Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

San Francisco 49ers

59 feliratkozó

4 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
https://sports.yahoo.com/articles/3-free-agents-could-raheem-163000449.html
Josszi
Ellis kurva jó lenne, azonnali kezdő.
Pitts bankot fog robbantani, Allgeier meg kb. Robinson kategória, akit lehet draftolni is vagy UDFA-t hozni.

4 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
https://sports.yahoo.com/articles/3-free-agents-could-raheem-163000449.html

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
4 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
na akkor Bradley off, megy Titanshoz.

DB coach meg Packershez.

4 hónapja
Ers81 San Francisco 49ers 141
Jó lesz ez nekünk!?
Tapsi Hapsi
jó.

még valaki?
petey
Csak mert nekem nincsen még a munkássága.... atól persze még jó lehet. Aztán meg annyira izgultunk Swarciért....
Tapsi Hapsi
Sanyi ugye szerelmes a wide 9-ba, de ahhoz kell egy edző aki érti is és olyan az emberanyag. Saleh, Meco is ilyen volt, az egyik legjobb védelem volt a mienk velük. jött Wilks aki kvázi itt tanulta meg, és hát voltak döccenők(Vikings meccs)..aztán Sorenson, hagyjuk is..

Morris is tudja a W9-et, de nem kizálag ebből él, hanem a 3-4 base és Cover2/3-ből és blitzekből. én azért örülök neki, mert végre talán Sanyi is rájött, hogy el kell engedni ezt a Wide 9-et, és frissíteni, nem mellesleg cimbik így rá tudja hagyni nem fog beleszólni.

Schwarz meg szerződés alatt van, így rá kevés esély volt, megvárták mi lesz Morris sorsa.
petey
Végülis eddig a négykerekű SF is bármi lehet idén, igaz lehet ez Friscora is.. 🥰
Aztán jön a első futam/első meccs és jönnek a magyarázó nyilatkozatok miután a valóság pofán basz...🤣
4 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
Jó lesz ez nekünk!?
Tapsi Hapsi
jó.

még valaki?
petey
Csak mert nekem nincsen még a munkássága.... atól persze még jó lehet. Aztán meg annyira izgultunk Swarciért....
Tapsi Hapsi
Sanyi ugye szerelmes a wide 9-ba, de ahhoz kell egy edző aki érti is és olyan az emberanyag. Saleh, Meco is ilyen volt, az egyik legjobb védelem volt a mienk velük. jött Wilks aki kvázi itt tanulta meg, és hát voltak döccenők(Vikings meccs)..aztán Sorenson, hagyjuk is..

Morris is tudja a W9-et, de nem kizálag ebből él, hanem a 3-4 base és Cover2/3-ből és blitzekből. én azért örülök neki, mert végre talán Sanyi is rájött, hogy el kell engedni ezt a Wide 9-et, és frissíteni, nem mellesleg cimbik így rá tudja hagyni nem fog beleszólni.

Schwarz meg szerződés alatt van, így rá kevés esély volt, megvárták mi lesz Morris sorsa.

4 hónapja
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 968
Morris kétéves Atlanta-edzői időszak után tér vissza, amely alatt 16-18-as mérleggel zárt, és korábbi vezetőedzői tapasztalattal is rendelkezik a Buccaneersnél, ahol 2009 és 2011 között 20-25-ös mérleggel zárt. Miután Robert Saleh másodszor is a Niners DC-től másodszor került vezetőedzői posztra, Morris ideális tapasztalt vezetőt képvisel az utódja számára, aki felügyeli a védelmet, miközben Kyle Shanahan vezetőedző fenntartja a támadósor lendületét.

Ááá, köszi! Mindent tudok már.. 😀

4 hónapja
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 968
Jó lesz ez nekünk!?
Tapsi Hapsi
jó.

még valaki?
petey
Csak mert nekem nincsen még a munkássága.... atól persze még jó lehet. Aztán meg annyira izgultunk Swarciért....

4 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
Jó lesz ez nekünk!?
Tapsi Hapsi
jó.

még valaki?

4 hónapja
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 968
Jó lesz ez nekünk!?

4 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
Morris lett 😏



dande2
Örülünk Vincent? Egyik szemem sír, másik üveg...
Csiriba
yep. örülünk.

4 hónapja
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 363 — settenke1976@gmail.com
Morris lett 😏



dande2
Örülünk Vincent? Egyik szemem sír, másik üveg...
4 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Morris lett 😏


4 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
a Browns beat writere szerint mi vaguynk az egyetlen csapat, aki aktívan érdeklődik Schwarz után. ugye ő szerződés alatt van, de nem akar maradni. csúnya válás lesz abból, innen látszik.

végülis időnk van még, Feb végére azét jó lenne ha meglenne valaki. meglátjuk hogy dőlnek a dominók.
Morris sztem nem lesz megint HC, viszont jövőre lehet. Schwarz tuti nem.

4 hónapja
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 363 — settenke1976@gmail.com
Hát a négykerekű piros SF egyelőre egy kickoffreturntd2pointsconversionsafetyvel nyitott idén... 😎
(Gyakorlatilag az installációs körön megállt a paripa)
Vitézlő Titoknok tomz
Szép, még off témába is beleokoskodnak..

Mi is a jelmondata idén a csoportnak?😃
Ers81
gyűlölünk mindenkit! 😀

/magunkat is/
petey
Nekem meg egyértelmű volt hogy a
"Menjen mindenki a picsába"
az idei jelmondat.
Na, de látom voltak elég kreatív javaslatok is. 🤣
Ers81
Én személy szerint ezt a szlogent támogatom, elvégre belsős a dolog! Így az igazi! 😀 És,aki magán nem tud nevetni máson se nevessen! Shanahan. 😀
Tapsi Hapsi
Ne hagyjuk, hogy Shannahan nevessen a végén!
petey
STOP Shanyi! Ez veszélyes!
4 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
Hát a négykerekű piros SF egyelőre egy kickoffreturntd2pointsconversionsafetyvel nyitott idén... 😎
(Gyakorlatilag az installációs körön megállt a paripa)
Vitézlő Titoknok tomz
Szép, még off témába is beleokoskodnak..

Mi is a jelmondata idén a csoportnak?😃
Ers81
gyűlölünk mindenkit! 😀

/magunkat is/
petey
Nekem meg egyértelmű volt hogy a
"Menjen mindenki a picsába"
az idei jelmondat.
Na, de látom voltak elég kreatív javaslatok is. 🤣
Ers81
Én személy szerint ezt a szlogent támogatom, elvégre belsős a dolog! Így az igazi! 😀 És,aki magán nem tud nevetni máson se nevessen! Shanahan. 😀
Tapsi Hapsi
Ha nem lennek Hawks fan, tuti ide csatlakoznék, annyira jó a csoportdinamika. 😃
funkyparduc
nyugodtan gyere, itt titokban marad a kis titkod. ez egy befogadó és biztonságos környezet.

amúgy ne aggódj, nálatok is lesz majd fasza csoportdinamika, majd amikor hasonló sztiu alakul ki, mint anno a Carroll érában a LOB/Wilson ügyben 1-2 év múlva. mert azért vannak egók rendesen 😉

4 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
Hát a négykerekű piros SF egyelőre egy kickoffreturntd2pointsconversionsafetyvel nyitott idén... 😎
(Gyakorlatilag az installációs körön megállt a paripa)
Vitézlő Titoknok tomz
Szép, még off témába is beleokoskodnak..

Mi is a jelmondata idén a csoportnak?😃
Ers81
gyűlölünk mindenkit! 😀

/magunkat is/
petey
Nekem meg egyértelmű volt hogy a
"Menjen mindenki a picsába"
az idei jelmondat.
Na, de látom voltak elég kreatív javaslatok is. 🤣
Ers81
Én személy szerint ezt a szlogent támogatom, elvégre belsős a dolog! Így az igazi! 😀 És,aki magán nem tud nevetni máson se nevessen! Shanahan. 😀
Tapsi Hapsi
Ne hagyjuk, hogy Shannahan nevessen a végén!

4 hónapja
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Hát a négykerekű piros SF egyelőre egy kickoffreturntd2pointsconversionsafetyvel nyitott idén... 😎
(Gyakorlatilag az installációs körön megállt a paripa)
Vitézlő Titoknok tomz
Szép, még off témába is beleokoskodnak..

Mi is a jelmondata idén a csoportnak?😃
Ers81
gyűlölünk mindenkit! 😀

/magunkat is/
petey
Nekem meg egyértelmű volt hogy a
"Menjen mindenki a picsába"
az idei jelmondat.
Na, de látom voltak elég kreatív javaslatok is. 🤣
Ers81
Én személy szerint ezt a szlogent támogatom, elvégre belsős a dolog! Így az igazi! 😀 És,aki magán nem tud nevetni máson se nevessen! Shanahan. 😀
Tapsi Hapsi
Ha nem lennek Hawks fan, tuti ide csatlakoznék, annyira jó a csoportdinamika. 😃

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
4 hónapja
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 968
Hát a négykerekű piros SF egyelőre egy kickoffreturntd2pointsconversionsafetyvel nyitott idén... 😎
(Gyakorlatilag az installációs körön megállt a paripa)
Vitézlő Titoknok tomz
Szép, még off témába is beleokoskodnak..

Mi is a jelmondata idén a csoportnak?😃
Ers81
gyűlölünk mindenkit! 😀

/magunkat is/
petey
Nekem meg egyértelmű volt hogy a
"Menjen mindenki a picsába"
az idei jelmondat.
Na, de látom voltak elég kreatív javaslatok is. 🤣
Ers81
Én személy szerint ezt a szlogent támogatom, elvégre belsős a dolog! Így az igazi! 😀 És,aki magán nem tud nevetni máson se nevessen! Shanahan. 😀

4 hónapja
Ers81 San Francisco 49ers 141


hát ha ez igaz, kurva nagy nindzsák vagyunk. Rooney rule letudva, tippre Schwarzra várunk.
petey
Sztem ez csak kamu lehet.😇
4 hónapja
Ers81 San Francisco 49ers 141
Hát a négykerekű piros SF egyelőre egy kickoffreturntd2pointsconversionsafetyvel nyitott idén... 😎
(Gyakorlatilag az installációs körön megállt a paripa)
Vitézlő Titoknok tomz
Szép, még off témába is beleokoskodnak..

Mi is a jelmondata idén a csoportnak?😃
Ers81
gyűlölünk mindenkit! 😀

/magunkat is/
petey
Nekem meg egyértelmű volt hogy a
"Menjen mindenki a picsába"
az idei jelmondat.
Na, de látom voltak elég kreatív javaslatok is. 🤣
4 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár


hát ha ez igaz, kurva nagy nindzsák vagyunk. Rooney rule letudva, tippre Schwarzra várunk.

4 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Hát a négykerekű piros SF egyelőre egy kickoffreturntd2pointsconversionsafetyvel nyitott idén... 😎
(Gyakorlatilag az installációs körön megállt a paripa)
Vitézlő Titoknok tomz
Szép, még off témába is beleokoskodnak..

Mi is a jelmondata idén a csoportnak?😃
Ers81
legyen a szopjatok lovat

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
4 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
Hát a négykerekű piros SF egyelőre egy kickoffreturntd2pointsconversionsafetyvel nyitott idén... 😎
(Gyakorlatilag az installációs körön megállt a paripa)
Vitézlő Titoknok tomz
Szép, még off témába is beleokoskodnak..

Mi is a jelmondata idén a csoportnak?😃
Ers81
gyűlölünk mindenkit! 😀

/magunkat is/

4 hónapja
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 767
Hát a négykerekű piros SF egyelőre egy kickoffreturntd2pointsconversionsafetyvel nyitott idén... 😎
(Gyakorlatilag az installációs körön megállt a paripa)
Vitézlő Titoknok tomz
Szép, még off témába is beleokoskadnak..

Mi is a jelmondata idén a csoportnak?😃
Ers81
Ne legyél már ennyire rasszista... 😊 ezt a piros blamát most én is sajnálom.
4 hónapja
Ers81 San Francisco 49ers 141
Hát a négykerekű piros SF egyelőre egy kickoffreturntd2pointsconversionsafetyvel nyitott idén... 😎
(Gyakorlatilag az installációs körön megállt a paripa)
Vitézlő Titoknok tomz
Szép, még off témába is beleokoskodnak..

Mi is a jelmondata idén a csoportnak?😃

Szerkesztette: Ers81