NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
A draft nem minden. Lásd Pats, Steelers, stb...

A Qwest Field-en nyerni kell! Aztán, hogy nyerünk-e az egy másik kérdés...
Jó lenne ha a sport tv adná, nem kellene a gép előtt nyomorogni. 😊Sonics
Mindenki erti, hogy a draft nem mindegy, de ott olyan iranyitok vannak, akik bekotott szemmel is 50 yardos uberpontos passzt adnak. Jo iranyito kell es minnel jobb helyen vagyunk, annal tobb az eselyunk egy epkezlab ember draftolasara. A piacrol nem is tudom, hogy kiben biznek igazan.endorphyn
Flynn ( Gb ), Orton ( Den ) , McGee ( Dallas ). Flynn-t láttam a Pats ellen, utána is olvastam. LEsz kérője bőven, örülnék,ha az egyik mi lennénk.Benne hosszú évekre megoldást találhatunk.
Orton no comment. Jól és pontosan játszik. Illene hozzánk, pár év még van benne.
McGee-t csak a Cardinals ellen láttam, de benne is van potenciál.
Ne felejtsük el,hogy van 2db első két körös cetlink. Ezekkel CB-t, O-lineman-t mindenképpen húzni kell. Én a front7-t is erősíteném mindenképpen. A legjobb prospecteket kihúzzák addigra, mire sorra kerülünk (Qb). Feltrade nem lenne jó.undisputedly
csak 1db első körös pickünk van
abból DE vagy QB lesz, helyzettől függ...
amugy Kolbot is ellehet hozni.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
STL @ SEA Qwest Field 8:20 PM NBC & SPORTTV.
na bazdmeg, dejó... igy viszont akkor csak nyerni kéne...
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
Flynn ( Gb ), Orton ( Den ) , McGee ( Dallas ). Flynn-t láttam a Pats ellen, utána is olvastam. LEsz kérője bőven, örülnék,ha az egyik mi lennénk.Benne hosszú évekre megoldást találhatunk.
Orton no comment. Jól és pontosan játszik. Illene hozzánk, pár év még van benne.
McGee-t csak a Cardinals ellen láttam, de benne is van potenciál.
Ne felejtsük el,hogy van 2db első két körös cetlink. Ezekkel CB-t, O-lineman-t mindenképpen húzni kell. Én a front7-t is erősíteném mindenképpen. A legjobb prospecteket kihúzzák addigra, mire sorra kerülünk. Feltrade nem lenne jó.undisputedly
Viszont az idei QB felhozatal a draft-on a szakemberek szerint nem túl jó. Ráadásul most túl sok csapat feni a fogát egy igazán jó irányítóra. Nem tudom, hogy megérné-e feltétlenül kaparni értük...
Majd Pete mester eldönti...Sonics
Jobban örülnék,ha nem ő döntene 😀
Nem éri meg szerintem. Luck-ra mondják,hogy Manning kaliberű játékos válhat belőle, de őt biztosan behúzzák előttünk. Mallettről hallottam még jókat. A többi névről nem sok infom van, nem követtem az egyetemi focit.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Flynn ( Gb ), Orton ( Den ) , McGee ( Dallas ). Flynn-t láttam a Pats ellen, utána is olvastam. LEsz kérője bőven, örülnék,ha az egyik mi lennénk.Benne hosszú évekre megoldást találhatunk.
Orton no comment. Jól és pontosan játszik. Illene hozzánk, pár év még van benne.
McGee-t csak a Cardinals ellen láttam, de benne is van potenciál.
Ne felejtsük el,hogy van 2db első két körös cetlink. Ezekkel CB-t, O-lineman-t mindenképpen húzni kell. Én a front7-t is erősíteném mindenképpen. A legjobb prospecteket kihúzzák addigra, mire sorra kerülünk. Feltrade nem lenne jó.undisputedly
Viszont az idei QB felhozatal a draft-on a szakemberek szerint nem túl jó. Ráadásul most túl sok csapat feni a fogát egy igazán jó irányítóra. Nem tudom, hogy megérné-e feltétlenül kaparni értük...
Majd Pete mester eldönti...

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Amugy a sigedre reflektalva: januar 21. 😊endorphyn
Várjuk már igen... 😊 Most értem utol magam az ünnepekre... 😉

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
Koszi, Charlie sajnos nem maradhatott. 😊 Amugy en tegnap nem lattam semmi pozitivumot, amitol azt gondolnam, hogy eselyunk van a gyozelemre. Annak meg, hogy bejussunk es ott benazzunk, sok ertelme nincs. Viszont draft helyet rontunk vele. Engem nem erdekel a rajatszas, ha a csapat kevesebb eselyt kap az ujjaepitesre ezaltal. Szoval fene tudja, a Halaszsas sziv azt mondja, hogy gyerunk harcoljunk es nyerjunk. A taktika meg mast sugall. Gaz.endorphyn
A draft nem minden. Lásd Pats, Steelers, stb...

A Qwest Field-en nyerni kell! Aztán, hogy nyerünk-e az egy másik kérdés...
Jó lenne ha a sport tv adná, nem kellene a gép előtt nyomorogni. 😊Sonics
Mindenki erti, hogy a draft nem mindegy, de ott olyan iranyitok vannak, akik bekotott szemmel is 50 yardos uberpontos passzt adnak. Jo iranyito kell es minnel jobb helyen vagyunk, annal tobb az eselyunk egy epkezlab ember draftolasara. A piacrol nem is tudom, hogy kiben biznek igazan.endorphyn
Flynn ( Gb ), Orton ( Den ) , McGee ( Dallas ). Flynn-t láttam a Pats ellen, utána is olvastam. LEsz kérője bőven, örülnék,ha az egyik mi lennénk.Benne hosszú évekre megoldást találhatunk.
Orton no comment. Jól és pontosan játszik. Illene hozzánk, pár év még van benne.
McGee-t csak a Cardinals ellen láttam, de benne is van potenciál.
Ne felejtsük el,hogy van 2db első két körös cetlink. Ezekkel CB-t, O-lineman-t mindenképpen húzni kell. Én a front7-t is erősíteném mindenképpen. A legjobb prospecteket kihúzzák addigra, mire sorra kerülünk (Qb). Feltrade nem lenne jó.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Mindenki erti, hogy a draft nem mindegy, de ott olyan iranyitok vannak, akik bekotott szemmel is 50 yardos uberpontos passzt adnak. Jo iranyito kell es minnel jobb helyen vagyunk, annal tobb az eselyunk egy epkezlab ember draftolasara. A piacrol nem is tudom, hogy kiben biznek igazan.endorphyn
Ha új irányítót akarunk és ráadásul fiatalt, akkor a draft a megoldás az tuti. (De trade-ni is lehet, úgyhogy emiatt nem kell a PO-t már most sutba dobni. )
Ha ez a terv... csak ugye mi nem látunk bele Pete fejébe.

Pl. lehet, hogy Matt még egy évet eldobálgat, vagy próbálunk hozni egy tehetségesnek tartott backup qb-t valahonnan. Pl. Flynn a Packers-ből...Sonics
Ha Matt a mostani formajat hozza, akkor inkabb ne dobalgasson el egy evet! Feltrade lehetseges, csak azzal megint szivas lesz kesobb. Egyeb irant persze, gyerunk a PO -ba! Csak legyen ertelme.

Amugy a sigedre reflektalva: januar 21. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Mindenki erti, hogy a draft nem mindegy, de ott olyan iranyitok vannak, akik bekotott szemmel is 50 yardos uberpontos passzt adnak. Jo iranyito kell es minnel jobb helyen vagyunk, annal tobb az eselyunk egy epkezlab ember draftolasara. A piacrol nem is tudom, hogy kiben biznek igazan.endorphyn
Ha új irányítót akarunk és ráadásul fiatalt, akkor a draft a megoldás az tuti. (De trade-ni is lehet, úgyhogy emiatt nem kell a PO-t már most sutba dobni. )
Ha ez a terv... csak ugye mi nem látunk bele Pete fejébe.

Pl. lehet, hogy Matt még egy évet eldobálgat, vagy próbálunk hozni egy tehetségesnek tartott backup qb-t valahonnan. Pl. Flynn a Packers-ből...

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Jó a Siged endorphyn 😊
Remélem elfogadható teljesítményt nyújtunk a Rams ellen. Nehéz esélyeket mondani. Legynünk elszántak és éhesek a sikerre. Ennyi nekem elég. Még ha történelmet is írnánk negatív irányba egy W-vel.undisputedly
Koszi, Charlie sajnos nem maradhatott. 😊 Amugy en tegnap nem lattam semmi pozitivumot, amitol azt gondolnam, hogy eselyunk van a gyozelemre. Annak meg, hogy bejussunk es ott benazzunk, sok ertelme nincs. Viszont draft helyet rontunk vele. Engem nem erdekel a rajatszas, ha a csapat kevesebb eselyt kap az ujjaepitesre ezaltal. Szoval fene tudja, a Halaszsas sziv azt mondja, hogy gyerunk harcoljunk es nyerjunk. A taktika meg mast sugall. Gaz.endorphyn
A draft nem minden. Lásd Pats, Steelers, stb...

A Qwest Field-en nyerni kell! Aztán, hogy nyerünk-e az egy másik kérdés...
Jó lenne ha a sport tv adná, nem kellene a gép előtt nyomorogni. 😊Sonics
Mindenki erti, hogy a draft nem mindegy, de ott olyan iranyitok vannak, akik bekotott szemmel is 50 yardos uberpontos passzt adnak. Jo iranyito kell es minnel jobb helyen vagyunk, annal tobb az eselyunk egy epkezlab ember draftolasara. A piacrol nem is tudom, hogy kiben biznek igazan.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Jó a Siged endorphyn 😊
Remélem elfogadható teljesítményt nyújtunk a Rams ellen. Nehéz esélyeket mondani. Legynünk elszántak és éhesek a sikerre. Ennyi nekem elég. Még ha történelmet is írnánk negatív irányba egy W-vel.undisputedly
Koszi, Charlie sajnos nem maradhatott. 😊 Amugy en tegnap nem lattam semmi pozitivumot, amitol azt gondolnam, hogy eselyunk van a gyozelemre. Annak meg, hogy bejussunk es ott benazzunk, sok ertelme nincs. Viszont draft helyet rontunk vele. Engem nem erdekel a rajatszas, ha a csapat kevesebb eselyt kap az ujjaepitesre ezaltal. Szoval fene tudja, a Halaszsas sziv azt mondja, hogy gyerunk harcoljunk es nyerjunk. A taktika meg mast sugall. Gaz.endorphyn
A draft nem minden. Lásd Pats, Steelers, stb...

A Qwest Field-en nyerni kell! Aztán, hogy nyerünk-e az egy másik kérdés...
Jó lenne ha a sport tv adná, nem kellene a gép előtt nyomorogni. 😊

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Jó a Siged endorphyn 😊
Remélem elfogadható teljesítményt nyújtunk a Rams ellen. Nehéz esélyeket mondani. Legynünk elszántak és éhesek a sikerre. Ennyi nekem elég. Még ha történelmet is írnánk negatív irányba egy W-vel.undisputedly
Koszi, Charlie sajnos nem maradhatott. 😊 Amugy en tegnap nem lattam semmi pozitivumot, amitol azt gondolnam, hogy eselyunk van a gyozelemre. Annak meg, hogy bejussunk es ott benazzunk, sok ertelme nincs. Viszont draft helyet rontunk vele. Engem nem erdekel a rajatszas, ha a csapat kevesebb eselyt kap az ujjaepitesre ezaltal. Szoval fene tudja, a Halaszsas sziv azt mondja, hogy gyerunk harcoljunk es nyerjunk. A taktika meg mast sugall. Gaz.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jó a Siged endorphyn 😊
Remélem elfogadható teljesítményt nyújtunk a Rams ellen. Nehéz esélyeket mondani. Legynünk elszántak és éhesek a sikerre. Ennyi nekem elég. Még ha történelmet is írnánk negatív irányba egy W-vel.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A Seahawks és a Rams játszik az alapszakasz utolsó meccsén vasárnap éjjel. Az NBC ezt a meccset választotta; igy Hasselback főműsoridőben vívhatja ki a csoportelsőséget! (Azt hiszem a Sport Tv is adni fogja élőben; de ebben nem vagyok 100%ig biztos!)iktriad
szep verest fogunk kapni fomusoridoben. Bar szerintem Sport tv majd inkabb ad helyette egy college meccset, csak nehogy Seahawks legyen.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Megtaláltam a megoldást hogy fogom jövőre túlélni ezeket a vasárnapokat. Veszek egy ilyet:

http://www.footballfanatics.com/NFL_Seattle_Seahawks_Accessories/Seattle_Seahawks_40_Inflatable_Tackle_Buddy_Punching_BagHanni
nem is rossz. Csak ra kell rakni mindig az eppen aktualis fo-porchmonkey szamat..

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Seahawks és a Rams játszik az alapszakasz utolsó meccsén vasárnap éjjel. Az NBC ezt a meccset választotta; igy Hasselback főműsoridőben vívhatja ki a csoportelsőséget! (Azt hiszem a Sport Tv is adni fogja élőben; de ebben nem vagyok 100%ig biztos!)
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 182 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Megtaláltam a megoldást hogy fogom jövőre túlélni ezeket a vasárnapokat. Veszek egy ilyet:

http://www.footballfanatics.com/NFL_Seattle_Seahawks_Accessories/Seattle_Seahawks_40_Inflatable_Tackle_Buddy_Punching_Bag
több mint 13 éve
GeriHawk Seattle Seahawks 62 — 12#
mennyibe volt a szállítás? és többnyire ez mitől függ, szeretnék én is majd rendelnidavekid
Ha regisztrálsz és bepakoltad a "kosárba" amiket meg akarsz rendelni és rámentél a kifizetésre akkor előtte még csekkolhatod hogy mi mennyibe kerül és ott a szállítást is írják ha jól emlékszem. Minden rendelésnél egyedi ha jól tudom a szállítás költsége, attól függ hova és mennyit. De most nézem, hogy nemzetközi szállításra 19,95$-t számolnak fel ami az adók és a vámok függvényében változhat.
Én is rendeltem már 1-2 seahawksos cuccot innen, természetesen teljesen megbízható honlap.

Ma este hajrá fiúk!!!!
több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
szeretnék egy Steve Largent mezt, de nem tudom hol lenne érdemes és hol van olyan oldal akik szállítanak MO-ra isdavekid
www.footballfanatics.com. Eredetit nem láttam, de azt íratsz a mezre amit akarsz, viszont úgy nem olcsó. Én már rendeltem egy-két Hawks cuccot. A mezzel még várok. Eddig Hasselbeck-et akartam, de most már valahogy nem.garrett27
mennyibe volt a szállítás? és többnyire ez mitől függ, szeretnék én is majd rendelni

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
szeretnék egy Steve Largent mezt, de nem tudom hol lenne érdemes és hol van olyan oldal akik szállítanak MO-ra isdavekid
www.footballfanatics.com. Eredetit nem láttam, de azt íratsz a mezre amit akarsz, viszont úgy nem olcsó. Én már rendeltem egy-két Hawks cuccot. A mezzel még várok. Eddig Hasselbeck-et akartam, de most már valahogy nem.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
szeretnék egy Steve Largent mezt, de nem tudom hol lenne érdemes és hol van olyan oldal akik szállítanak MO-ra is

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 381 — Csodabogár
király cikk ^^ http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/29929/why-seattle-could-be-nfc-west-favoriteDuff
Sando mindig is nagy Seattle homér volt. Én nagyon kíváncsi leszek a meccsre, mert bár lehet hogy sokan sérültek azért
Cadillac Williams, Kellen Winslow és Blount elég veszélyesek. Plusz ti is jók vagytok idegenben :rolleyes:

Tampának is "muszáj" meccs lesz

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na, akkor igy este en is boldog Karit kivanok mindenkinek! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 098
király cikk ^^ http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/29929/why-seattle-could-be-nfc-west-favorite
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Bizony meg kell! Egy magabiztos gyozelem szep ajandek lenne Karira.
Siaiviit sajnalom.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
ezt a Bucsot meg kell verni srácok... ténleg a fél csapat hiányzik náluk. a védelemből minden poszton van hiányzojuk, az OL is hiányos. Szóval nagyon csalódott leszek ha nem nyerünk...