NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Make the base deal worth a “middling” $6 million a year as long as he is the starter, with potential bumps like these:

**$1 million for a 3,200-yard passing season (he’s on pace for 3,516 this year)

**$1 million for 24 TD passes (he has done this thrice in his career)

**$1 million for fewer than 10 interceptions (he has done this once in a 16-game season)

**$1 million for 62 completion percentage (he has done this thrice)

**$1 million for division title

**$1 million per playoff win

If he achieved the individual incentives and the Hawks won the Super Bowl, he would make $15 million.

hasselback-el ez a legnagyobb baj. eszi a sapkát
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 182 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Csak nehogy úgy járjunk ezzel a nagy QB needel mint a Kerolájná, Delhommeot kiütötték, jött ez a megtestesült árja Clausen(nem rosszindulatból, de tényleg olyan 😀 ), és ugyanúgy nincsenek vele sehol.(persze nagyon sok sebből véreznek ők is, csak hát ez sem lett valami nagy megoldás, aztán lehet idővel ő lesz az istencsászár de hát nah...)
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 098
Ez bolond 😊
Viccet félretéve, tényleg súlyos problémái vannak az objektivitással. Csárlinak kellene adni a maradék meccseket, aztán ha nem váltja meg a világot, jöhet a nyugdíjba vonuló Matt helyett valaki. A BeachBoy addig játszik még jön fentről a telefon,hogy köszönjük de jobb szeretnénk mást a csapat élén látni.undisputedly
Én már most szeretnék mást a csapat élén látni ^^
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ez bolond 😊
Viccet félretéve, tényleg súlyos problémái vannak az objektivitással. Csárlinak kellene adni a maradék meccseket, aztán ha nem váltja meg a világot, jöhet a nyugdíjba vonuló Matt helyett valaki. A BeachBoy addig játszik még jön fentről a telefon,hogy köszönjük de jobb szeretnénk mást a csapat élén látni.undisputedly
well said

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez bolond 😊
Viccet félretéve, tényleg súlyos problémái vannak az objektivitással. Csárlinak kellene adni a maradék meccseket, aztán ha nem váltja meg a világot, jöhet a nyugdíjba vonuló Matt helyett valaki. A BeachBoy addig játszik még jön fentről a telefon,hogy köszönjük de jobb szeretnénk mást a csapat élén látni.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 381 — Csodabogár
full páört kapott Pít nem?

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Csakhogy szép és békés legyen a karácsony:
Coach Pete Carroll confirmed Monday that Matt Hasselbeck would remain the Seahawks' starting quarterback in Week 16
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Roy Lewis, CB IR, helyére jött fel PSből Marcus Brown, szintén corner.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na remélem, hogy a mai meccsel ezt a gondolatsort végleg magunk mögött hagytukHelmut Zimmer
Marmint arra legfobb gondolatra, hogy ne ugy beszeljunk rola mint egy utolso utszeli tolvajrol? A masodik fogondolat az volt, hogy vonuljon vissza. A tisztelet kijar neki. Meg akkor is, ha borzalmas dolgokat csinal mostansag.endorphyn
Szerintem amit bemásoltam, abban nincs szó " útszéli tolvaj-ról" 😉 Azt írod űbergáz, amit kap tőlünk. Hát tőlem semmit nem kapott...

Én próbáltan kedvesen leírni, hogy mennyire nem értek egyet ezzel a gondolkodással, ezzel a szemlélettel, hogy mekkora félisten volt, és ezért minden meg van bocsájtva. A hangsúly a volton van, még akkor is, ha szerintem a kollega sohasem VOLT félisten... óriási érdemei elismerése mellett. Ennek az indoklásába nem mennék bele, mert szerintem ez most annyira nem érdekes, nem is lenne ízléses, ráadásul szubjektív.... és a barátság többet is ér.

Szerintem senki sem tart fegyvert a fejéhez, hogy Matt nyomjad még nyomjad! Senki nem kényszeríti, hogy a Hox fizetési listáján legyen... Nem mostansághirtelen tegnapról mára csinál borzalmas dolgokat, hanem évek óta! Ez egy folyamat, és elérkeztünk a lejtő végéhez. Szóval a félisten volt és a megélhetési QB között érzek némi áthidalhatatlan űrt, mégha ez így csúnyán is hangzik. :/

Ami az edzői kart illeti, teljesen igazat adok Neked, áztatott kötél!
Na ennyi !Peace!

HHelmut Zimmer
Na de en nem is rolad irtam szemely szerint, hanem altalaban rolunk (igen, magamat is beleertve) es nyilvan "koltoi" tulzasokkal eltem. De ne kelljen mar minden szavam megmagyarazni, ez nem az a topic.. 😉 Amugy meg a felistent (koltoi tulzas zwei) arra ertettem, hogy sokan annak tartottak. Nekem is nagy kedvencem volt es mar joideje nem szeretnem latni jatszani. Legalabbis igy nem. De nem is ertem mit magyarazom, szerintem tok egyertelmu a dolog na.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
Helmut ha már itt vagy, Flynn-Orton-Draft Qb témához is hozzászólhatnál.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Erröl van szó! ^^Duff
Na remélem, hogy a mai meccsel ezt a gondolatsort végleg magunk mögött hagytukHelmut Zimmer
Marmint arra legfobb gondolatra, hogy ne ugy beszeljunk rola mint egy utolso utszeli tolvajrol? A masodik fogondolat az volt, hogy vonuljon vissza. A tisztelet kijar neki. Meg akkor is, ha borzalmas dolgokat csinal mostansag.endorphyn
Szerintem amit bemásoltam, abban nincs szó " útszéli tolvaj-ról" 😉 Azt írod űbergáz, amit kap tőlünk. Hát tőlem semmit nem kapott...

Én próbáltan kedvesen leírni, hogy mennyire nem értek egyet ezzel a gondolkodással, ezzel a szemlélettel, hogy mekkora félisten volt, és ezért minden meg van bocsájtva. A hangsúly a volton van, még akkor is, ha szerintem a kollega sohasem VOLT félisten... óriási érdemei elismerése mellett. Ennek az indoklásába nem mennék bele, mert szerintem ez most annyira nem érdekes, nem is lenne ízléses, ráadásul szubjektív.... és a barátság többet is ér.

Szerintem senki sem tart fegyvert a fejéhez, hogy Matt nyomjad még nyomjad! Senki nem kényszeríti, hogy a Hox fizetési listáján legyen... Nem mostansághirtelen tegnapról mára csinál borzalmas dolgokat, hanem évek óta! Ez egy folyamat, és elérkeztünk a lejtő végéhez. Szóval a félisten volt és a megélhetési QB között érzek némi áthidalhatatlan űrt, mégha ez így csúnyán is hangzik. :/

Ami az edzői kart illeti, teljesen igazat adok Neked, áztatott kötél!
Na ennyi !Peace!

H
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 182 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Porcelán babák nem kellenek 😀undisputedly
Hisztis pitsák meg főleg nem 😀
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha QB-t akartok kukázni akk javaslok egy Vince Youngot nem egy elit QB viszont kellően clutch és vezérnek se rossz.empty taxi
Porcelán babák nem kellenek 😀
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
Ha QB-t akartok kukázni akk javaslok egy Vince Youngot nem egy elit QB viszont kellően clutch és vezérnek se rossz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nekem meg a teljesen homaly idoszak ugrik be. De legyen neked igazad. Ha tuzoltasnak jo, akkor jojjon, de csak ha tenyleg megeri az arat. Amugy meg Karoyt azert meg a hatralevo meccseken megneznem. Tenyleg sokan huzzak le, de tegnap hirtelen bedobva egyaltalan nem teljesitett rosszul.endorphyn
Hát a tegnapi meccset nem elemezgetem, aki látta úgyis tudja, hogy miért...

Orton téma. Én elfogadnám őt, ha ez jelent valamit.Sonics
Ortonnak tuti, ha megtudja 😂endorphyn
😀

Egyébként Flynn is jöhetne a GB-ből. Ő talán olcsóbb is mint Orton, és van benne potenciál frencsájz QB szerepkörre.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nekem meg a teljesen homaly idoszak ugrik be. De legyen neked igazad. Ha tuzoltasnak jo, akkor jojjon, de csak ha tenyleg megeri az arat. Amugy meg Karoyt azert meg a hatralevo meccseken megneznem. Tenyleg sokan huzzak le, de tegnap hirtelen bedobva egyaltalan nem teljesitett rosszul.endorphyn
Hát a tegnapi meccset nem elemezgetem, aki látta úgyis tudja, hogy miért...

Orton téma. Én elfogadnám őt, ha ez jelent valamit.Sonics
Ortonnak tuti, ha megtudja 😂

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Nekem meg a teljesen homaly idoszak ugrik be. De legyen neked igazad. Ha tuzoltasnak jo, akkor jojjon, de csak ha tenyleg megeri az arat. Amugy meg Karoyt azert meg a hatralevo meccseken megneznem. Tenyleg sokan huzzak le, de tegnap hirtelen bedobva egyaltalan nem teljesitett rosszul.endorphyn
Hát a tegnapi meccset nem elemezgetem, aki látta úgyis tudja, hogy miért...

Orton téma. Én elfogadnám őt, ha ez jelent valamit.

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nekem meg a teljesen homaly idoszak ugrik be. De legyen neked igazad. Ha tuzoltasnak jo, akkor jojjon, de csak ha tenyleg megeri az arat. Amugy meg Karoyt azert meg a hatralevo meccseken megneznem. Tenyleg sokan huzzak le, de tegnap hirtelen bedobva egyaltalan nem teljesitett rosszul.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
@endorphyn
@duff
Nem tudom mennyi Denver meccset láttatok idén, vagy mennyire vagytok otthon a Broncos ügyeivel kapcsolatban, DE ha Orton még a "liga lúzere" címszó alatt van eltárolva az emlékeitek között, akkor nagyot tévedtek. Orton Top10 teljesítményt nyújtott idén. Volt 1-2 homály meccse, de ezzel a bronkózzal kinek ne lenne? *költői, nem kell megválaszolni*
Bőven jó lenne arra amire szükségünk van. Ha az első körös pickekkel a védelmet tudnánk erősíteni, megérné idehozni egy-két évre, aztán nyugodtan kereshetjük a frencsájz Qb-t.
A kérdés a mi részünkről nem az,hogy kell-e, hanem az,hogy mennyiért. Az már kérdés,hogy lesz több kérője is...
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 425
Orton nagyon megbízható tud lenni, egy jó kis rövidpasszos west coast offenseben, amit évekig játszottuk. Nem lenne ő rossz. Csak hát mellé kell a futójáték, mert egyedül nem visz el egy offenset.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 098
Jerry Brewer szepen osszefoglalta a problemankat:

Here's the problem: Even if the Seahawks slip into the playoffs, they'll head into the offseason with major uncertainty because of their quarterback situation. And if they don't slip into the playoffs, they will have lost a year and stunted their growth, at least at quarterback.
Some teams spend years searching for a quarterback they can build around. Some teams spend just as long developing The One. This is the third consecutive season the Seahawks haven't even come close to fielding a true contender. Yet, for all the high draft choices and roster turnover and ample opportunity to find Hasselbeck's successor, they're left with Hasselbeck in the final year of his contract, a green Whitehurst who cost them $8 million (as well as 20 spots in the second round of the 2010 draft and a 2011 third-round choice to satisfy the trade with San Diego), and no one you can trust to guide this franchise into the future.

http://seattletimes.nwsource.com/html/jerrybrewer/2013720437_brewer20.htmlendorphyn
Beindult a Tebow hype. Orton lehetséges trade, ha minden így folytatódik. Kíváncsi vagyok mit kérnének érte Denverben.
Jelen pillanatban tényleg nincs olyan játékos a keretben aki a csapat arca lenne. És habár csapatépítés szempontjából nem húznék most potenciális frencsájz Qb-t, de az embereknek/drukkereknek, és talán a többi játékosnak is kellene valaki aki kiemelt szerepkörben viszi előre a csapatot, ha másban nem, morálban.undisputedly
Akk sztem má inkább Palmer ^^
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Jerry Brewer szepen osszefoglalta a problemankat:

Here's the problem: Even if the Seahawks slip into the playoffs, they'll head into the offseason with major uncertainty because of their quarterback situation. And if they don't slip into the playoffs, they will have lost a year and stunted their growth, at least at quarterback.
Some teams spend years searching for a quarterback they can build around. Some teams spend just as long developing The One. This is the third consecutive season the Seahawks haven't even come close to fielding a true contender. Yet, for all the high draft choices and roster turnover and ample opportunity to find Hasselbeck's successor, they're left with Hasselbeck in the final year of his contract, a green Whitehurst who cost them $8 million (as well as 20 spots in the second round of the 2010 draft and a 2011 third-round choice to satisfy the trade with San Diego), and no one you can trust to guide this franchise into the future.

http://seattletimes.nwsource.com/html/jerrybrewer/2013720437_brewer20.htmlendorphyn
Beindult a Tebow hype. Orton lehetséges trade, ha minden így folytatódik. Kíváncsi vagyok mit kérnének érte Denverben.
Jelen pillanatban tényleg nincs olyan játékos a keretben aki a csapat arca lenne. És habár csapatépítés szempontjából nem húznék most potenciális frencsájz Qb-t, de az embereknek/drukkereknek, és talán a többi játékosnak is kellene valaki aki kiemelt szerepkörben viszi előre a csapatot, ha másban nem, morálban.undisputedly
Es gondolod, hogy Ortonnal annyival kijebb lennenk a vizbol? Nem hiszem..

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jerry Brewer szepen osszefoglalta a problemankat:

Here's the problem: Even if the Seahawks slip into the playoffs, they'll head into the offseason with major uncertainty because of their quarterback situation. And if they don't slip into the playoffs, they will have lost a year and stunted their growth, at least at quarterback.
Some teams spend years searching for a quarterback they can build around. Some teams spend just as long developing The One. This is the third consecutive season the Seahawks haven't even come close to fielding a true contender. Yet, for all the high draft choices and roster turnover and ample opportunity to find Hasselbeck's successor, they're left with Hasselbeck in the final year of his contract, a green Whitehurst who cost them $8 million (as well as 20 spots in the second round of the 2010 draft and a 2011 third-round choice to satisfy the trade with San Diego), and no one you can trust to guide this franchise into the future.

http://seattletimes.nwsource.com/html/jerrybrewer/2013720437_brewer20.htmlendorphyn
Beindult a Tebow hype. Orton lehetséges trade, ha minden így folytatódik. Kíváncsi vagyok mit kérnének érte Denverben.
Jelen pillanatban tényleg nincs olyan játékos a keretben aki a csapat arca lenne. És habár csapatépítés szempontjából nem húznék most potenciális frencsájz Qb-t, de az embereknek/drukkereknek, és talán a többi játékosnak is kellene valaki aki kiemelt szerepkörben viszi előre a csapatot, ha másban nem, morálban.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Jerry Brewer szepen osszefoglalta a problemankat:

Here's the problem: Even if the Seahawks slip into the playoffs, they'll head into the offseason with major uncertainty because of their quarterback situation. And if they don't slip into the playoffs, they will have lost a year and stunted their growth, at least at quarterback.
Some teams spend years searching for a quarterback they can build around. Some teams spend just as long developing The One. This is the third consecutive season the Seahawks haven't even come close to fielding a true contender. Yet, for all the high draft choices and roster turnover and ample opportunity to find Hasselbeck's successor, they're left with Hasselbeck in the final year of his contract, a green Whitehurst who cost them $8 million (as well as 20 spots in the second round of the 2010 draft and a 2011 third-round choice to satisfy the trade with San Diego), and no one you can trust to guide this franchise into the future.

http://seattletimes.nwsource.com/html/jerrybrewer/2013720437_brewer20.html

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Azert ezt a press confot erdemes vegignezni:
http://www.seahawks.com/videos-photos/videos/Seahawks-postgame-press-conference/a330a1a9-00dd-4c39-85c3-26ce22df4360

-- TIME I'AM! --