San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Igazándiból nem nagyon tartottam reálisnak Tony Dungy véleményét, hogy Manning Friscoba jöhet. Viszont most olvasgatom, hogy Alexnek nem nagyon tetszik a szerződéstervezet amit kapott és ki akar lépni a piacra. Lehet a kettőnek köze egymáshoz?diverdoc
Amennyiben tényleg ki akarna lépni a piacra, akkor nálam elvesztette a respektjét. Akkor jöhetne Payton 2 évre, majd Képernikk.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igazándiból nem nagyon tartottam reálisnak Tony Dungy véleményét, hogy Manning Friscoba jöhet. Viszont most olvasgatom, hogy Alexnek nem nagyon tetszik a szerződéstervezet amit kapott és ki akar lépni a piacra. Lehet a kettőnek köze egymáshoz?diverdoc
Hát sztem Smithy ne nagyon ugráljon máshol nem biztos, hogy az lesz aki Harb csinált belőle QB-t úgyhogy örüljön ha itt maradhat pláne kezdőként.....
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Igazándiból nem nagyon tartottam reálisnak Tony Dungy véleményét, hogy Manning Friscoba jöhet. Viszont most olvasgatom, hogy Alexnek nem nagyon tetszik a szerződéstervezet amit kapott és ki akar lépni a piacra. Lehet a kettőnek köze egymáshoz?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Mit szólnátok Moss érkezéséhez?doka
Jól hangzik. Nem lesz drága.
Ennek most jobban örülök: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82787cea/article/niners-reportedly-want-to-keep-morgan-from-free-agency

több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Mit szólnátok Moss érkezéséhez?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Adam Schefter
Former Patriots wide receiver Randy Moss is scheduled to fly to San Francisco today to work out for the 49ers on Monday.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
A Rams durván bankot robbantott az idei 1/2 pick eladásával, megkapták a Redskins idei 1 és 2 körét, valamint a következő 2 év első köreit. Ez komoly potenciált jelent nekik a jövőben, és veszélyt a csoportellenfelekre, így ránk is. Hát azt kell mondjam nem örülök neki.Alabama Niners
Én abból a szempontból örülök, hogy talán így végre visszatérnek a Rams-9ers örökrangadók.

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A Rams durván bankot robbantott az idei 1/2 pick eladásával, megkapták a Redskins idei 1 és 2 körét, valamint a következő 2 év első köreit. Ez komoly potenciált jelent nekik a jövőben, és veszélyt a csoportellenfelekre, így ránk is. Hát azt kell mondjam nem örülök neki.
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Larry Grant RFA tendert kap. Ha kell valakinek és mi nem akarjuk matchelni akkor egy 2. körös pickért viheti. Végülis 7. körös volt 😊 bár nem látom hogy tolonganának érte, esetleg az Eagles vagy a Lions.petey
Lehet, hogy az olcsóbb ajánlatot kapja egy equal-round pickért, ami cirka 700.000-es megtakarítás lenne. Sztem szükség van rá, és a Te opcióddal valószínűtlenebb, hogy vinnék. Csütörtökön eldöl.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Larry Grant RFA tendert kap. Ha kell valakinek és mi nem akarjuk matchelni akkor egy 2. körös pickért viheti. Végülis 7. körös volt 😊 bár nem látom hogy tolonganának érte, esetleg az Eagles vagy a Lions.

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Goldsonra került a tag.vassadi
tavaly meg alig volt iránta kereslet 😀braxa88
várható volt. kicsit nagy volt az orca tavaly. remélem ezért idén tol megint egy hasonló szezont ha nagy lóvét akar.petey
nem lepődnék meg egy holdout-on sem egyébként



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Goldsonra került a tag.vassadi
tavaly meg alig volt iránta kereslet 😀braxa88
várható volt. kicsit nagy volt az orca tavaly. remélem ezért idén tol megint egy hasonló szezont ha nagy lóvét akar.

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Goldsonra került a tag.vassadi
tavaly meg alig volt iránta kereslet 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Goldsonra került a tag.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Brooks 2017-ig aláírt

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2898Höri
zsír, jöhet most akkor Rogers

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
49ers re-signed OLB Ahmad Brooks to a six-year extension.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Brooks 2017-ig aláírt

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2898

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Stephen Hill jól nézett ki a Combine-on. 2. körben nem lenne rossz, de félek elvinnék addigra. szóval 30-ra nem lenne nagy reach szerintem.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
djax ?

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Garcon elutasította a Colts ajánlatát. Szerintetek ajánlanak neki szerződést a vezetőség?doka
Garconnál sztem nagyobb upgrade kéne.
több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Garcon elutasította a Colts ajánlatát. Szerintetek ajánlanak neki szerződést a vezetőség?
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Meglátjuk, a FO úgy csinál mint tavaly. Megcélozták Asomughat, de túl drága volt, továbbléptek, az is sok volt, aztán jött Rogers. Így lesz WR-ben is, tuti.

közben CJ Spillman kapott egy 3 év,6M szerződést. most jöhet Blake Constanzo.

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
így van, nem a RZ a cél, hanem hogy legyen egy igazi nr1 WR, aki meg tudja nyújtani a pályát. Wallace megérne egy első kört, végülis mit veszthetnénk vele? úgyis szerintem Jeffery/Sanu-t húznánk ha bent lennének.petey
egyetértek, én odaadnám az idei első kört (úgyis körvégi) Wallace-ért. Ő már bizonyított, ennek ellenére még fiatal. Az ellenoldalon egyedül a cap száma szerepel, ami legalább a duplája vagy több mint ha a fent említett rookiek várható cap száma.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
így van, nem a RZ a cél, hanem hogy legyen egy igazi nr1 WR, aki meg tudja nyújtani a pályát. Wallace megérne egy első kört, végülis mit veszthetnénk vele? úgyis szerintem Jeffery/Sanu-t húznánk ha bent lennének.

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Úgy néz ki Mike Wallace nem akar a Steelersnél maradni, és szívesen jönne hozzánk (vagy a Patriotsba).

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8271efd1/article/steelers-wr-wallace-openly-flirts-with-49ers-patriots?module=HP11_headline_stack

Nálunk tuti elférne!Alabama Niners
Kicsit hatásvadász a cím; azt nem idézik, amit a Steelers-ről mondott.

Nem hiszem, hogy odaadnátok érte az első körös picket, mert a red zone offense-nek kell hatalmas upgrade, Wallace pedig ilyen szempontból nem az igazi. Másrészt 10 millió körüli a minimális összeg, amit ajánlani kellene egy évre, és ha jól tudom, itt másra is kell a pénz.vassadi
A RZ problémánk vastagon túl van lihegve, előző szezonban jó volt, sőt az egyik erősségünk volt, idén meg nem, de messze nem annyira mint amennyire felfújták. Ami ennél nagyobb gond, hogy igazi mélységi célpontunk nincs, össz-vissz 2-3 TD volt a szezonban ami 45-50 yardnál hosszabb volt. Elkapott passz sem volt efölötti.

Nem feltétlen Wallace kell nekünk, persze a cikk igyekszik kavarni azt a bizonyost, ellenben abban nem téved, hogy Wallace elférne nálunk mind játék mind pénzügyi szempontból is (jelenleg).

A lényeg neked is meg nekem is: ALABAMA a bajnok! 😀