Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
én titkon reménykedtem h az lesz mint multhéten, és a második félidőben lesz vmi, ezért megvártam, de a 3. picknél elsírtam magam.

braxaval teljesen egyetértek a fél csapatnak ki kell adni a csókolomot. engem leginkább az O-line idegesít. okung unger és sztem andrews is maradhat a többi hatalmas cut. locklear évek óta meg van verve anyám által is, spencerben meg annyi pozitívum van h snapet tud adni (bár tegnap az se ment egyszer)
hassie amennyire imádott játékosom volt, egy paycuttal maradhat mentornak vagy menjen. trufantal hasonló dolgok vannak, és szegény milloy-on is látszik h öreg már 16 meccshez sajnos.
ja és stokley isten még 40 évesen is

washingtonnak viszont gratula a probowl-hoz 😊



ja és butler IR, törött lábbal petey 😊a.kacsa
A sors sem akarja, hogy ez összejöjjön! Szerencsétlen Butler, jobbulást neki!
Hassie esetében nincs mit mondani, úgyis mindenki tudja. Már csak az orra hegye látszik ki a mocsárból. 3 meccs és végleg eldől, hogy elmerül-e.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
én titkon reménykedtem h az lesz mint multhéten, és a második félidőben lesz vmi, ezért megvártam, de a 3. picknél elsírtam magam.

braxaval teljesen egyetértek a fél csapatnak ki kell adni a csókolomot. engem leginkább az O-line idegesít. okung unger és sztem andrews is maradhat a többi hatalmas cut. locklear évek óta meg van verve anyám által is, spencerben meg annyi pozitívum van h snapet tud adni (bár tegnap az se ment egyszer)
hassie amennyire imádott játékosom volt, egy paycuttal maradhat mentornak vagy menjen. trufantal hasonló dolgok vannak, és szegény milloy-on is látszik h öreg már 16 meccshez sajnos.
ja és stokley isten még 40 évesen is

washingtonnak viszont gratula a probowl-hoz 😊



ja és butler IR, törött lábbal petey 😊
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Egy szívességet tegyen meg a Seahawks idén: verje meg valahogy a Falcons-t hétvégén 😛 utána már bármi lehet Hassivel, meg akárkivel 😀Gyurma Pappa
Kérésed parancs! Lezúzzuk őket... 😀

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 782 — Egyéb témák lakó
Egy szívességet tegyen meg a Seahawks idén: verje meg valahogy a Falcons-t hétvégén 😛 utána már bármi lehet Hassivel, meg akárkivel 😀

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Eddig komolyan elhittem, hogy 8-8-al PO-ba mehet a csapat. Ezután inkább azt mondom, hogy jobb is, hogy nem megy. Csak az a gáz, hogy abszolút nem látom, hol lehetne elindulni kifelé ebből a gödörből...mr nemo
A 8-8 még meglehet. Lezúzzuk a hétvégén a Falcons-t... 😀 😀 😀

A tegnapi meccsnézést Hassie első ajándékozásánál abbahagytam... éreztem, hogy ez nem a mi napunk lesz.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Eddig komolyan elhittem, hogy 8-8-al PO-ba mehet a csapat. Ezután inkább azt mondom, hogy jobb is, hogy nem megy. Csak az a gáz, hogy abszolút nem látom, hol lehetne elindulni kifelé ebből a gödörből...
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
-17, -17, -30, -34, -15, -18, -19! Minden zakónk dupla számjegyű! Vagy győzünk, vagy közünk sincs a meccshez. Van magyarázat?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
rosszul látjátok,itt az ideje kinevelni egy új franchise irányítót
Karesz táááájm! 😛Newman
nagy a szád mert nyert a csapatod 😀 azt ugye már számolgatod,hogy jövőre hány buffaloi szabadügynök lesz... 😊Helmut Zimmer
nem,nem akarom számolgatni,mert úgy rémlik,hogy aranyos kis szám jönne ki,ha elkezdeném 😊

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 7 856 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Én arra leszek kíváncsi hogy most hogy magyarázzák ki Hessiet a szarból... vagy megint kap majd egy agyrászkódást? oh wait...
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
rosszul látjátok,itt az ideje kinevelni egy új franchise irányítót
Karesz táááájm! 😛Newman
nagy a szád mert nyert a csapatod 😀 azt ugye már számolgatod,hogy jövőre hány buffaloi szabadügynök lesz... 😊
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 088
csak kareszt ne
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
rosszul látjátok,itt az ideje kinevelni egy új franchise irányítót
Karesz táááájm! 😛

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 238 — Csodabogár
jobbulást Butlernek, remélem nem törött a lába...

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na szóval...
mongyuk itt h azért látszik valami, meg elindultunk egy úton, de...
már 3 éve ugyanolyan fos a OL, nincs futójáték, szar a védelem, főleg a passz ellen. minden fogalmatlan QB szétpasszolja a D#t...
3éve nem változnak ezek, sőt... Trufant sosem volt még ilyen szar, Hassi is. mind2től meg kell szabadulni az offseasonban. az OL nagy részéről nem is beszélve...
Golden Tate amugy merre jár?! mi lesz belőle? annyira jól tud draftolni ez a franchise...(azé Thomas nem rossz)
ez meg vicces h az "összekukázott" játékosaink jobbak mint a régebb idő itt lévő húzóemberek.
Williams, Stokley, Washington, Robinson...

6-10lesz ez... de kit érdekel. frisco meg megy 7-9cel a POba égni.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
ha baj van akkor beáll ő:
braxa88
Asszem ezután a félidő után új értelmet nyert ez a kép!

PC próbál elszaladni a meccslasztival, amit még Hasstől kapott anno. Nem látszik, de megvadult seahawks fanatikusok kergetik.

A Raiders elleni meccsig tudtuk titkolni, hogy no DEF in the house, azóta nem nagyon. Nem hiába Bryant volt a kulcsfigura 😂

Mióta nincs Williams, azóta támadójátékunk sincs. Na ez már kevésbé LOL! :mad:

Ha megnézzük az eredményeinket... Amikor kikapunk, mindig hatalmas alázást kapunk. Ma is! De legalább nem kell tovább álmatlanul vergődni az ágyban, hogy kérjünk e karácsonyra playoffot. Virgácsot kapunk, azt is a fenekünkbe. Tavaly csak szimplán káosz volt, és szarok voltunk, idén... nem tudjuk a káoszra fogni.

Hass pedig.... áááááá Karesz mégááááááább
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 088
MW and Obo are both inactive. Necces lesz ez így :/
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 803 — SuperBowl Champions 2013/2014
ha baj van akkor beáll ő]braxa88
Nagy kép 😊
A lelkesedésével nincsen baj, de szerintem rendre hibázunk edzői szinten. Játékhívás/Játékosanyag egyaránt.
Remélem kinövi ezeket a hibákat, mert vagy abból fakadnak,hogy nem elég felkészült szakmai szempontból,vagy pedig nem elég tekintélyes.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha baj van akkor beáll ő:
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 803 — SuperBowl Champions 2013/2014
Obomanu valószínűleg játszani fog.

"I think he's going to play," coach Pete Carroll said. Obomanu is officially a game-time decision, but as long as his stitched hand doesn't give him majors problems during warm-ups, he'll likely play.

Williams valószínűleg nem,game-time decision,egész héten nem edzett.Newman
Williamsnek is játszania kellene, mert nehezen tudom elképzelni,hogy nélküle több pontot szerzünk.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Obomanu valószínűleg játszani fog.

"I think he's going to play," coach Pete Carroll said. Obomanu is officially a game-time decision, but as long as his stitched hand doesn't give him majors problems during warm-ups, he'll likely play.

Williams valószínűleg nem,game-time decision,egész héten nem edzett.

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 803 — SuperBowl Champions 2013/2014
Érdekes statisztika Smith-ről:
"Watching Troy Smith struggle deep in Green Bay territory last week pointed to one area where Alex Smith enjoys a significant advantage: the red zone. Alex Smith leads the NFL in red zone passer rating (125.0) among players with at least 10 attempts. He has eight touchdowns, no interceptions, no sacks and a 75.9 percent completion percentage on those throws. Troy Smith's red zone numbers: 2-of-7 for 20 yards, one touchdown and a 79.2 rating."

Ezt nem hittem volna 😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 238 — Csodabogár
Nyugi Pít... 😊

Én esélyesebbnek ítélem meg a Frisco-t. Ha másért nem hát a hazai pálya miatt...
Westbrook pedig egy nagyon jó játékos.

Mi meg majd kiderül, hogy a Panthers elleni mérkőzés melyik félidei játékát jáccuk.Sonics
Én nyugodt vagyok 😊 ha kikapunk akkor vége, tudom hogy tutira új rezsim lesz jövőre, ha meg nyerünk akkor továbbra is versenyben vagyunk. Win-win 😊

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Nyugi Pít... 😊

Én esélyesebbnek ítélem meg a Frisco-t. Ha másért nem hát a hazai pálya miatt...
Westbrook pedig egy nagyon jó játékos.

Mi meg majd kiderül, hogy a Panthers elleni mérkőzés melyik félidei játékát jáccuk.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 238 — Csodabogár
Viszont a futásaiktól legalább nem kell tartani, Gore sérült + visszatér Cole. Valamint Alex Smith fog irányítani és ha megszorongatjuk, amennyi önbizalma lehet most, nem fog sokat mutatni.Sebii
Ismersz egy bizonyos Brian Westbrook-ot? Oké, nem lesz olyan jó, mint múlt héten, de azért villanhat ő. Meg Alexet is kisegítheti elég gyakran.deny79
múlt héten sem villant túl nagyot 😛
B. Westbrook 9carry 31yard 0TD
de tény,jobb,ha fostok tőle 😛Newman
A gond ott van hogy W Brookot nem arra használják amit tud. Screen, shotgun-ból futás, hanem mint power back.
De gondolom a ti 30. passz D-tek ellen sokat lesz shotgunban Smith, és úgy viszont mehet a futás ha sikerül pár nagyobb playt osszehozni passzból.

De Sebi gondolatmenetét követve, ha nincs Williams és Obomanu akkor megfogjuk a futást és egész nap HBecket hajkurásszuk 😀

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Viszont a futásaiktól legalább nem kell tartani, Gore sérült + visszatér Cole. Valamint Alex Smith fog irányítani és ha megszorongatjuk, amennyi önbizalma lehet most, nem fog sokat mutatni.Sebii
szinte csak shotgunból fognak játszani, jöhetnek a westbrook screenek, amikből szopjuk a yardokat... futni nem nagyon fognak, de azt is shotgunból. spread...
félek a meccstől.