Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Predator 😀Hanni
Asszony pajtás hívja nálunk otthon így az amerikai focis játékosokat. 😊
Egységesen mindet... 😀

több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
songoku:

😀braxa88
Predator 😀Hanni
Ez a skalp melyik indiánnak kéne?garrett27
Sige-ra érett kép, majd csinálok is róla 😊

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
songoku:

😀braxa88
Predator 😀Hanni
Ez a skalp melyik indiánnak kéne?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
songoku:

😀braxa88
Predator 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
songoku:

😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Stokley is edzett tegnap, remélhetőleg játszhat szombaton
Locklear az egyetlen aki nem edzett, de ő nincs semmi baja szerecsnére


For the Saints:
Did not practice
LB Danny Clark (hamstring)
TE Jimmy Graham (ankle)
DL Anthony Hargrove (knee)
FS Malcolm Jenkins (knee)

Limited participation
TE Jeremy Shockey (groin)
TE David Thomas (knee)

Full participation
DE Alex Brown (shoulder)
WR Marques Colston (knee)
LB Anthony Waters (ankle)
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Colston szerdán teljes edzésmunkát végzett



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Saintsnél Pierre Thomas is IR. Bush és Julius Jones...
azért bizankodni ne kezdjünk 😊braxa88
Nagy jelentősége nincs, amíg Jennings meg Tru a két CB, náluk meg Brees dobál Colstonnak.Sebii
Colston ha jól tom questionable, TE-k közt sincs nagyon egészséges persze a Moore, Henderson, Meachem hármas még így is meleg lesz. 7végén nektek drukkolok!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Ryan lett az NFCben a STer of the week. grat neki.
“He did an extraordinary job with field position,” coach Pete Carroll said after the game.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Saintsnél Pierre Thomas is IR. Bush és Julius Jones...
azért bizankodni ne kezdjünk 😊braxa88
Nagy jelentősége nincs, amíg Jennings meg Tru a két CB, náluk meg Brees dobál Colstonnak.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Saintsnél Pierre Thomas is IR. Bush és Julius Jones...
azért bizankodni ne kezdjünk 😊
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Azt mondom erre a Hoyer dologra, hogy nem rosszabb mint Csárli, hogy jobb-e igazából csak akkor derülne ki ha több meccsen is kezdő lehetne természetesen Seattle-ben, nem mindegy hogy milyen fal védi az irányítót. Na mivel ennek elég kicsi a valószínűsége, eléggé fölösleges filózni a dolgon 😉 A pats fanok örüljenek hogy van normálisnak tűnő backup QB a rosteren, a seahawksosok pedig hogy playoff résztvevők. 😀

ui: remélem elveritek a Saints-et 😉
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
magyarul 1014 méterről szarsz rá! Jogos 😀

Hoyert feltétlenül a Seattle topicban kell kivesézni?Sebii
Éppen erre utaltam én is az előbb. Nem tudom szavakba önteni mennyire nem érdekel az az ember ebben a totyikban :rolleyes:Hanni
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hoyert feltétlenül a Seattle topicban kell kivesézni?Sebii
Éppen erre utaltam én is az előbb. Nem tudom szavakba önteni mennyire nem érdekel az az ember ebben a totyikban :rolleyes:
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Küldtem Pm-et.
Amúgy én azt nem értem,hogyan tudta Rivers maga mögött tartani a MEssiást. Látjuk,hogy minden frencsájz álma Csárli 😉

Szerk:

Peyton és Carroll :

“We’re looking forward to the challenge,” says Saints head coach Sean Payton. “We know it’s going to be a tough place to play. The crowd noise is as loud as it is in this league for an outdoor venue. For us, it’s all about playing your best football at the right time, and that time is right now. Clearly, everyone recognizes that you have to win to advance.”


“Our fans are incredible,” says Seattle head coach Pete Carroll. “They rocked the house on Sunday night and I’m grateful we could give back to them. Not only that, we get to come back and play here again on Saturday.”

Remélem enm csak a false startok miatt lesz ok az örömre.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Hoyert feltétlenül a Seattle topicban kell kivesézni?
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Jobb lehet mint Csárli.
Pusztán azért mert láttam amikor fent volt a pályán és mozgott legalább annyira veszélyesen mint ő, sőt jobban is.
Mert képes eltalálni 40 yardra. És mert BB csapatába befér. Igen ez is qrva fontos indok,hiába tartom ,hogy minden pats alkatrész túl van értékelve. Nem egy Sing, vagy egy Csildressz vitte oda. Nem véletlen,hogy csak egy backup van Bostonban.
Plusz olcsó, és az,hogy Preseasonban mit művelt a cserék cseréi ellen, szintén qrvára nem fontos, mert a cserék cseréi védték meg és a csaerék cseréi futották a routokat. De te biztosan többet láttad. És igen, biztosan jobban megérte Csárlit idehozni SanDiegóból aki még annyit sem játszott, és egy kalap szart sem ér.undisputedly
Sztem most fejeztem be a témát. Nem értjük egymást.

Hoyer for MVPszaba
Na hagyjuk gyorsan Hoyert. Egy pillanatra elfelejtettük ki a megváltó 😀nDRo
Azon csodálkozom, hogy Brady hogy a francba bírja maga mögött tartani a DC-n Hoyert.

C'mon Charlie! 😀
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Indokold már meg ésszerűen, hogy miért jó az a barom.szaba
Jobb lehet mint Csárli.
Pusztán azért mert láttam amikor fent volt a pályán és mozgott legalább annyira veszélyesen mint ő, sőt jobban is.
Mert képes eltalálni 40 yardra. És mert BB csapatába befér. Igen ez is qrva fontos indok,hiába tartom ,hogy minden pats alkatrész túl van értékelve. Nem egy Sing, vagy egy Csildressz vitte oda. Nem véletlen,hogy csak egy backup van Bostonban.
Plusz olcsó, és az,hogy Preseasonban mit művelt a cserék cseréi ellen, szintén qrvára nem fontos, mert a cserék cseréi védték meg és a csaerék cseréi futották a routokat. De te biztosan többet láttad. És igen, biztosan jobban megérte Csárlit idehozni SanDiegóból aki még annyit sem játszott, és egy kalap szart sem ér.undisputedly
Sztem most fejeztem be a témát. Nem értjük egymást.

Hoyer for MVPszaba
Na hagyjuk gyorsan Hoyert. Egy pillanatra elfelejtettük ki a megváltó 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Utolsó szó erről a témáról részemről:
Azért érdekes,ha mi innen nem tudjuk megállapítani,hogy jó, ti azt igen,hogy szar 😊
Csárli is szar, Matt is szar, mégis PO csapatot irányítanak. 😊undisputedly
Indokold már meg ésszerűen, hogy miért jó az a barom.szaba
Jobb lehet mint Csárli.
Pusztán azért mert láttam amikor fent volt a pályán és mozgott legalább annyira veszélyesen mint ő, sőt jobban is.
Mert képes eltalálni 40 yardra. És mert BB csapatába befér. Igen ez is qrva fontos indok,hiába tartom ,hogy minden pats alkatrész túl van értékelve. Nem egy Sing, vagy egy Csildressz vitte oda. Nem véletlen,hogy csak egy backup van Bostonban.
Plusz olcsó, és az,hogy Preseasonban mit művelt a cserék cseréi ellen, szintén qrvára nem fontos, mert a cserék cseréi védték meg és a csaerék cseréi futották a routokat. De te biztosan többet láttad. És igen, biztosan jobban megérte Csárlit idehozni SanDiegóból aki még annyit sem játszott, és egy kalap szart sem ér.undisputedly
Sztem most fejeztem be a témát. Nem értjük egymást.

Hoyer for MVP
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Braxa: Lájkolom a sigedben Thomast :cool:

Amúgy tényleg itt kell offolni Hoyert? :rolleyes:
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Erről van szó. Hoyer szar, aztán ennyi.
szaba
Utolsó szó erről a témáról részemről:
Azért érdekes,ha mi innen nem tudjuk megállapítani,hogy jó, ti azt igen,hogy szar 😊
Csárli is szar, Matt is szar, mégis PO csapatot irányítanak. 😊undisputedly
Indokold már meg ésszerűen, hogy miért jó az a barom.szaba
Jobb lehet mint Csárli.
Pusztán azért mert láttam amikor fent volt a pályán és mozgott legalább annyira veszélyesen mint ő, sőt jobban is.
Mert képes eltalálni 40 yardra. És mert BB csapatába befér. Igen ez is qrva fontos indok,hiába tartom ,hogy minden pats alkatrész túl van értékelve. Nem egy Sing, vagy egy Csildressz vitte oda. Nem véletlen,hogy csak egy backup van Bostonban.
Plusz olcsó, és az,hogy Preseasonban mit művelt a cserék cseréi ellen, szintén qrvára nem fontos, mert a cserék cseréi védték meg és a csaerék cseréi futották a routokat. De te biztosan többet láttad. És igen, biztosan jobban megérte Csárlit idehozni SanDiegóból aki még annyit sem játszott, és egy kalap szart sem ér.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
mi, hogy a cserék cseréi ellen nem birt 60% fölött passzolnI? hagyjuk már ezt Hoyer szar és kész.

POban a csapat erről kéne beszéni.braxa88
Erről van szó. Hoyer szar, aztán ennyi.
szaba
Utolsó szó erről a témáról részemről:
Azért érdekes,ha mi innen nem tudjuk megállapítani,hogy jó, ti azt igen,hogy szar 😊
Csárli is szar, Matt is szar, mégis PO csapatot irányítanak. 😊undisputedly
Indokold már meg ésszerűen, hogy miért jó az a barom.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Onnan nincsen információm. De szerintem relevánsabb,hogy preseasonban ás Tom helyett beállva mit alkotott lévén,hogy azóta nem kevés olyan inger érte amivel fejlődött.undisputedly
mi, hogy a cserék cseréi ellen nem birt 60% fölött passzolnI? hagyjuk már ezt Hoyer szar és kész.

POban a csapat erről kéne beszéni.braxa88
Erről van szó. Hoyer szar, aztán ennyi.
szaba
Utolsó szó erről a témáról részemről:
Azért érdekes,ha mi innen nem tudjuk megállapítani,hogy jó, ti azt igen,hogy szar 😊
Csárli is szar, Matt is szar, mégis PO csapatot irányítanak. 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
undisputedly, Hoyerről érdeklődj Hurkánál. ő sokszor látta mit művelt a Spartansban...braxa88
Onnan nincsen információm. De szerintem relevánsabb,hogy preseasonban ás Tom helyett beállva mit alkotott lévén,hogy azóta nem kevés olyan inger érte amivel fejlődött.undisputedly
mi, hogy a cserék cseréi ellen nem birt 60% fölött passzolnI? hagyjuk már ezt Hoyer szar és kész.

POban a csapat erről kéne beszéni.braxa88
Erről van szó. Hoyer szar, aztán ennyi.

Welkert meg mi szedtük fel anno, szóval nem a Finsé az érdem 😀

Helmut - Palmer marad szvsz, és Ocho meg TO kap laput.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
apropo még a qb kérdéshez. elv fisher marad tennessee-ben, szal young valoszinü lelép. ha mindenkeppen akarunk qb-t (mi itt forumosok 😀), akkor ez is egy megoldas lehet, talan a masik jo megoldas palmer mellettDuff
Érdekes Offseason elé nézünk... majd... 😊 .
Ha egy pici szerencsénk lesz, akkor elképesztően jó QB-k lesznek a piacon.
Young játékát szeretem. Nyerő alkat!! Carrollal szerintem kijönnének. Tudná működtetni Bates rendszerét (bár néha megkérdőjelezem, hogy létezik -e egyáltalán.
Nem tudom, hogy Palmer placcra kerül -e???