Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Ennyi így kell felfogni 😊 Remélem össze szedi magát Charlie és bizonyít mert ha most nem fog akkor több lehetősége nem lesz hogy bizonyítson sztem.habib
Már biztos, hogy Károly fog kezdeni?

több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Csapjuk meg a Kosokat és a WildCardra is úgy menjünk ki,hogy jöjjön bárki széttépjük őketundisputedly
Ennyi így kell felfogni 😊 Remélem össze szedi magát Charlie és bizonyít mert ha most nem fog akkor több lehetősége nem lesz hogy bizonyítson sztem.

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 481
David Hawtorne dicsosegere:
http://12thmanrising.com/2010/12/31/aint-nothing-but-a-heat-wave/endorphyn
Elolvastam köszi.
Amúgy gondolkoztam ezen a negatív mérleg okozta dilemmán.
Arra jutottam,hogy nem úgy kell felfogni mint egy stigmát, az elkövetkezendőkben. Nem szabotáltuk a többi csapatot annak érdekében,hogy ilyen pocsékul teljesítsenek. Az NFL szabályrendszere kimondja,hogy a csoportgyőztes megy a PO-ba, és ha ez negatív mérleggel történik akkor negatívval. Csapjuk meg a Kosokat és a WildCardra is úgy menjünk ki,hogy jöjjön bárki széttépjük őket 😊undisputedly
Vagy felfoghatjuk úgy is, hogy pont annyit adtunk ki magunkból amennyi szükséges, eddig csak altattuk az ellenfeleket, hogy majd a PO-ban meglepjünk mindenkit. 😀
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 947 — SuperBowl Champions 2013/2014
David Hawtorne dicsosegere:
http://12thmanrising.com/2010/12/31/aint-nothing-but-a-heat-wave/endorphyn
Elolvastam köszi.
Amúgy gondolkoztam ezen a negatív mérleg okozta dilemmán.
Arra jutottam,hogy nem úgy kell felfogni mint egy stigmát, az elkövetkezendőkben. Nem szabotáltuk a többi csapatot annak érdekében,hogy ilyen pocsékul teljesítsenek. Az NFL szabályrendszere kimondja,hogy a csoportgyőztes megy a PO-ba, és ha ez negatív mérleggel történik akkor negatívval. Csapjuk meg a Kosokat és a WildCardra is úgy menjünk ki,hogy jöjjön bárki széttépjük őket 😊
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
David Hawtorne dicsosegere:
http://12thmanrising.com/2010/12/31/aint-nothing-but-a-heat-wave/

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
srácok ma hivatalosan is elkezdtem izgulni mint egy disznó vágás előtt. fene se gondolta h egyáltalán lesz miért izgulni utolsó fodulóban. bármennyire is nem érdemelnénk meg, basszuk meg a ramst újévi ajándékként 😊a.kacsa
En inkabb egy nonemut 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5971857
Mit tudhat Losman, ha még így sem ? 😊undisputedly
Most mar mindegy, egy utolso meccset meg lassunk Charlietol, hatha feltamad es kiderul (valoszinuleg nem fog), hogy O a kiraly. Vagy legalabbis az, aki egy -ket evig, egy uj es eletkepes QB megtalalasaig hatan viszi a bandat. Aztan a playoffban meg kuldjuk be Losmant es deruljon ki, hogy O az uj wunderkind! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
srácok ma hivatalosan is elkezdtem izgulni mint egy disznó vágás előtt. fene se gondolta h egyáltalán lesz miért izgulni utolsó fodulóban. bármennyire is nem érdemelnénk meg, basszuk meg a ramst újévi ajándékként 😊
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 947 — SuperBowl Champions 2013/2014
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5971857
Mit tudhat Losman, ha még így sem ? 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mankins-re szerintem van reális esély, nem ez lenne az első eset, hogy ide jön egy volt Pats játékos. Az már más kérdés, hogy mennyi haszna lenne... az idei viselkedése alapján én hajlok arra, hogy csak a nagy pénzre menne és utána kibliccelné az éveit. Lehet, hogy tévedek, de most is csak azért játszik, mert különben úszna az idei összes fizetése. Ide meg a játékot szerető sportemberek kellenének és nem a nullákra hajtó "sztárok".
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 481
De New Jersey nevű nincs. 😀
Jobb cáfolat nem jut eszembe. 😐
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 240 — én ezt meguntam
Sebii én ezt nem hagynám annyiban 😀 Ásd elő minden földrajz tudásodat, és lássunk egy terjedelmes cáfolatot :cool:undisputedly
Végülis Jersey szigetén tényleg nincs NFL stadion, de ott House mc sincs 😀 😛
Ne add alá a lovat Te meg 😀

Sebii tényleg sorry, elnézést, csak olyan aranyos volt, amilyen lelkesen beírtad. Amúgy szó szerint igazad van, mert New York NYork állam, szóval nem J állam csapata egyik sem, csak hát a Stadiony 😊
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 947 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sebii én ezt nem hagynám annyiban 😀 Ásd elő minden földrajz tudásodat, és lássunk egy terjedelmes cáfolatot :cool:
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 240 — én ezt meguntam
Még szerencse, hogy Jerseynek nincs csapata, mert egy Houseal nem tudnánk felvenni a versenyt. 😀Sebii
😂 😀 😀
JA végülis tényleg csak két csapata van az államnak...
Ne haragadudj rám, bocsáss meg nekem, nem szándékos ez csak így alakul... 😀

http://en.wikipedia.org/wiki/East_Rutherford,_New_Jersey
😂 😂 😂
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 481
Még szerencse, hogy Jerseynek nincs csapata, mert egy Houseal nem tudnánk felvenni a versenyt. 😀
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 947 — SuperBowl Champions 2013/2014
Off:
Seattle bekerült a MensHealth top10 2011-es városai közé 😀 Ok: rengeteg outdoor activities.undisputedly
Meg ott a Grace Klinika 😂 😂Hanni
Az biztosan nem játszott, akkor Csikkággó nyer 😀
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 249 — Je suis kobranadrág
Off:
Seattle bekerült a MensHealth top10 2011-es városai közé 😀 Ok: rengeteg outdoor activities.undisputedly
Meg ott a Grace Klinika 😂 😂
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 947 — SuperBowl Champions 2013/2014
Off:
Seattle bekerült a MensHealth top10 2011-es városai közé 😀 Ok: rengeteg outdoor activities.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Sanyi lesz a szakkommentátor a meccsünkön. :cool:Duff
zsííír 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 240 — én ezt meguntam
Hajlok Helmut észrevételének elfogadására, miszerint nem értik a játékosok,hogy mit is kellene játszaniuk. Ennyire nem szürkülhet be egy komplett csapatrész ilyen hirtelen.undisputedly
Ez már majdnem elismerés egy Pats szurkolótól... 😀 😀 😀
Helmut Zimmer
Többet tudsz erről a játékról mint én 😊 Ráadásul kellően objektív is tudsz lenni, így mi műkedvelők sokszor fogunk még igazat adni neked 😀undisputedly
érzemőőőőőő... némileg zavarban vagyok, igazából magam is csak műkedvelek, de az objektivitásra valóban törexem.
Az jó, hogyha ez látszik. Köszönöm 😊
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 115
Sanyi lesz a szakkommentátor a meccsünkön. :cool:
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én nektek szurkolok a Rams elleni meccsen. Évekkel ezelőtt élvezettel néztem a Seahawks meccseit sajnos mostanra már elég hullámzó lett a csapat teljesítménye.
A Qwest Filed Stadium szerintem a legszebb fekvésű és legjobb stadion az NFL-ben. 😊
Izgalmas meccs lesz, nézem is az ESPN Amercian élőben. Szeretem a kiélezett mérkőzéseket ( de persze akkor nem amikor az én kedvenc csapatom játszik ). 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 947 — SuperBowl Champions 2013/2014
ursiten a D#től? konkrétan liga legrosszabb "védelme" ez... Thomastól és Clemonstól lehet várni nagy playeket, de mostanában ez is ritkább...braxa88
Hajlok Helmut észrevételének elfogadására, miszerint nem értik a játékosok,hogy mit is kellene játszaniuk. Ennyire nem szürkülhet be egy komplett csapatrész ilyen hirtelen.undisputedly
Ez már majdnem elismerés egy Pats szurkolótól... 😀 😀 😀
Helmut Zimmer
Többet tudsz erről a játékról mint én 😊 Ráadásul kellően objektív is tudsz lenni, így mi műkedvelők sokszor fogunk még igazat adni neked 😀
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 240 — én ezt meguntam
Én a D#-től várok sokat, habár ha nem értik milyen rendszert is kell játszani, akkor hiába pörögnek fel.
Go Hawks, ez minden amit mondani tudok 😀undisputedly
ursiten a D#től? konkrétan liga legrosszabb "védelme" ez... Thomastól és Clemonstól lehet várni nagy playeket, de mostanában ez is ritkább...braxa88
Hajlok Helmut észrevételének elfogadására, miszerint nem értik a játékosok,hogy mit is kellene játszaniuk. Ennyire nem szürkülhet be egy komplett csapatrész ilyen hirtelen.undisputedly
Ez már majdnem elismerés egy Pats szurkolótól... 😀 😀 😀

Más! Azért megkérdezném a Mestertől, hogy konkrétan mi járt a fejében a DEF építgetésekor... Nem hiszem hogy a Jennnnnings- Bryant tengely volt a Wunderwaffe!!!!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a secondary azért (is) gyalázatos mert nincs pass rush a front seven-től



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter