Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A zakóhoz visszatérve egy gondolat erejére. Az idényben már játszottunk a Saintsel ugye és az a 19:34 szerintem egyáltalán nem olyan vészes, pláne hogy azon a meccsen is műveltünk iszonyat gáz dolgokat, ha Breest valami isteni csoda folyamán kicsit letudnánk korlátozni, mondjuk hogy ne dobjon 4TDt csak 2őt, simán szoros lehetne a mérkőzés. Nincs ez lefutva emberek, nagyon nincs.
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Csatlakozom az előttem szolokhoz!

Gratulálok a győzelemhez és a PO-hoz, bár ilyen alapszakasz után.....na mindegy
A csoport győzelem meglett ami a legfontosabb és azzal együtt a PO is.

Itt már bár mi lehet, még ha a papírforma sima Saints győzelmet mutat is.
Reméljük szoros jó meccs lesz!!!

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Mike Williams-nek nagyon örülök, abban pedig nagyon bízok, hogy Okunk egészséges lesz...(bár ez esélytelennek látszik)

@KJuraszik
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Remélem, hogy Lynch is összeszedi magát... nem negatív yardokat kellene termelnie szombaton.

Williams jó, hogy aláírt. 😊

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Carroll még nem mondta el h ki kezd szombaton.
AMi viszont biztos, h baker és Pitts nem játszhat. Ami azért gáz, mert ha Okung megint klidől pár playrea faszom kivan vele is h miden meccsen fáj valamije...) akkor Andrewsnak kell majd beállnia...
Okung-Polombus-Spencer-Gibson-Locklear ugye jelenleg a kezdő fal.
Stokley játéka is kérdéses, ő nagyon kéne
Mike Williams hosszabított, 3 évesz szerződést irt alá 😊
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Én értem, hogy nyomást akarunk gyakorolni a folyamatos blitzel (egyébként változatos a repertoárunk), de sem az under zónákat, sem a LOS+10-15 zónát nem tudjuk így stabilan megvédeni. Helmut Zimmer
Meg az evad elejen, de mar tavaly is errol panaszkodtam, hogy ez a dolog igy ebben a formaban teljesen ertelmetlen. Azota sem valtozott sokat a kep. Ellenfel QB-re raeresztik a blitz szakaszt, majd tole szepen kivart utcso pillanatban megy a screen pass, bele az ures zonaba, ahol emberunk megcsinalja lazan a 3-5 yardokat, mire a masodik sor kepes levadaszni. Es ezt akar egymas utan otszor is bemutatjak. Rossz nezni az egeszet.
Amugy miket fel nem fedezel. C2.. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
zombi package, amiből anno blitzleltünk rendesen. 3 Dline, tatupu és 7 backa.kacsa
hát ja... de nyomást csak Clemons és Brock tud csinálni azt is csak akkor ha az egész front7 bliccel...braxa88
De ezek a folyamatos bliccelgeteseink sokszor teljesen foloslegesnek tunnek, mert nyomjak ellenunk a siman megcsinalt screen passzokat.endorphyn
Akkor a megfejtés!
Magam is elcsodálkoztam, képzeljétek, Cover 2 sémát követünk 😊 Sőt igazából valamiféle Tampa Cover 2 megoldást. :rolleyes:

Néztem a meccseket és nem nagyon ismertem rá, azon túl, hogy persze fel lehet fedezni a séma alapelveit, illetve jó néhány elemét (pl, amikor a hátul balekoló Thomas-Babs párosnak megteszi azt a szívességet az ellenfelek WR-je, hogy a már elkapott lasztit kiejti).

Én értem, hogy nyomást akarunk gyakorolni a folyamatos blitzel (egyébként változatos a repertoárunk), de sem az under zónákat, sem a LOS+10-15 zónát nem tudjuk így stabilan megvédeni. A rendesen kifaragott, kigyakorolt, kiérlelt, stb C 2 játékok egyik hatalmas előnye éppen az lenne, hogy ezeket a "levédekezhetetlen" rövid routeokat elég jól meg lehet fogni (egyébként vasárnap sikerült).

Ha mi tényleg C2 t akarunk nyomni az utóbbi 2 év draft húzásait (Thomas kivételével) nem értem. Mindegy is!
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Mai napi találós kérdésem (igazából poén 😊 )

Szerintetek, mi milyen védelmi alapsémát játszunk ?!?! 😀Helmut Zimmer
zombi package, amiből anno blitzleltünk rendesen. 3 Dline, tatupu és 7 backa.kacsa
hát ja... de nyomást csak Clemons és Brock tud csinálni azt is csak akkor ha az egész front7 bliccel...braxa88
De ezek a folyamatos bliccelgeteseink sokszor teljesen foloslegesnek tunnek, mert nyomjak ellenunk a siman megcsinalt screen passzokat.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Mai napi találós kérdésem (igazából poén 😊 )

Szerintetek, mi milyen védelmi alapsémát játszunk ?!?! 😀Helmut Zimmer
zombi package, amiből anno blitzleltünk rendesen. 3 Dline, tatupu és 7 backa.kacsa
hát ja... de nyomást csak Clemons és Brock tud csinálni azt is csak akkor ha az egész front7 bliccel...
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Egyébként a közvetítés alatt Faragó Ricsi végre kimondta a frankót, hogy az állandóan b......tott NFC Westből az utóbbi 5 évben 2 csapat játszott SB-t. Azért ez nem véletlen! Most gyenge a csoport, de néhány év múlva lehet, hogy tőlünk fognak tartani, feltéve, hogy jól draftolgatunk, meg kötünk néhány jó üzletet, mint pl.: Williams, Lynch, Washington.
Megcsináltuk a történelmet, negatív mutatóval megyünk a PO-ba. Na és? Ez csak az első eset, szerintem lesz több is a következő években. Minden csoda 3 napig tart. Ha pedig valamilyen csoda folytán megvernénk a Saints-et mindenki újra rólunk beszélne, csak teljesen más előjellel. Ilyen a média, meg a szurkolók. Tegnap temetni akarnak, holnap a vállukra vesznek.
Innentől kezdve az egész divíziónknak fogok szurkolni, (persze csak a külsősök ellen) hogy levakarjuk az NFC West-ről a sarat! Go Seahawks!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Mai napi találós kérdésem (igazából poén 😊 )

Szerintetek, mi milyen védelmi alapsémát játszunk ?!?! 😀Helmut Zimmer
zombi package, amiből anno blitzleltünk rendesen. 3 Dline, tatupu és 7 back
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
a 9ers, Rams, Cards "lelkes" asszisztálása is 😀
petey
azert, mert jobbak voltunk anno nem hiszem, hogy elnezest kellene kernunk. Ilyen alapon barki barhova bejut az lesz a valasz, hogy "jah, benak az ellenfelek". Vagy, hogy Hofit idezzem a 2002 -es valasztasi harc utani egyik nyilatkozatra utalva: "na na na naaa! Mi nem vesztettunk, csak nem volt eleg szavazatunk." 😊endorphyn
mint írtam egy erős csapat jött ide. ne csak ezt az egyet ragadd ki endo 😊
petey
mindegy, hagyjuk

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Most láttam a meccset felvételről. Gratula a divisio Nr1-hoz. Tele van a tököm az NFC West fikázásával, szóval innentől go hawks! Go 1000-el!diverdoc
En is gratulalok, fantasztikus kozonseg elott, ebben a csodas stadionban, playoffszagu kemeny meccsen elert tovabbjutas volt. Tenyleg gaz a west fikazas, ez most a 90 ev alatt eloszor fordul elo, ebbol is latszik, hogy milyen ritka ez a negativ merleges PO, nem tudom mit kell ennyire bulvarozni ezt sok helyen.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
a 9ers, Rams, Cards "lelkes" asszisztálása is 😀
petey
azert, mert jobbak voltunk anno nem hiszem, hogy elnezest kellene kernunk. Ilyen alapon barki barhova bejut az lesz a valasz, hogy "jah, benak az ellenfelek". Vagy, hogy Hofit idezzem a 2002 -es valasztasi harc utani egyik nyilatkozatra utalva: "na na na naaa! Mi nem vesztettunk, csak nem volt eleg szavazatunk." 😊endorphyn
mint írtam egy erős csapat jött ide. ne csak ezt az egyet ragadd ki endo 😊

de tény. ez a 3 csapat a közelébe nem ért nektek akkor, és már akkor is azt mondták hogy ez a szerencsétek mert elég ha hozzátok a divízión belülieket, plusz 5 meccset még tudtok hozni. ennyi. tudom hogy sántít, de ha "leminősítik" a Barcát NB1-be esélyes talán hogy megnyerik 😀

viszont a mintát követve most akkor jön egy 40-50 pontos zakó? 😉petey
Én nem is értem miről beszéltek.

Holmi féle csapat rendben volt. Sosem volt sztárolt csapat, és legendák sem születtek róla, de rendben volt. Az SB utáni évben is mekkorát zúztunk a PO-ban (a Cowboys, illetve a macik elleni meccs mekkora volt már).

Szerintem a rettenetes gáz volt az az alábbi két tényező:
- Holmi és kedvenc GM-ünk állandó háborúja volt. (Ken Hamlin+ Hutch ügy+ Draftok)
- Maga a tény, hogy a Hawks a grunge csapat. És sikerei csúcsán a média is "izéként" kezelte a hoxot. (megnéztem a tegnapi közvetítést, nem találtam benne kivetnivalót, elővettem egy 2005-öst és FR akkor is nagyon korrekt volt, ahogy a 06-s raiders elleni meccsen is.)

Csak egy gyenge csoport mankója által nem lehet 2 egymást követő évben SB-be jutni, illetve NFC bajnoki címéért játszani. Sajnálom, hogy Holminak elfogyott a motivációja, és megunta a folyamatos izélgetést.

Hogy a Niners lassan egy évtizede cserélje ki a felhasználót üzemmódban működik, az nekünk cseppet sem jó, ahogy a Ramsnek, és Cardsnak sem. Egyébként 4 nem túlzottan népszerű csapatról van szó.

Ami a 40-50 pontos zakót illeti, ez megint túlzás, de nagy zakót fogunk kapni.

Na tipp a védelmi sémánkra...?!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 466 — Csodabogár
a 9ers, Rams, Cards "lelkes" asszisztálása is 😀
petey
azert, mert jobbak voltunk anno nem hiszem, hogy elnezest kellene kernunk. Ilyen alapon barki barhova bejut az lesz a valasz, hogy "jah, benak az ellenfelek". Vagy, hogy Hofit idezzem a 2002 -es valasztasi harc utani egyik nyilatkozatra utalva: "na na na naaa! Mi nem vesztettunk, csak nem volt eleg szavazatunk." 😊endorphyn
mint írtam egy erős csapat jött ide. ne csak ezt az egyet ragadd ki endo 😊

de tény. ez a 3 csapat a közelébe nem ért nektek akkor, és már akkor is azt mondták hogy ez a szerencsétek mert elég ha hozzátok a divízión belülieket, plusz 5 meccset még tudtok hozni. ennyi. tudom hogy sántít, de ha "leminősítik" a Barcát NB1-be esélyes talán hogy megnyerik 😀

viszont a mintát követve most akkor jön egy 40-50 pontos zakó? 😉

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
a 9ers, Rams, Cards "lelkes" asszisztálása is 😀
petey
azert, mert jobbak voltunk anno nem hiszem, hogy elnezest kellene kernunk. Ilyen alapon barki barhova bejut az lesz a valasz, hogy "jah, benak az ellenfelek". Vagy, hogy Hofit idezzem a 2002 -es valasztasi harc utani egyik nyilatkozatra utalva: "na na na naaa! Mi nem vesztettunk, csak nem volt eleg szavazatunk." 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Megvan a Po, kiraly! Charlie nem volt rossz. A hosszu passzai nem az igaziak, viszont a tobbit eleg jol nyomta. Es ezt a "csak bootleg futasokat tud" hangulatot meg hagyjuk mar! Nyilvan nem veletlenul kellett megfutnia oket. Nem egyszer az elkapok gyakorlatilag keptelenek voltak tisztara jatszani magukat. En tartom, hogy kezdjen O! Megerdemelte es jobb most mint Matt.
A birok viszont komoly hibakat vetettek. Nem is ertem, hogy mi volt a fejukben. Sajnalom szegeny Ramseket ertuk.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
Mai napi találós kérdésem (igazából poén 😊 )

Szerintetek, mi milyen védelmi alapsémát játszunk ?!?! 😀
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Csárli tegnap(ma) jól bekezdett, aztán gyakorlatilag csak rövideket passzolt, meg középtávoli homályokat, a kettő között meg próbált előre menekülni. Mondjuk ez utóbbit nem csinálta rosszul, ráadásul nem is volt ijedős. Nálam mégsem ő a megoldás, a Saints ellen sokat érhet Hassie PO rutinja.
Én most annyira az offensive falra sem panaszkodom, pl. Okung kezdi egészen jól megtartani az emberét. Látszik, hogy még rutintalan, talán nem is lesz belőle egy Walter Jones, de hosszú távon megbízható blindside lehet.
Herring, Gibson, Brock nagyot játszottak, de a csúcs Thomas lábelkapós szerelése volt az egyik visszahordásnál. Ami néha nagyon zavar, az Tatupu bizonytalankodása. Többször megnéztem a tegnapi ténykedését is, sokszor csak kereste a helyét. Tőle azért mindenképpen több kellene.
A lényeg, hogy megvan a PO. A draft pozíciónk ezzel ugyan igen-igen szar lett, de egy kis variálással, tradelgetéssel még megcsíphetünk egy használható QB-t. Mert az kell, ez a legfontosabb. Csárli sajnos nem megoldás. Azért dícsérjük meg, mert tegnap nagyon akart, és nem dobott INT-et.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
De ma még megnézem az ESPN-es verziót is. Nem azért, mert olyan jók voltunk, de kíváncsi vagyok a Quest Fieldre HD-ben is. Ez a SportTV-s kép rettentően ratyi.Attilahawks
milyen TV-n nézed? vagy kell hogy lásd a szőrszálakat a játékosok orrában? 😛

amúgy tavaly mi is jól megszorítottuk a Szenteket, a legelső playből megszerzett 7 ponttól úgy megzavarodtak, hogy gyorsan kaptunk 45-öt 😂
de azért hajrá, 2008-ban rajtunk is röhögtek (pedig 9-7-tel mentünk PO-ba), aztán SB lett a vége 😊csongi
Jó azért ott volt egy Warner is 😊
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d6f073/article/seahawks-assistant-quinn-exits-to-take-over-floridas-defense?module=HP_headlines

florida DC lesz a d-line coachunk
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Most láttam a meccset felvételről. Gratula a divisio Nr1-hoz. Tele van a tököm az NFC West fikázásával, szóval innentől go hawks! Go 1000-el!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
De ma még megnézem az ESPN-es verziót is. Nem azért, mert olyan jók voltunk, de kíváncsi vagyok a Quest Fieldre HD-ben is. Ez a SportTV-s kép rettentően ratyi.Attilahawks
milyen TV-n nézed? vagy kell hogy lásd a szőrszálakat a játékosok orrában? 😛

amúgy tavaly mi is jól megszorítottuk a Szenteket, a legelső playből megszerzett 7 ponttól úgy megzavarodtak, hogy gyorsan kaptunk 45-öt 😂
de azért hajrá, 2008-ban rajtunk is röhögtek (pedig 9-7-tel mentünk PO-ba), aztán SB lett a vége 😊
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Grat a győzelemhez! Nagyon szurkolok majd nektek a Saints ellen. Boruljon csak az a papírforma!
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nagyon remélem, h Hassie visszatér, mert akármilyen rossz meccsei is voltak idén, de sztem 100x több potenciál van benne, mint 'bootleg' Charlie-ban és ő már nem kicsit rutinos PO csóka. 1 meccsre nagyon össze tudja kapni magát és ezt a csapatot.
Más. Én nem igazán értem, h Leon Washingtont miért nem használjátok többet O-ban. Fizikálisan szerencsére baromira rendben van, miért nem használjátok többet draw playeknél vagy screeneknél, ahol gyilkos lehetne?
És még annyi, h Golden Tate-ről mi a véleményetek? Hol tart most a fejlődése és mit láttok benne?Robilluma
hátja, Hassi kell mert Charlie szar, srceent én is tudok dobni...
Washington... igen benne mindig benne van a nagy play, nem csaka DTben kéne használni... majd talán jövőre egy jobb fallal...
Tate. hát tanulja még az NFLt, jövőre talán vagy utána kitörhet mert baromira ügyes srác, de ez nem az ő éve volt
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nagyon remélem, h Hassie visszatér, mert akármilyen rossz meccsei is voltak idén, de sztem 100x több potenciál van benne, mint 'bootleg' Charlie-ban és ő már nem kicsit rutinos PO csóka. 1 meccsre nagyon össze tudja kapni magát és ezt a csapatot.Robilluma
Ilyen fal mellett? "Bootleg-Csárli" az egyetlen esélyünk.