Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
@Endorphyn: Szerintem nem azzal van a baj,hogy kiismerhetően játszuk meg az embereket, vagy akár azzal,hogy nincs elég jó elkapónk. A baj ott kezdődik, hogy nincs semmiféle rendszerünk. Egyszer Hassie kezd, másszor, tenorex után szabadon Bootleg-Csárli. Más stílus, és mind ugyan azt a sémát próbálja játszani. Ráadásul az egész támadásunk egy nagy kapkodás. Nincs fal, arról szól a play,hogy vagy megállítják LOS-on a futásunkat, vagy menekül az aktuális Qb,hogy futtából találjon egy szabad embert.undisputedly
Alapvetoen a vedelemrol irtam a blitzek kapcsan.endorphyn
Én arra írtam válaszként, hogy Martint meglepetés embernek tartod. Szerintem az lenne a meglepetés,ha az előbb leírtak megváltoznának és konzisztensen játszanánk az előre játékot.

szerk: Hová lett Csárlis a sigedből ? 😀
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
@Endorphyn: Szerintem nem azzal van a baj,hogy kiismerhetően játszuk meg az embereket, vagy akár azzal,hogy nincs elég jó elkapónk. A baj ott kezdődik, hogy nincs semmiféle rendszerünk. Egyszer Hassie kezd, másszor, tenorex után szabadon Bootleg-Csárli. Más stílus, és mind ugyan azt a sémát próbálja játszani. Ráadásul az egész támadásunk egy nagy kapkodás. Nincs fal, arról szól a play,hogy vagy megállítják LOS-on a futásunkat, vagy menekül az aktuális Qb,hogy futtából találjon egy szabad embert.undisputedly
Alapvetoen a vedelemrol irtam a blitzek kapcsan.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Hoyer 😂
Nem tudom mit izgultok, Charlie franchise kaliberű irányító 😛 Elment -> nem jutottunk PO-ba; jött -> PO-ba vagytok.szaba
Gyanítom, hogy egyszer volt Budán kutyavásár....

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
De ma még megnézem az ESPN-es verziót is. Nem azért, mert olyan jók voltunk, de kíváncsi vagyok a Quest Fieldre HD-ben is. Ez a SportTV-s kép rettentően ratyi.Attilahawks
milyen TV-n nézed? vagy kell hogy lásd a szőrszálakat a játékosok orrában? 😛

amúgy tavaly mi is jól megszorítottuk a Szenteket, a legelső playből megszerzett 7 ponttól úgy megzavarodtak, hogy gyorsan kaptunk 45-öt 😂
de azért hajrá, 2008-ban rajtunk is röhögtek (pedig 9-7-tel mentünk PO-ba), aztán SB lett a vége 😊csongi
Jó azért ott volt egy Warner is 😊undisputedly
Hát nem mindegy ki dobálja a lasztit az hótzicher. De kiváncsi vagyok jövőre mi lesz. Lesz-e QB draft Seattleben.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Egyszer már bejött a backup irányító választás, nem tudom emlékszik-e még valaki - a hétfő hajnalban történtek árnyékában - egy bizonyos Matt Hasselbeckre?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hoyer 😂
Nem tudom mit izgultok, Charlie franchise kaliberű irányító 😛 Elment -> nem jutottunk PO-ba; jött -> PO-ba vagytok.szaba
Komolyan mondom,hogy előrébb lenne vele a frencsájz. Nem véletlen,hogy BB őt választotta backupnak. A jelenlegi Patsben ez is kiemelkedő teljesítmény. Mármint backup QB-nak lenni Tom mögött. Azon kívül egy, maximum két olyan irányító van a ligából aki hasonlóan jó hatással lenne rá, amíg padozik. Ki mögött lesse el a fortélyokat, ha nem egy leendő HOF mögött.
Azon kívül impozáns volt a big TD pass is Tate-nek Miami ellen. Ráadásul borzasztóan olcsó lenne a többi játékoshoz képst. Habár az öreg lehetséges,hogy ragaszkodna hozzá.Ha Csárlira eltoltunk egy 3.körös cetlit...
De ha tudsz valamit ami megmosolyogtatóvá teszi az eshetőségét, mindenféle szarkazmustól mentesen kérlek,hogy oszd meg velem.

Szerk: Legjobbat lehagytam. Hardcore Matt fanok örülnének,mert a fizimiskája egy az egyben ugyanaz.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Hoyer 😂
Nem tudom mit izgultok, Charlie franchise kaliberű irányító 😛 Elment -> nem jutottunk PO-ba; jött -> PO-ba vagytok.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
2. körös? kicsit sok 😀petey
Viszont ahol mi draftolni fogunk már csak mozgássérült QB-k vannak. Át kell gondolni. Csak nehogy Csárlira építsünk!garrett27
2. kör nagyon sok.
Patsből Hoyer
Cincyből Palmer
Philyből Kolb
Greenbayből Flynn
Dallasból McGee
Kolbot kivéve szerintem mind olcsóbb mint egy 2.körös cetli. Oké,hogy a FO helyre akarja hozni az elmúlt évek hibáit, de Elway kezdhetné máshol ...

Szerk:
Carroll még nem tudja ki fog kezdeni. Szó szerint azt mondta,hogy nem tudja, nem pedig azt,hogy ez még kérdéses/erre nem válaszol.
Peyton Mattet dícséri:
“He plays with very good tempo. That’s something that’s harder to see on film, but when you see it in person and having been on teams that have played against him before, it’s recognizable once the game starts. So his tempo and his accuracy are things that you’re reminded of.”undisputedly
Hoyert rem csak viccnek irtad ide...
Palmer jöhet, bár ősem fiatal, inkább draft
Kolb is jöhet
Flynn is
McGee...nemtom


amugy Ivory IRen... ugye emlékszünk ahogy seggre fejelte a védőinket 😊
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
még mindig palmert tartom a legjobb megoldásnak, bár az h marvin lewis marad cincyben, nem biztos h elősegíti ezt...a.kacsa
Palmer tényleg olcsó lenne. De én személy szerint Flynn-nek örülnék leginkább. Ha beválik hosszú távú megoldás. Ráadásul kedvezményes áron is megszerezhető -józan ész szerint- a GB helyzete miatt.

@Endorphyn: Szerintem nem azzal van a baj,hogy kiismerhetően játszuk meg az embereket, vagy akár azzal,hogy nincs elég jó elkapónk. A baj ott kezdődik, hogy nincs semmiféle rendszerünk. Egyszer Hassie kezd, másszor, tenorex után szabadon Bootleg-Csárli. Más stílus, és mind ugyan azt a sémát próbálja játszani. Ráadásul az egész támadásunk egy nagy kapkodás. Nincs fal, arról szól a play,hogy vagy megállítják LOS-on a futásunkat, vagy menekül az aktuális Qb,hogy futtából találjon egy szabad embert.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Amugy nekem Stokley mellett a masik titkos favoritom Ruvell Martin. Na jo, Stokleyrol mar szerintem tud a vilag 😊 A lenyeg, hogy emberunk alapvetoen eleg megbizhatoan kap el es mivel ritkan jatszatjak kevesbe szamitanak ra, hogy neki fogjak dobni. Szerintem inkabb dummynak hiszik vagy mi 😊 Jo valasztas volt idehozni na.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
még mindig palmert tartom a legjobb megoldásnak, bár az h marvin lewis marad cincyben, nem biztos h elősegíti ezt...
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Orton-t árulják egy 2. körösért. Navajon lecsapunk rá?Duff
2. körös? kicsit sok 😀petey
Viszont ahol mi draftolni fogunk már csak mozgássérült QB-k vannak. Át kell gondolni. Csak nehogy Csárlira építsünk!garrett27
2. kör nagyon sok.
Patsből Hoyer
Cincyből Palmer
Philyből Kolb
Greenbayből Flynn
Dallasból McGee
Kolbot kivéve szerintem mind olcsóbb mint egy 2.körös cetli. Oké,hogy a FO helyre akarja hozni az elmúlt évek hibáit, de Elway kezdhetné máshol ...

Szerk:
Carroll még nem tudja ki fog kezdeni. Szó szerint azt mondta,hogy nem tudja, nem pedig azt,hogy ez még kérdéses/erre nem válaszol.
Peyton Mattet dícséri:
“He plays with very good tempo. That’s something that’s harder to see on film, but when you see it in person and having been on teams that have played against him before, it’s recognizable once the game starts. So his tempo and his accuracy are things that you’re reminded of.”
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Orton-t árulják egy 2. körösért. Navajon lecsapunk rá?Duff
2. körös? kicsit sok 😀petey
Viszont ahol mi draftolni fogunk már csak mozgássérült QB-k vannak. Át kell gondolni. Csak nehogy Csárlira építsünk!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 466 — Csodabogár
Orton-t árulják egy 2. körösért. Navajon lecsapunk rá?Duff
2. körös? kicsit sok 😀

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Orton-t árulják egy 2. körösért. Navajon lecsapunk rá?
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
maradjunk annyiban h nem egy kedves programsor 😊a.kacsa
amíg 7 W elég addig nincs gond 😀
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
maradjunk annyiban h nem egy kedves programsor 😊
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Köv. szezon ellenfelek:

Home: Arizona, San Francisco, St. Louis, Philadelphia, Washington, Atlanta, Baltimore, Cincinnati
Away: Arizona, San Francisco, St. Louis, Dallas, N.Y. Giants, Chicago, Cleveland, Pittsburgh

nem lesz könnyü 😀Duff
Főleg a félelmetes Arizona lesz komoly ellenfél 😀

Na jólvan, bár nem voltatok jók idén (oda-vissza elverni minket csúnyaság), kölcsönadjuk a 2008-as szlogenünket: Shock the World!!!

Hajrá Hawks, Hajrá NFC West!csongi
Nem értem a dolgot, megint jön az Atlanta és megint megyünk Chicagoba? Nem fordítva kellene?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
Még nem gratuláltam a huszáros hajrátokhoz,most megteszem.
Gratulálok!

Helmut:
http://www.youtube.com/watch?v=23XQeLGNAeA
😊kátrány
😀
Óriási vagy!!!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
még a védekezéshez egy kis gondolat. sztem nagyion sokat fog játszani majd cancellara, mert grahamat nagyon szereti brees és sokszor wr-ből indul, és ő az egyetlen ember aki fel tudja méretileg venni vele a versenyt. hawthornet lefutja, milloyt meg Sztem arrébrakja.
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Köv. szezon ellenfelek:

Home: Arizona, San Francisco, St. Louis, Philadelphia, Washington, Atlanta, Baltimore, Cincinnati
Away: Arizona, San Francisco, St. Louis, Dallas, N.Y. Giants, Chicago, Cleveland, Pittsburgh

nem lesz könnyü 😀Duff
Főleg a félelmetes Arizona lesz komoly ellenfél 😀

Na jólvan, bár nem voltatok jók idén (oda-vissza elverni minket csúnyaság), kölcsönadjuk a 2008-as szlogenünket: Shock the World!!!

Hajrá Hawks, Hajrá NFC West!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Carroll begyűjti nektek ide majd a sok USCs bustot, és embert farag belőlük 😀tenorx
Carroll inkább döntsön,hogy autó vagy motor...
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Még nem gratuláltam a huszáros hajrátokhoz,most megteszem.
Gratulálok!

Helmut:
http://www.youtube.com/watch?v=23XQeLGNAeA
😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Köv. szezon ellenfelek:

Home: Arizona, San Francisco, St. Louis, Philadelphia, Washington, Atlanta, Baltimore, Cincinnati
Away: Arizona, San Francisco, St. Louis, Dallas, N.Y. Giants, Chicago, Cleveland, Pittsburgh

nem lesz könnyü 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Carroll begyűjti nektek ide majd a sok USCs bustot, és embert farag belőlük 😀