Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 803 — SuperBowl Champions 2013/2014
26..ai meccs Tampa ellen lesz.habib
Akartam írni én is, de megelőztél... 😊

Egyébként én is úgy vettem ki, hogy FR nem csíp bennünket... pedig nem is vertük meg a Chiefs-t.Sonics
Mintha FR véleménye oly nagyon mérvadó lenne 😊 Ebből is látszik,hogy az NFL még egyáltalán nem hódított széleskörű teret magának itthon. Ha egy soccer meccsen bemondaná,hogy ő ennek, meg annak a csapatnak drukkol, nem tudom mit szólnának a felettesei. Itt meg kedvére viccelődhet és kollektíven használhatja a többesszámot ha a Chiefsről van szó.

szerk:
Kíváncsi vagyok jövőre milyen koncepció ül meg Denverben. Ha esetleg valamilyen oknál fogva Ortonra nem számítanának (kicsi az esélye, de jöhet olyan HC aki hozza a saját furcsa kis elképzeléseit)..., vagy esetleg Quinn, habár róla nagyon fogalmatlan vagyok. Egyre jobban hajlok rá,hogy egy szolíd megoldással ültessünk valakit a QB posztba aki gamemanager módban eldobál a futások mellett, az első körös pickjeinket pedig CB-re és OL/LB-re fordítsuk.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
26..ai meccs Tampa ellen lesz.habib
Akartam írni én is, de megelőztél... 😊

Egyébként én is úgy vettem ki, hogy FR nem csíp bennünket... pedig nem is vertük meg a Chiefs-t.

több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Dec. 26.-ai meccsetek magyar idő szerint 22:15-től lesz a 19:00 helyett. Van esély Sport TV-re.deny79
Ja, 0.5%. Az is csak a Falcons miatt, mert nagyon futtatják őket. Mondjuk ki is jött nekik idén a lépés.garrett27
26..ai meccs Tampa ellen lesz.

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
legalább ricsi élőben szidhat minket 😊
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 803 — SuperBowl Champions 2013/2014
Dec. 26.-ai meccsetek magyar idő szerint 22:15-től lesz a 19:00 helyett. Van esély Sport TV-re.deny79
Ja, 0.5%. Az is csak a Falcons miatt, mert nagyon futtatják őket. Mondjuk ki is jött nekik idén a lépés.garrett27
Jobb is,hogy nem adják. Biztosan nagy verést kapunk.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Dec. 26.-ai meccsetek magyar idő szerint 22:15-től lesz a 19:00 helyett. Van esély Sport TV-re.deny79
Ja, 0.5%. Az is csak a Falcons miatt, mert nagyon futtatják őket. Mondjuk ki is jött nekik idén a lépés.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dec. 26.-ai meccsetek magyar idő szerint 22:15-től lesz a 19:00 helyett. Van esély Sport TV-re.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
ja és butler IR, törött lábbal petey 😊a.kacsa
hát szegény remélem felépül. nem is láttam mennyire súlyos csak most 😕 nem szép látvány

http://www.youtube.com/watch?v=MbTLTl8UfcE&feature=player_embedded#!petey
Basszus ez a lassításos visszajátszás nekem is fájt! Viszont jó látni, hogy a 49-ers fanok is jobbulást kívánnak. Nem volt szándékos a dolog, de nagyon szerencsétlenül jött össze Deonnak. Hiányozni fog!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 238 — Csodabogár
ja és butler IR, törött lábbal petey 😊a.kacsa
hát szegény remélem felépül. nem is láttam mennyire súlyos csak most 😕 nem szép látvány

http://www.youtube.com/watch?v=MbTLTl8UfcE&feature=player_embedded#!

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Cam Newton újdonsült Heisman cím nyertest felhozták a nagy hype közepette a Hawksszal kapcsolatban is.
Állítólag kései első körös picknek tűnik, és habár a többi csapathoz jobbára wildcat QB-nak írják, nálunk többet is látnak benne ( Olyan dinamikus játékos amilyenből most hiány van a csapatban )
Kitűnő atléta.Egyes cikkekben odáig mennek,hogy az elmúlt évek legatletikusabb Qb-ja. Viszont off-field problémái lehetnek (habár állítólag már az auburn program arca), és kevés tapasztalat.

Szinte biztosan nem húzzuk, de most már beszélhetünk a draftról talán 😊undisputedly
nem hinném h afroameikai irányítót hozna caroll. usc-nél se nagyon játszatta őket. de legalábbis a nagy usc-s irányítók mind fehérek voltak (semmi rasszizmus)
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
kapott két meccset Karesz, szar is voltFucu
legyen inkább 1,5 😉
arról nem is beszélve,hogy a teljes meccse a liga egyik legjobb defense ellen volt,ha két ilyen meccsből leírna mindenki egy játékost,akkor jó pár sztárral kevesebb lenne a liga 😉 (ez persze nem Kareszra vonatkozik)
2 meccset megérne,a mostani Hassinál sokkal rosszabb nem nagyon lehet,ha szar meg kuka,ennyire egyszerű.Newman
Mást nem is igen tehetünk. Nyilván nem hozunk senkit erre a 3 hétre. Losman pedig nem opció.undisputedly
Hozzon valaki egy kócsot,... mindegy csak déli gyerek legyen, Arizónától keletre. ...Lehet texasi, alabamai, lujzanénii, vagy mississippii. Csak kemény legyen, meg tudatos, értsen a focihoz, ... meg ne írjon könyvet, és ne legyen prédikátor...
Szeretem a délieket, nem érted mit beszélnek, de nem is kell, mert szemöldökráncolással kb ugyanazt a hatást érik el, mint odahaza a pusztában juhász bácsi a 70 kilós komondornál.

Persze úgysem lesz új HC, meg minek is. Voltak klassz dolgok is. Új DC-ben viszont reménykedem, de nem kell, hogy déli legyen, nekem az is elég, ha Dick Jauronnak hívják...
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 803 — SuperBowl Champions 2013/2014
kapott két meccset Karesz, szar is voltFucu
legyen inkább 1,5 😉
arról nem is beszélve,hogy a teljes meccse a liga egyik legjobb defense ellen volt,ha két ilyen meccsből leírna mindenki egy játékost,akkor jó pár sztárral kevesebb lenne a liga 😉 (ez persze nem Kareszra vonatkozik)
2 meccset megérne,a mostani Hassinál sokkal rosszabb nem nagyon lehet,ha szar meg kuka,ennyire egyszerű.Newman
Mást nem is igen tehetünk. Nyilván nem hozunk senkit erre a 3 hétre. Losman pedig nem opció.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
kapott két meccset Karesz, szar is voltFucu
legyen inkább 1,5 😉
arról nem is beszélve,hogy a teljes meccse a liga egyik legjobb defense ellen volt,ha két ilyen meccsből leírna mindenki egy játékost,akkor jó pár sztárral kevesebb lenne a liga 😉 (ez persze nem Kareszra vonatkozik)
2 meccset megérne,a mostani Hassinál sokkal rosszabb nem nagyon lehet,ha szar meg kuka,ennyire egyszerű.

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
kapott két meccset Karesz, szar is volt



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
mondom,hogy Karesz tájm 😛
egy-két meccset kaphatna az első csapattal szerintem,ha meg szar,kuka
sokat nem veszthettek...

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 803 — SuperBowl Champions 2013/2014
Cam Newton újdonsült Heisman cím nyertest felhozták a nagy hype közepette a Hawksszal kapcsolatban is.
Állítólag kései első körös picknek tűnik, és habár a többi csapathoz jobbára wildcat QB-nak írják, nálunk többet is látnak benne ( Olyan dinamikus játékos amilyenből most hiány van a csapatban )
Kitűnő atléta.Egyes cikkekben odáig mennek,hogy az elmúlt évek legatletikusabb Qb-ja. Viszont off-field problémái lehetnek (habár állítólag már az auburn program arca), és kevés tapasztalat.

Szinte biztosan nem húzzuk, de most már beszélhetünk a draftról talán 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Most akartam megnézni a meccset, de ezek szerint nincs benne egy értékelhető momentum sem.undisputedly
de a tresstájm jó volt 😂
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 803 — SuperBowl Champions 2013/2014
@Sonics Kell ennél nagyobb kritika? 😂
@Mad Megértem. Egyenlőre csak a cikkeket olvasgatom.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Most akartam megnézni a meccset, de ezek szerint nincs benne egy értékelhető momentum sem.undisputedly
én estére hagyom a dolgot, nem akarom, hogy rányomja a napomra a bélyegét 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Most akartam megnézni a meccset, de ezek szerint nincs benne egy értékelhető momentum sem.undisputedly
Az első drive nem volt rossz...

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 803 — SuperBowl Champions 2013/2014
Most akartam megnézni a meccset, de ezek szerint nincs benne egy értékelhető momentum sem.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 395
Újabb kiábrándító pofon. A legnagyobb gond az, hogy nincs a csapatnak tartása. Persze kilehet kapni, meg 6-7-es mérleg sem rossz a tavalyi év után, de nagyon gáz, hogy rendszeresen feltörlik velünk a padlót az ellenfelek. Drasztikus változások kellenek.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
rossz nézni ezt a csapatot....ez nem az én csapatom...még csak azt sem látom, hogy meg akarnának dögleni a pályán... 😕Mad
Rossz idők járnak ránk! Nem elég, hogy nagy veréseket kapunk, a győzelmek során mutatott játék sem biztató. Valahogy én sem látom azt az elszántságot, amit más csapatok meccsein. Fogalmam sincs mi a gond,pedig a PO még nem úszott el.
Most viszont van egy olyan érzésem, hogy a forduló meglepetése mi leszünk, elkapjuk a Falconst. Csak egy megérzés.garrett27
ugyis tiszta szívből utálom őket 😀
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
rossz nézni ezt a csapatot....ez nem az én csapatom...még csak azt sem látom, hogy meg akarnának dögleni a pályán... 😕Mad
Rossz idők járnak ránk! Nem elég, hogy nagy veréseket kapunk, a győzelmek során mutatott játék sem biztató. Valahogy én sem látom azt az elszántságot, amit más csapatok meccsein. Fogalmam sincs mi a gond,pedig a PO még nem úszott el.
Most viszont van egy olyan érzésem, hogy a forduló meglepetése mi leszünk, elkapjuk a Falconst. Csak egy megérzés.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
rossz nézni ezt a csapatot....ez nem az én csapatom...még csak azt sem látom, hogy meg akarnának dögleni a pályán... 😕

@KJuraszik