Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
minden jó jelenleg: mike williams állítólag közel egy uj 3éves szerződéshez 😊 zsír
Jay Glazer: What a great comeback story: I'm hearing SEA is about to agree to terms on a new 3-year extension for WR Mike Williams.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Csárli in dö pléjoff 😀 Gratula srácok, a csoportgyőztes az csoportgyőztes 😉nDRo
Mad megmondta. Super Bowl ! 😀undisputedly
vs Patriots? 😀 dilemma lenne? 😀
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 796 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ez ténleg vicces így még tovább is mehettek bár van akkora matchup h elvileg még így is Saintsnak viszonylag magasan jobbnak kellene lennie
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Téééényleg! A Saints a vendég csapat! Ez teljesen kiment a fejemből. Ha hideg lesz és fúj a szél és esik az eső és...mr nemo
és ha Brees lekési a repülőgépet.... és ha... 😀 😀 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Téééényleg! A Saints a vendég csapat! Ez teljesen kiment a fejemből. Ha hideg lesz és fúj a szél és esik az eső és...
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
PO! 😀 NFC West bajnok!

Herringet kezdőbe Curry helyett!
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Szép volt fiúk! 😊

Charlie a király!!!

több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
http://www.seahawks.com/videos-photos/videos/Seahawks-Celebrate-NFC-West-Championship/fe00bccd-ed8b-4a28-ad77-1edade911ed7
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 897 — SuperBowl Champions 2013/2014
Csárli in dö pléjoff 😀 Gratula srácok, a csoportgyőztes az csoportgyőztes 😉nDRo
Mad megmondta. Super Bowl ! 😀
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Csárli in dö pléjoff 😀 Gratula srácok, a csoportgyőztes az csoportgyőztes 😉
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Azért lehet, hogy a Szentek szívesebben mentek volna St Louisba fedett pályán játszani. A Questen elég hideg lesz és a közönség hangos.
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Tényleg nem néztem élőben a meccset.

Most végeztem a felvétellel: na ez meg lett.
A szezon elején a 7-9-cel kiegyeztem volna, aztán 6 meccs után 4-2-nél azt hittem jobb lesz. Mégis negatív lett a mérleg, de így is Playoff.
A Saints az egyértelmű esélyesebb, de mint tudjuk a labda tojás.

De ma még megnézem az ESPN-es verziót is. Nem azért, mert olyan jók voltunk, de kíváncsi vagyok a Quest Fieldre HD-ben is. Ez a SportTV-s kép rettentően ratyi.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 897 — SuperBowl Champions 2013/2014
váratlan volt h nyertünk, de nyertünk az a lényeg. charlie az elején tényleg jó volt aztán fostalicska volt ő is. szerencsére a rams nem akart playoffba kerülni.
a bootleghez meg hasonlókhoz kéne vmi futójáték mert különben csak pofont adunk a szarnak sztem 😊
a D viszont sztem jó volt most, tudom h csak a rams de akkor is.
viszont a sporik jövőhéten is fujhatnának ilyen csábítóan számunkra. bár az nfc south-ot egész évben tolták mint a szekeret 😊
majd meglátjuka.kacsa
Empty backfildet azért mondtam , mert rengeteg célpont kell Csárlinak, rövid routokkal, viszont kell deep threat is,mert két-három play után kiismerhető ez a stílus.
A fal nem funkcionál, minél előbb szabadulni kell a labdától. Amúgy Matt és Csárli , az én véleményem szerinte teljesen más támadó felfogást követel meg. Ezért is duplán szerencsétlen,hogy hol egyik, hol másik játszik.
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Grat, aztán most már villantsatok vmit

😊petey
Ez volt az...

új edzővel, új (titkos) taktikával => PO

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Na végignéztem a meccset, már le sem feküdtem, de amúgy sem tudtam volna aludni, olyan idegben voltam. Nem volt szép győzelem, de a lényeg megvan, jöhet a PO. A bajnoktól nem szégyen kikapni. Ha kikapunk! Most már bármi lehet, még ha a realitás nem is mellettünk szól.
Az offense az elején nagyot játszott, aztán végigóvatoskodta a meccset. A defense viszont szerintem nagyon jó volt, legalábbis önmagához képest. Szinte nem is tudott futni a Rams. Szerencsére a hosszú passzaik sem jöttek be, így kiszenvedtük a győzelmet. Bármi lesz is, gratula a csapatnak! Go Seahawks!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
váratlan volt h nyertünk, de nyertünk az a lényeg. charlie az elején tényleg jó volt aztán fostalicska volt ő is. szerencsére a rams nem akart playoffba kerülni.
a bootleghez meg hasonlókhoz kéne vmi futójáték mert különben csak pofont adunk a szarnak sztem 😊
a D viszont sztem jó volt most, tudom h csak a rams de akkor is.
viszont a sporik jövőhéten is fujhatnának ilyen csábítóan számunkra. bár az nfc south-ot egész évben tolták mint a szekeret 😊
majd meglátjuk
több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Amugy Seattleben mikor volt a meccs? fél 11 kor? mert keleti parti idő szerint fél 9-es csak.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezt is megértük! Mondjuk én megmondtam már a szezon első harmadában, hogy PO lesz... igaz 9-7-es mérleggel számoltam 😀

Oké, a Saints-től nagy verés lesz, de legalább megvan a csoportgyőzelem.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 462 — Csodabogár
Grat, aztán most már villantsatok vmit

😊

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 897 — SuperBowl Champions 2013/2014
remélem kiütitek a Saints-et, én tuti nektek szurkolok majd 😀kaszo
Ahhoz kellene,hogy átszabjuk a playbookot Csárlira.
Egy dolgot tud ő. Kifordulni, bootlegeket eszközölni, és nem fél fejjel előre ütközni.
Ennek ellenére erőltetjük a hosszú passzokat ami nem csupán azért nem fekszik neki, mert megijed az első zsebet támadó rusherre és eldobja homályba, hanem azért sem mert nem tud pontosan dobni.
TE passzokat kellene erőltetni, rengeteg horizontális mozgást fal és LB-ek között, empty backfildeket használni, Lynchet elfelejteni és Forsettet betenni, lévén ő elkapni is tud. Amíg ezeket a változásokat , illetve ezeknek a szükségességét nem ismerjük fel, addig nincs esélyünk senki ellen.
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 164 — Falcons fan
remélem kiütitek a Saints-et, én tuti nektek szurkolok majd 😀
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 897 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mit mondtok emberek?A D# nagyot játszott,Charlie meg game managerként jó volt a meccsen,ez az O playbook mondjuk édes kevés lesz a Saints ellen,de nem baj,a bírok majd kapnak egy borítékot 😛Newman
A D# bealudt a második félidőre. Többször is csak a kosok elkapóin múlt a nagy play.
Az O# playcalling egész évben ilyen pocsék volt. A rájátszás főleg kiélezi a rövid yardos szituációkat, abban is ligautolsó szinten vagyunk. Futni nem tudunk, de legalább csak egy fumblink volt.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
SUPER BOWL, SUPER BOWL, SUPER BOWL, SUPER BOWL, SUPER BOWL, SUPER BOWL, SUPER BOWL, SUPER BOWL, SUPER BOWL, SUPER BOWL, SUPER BOWL

@KJuraszik
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mit mondtok emberek?A D# nagyot játszott,Charlie meg game managerként jó volt a meccsen,ez az O playbook mondjuk édes kevés lesz a Saints ellen,de nem baj,a bírok majd kapnak egy borítékot 😛

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 897 — SuperBowl Champions 2013/2014
Pizsama kollega szavaival élve: "Szerintem ez egy küzdelmes, de amúgy szar meccs volt. NFC Worst, as usual..."
Nagyon kevés lesz ez. Nem látom a szakmai stábban azt a potenciált,hogy Brees-t képesek lennénk megfojtani.
Viszont pozitívum,hogy nem kaptunk opening drive TD-t, sőt pont,hogy mi adtunk.