hogy lehetett volna erősíteni a falat. Talán a panthers helyére lehetett volna felmozogni, de az sem lett volna olcsó mert nekik is jól jött Freeling
Tarsi
De most őszintén kit érdekel olcsó e vagy sem? Mikor akarunk falat építeni végre? Amikor Trent szokásos hiszti után egyszer csak abbahagyja?
remontada
úgy indultunk neki, hogy nem volt 3. körösünk, és most van. értem a T parát, mert kell. de egyrészt ilyen kevés pickkel nem tudsz felmenni sokat, másrészt Lomu és Freeling nekem kicsit fázós. ez egy mély OL class idén. ellenben egy Bisontos, Pregnion meg plug and play OG ami tényleg instant upgrade. 2. körben tudunk húzni sima kezdő kalibert. sőt nekem még az is beleférne, ha még 2 helyet hátramennénk. én azt mondom ezt kurva jól csináltuk, hogy elengedtük ha már nem volt ott emberünk, szereztünk muníciót és nem adtunk fel sokat azért akiért nem volt muszáj.
petey
legyen igazatok, csak majd ne a szokásos anyázás legyen a fal miatt, ahogy lenni szokott, főleg tőled hallgatjuk 2 éve hogy ha a falra egyszer áldoznának akkor a SB-t megnyerjük mert egy passzon múlott a végén. Ezt párszor felhoztad.. 😊 teszem hozzá joggal nem azért mondtam és pár embert idézhetnék, most meg mindenki elégedett. Persze lehet én vagyok túl csalódott, vagy mondjuk úgy reagálom túl hisz van még pár kör vissza az idei draftből és lehet most hozunk 3 falembert akiből 2 all pro lesz de nem így ismerem Lynchéket 😀
1 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
Szerintem rendben volt ez, Lomut nem szerettük volna az látszott. Én itt most behúznám Bostont, majd akár fel is mozognék ha kell Dunkerért
Tarsi
persze most rendbe van nehogy fk meg mindenki aki lehúzza ezeket a húzásokat ha rosszat mondanak akkor lehessen köpködni megint bántják a csapatunkat.. szezonban meg mindenkinek az anyját Lynchtől Mckivitzig milyen szar a fal
remontada
Kit kellett volna szerinted behúzni? Reális esélyünk Lomura volt, őt úgy itélte meg a stáb, hogy nem megoldás.
Tarsi
Hány falember ment ki? Egyik sem tetszett hogy egy kompenzációs pickkel felmenjünk érte? Imádom ezeket az álszent vissza kérdezéseket. Legyen jó, legyen fasza így de akkor első meccs után nem szeretnék 38 anyázó kommentet olvasni a falról..
remontada
Én meg ezeket a vágyálom dolgokat imádom, hogy miért nem mentünk fel minimum 10 helyet egy kompenzációs pickkel.
Tarsi
Szeresd csak. Lènyeg hogy a lényeget sikerült megérteni. Már várom a sírást a fal miatt.. ja és az ezekkel a most istenített pickekkel szerzett 6. Runnigbackek utáni fröcsögést hogy hàt őt udfakènt is hozhattuk volna
remontada
Én nem istenítem a pickeket, csak nem láttam reális esélyét sem, hogy hogy lehetett volna erősíteni a falat. Talán a panthers helyére lehetett volna felmozogni, de az sem lett volna olcsó mert nekik is jól jött Freeling
Tarsi
De most őszintén kit érdekel olcsó e vagy sem? Mikor akarunk falat építeni végre? Amikor Trent szokásos hiszti után egyszer csak abbahagyja?
remontada
úgy indultunk neki, hogy nem volt 3. körösünk, és most van. értem a T parát, mert kell. de egyrészt ilyen kevés pickkel nem tudsz felmenni sokat, másrészt Lomu és Freeling nekem kicsit fázós. ez egy mély OL class idén. ellenben egy Bisontos, Pregnion meg plug and play OG ami tényleg instant upgrade. 2. körben tudunk húzni sima kezdő kalibert. sőt nekem még az is beleférne, ha még 2 helyet hátramennénk. én azt mondom ezt kurva jól csináltuk, hogy elengedtük ha már nem volt ott emberünk, szereztünk muníciót és nem adtunk fel sokat azért akiért nem volt muszáj.

1 hónapja
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 363 — settenke1976@gmail.com
Azt szeretem ebben a fórumban h mindegy h mit csinál a csapat az valakinek sose jó 😀 Legalább van élet 😀
1 hónapja
labo7 Dallas Cowboys Wisconsin Badgers 805
Plot twist:
Alapból nem volt 3. körünk.
labo7
Jó, de a Cowboys nemlétező 3. köre mit befolyásol itt? 😅
zacknorb
Nekünk volt, a 49erstől. Na most mondd meg kinek szurkolok.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Plot twist:
Alapból nem volt 3. körünk.
labo7
Jó, de a Cowboys nemlétező 3. köre mit befolyásol itt? 😅

Poloska vagyok.
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 579
Nem értem a problémát.
A két tackle poszton megvagytok.
A guard húzáshoz meg tökéletes helyen vagytok.
Ebban a classban volt kb 10-15 első kört érő játékos, azután teljes a katyvasz.
1/20on hasonlót húzol mint 2/10-en.
Bazzani
olvass bele a csoportba szezon közben mennyire vagyunk meg tackle poszton😁
1 hónapja
labo7 Dallas Cowboys Wisconsin Badgers 805
Plot twist:
Alapból nem volt 3. körünk.
1 hónapja
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Nem értem a problémát.
A két tackle poszton megvagytok.
A guard húzáshoz meg tökéletes helyen vagytok.
Ebban a classban volt kb 10-15 első kört érő játékos, azután teljes a katyvasz.
1/20on hasonlót húzol mint 2/10-en.

1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 579
Szerintem rendben volt ez, Lomut nem szerettük volna az látszott. Én itt most behúznám Bostont, majd akár fel is mozognék ha kell Dunkerért
Tarsi
persze most rendbe van nehogy fk meg mindenki aki lehúzza ezeket a húzásokat ha rosszat mondanak akkor lehessen köpködni megint bántják a csapatunkat.. szezonban meg mindenkinek az anyját Lynchtől Mckivitzig milyen szar a fal
remontada
Kit kellett volna szerinted behúzni? Reális esélyünk Lomura volt, őt úgy itélte meg a stáb, hogy nem megoldás.
Tarsi
Hány falember ment ki? Egyik sem tetszett hogy egy kompenzációs pickkel felmenjünk érte? Imádom ezeket az álszent vissza kérdezéseket. Legyen jó, legyen fasza így de akkor első meccs után nem szeretnék 38 anyázó kommentet olvasni a falról..
remontada
Én meg ezeket a vágyálom dolgokat imádom, hogy miért nem mentünk fel minimum 10 helyet egy kompenzációs pickkel.
Tarsi
Szeresd csak. Lènyeg hogy a lényeget sikerült megérteni. Már várom a sírást a fal miatt.. ja és az ezekkel a most istenített pickekkel szerzett 6. Runnigbackek utáni fröcsögést hogy hàt őt udfakènt is hozhattuk volna
remontada
Én nem istenítem a pickeket, csak nem láttam reális esélyét sem, hogy hogy lehetett volna erősíteni a falat. Talán a panthers helyére lehetett volna felmozogni, de az sem lett volna olcsó mert nekik is jól jött Freeling
Tarsi
De most őszintén kit érdekel olcsó e vagy sem? Mikor akarunk falat építeni végre? Amikor Trent szokásos hiszti után egyszer csak abbahagyja?
remontada
Én nem bánom, hogy nem adunk oda egy Freelingért egy plusz 3. kört. A fal belsejébe bőven tudunk még most is húzni erősítést. Akár 2-1en kihúzva Bisontis, Pregnon közül valakit, vagy a másik 2. körös pickünkel felmozogva Dunker
Tarsi
Szerintem rendben volt ez, Lomut nem szerettük volna az látszott. Én itt most behúznám Bostont, majd akár fel is mozognék ha kell Dunkerért
Tarsi
persze most rendbe van nehogy fk meg mindenki aki lehúzza ezeket a húzásokat ha rosszat mondanak akkor lehessen köpködni megint bántják a csapatunkat.. szezonban meg mindenkinek az anyját Lynchtől Mckivitzig milyen szar a fal
remontada
Kit kellett volna szerinted behúzni? Reális esélyünk Lomura volt, őt úgy itélte meg a stáb, hogy nem megoldás.
Tarsi
Hány falember ment ki? Egyik sem tetszett hogy egy kompenzációs pickkel felmenjünk érte? Imádom ezeket az álszent vissza kérdezéseket. Legyen jó, legyen fasza így de akkor első meccs után nem szeretnék 38 anyázó kommentet olvasni a falról..
remontada
Én meg ezeket a vágyálom dolgokat imádom, hogy miért nem mentünk fel minimum 10 helyet egy kompenzációs pickkel.
Tarsi
Szeresd csak. Lènyeg hogy a lényeget sikerült megérteni. Már várom a sírást a fal miatt.. ja és az ezekkel a most istenített pickekkel szerzett 6. Runnigbackek utáni fröcsögést hogy hàt őt udfakènt is hozhattuk volna
remontada
Én nem istenítem a pickeket, csak nem láttam reális esélyét sem, hogy hogy lehetett volna erősíteni a falat. Talán a panthers helyére lehetett volna felmozogni, de az sem lett volna olcsó mert nekik is jól jött Freeling
Tarsi
De most őszintén kit érdekel olcsó e vagy sem? Mikor akarunk falat építeni végre? Amikor Trent szokásos hiszti után egyszer csak abbahagyja?
remontada
Én nem bánom, hogy nem adunk oda egy Freelingért egy plusz 3. kört. A fal belsejébe bőven tudunk még most is húzni erősítést. Akár 2-1en kihúzva Bisontis, Pregnon közül valakit, vagy a másik 2. körös pickünkel felmozogva Dunker
Tarsi
Hozunk majd azon a 3.körön egy futót vagy sokadik bust védőfalembert vagy akár egy kickert. Sebaj
1 hónapja
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Szerintem rendben volt ez, Lomut nem szerettük volna az látszott. Én itt most behúznám Bostont, majd akár fel is mozognék ha kell Dunkerért
Tarsi
persze most rendbe van nehogy fk meg mindenki aki lehúzza ezeket a húzásokat ha rosszat mondanak akkor lehessen köpködni megint bántják a csapatunkat.. szezonban meg mindenkinek az anyját Lynchtől Mckivitzig milyen szar a fal
remontada
Kit kellett volna szerinted behúzni? Reális esélyünk Lomura volt, őt úgy itélte meg a stáb, hogy nem megoldás.
Tarsi
Hány falember ment ki? Egyik sem tetszett hogy egy kompenzációs pickkel felmenjünk érte? Imádom ezeket az álszent vissza kérdezéseket. Legyen jó, legyen fasza így de akkor első meccs után nem szeretnék 38 anyázó kommentet olvasni a falról..
remontada
Én meg ezeket a vágyálom dolgokat imádom, hogy miért nem mentünk fel minimum 10 helyet egy kompenzációs pickkel.
Tarsi
Szeresd csak. Lènyeg hogy a lényeget sikerült megérteni. Már várom a sírást a fal miatt.. ja és az ezekkel a most istenített pickekkel szerzett 6. Runnigbackek utáni fröcsögést hogy hàt őt udfakènt is hozhattuk volna
remontada
Én nem istenítem a pickeket, csak nem láttam reális esélyét sem, hogy hogy lehetett volna erősíteni a falat. Talán a panthers helyére lehetett volna felmozogni, de az sem lett volna olcsó mert nekik is jól jött Freeling
Tarsi
De most őszintén kit érdekel olcsó e vagy sem? Mikor akarunk falat építeni végre? Amikor Trent szokásos hiszti után egyszer csak abbahagyja?
remontada
Én nem bánom, hogy nem adunk oda egy Freelingért egy plusz 3. kört. A fal belsejébe bőven tudunk még most is húzni erősítést. Akár 2-1en kihúzva Bisontis, Pregnon közül valakit, vagy a másik 2. körös pickünkel felmozogva Dunker
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 579
Szerintem rendben volt ez, Lomut nem szerettük volna az látszott. Én itt most behúznám Bostont, majd akár fel is mozognék ha kell Dunkerért
Tarsi
persze most rendbe van nehogy fk meg mindenki aki lehúzza ezeket a húzásokat ha rosszat mondanak akkor lehessen köpködni megint bántják a csapatunkat.. szezonban meg mindenkinek az anyját Lynchtől Mckivitzig milyen szar a fal
remontada
Kit kellett volna szerinted behúzni? Reális esélyünk Lomura volt, őt úgy itélte meg a stáb, hogy nem megoldás.
Tarsi
Hány falember ment ki? Egyik sem tetszett hogy egy kompenzációs pickkel felmenjünk érte? Imádom ezeket az álszent vissza kérdezéseket. Legyen jó, legyen fasza így de akkor első meccs után nem szeretnék 38 anyázó kommentet olvasni a falról..
remontada
Én meg ezeket a vágyálom dolgokat imádom, hogy miért nem mentünk fel minimum 10 helyet egy kompenzációs pickkel.
Tarsi
Szeresd csak. Lènyeg hogy a lényeget sikerült megérteni. Már várom a sírást a fal miatt.. ja és az ezekkel a most istenített pickekkel szerzett 6. Runnigbackek utáni fröcsögést hogy hàt őt udfakènt is hozhattuk volna
remontada
Én nem istenítem a pickeket, csak nem láttam reális esélyét sem, hogy hogy lehetett volna erősíteni a falat. Talán a panthers helyére lehetett volna felmozogni, de az sem lett volna olcsó mert nekik is jól jött Freeling
Tarsi
De most őszintén kit érdekel olcsó e vagy sem? Mikor akarunk falat építeni végre? Amikor Trent szokásos hiszti után egyszer csak abbahagyja?
1 hónapja
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Szerintem rendben volt ez, Lomut nem szerettük volna az látszott. Én itt most behúznám Bostont, majd akár fel is mozognék ha kell Dunkerért
Tarsi
persze most rendbe van nehogy fk meg mindenki aki lehúzza ezeket a húzásokat ha rosszat mondanak akkor lehessen köpködni megint bántják a csapatunkat.. szezonban meg mindenkinek az anyját Lynchtől Mckivitzig milyen szar a fal
remontada
Kit kellett volna szerinted behúzni? Reális esélyünk Lomura volt, őt úgy itélte meg a stáb, hogy nem megoldás.
Tarsi
Hány falember ment ki? Egyik sem tetszett hogy egy kompenzációs pickkel felmenjünk érte? Imádom ezeket az álszent vissza kérdezéseket. Legyen jó, legyen fasza így de akkor első meccs után nem szeretnék 38 anyázó kommentet olvasni a falról..
remontada
Én meg ezeket a vágyálom dolgokat imádom, hogy miért nem mentünk fel minimum 10 helyet egy kompenzációs pickkel.
Tarsi
Szeresd csak. Lènyeg hogy a lényeget sikerült megérteni. Már várom a sírást a fal miatt.. ja és az ezekkel a most istenített pickekkel szerzett 6. Runnigbackek utáni fröcsögést hogy hàt őt udfakènt is hozhattuk volna
remontada
Én nem istenítem a pickeket, csak nem láttam reális esélyét sem, hogy hogy lehetett volna erősíteni a falat. Talán a panthers helyére lehetett volna felmozogni, de az sem lett volna olcsó mert nekik is jól jött Freeling
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 579
Szerintem rendben volt ez, Lomut nem szerettük volna az látszott. Én itt most behúznám Bostont, majd akár fel is mozognék ha kell Dunkerért
Tarsi
persze most rendbe van nehogy fk meg mindenki aki lehúzza ezeket a húzásokat ha rosszat mondanak akkor lehessen köpködni megint bántják a csapatunkat.. szezonban meg mindenkinek az anyját Lynchtől Mckivitzig milyen szar a fal
remontada
Kit kellett volna szerinted behúzni? Reális esélyünk Lomura volt, őt úgy itélte meg a stáb, hogy nem megoldás.
Tarsi
Hány falember ment ki? Egyik sem tetszett hogy egy kompenzációs pickkel felmenjünk érte? Imádom ezeket az álszent vissza kérdezéseket. Legyen jó, legyen fasza így de akkor első meccs után nem szeretnék 38 anyázó kommentet olvasni a falról..
remontada
Én meg ezeket a vágyálom dolgokat imádom, hogy miért nem mentünk fel minimum 10 helyet egy kompenzációs pickkel.
Tarsi
Szeresd csak. Lènyeg hogy a lényeget sikerült megérteni. Már várom a sírást a fal miatt.. ja és az ezekkel a most istenített pickekkel szerzett 6. Runnigbackek utáni fröcsögést hogy hàt őt udfakènt is hozhattuk volna

Szerkesztette: remontada
1 hónapja
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Szerintem rendben volt ez, Lomut nem szerettük volna az látszott. Én itt most behúznám Bostont, majd akár fel is mozognék ha kell Dunkerért
Tarsi
persze most rendbe van nehogy fk meg mindenki aki lehúzza ezeket a húzásokat ha rosszat mondanak akkor lehessen köpködni megint bántják a csapatunkat.. szezonban meg mindenkinek az anyját Lynchtől Mckivitzig milyen szar a fal
remontada
Kit kellett volna szerinted behúzni? Reális esélyünk Lomura volt, őt úgy itélte meg a stáb, hogy nem megoldás.
Tarsi
Hány falember ment ki? Egyik sem tetszett hogy egy kompenzációs pickkel felmenjünk érte? Imádom ezeket az álszent vissza kérdezéseket. Legyen jó, legyen fasza így de akkor első meccs után nem szeretnék 38 anyázó kommentet olvasni a falról..
remontada
Én meg ezeket a vágyálom dolgokat imádom, hogy miért nem mentünk fel minimum 10 helyet egy kompenzációs pickkel.
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 579
Szerintem rendben volt ez, Lomut nem szerettük volna az látszott. Én itt most behúznám Bostont, majd akár fel is mozognék ha kell Dunkerért
Tarsi
persze most rendbe van nehogy fk meg mindenki aki lehúzza ezeket a húzásokat ha rosszat mondanak akkor lehessen köpködni megint bántják a csapatunkat.. szezonban meg mindenkinek az anyját Lynchtől Mckivitzig milyen szar a fal
remontada
Kit kellett volna szerinted behúzni? Reális esélyünk Lomura volt, őt úgy itélte meg a stáb, hogy nem megoldás.
Tarsi
Hány falember ment ki? Egyik sem tetszett hogy egy kompenzációs pickkel felmenjünk érte? Legyen jó, legyen fasza így de akkor első meccs után nem szeretnék 38 anyázó kommentet olvasni a falról..

Szerkesztette: remontada
1 hónapja
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Szerintem rendben volt ez, Lomut nem szerettük volna az látszott. Én itt most behúznám Bostont, majd akár fel is mozognék ha kell Dunkerért
Tarsi
persze most rendbe van nehogy fk meg mindenki aki lehúzza ezeket a húzásokat ha rosszat mondanak akkor lehessen köpködni megint bántják a csapatunkat.. szezonban meg mindenkinek az anyját Lynchtől Mckivitzig milyen szar a fal
remontada
Kit kellett volna szerinted behúzni? Reális esélyünk Lomura volt, őt úgy itélte meg a stáb, hogy nem megoldás.
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 579
Szerintem rendben volt ez, Lomut nem szerettük volna az látszott. Én itt most behúznám Bostont, majd akár fel is mozognék ha kell Dunkerért
Tarsi
persze most rendbe van nehogy fk meg mindenki aki lehúzza ezeket a húzásokat ha rosszat mondanak akkor lehessen köpködni megint bántják a csapatunkat.. szezonban meg mindenkinek az anyját Lynchtől Mckivitzig milyen szar a fal

Szerkesztette: remontada
1 hónapja
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Szerintem rendben volt ez, Lomut nem szerettük volna az látszott. Én itt most behúznám Bostont, majd akár fel is mozognék ha kell Dunkerért
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 579
hát ez szánalmas volt
1 hónapja
Steve Ribbed San Francisco 49ers 416
A legjobb elérhető játékosok az első kör után:
13. Jermod McCoy, CB
21. Avieon Terrell, CB
26. Jacob Rodriguez, LB
27. Emmanuel McNeil-Warren, S
29. Denzel Boston, WR
30. CJ Allen, LB
33. Colton Hood, CB
34. Emmanuel Pregnon, G
37. Chase Bisontis, G
38. D’Angelo Ponds, CB
39. Keydan McDonald DT
40. Chris Bell, WR
41. Elijah Sarratt, WR

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
1 hónapja
Steve Ribbed San Francisco 49ers 416
uraim, tegyék meg tétjeiket, ki vagy mi lesz az első pickünk?
petey
Caleb Lomu OT
Steve Ribbed
Nem nyert
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Ha annyira akartuk volna, pont kivittük volna előttetek 1/27-re, de nem akartuk....

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
1 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
Rutledge volt a target, imadom, es annyira osszefostak magukat, hogy Schefter a twitteren arulta a pickunk😀 Kompetencia.
dankodavid
Mint kiderült, már draft előtt lebeszéltük, azért tudott róla Schefter.
labo7
márhogy kitrédelünk ha kiviszik Rutledge-t? kajakra azt hittem rámegyünk Thieneman-ra, de aztán se feltréd, sőt vissza is mentünk utána.
na mindegy, nincs veszve semmi, szereztünk plusz 2 picket, és a 2. tetején húzzuk ki Bisontist 😊 vagy Bosotn, z. Young, Howell, EMW, McCoy, Pregnon.
VAGY megint letréd.

1 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
uraim, tegyék meg tétjeiket, ki vagy mi lesz az első pickünk?
petey
Caleb Lomu OT
Steve Ribbed
Nem nyert

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
labo7 Dallas Cowboys Wisconsin Badgers 805
Rutledge volt a target, imadom, es annyira osszefostak magukat, hogy Schefter a twitteren arulta a pickunk😀 Kompetencia.
dankodavid
Mint kiderült, már draft előtt lebeszéltük, azért tudott róla Schefter.
1 hónapja
dankodavid San Francisco 49ers 2 634
Rutledge volt a target, imadom, es annyira osszefostak magukat, hogy Schefter a twitteren arulta a pickunk😀 Kompetencia.

Pulvis et umbra sumus.