San Francisco 49ers
59 feliratkozó
3 hónapja
The #49ers are now reportedly open to trading Trent Williams as contract impasse continues, per @RapSheetazkom
3 hónapja
nem balhés, csak ha elmegy valahová 33 évesen, akkor nem 2-3. számú WR-nek akar menni, hanem akit tömnek labdával. hét mi nem ilyenek vagyunk.Annyira nem követtem a tampa topikot, de nekem nem rémlik, hogy ő balhézott volna. Volt valami öltözői hisztije neki is?Evans ugyanaz, mint BA. Megsértődik ha nem neki dobálnak.Ha ötletelünk én Evansnek örülnék itt ha nem kérne már olyan sokat. Ha már nem is terhelhető annyira azért még mindig egy nagyon biztos kezü célpont. Mellé draftról egy speedster.Pickens? gec. nem kell még egy díva aki szétbassza az öltözőt.na még pár nap és kezdpdik a FA.ne már, Pierce nem ér wr1 pénzt, Doubs meg egy jó közepes elkapó, mit nyernénk bármelyikkel? ha már FA akkor legyen egy top wr, George Pickens pl
tippre kire nyomulunk először?
- Alec Pierce
- Romeo Doubs
Burfordot nem tartjuk meg
petey
Josszi
de nem is Wr1-nek kellenek, mikor olyat húzunk az első pick-kel.
én Doubs-ot látnám inkább itt.
csak ötletbörze, nem azt mondtam, hogy KELL 😀
petey
Tarsi
petey
Tarsi
3 hónapja
Annyira nem követtem a tampa topikot, de nekem nem rémlik, hogy ő balhézott volna. Volt valami öltözői hisztije neki is?Evans ugyanaz, mint BA. Megsértődik ha nem neki dobálnak.Ha ötletelünk én Evansnek örülnék itt ha nem kérne már olyan sokat. Ha már nem is terhelhető annyira azért még mindig egy nagyon biztos kezü célpont. Mellé draftról egy speedster.Pickens? gec. nem kell még egy díva aki szétbassza az öltözőt.na még pár nap és kezdpdik a FA.ne már, Pierce nem ér wr1 pénzt, Doubs meg egy jó közepes elkapó, mit nyernénk bármelyikkel? ha már FA akkor legyen egy top wr, George Pickens pl
tippre kire nyomulunk először?
- Alec Pierce
- Romeo Doubs
Burfordot nem tartjuk meg
petey
Josszi
de nem is Wr1-nek kellenek, mikor olyat húzunk az első pick-kel.
én Doubs-ot látnám inkább itt.
csak ötletbörze, nem azt mondtam, hogy KELL 😀
petey
Tarsi
petey
3 hónapja
Erről csak azért nincs biztos infónk mert egyfolytában neki dobaltak 😆 erre azért eddig nem lehetett panasza 😀Evans ugyanaz, mint BA. Megsértődik ha nem neki dobálnak.Ha ötletelünk én Evansnek örülnék itt ha nem kérne már olyan sokat. Ha már nem is terhelhető annyira azért még mindig egy nagyon biztos kezü célpont. Mellé draftról egy speedster.Pickens? gec. nem kell még egy díva aki szétbassza az öltözőt.na még pár nap és kezdpdik a FA.ne már, Pierce nem ér wr1 pénzt, Doubs meg egy jó közepes elkapó, mit nyernénk bármelyikkel? ha már FA akkor legyen egy top wr, George Pickens pl
tippre kire nyomulunk először?
- Alec Pierce
- Romeo Doubs
Burfordot nem tartjuk meg
petey
Josszi
de nem is Wr1-nek kellenek, mikor olyat húzunk az első pick-kel.
én Doubs-ot látnám inkább itt.
csak ötletbörze, nem azt mondtam, hogy KELL 😀
petey
Tarsi
petey
3 hónapja
Evans ugyanaz, mint BA. Megsértődik ha nem neki dobálnak.Ha ötletelünk én Evansnek örülnék itt ha nem kérne már olyan sokat. Ha már nem is terhelhető annyira azért még mindig egy nagyon biztos kezü célpont. Mellé draftról egy speedster.Pickens? gec. nem kell még egy díva aki szétbassza az öltözőt.na még pár nap és kezdpdik a FA.ne már, Pierce nem ér wr1 pénzt, Doubs meg egy jó közepes elkapó, mit nyernénk bármelyikkel? ha már FA akkor legyen egy top wr, George Pickens pl
tippre kire nyomulunk először?
- Alec Pierce
- Romeo Doubs
Burfordot nem tartjuk meg
petey
Josszi
de nem is Wr1-nek kellenek, mikor olyat húzunk az első pick-kel.
én Doubs-ot látnám inkább itt.
csak ötletbörze, nem azt mondtam, hogy KELL 😀
petey
Tarsi
3 hónapja
Ha tartja a formáját, akkor ez szuper. Szerintem a piacon ennél többet is kérhetett volna.elvileg Pineiro dinero 4 évre szerződtetveA rúgóisten elfogadta áldozatunk. 4év/17
Josszi
petey
3 hónapja
Ha ötletelünk én Evansnek örülnék itt ha nem kérne már olyan sokat. Ha már nem is terhelhető annyira azért még mindig egy nagyon biztos kezü célpont. Mellé draftról egy speedster.Pickens? gec. nem kell még egy díva aki szétbassza az öltözőt.na még pár nap és kezdpdik a FA.ne már, Pierce nem ér wr1 pénzt, Doubs meg egy jó közepes elkapó, mit nyernénk bármelyikkel? ha már FA akkor legyen egy top wr, George Pickens pl
tippre kire nyomulunk először?
- Alec Pierce
- Romeo Doubs
Burfordot nem tartjuk meg
petey
Josszi
de nem is Wr1-nek kellenek, mikor olyat húzunk az első pick-kel.
én Doubs-ot látnám inkább itt.
csak ötletbörze, nem azt mondtam, hogy KELL 😀
petey
Szerkesztette: Tarsi
3 hónapja
elvileg Pineiro dinero 4 évre szerződtetveA rúgóisten elfogadta áldozatunk. 4év/17
Josszi
3 hónapja
elvileg Pineiro dinero 4 évre szerződtetve
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
3 hónapja
Pickens? gec. nem kell még egy díva aki szétbassza az öltözőt.na még pár nap és kezdpdik a FA.ne már, Pierce nem ér wr1 pénzt, Doubs meg egy jó közepes elkapó, mit nyernénk bármelyikkel? ha már FA akkor legyen egy top wr, George Pickens pl
tippre kire nyomulunk először?
- Alec Pierce
- Romeo Doubs
Burfordot nem tartjuk meg
petey
Josszi
de nem is Wr1-nek kellenek, mikor olyat húzunk az első pick-kel.
én Doubs-ot látnám inkább itt.
csak ötletbörze, nem azt mondtam, hogy KELL 😀
3 hónapja
na még pár nap és kezdpdik a FA.ne már, Pierce nem ér wr1 pénzt, Doubs meg egy jó közepes elkapó, mit nyernénk bármelyikkel? ha már FA akkor legyen egy top wr, George Pickens pl
tippre kire nyomulunk először?
- Alec Pierce
- Romeo Doubs
Burfordot nem tartjuk meg
petey
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
3 hónapja
Nem érzem azt, hogy Pierce megérné azt a 25+ milliót ami kelleni fog a szerződtetéséhez évente. Doubsnak én jobban örülnék és szerintem olcsóbb is lenne.
3 hónapja
na még pár nap és kezdpdik a FA. tippre kire nyomulunk először?
- Alec Pierce
- Romeo Doubs
Burfordot nem tartjuk meg
3 hónapja
kis színes. Pinyerinót megkínáltuk 7 misivel, de valszeg FA lesz, de a prioritása a 49ers
BA el lesz tradelve ha lesz vevő, ha nem akkor release
TW 2 opció: fizu struktúrálás vagy el lesz engedve.
Combine-on interjúztunk az Oregon LB-jével Bryce Boettcher-rel és az Ole Miss-es DT-vel, Zxavian Harris-szel
4 hónapja
ja hát óriási fake ez 😀No way https://t.co/TnC8ud1sFi pic.twitter.com/v2beS6GQ3b
— Kenjac (@JackKennedy) February 18, 2026
Valaki taggelje ehhez Sobrit meg fake-et, mert ezt látniuk kell.
zacknorb
4 hónapja
No way https://t.co/TnC8ud1sFi pic.twitter.com/v2beS6GQ3b
— Kenjac (@JackKennedy) February 18, 2026
Valaki taggelje ehhez Sobrit meg fake-et, mert ezt látniuk kell.
Poloska vagyok.
4 hónapja
FA tippek, ha már gőzerővel jön a piacnyitás:Riq Woolen
Mike Evans
Isaac Seumelo
Romeo Doubs
Joey Bosa
Bradly Chubb
Hill nono, Crosby meg 2 első kör
4 hónapja
Na, Ausztrália, Mexikó, San Francisco Internationalersmegint jól kibasztak velünk, semmi új.
zacknorb
4 hónapja
Na, Ausztrália, Mexikó, San Francisco Internationalers
Poloska vagyok.
4 hónapja
The 49ers will host a regular season game this season at Estadio Banorte, with their opponent to be announced.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
4 hónapja
közben megvan az új DB edző, Jerry Gray személyében, a Falconstól. már csak egy TE edző kell Fleury helyére. annyira nem nagy veszteség. soha nem hívott playeket, a run game coordinator szerepe meg egy vicc volt.
Kittle-nek nem kell edző, anélkül is elit 😊
remélem nyom egy Patullót. gondolom azért vitték merthogy ő is képben van a rendszerrel, mint Kubiak. csakhogy Kubiak volt már valaki NOLA-ban.
whatever
4 hónapja
https://votehub.com/2026/01/20/the-political-lean-of-pro-sports/Most olvastam, hogy elvileg nálunk van a legtöbb repikre szavazó játékos is 😁 mi kell még? Biszem-baszom Mikiegér kupa?szóval valamiben mi vezetünk, ez a lényeg 😀Nem, de nálatok van rosteren 🙂Ja tényleg, de ő nem nálunk kapott golyótBrian Robinsonfogalmam sincsLegalább nem ők durrogtattak meg nem halt meg senki. Amúgy Ricky meg White mellett ki harmadik?
Josszi
petey
Josszi
warr_b
petey
warr_b
Josszi
petey
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
4 hónapja
Jól fizet a pff.Oszt mibűHopp, akkor Melbourneben tali.Most olvastam, hogy elvileg nálunk van a legtöbb repikre szavazó játékos is 😁 mi kell még? Biszem-baszom Mikiegér kupa?igen, gondolkozom is hogy átszállok a Rams vonatra
petey
Josszi
labo7
petey
