Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Engem az is zavar nagyon - Undisputedly barátom elemzését kiegészítve egy kevésbé szakmai nézőponttal -, hogy rettenetesen hullámzó a játékunk. Arizonában viszonylag simán megnyerjük a meccset, vagy a Bears elleni bravúr és ezzel szemben állnak a totális bukások. Giants, Saints, stb... Chicagoban okos játék, bravúr az egész meccsen Giants ellen meg még maccsunk sincs... Ezt magyarázza meg nekem valaki.

Eh... nehéz a Szíhóksz szurkoló élete... De a hétvégén már újabb meccs jön, új remények élednek. 😊

Én arra is nagyon kíváncsi lennék, hogy bírják ezt a szurkolók Seattle városában.
Helmut ha van egy kis időd és kedved írhatnál pár gondolatot róla.... előre is köszönöm. Most, hogy a Bills feltámadt... 😉Sonics
Kérésed számomra parancs.. 😊 Nem lesz rövid, akit nem érdekel, ugorjon!

Érdekes, páran felemlegettétek a Billst, nekem ez olyan mint a flipperbe bedobott 100-as. Próbálok nem terjengős lenni, próbálok nem csak a Billsre koncentrálni, talán érdekes, vagy legalább tanulságos a véleményem.

Bevezetésképpen:
Szóval a Bills. Alapjáraton nem hiszem, hogy egy 2-9 es a Power ranking 29. helyén álló csapatot bezzeg társaságként kellene emlegetni. Mégis érdekes a Bills példája, mert tök más úton indultak el, mint mi, és mint az újjáépülő NFL csapatok 95%-a.
Nézzük, hova jutottak. Azt már tudjuk, hogy 29. a csapat, 2 győzelem 9 vereség, tragikus mérleg. A helyzet persze totálisan más megvilágítást kap, ha
1.) megnézzük a Bills sorsolását (2x Pats, 2x Jets, 2x Fins, desszert Ravens, Packers, KC, Macik).
2.) megnézzük az utóbbi 6 hét történéseit, különös tekintettel a szívszorító OT vereségekre (pl. Ravens, Steelers)
3.) megnézzük az ellenfelek szurkolóinak kommentjeit. Érdemes elolvasni a hétvége után született kommenteket, akár a Bowl.hun, akár máshol. Azt hiszem a jó szó a "respect".
4.) a Bills hetek óta nagyon kellemetlen ellenfél, és a győztesnek is „fáj mindene” a meccs után.

A valóság az, hogy az elmúlt héten egy elég sok hiányzóval felálló (pl. komplett kezdő DL hiányzott), és nyilvánvalóan Goodell butaságait szenvedő Steelerst sikerült élethalálharcra hívni. A Bills ledolgozta a félidőben elszenvedett hátrányát, és a legügyesebb O playmakerünk pillanatnyi koncentrációján múlt (rookie hiba egy első teljes idényét játszó fiatalembernél), hogy nem vertük meg a nálunk nyilvánvalóan jobb Steelerst. /amúgy pedig TROY AZ TROY/

Mi történt:
Új GM-ünk lett a régi sulis Buddy Nix személyében, aki nem egy kiemelkedő csapathoz válogatta az építőanyagot 4 évtizedes edzői és megfigyelői karrierje során.
Nix nem hisz sem a csodában, sem az átokban, csak az elvégzett munkában, illetve az el nem végzett munkában. Óriási bánatunkra Perry Fewell Int vezetőedző 4-3 def guru szolgálatait megköszönték, és Chan Gailey lett a vezetőedző. Gaileyről nem tudtunk sokkal többet annál, mint hogy egy nagyon beteg Boys bevitt kétszer a PO-ba és ott kiestek, ezen kívül ismertük az NCAA munkáját. Nálam annyi jó pontja volt, hogy nagyon jóban van Herm Edwardsal, és Dungyval. Mind a két urat szeretem és tisztelem.

Eljött a draft, ami óriási csalódás volt. Nem húztunk QB-t, nem húztunk korán támadó falembert, de húztuk Spillert. Cody helyett húztuk Troupot. Talán csak a Carrington húzásnak tapsolt mindenki. Amúgy kivétel nélkül mindenki röhögött rajtunk, és senki sem hitte, hogy ebből lesz támadó játék (én sem). A Spiller draftot ma sem értjük, de már azon sem lepődnénk meg, ha jó lenne… Fred Jackson mellett, még nem jött el az ő ideje. De pl. a 2. 3. körös játékosaink már más kategóriába esnek. Ők már most mutatnak egy-egy bíztató dolgot, főként Carrington.

Aztán az edzőtáborban elkezdődött az irgalmatlanul kemény munka, ami csapatot gyúrt a sok vereségbe belekeseredett srácból, és az amit én annyira hiányoltam Seattleben. P Carroll bőven promotálta a könyvét, mikor POZ már nyilatkozta, hogy már hetek óta gyakorolják az átállást, és nem könnyű.
A Bills rettenetesen kezdte az évet, mindenkitől kikaptunk, de nagyon! Kibéreltük a 32. helyet. A vezetőedzőnk Chan Gailey arról híres, hogy mindig megoldja a támadójátékot. Most is így történik. A 3. meccs után kidobta a kezdő irányítót, és azt mondta, OK Fitzpatrick , azt mondod, hogy 48 pontos Wonderlicet írtál...???!!! Te vagy az én emberem! Ezzel elindult valami…

Mi van:
A Ravens elleni meccsen mutatkozott be a "Red Alert", ahol mindenki megrökönyödésére az addig 100-140 yard között passzoló Bills +300 yard passzjátékkal szétkapta a Ravens védelmét. Kikaptunk, de az egy olyan történet, amelyet Perrejra fő-szabálymagyarázó sem tudott megzenésíteni. Mindegy, jobbak voltak!

Gailey rendszere spread felfogású, a célpontok darabokra szedik a pályát, és emellett elképesztően nagy teret enged az irányító önálló döntéseinek. A Ravens meccs óta minden ellenfélnek meg kell szenvednie a pályán. Mindenki ellen van 1-2 olyan drive, amely során a Bills O végigmegy a pályán egy pillanat alatt. Minden meccsen van demoralizáló drive. Fitz mellett, kibújt a zsákból egy kifejezetten használható OL, egy szerintem nagyon ügyes kis playmaker WR Steve Johnson személyében. Kiderült, hogy van egy jó slot receiverünk annak a Roscoe Parrishnek a személyében, aki eddig jobbára visszahordó volt… Azt tudtuk, hogy Evans, és Jackson jók. (bár volt pillanat, amikor én már ezt sem hittem)

A Ravens ellen tehát elindult az O., de a védelem nem!
A védelem ugye átállt 3-4-re (Fairbanks féle iskola) szerint. Na a szezon elején ők még az O-nál is rettenetesebbek voltak. Tulajdonképpen nem működött a védelem! Az elmúlt 2-3 hétben azonban már a védelem is kezdi felvenni a fonalat. A Steelers ellen egy konkrétan kifejezetten jó társaságot láttunk. Az LB sor nem acélos, különös tekintettel az OLB-kre, de a DL, már alakul, a DB sorunk, pedig évek óta jó, most hogy nem futást blokkolnak folyton, ez kezd újra láthatóvá válni.

Azt sem lehet nem észrevenni, hogy:
+a Bills játékosok meghalnak minden egyes meccsen, illetve hogy
+a 2. félidőben kijön a csapat és megállítja az ellenfelet, valamint elkezdi gyártani a pontokat.

Amiben a Bills más, mint a Hawks:
+Through ashes vs. Mr Tinkertrain felfogás. A Bills mindent lerombolt, és alapokról épít újra.

+ Játékos nevelésen, és tehetséggondozáson van a hangsúly, és nem a motiváláson.
Az OL konkrétan a semmiből jött kis túlzással, Geoff Hangartner 5. kör (köszi a párducoknak), Fitz 7. kör, Steve 7. kör, Parrish labdát nem látott évekig, Kyle Williams 5. kör. Megjegyzem ez tényleg a működő, és tartósan jó társaságok jellemzője. Pont a Steelers, vagy a Pats nem csak az első körösöktől várja a megváltást.

+ Rendszer vs. kiigazítás: Szerintem a Bills szurkolók többsége megszerette Chant, mert keretet, és fazont adott a játékunknak. Nem vagyunk jók, de tudunk nagyon látványos támadófocit játszani. A védelem oldalán Edwards egy meglehetősen komplex rendszert építget úgyszintén. Nincs igazi passrush, de a DL nagyon pörög. Kezdik osztani a zacsikat, úgy, hogy mint említettem nincs jó OLB. Ez is az adaptív rendszer egyik sajátsága. Elképesztő energiákat öl abba Buffalóban az edzői stáb, hogy mindenki értse a rendszert, és a feladatát. Seahox fanként ezt nem tudom elmondani.
Akárhogy is nézem a Hox-nál nem látom a forradalmat! Williams-Hass néha elhitetik, hogy működik az Air Coryell, de igazából még nem! Futójátékunk nincs!!!
A 4-3 sajnos Cole és Bryant kiesésével megroggyant, pedig működött a dolog. Most kéne belenyúlni…, na de hogy?!

+Kórház: Tavaly a Bills kórház volt! Nix ezen változtatott pl. az alaposabb fizikális felkészítéssel. Van sérültünk, de elkerül minket az állandó sérüléshullám. A HOX idén kórház, és ez az eredményeken és a mutatott játékon látszik.

+Felkészítés és elemzés: A Bills minden meccsre úgy megy ki, hogy a srácok fel vannak készítve, persze ezen van mit javítani, mert mindig vissza kell térnünk hátrányból. A félidei elemzés viszont elképesztő. Brutálisak a 2. félidők mostanában.
Néha azt érzem, hogy elképesztően koncepciótlan a Hox. Mostanában igenis szedett-vetett társaság lettünk. Kár, mert nem így indult.

+Csapat: A sok baj, a rettenetes mennyiségű szívás, az edzők összehozták a Billst, mint csapatot. Szerintem a Bills játékosokban végtelenített üzemmódban pörög a „minden héten háború” klasszikus nagy-monológja. Megpusztulnak egymásért. A morál teljesen rendben van. Szemelvény Steve Johnson kiakadása, kicsit más mint a mai Anderson féle hiszti. Érezhető a csapat hozzáállása

http://www.buffalobills.com/media-center/videos/Chan-Gailey-Monday-Update/f2de1de8-eb12-4cf1-99c3-a539a4f10142#?id=fbb58d68-fc16-4254-b448-0166a9986ae9

Verdict: Nem tudom, mi lesz a Billsel. Fogalmam sincs, hogy mi lesz a story vége. Remélem, hogy a kiscsapat átlépi az árnyékát, és egy-két év múlva egy jó PO kaliberű társaságról beszélünk. ehhez kell két jó OLB, és még egy -két playmaker
A Hawks sok sebből vérzik, de több a playmakere. Carroll remélem tanul saját hibáiból és erősít az edzői munkán, mert szerintem ezen múlik. Persze én sem hiszek a csodákban, csak a jól elvégzett, és az el nem végzett munkában.

1000 üdv és ölelés
Helm
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 238 — Csodabogár
Jake Locker nagyon szívesen játszana jövő évtől a Seahawksban:
http://www.mockingthedraft.com/2010/11/30/1846222/jake-locker-would-welcome-playing-for-seahawksiktriad
Én elfogadnám őt, bár nem nagyon ismerem. Csak amit innen-onnan összeollóztam...Sonics
Lockernek ez a szezonja nem valami fényes. Nem egy Bradford/Ryan/Sanchez/Flacco kaliber, inkább Mallett de sanszos őt a Cards fogja vinni.

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Jake Locker nagyon szívesen játszana jövő évtől a Seahawksban:
http://www.mockingthedraft.com/2010/11/30/1846222/jake-locker-would-welcome-playing-for-seahawksiktriad
Én elfogadnám őt, bár nem nagyon ismerem. Csak amit innen-onnan összeollóztam...

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jake Locker nagyon szívesen játszana jövő évtől a Seahawksban:
http://www.mockingthedraft.com/2010/11/30/1846222/jake-locker-would-welcome-playing-for-seahawksiktriad
Szeretne olyan elöl elmenni az idei szezonja után 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jake Locker nagyon szívesen játszana jövő évtől a Seahawksban:
http://www.mockingthedraft.com/2010/11/30/1846222/jake-locker-would-welcome-playing-for-seahawks
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 828 — SuperLOL
1. Kezdés után, az első negyedben 13:30-nál milyen váratlan dolgot láthattunk amire ki kellett kérni az időt?! Ha pedig többen voltunk fent, az iszonyatosan nagy koncentráció hiány.Rögtön kezdés után szinte.
undisputedly
Utóbbi. 12 védőtök volt fent. Egyik Seahawks játékos jelezte ezért, hogy kérjetek időt, mert már kezdtünk volna, és akkor büntetés.

Arra meg ,hogy jó volt a pass protect. A Chiefs a ligában második legtöbbször egyáltalán nem blitzel. van a 3 DL ember, meg egyedül Hali megy még és ennyi. De 3-4ben a ROLB blitz önmagában (főleg általában 3 pontosból), nem extra blitzelő embernek számít. Az a standard. Csak a tényszerűség miatt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Egyetértek azzal, amit Undisputedly leírt, egy kivétellel, szerintem az O fal tegnap nem volt olyan rossz. A sack-nél is Hassie hülyesége volt, mert rég le kellett volna dobnia a labdát, mivel amúgy is ritkán fut. Szóval én úgy láttam, hogy elég jól megvédték. A fő gond nálam továbbra is a defense, úgy kompletten. CB fronton mintha a világon sem lennénk. Szegény Truf olyan értetlen arccal veszi tudomásul, hogy megint nem ért oda, hogy az már nekem fáj. Egyedül Thomas nyújt jó teljesítményt, benne nagy jövőt látok. Ráadásul mintha Tatupunak is elment volna a kedve az egésztől.
Még mindig azt mondom, hogy van esélyünk, de a Rams most már egyértelműen jobb nálunk. Nagy kaland lesz ez a hátralévő 5 meccs.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 803 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én arra is nagyon kíváncsi lennék, hogy bírják ezt a szurkolók Seattle városában.
Sonics
Ha elolvassák ezt,biztosan rosszul lesznek.
A csapat utolsó (32.) a 3. és 4. kísérletek abszolválásában ha 1yardot kell megtenni. A Rams a 2. legjobb.
http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/28420/need-a-yard-call-rams-not-seahwaks
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Engem az is zavar nagyon - Undisputedly barátom elemzését kiegészítve egy kevésbé szakmai nézőponttal -, hogy rettenetesen hullámzó a játékunk. Arizonában viszonylag simán megnyerjük a meccset, vagy a Bears elleni bravúr és ezzel szemben állnak a totális bukások. Giants, Saints, stb... Chicagoban okos játék, bravúr az egész meccsen Giants ellen meg még maccsunk sincs... Ezt magyarázza meg nekem valaki.

Eh... nehéz a Szíhóksz szurkoló élete... De a hétvégén már újabb meccs jön, új remények élednek. 😊

Én arra is nagyon kíváncsi lennék, hogy bírják ezt a szurkolók Seattle városában.
Helmut ha van egy kis időd és kedved írhatnál pár gondolatot róla.... előre is köszönöm. Most, hogy a Bills feltámadt... 😉

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 803 — SuperBowl Champions 2013/2014
Megnéztem a mecset.Pár észrevétel:

1. Kezdés után, az első negyedben 13:30-nál milyen váratlan dolgot láthattunk amire ki kellett kérni az időt?! Ha pedig többen voltunk fent, az iszonyatosan nagy koncentráció hiány.Rögtön kezdés után szinte.
2. Hét (7) embert küldünk Casselre, de így is van elég ideje,hogy bepasszolja a LB-ek üresen tátongó zónájába...
3. Ez már sorozatban a második meccsünk ha jól emlékszem, ahol az első drive-ból TD-t kapunk. Mit csinál az edzői stáb?
4. Negyedik & incsekre tényleg egy passzt kell hívnunk?! Amikor ott egy Lynch...Williams nélkül beledobatjuk egy olyan coverbe ahol nincs is fizikai előnye a WR-nek.
5. Szélső futásoknál a CB-inket teljesen megeszik a blokkok.
6. Harmadik & 10-re nagyon csúnyán lejátszottak minket. TE motionből kimozog jobbra, és Milloynak kellett felvenni, kiérni a szélre.Esélytelen.
7. Smith a DE/DT áll fel futni, ls sikerül is bevinnie?!
8. Amikor Pete reklamál az Intentional Grounding miatt, hihetelen mennyire tanácstalan arcot vág.
9. A 3. Kansas td-nél Trufant ha jól értem safetyt játszott. Hát ezt nem kellene erőltetni.
10. O# fal szörnyű.
11. QB need !
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 395
Nyerje meg a Rams, mert ha PO-ba jutunk csak lebőgünk. Annyi új ember kéne a csapatba, hogy meg sem tudom számolni. Ugye milyen jól jönne most az a 3. krös amit Károlyra pazaroltunk...

Nézzük a jó dolgokat:
-WR gondok nincsenek.
-Special team elit

Kb ennyi dolog van rendben a csapatnál.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 803 — SuperBowl Champions 2013/2014
nagyon elszomorító volt ez. és az a baj, hogy nem csak futás ellen vagyunk rpsszak, de még pass rush sincsen, cornerek is lyukasak. van baj bőven.
őszintén remélem h a rams megnyeri a diviziót, mert nem érdemlünk meg playoffot. sajnálom ezt kimondania.kacsa
A Rams nyerje meg ha tudja. Vagy a Frisco, vagy a Cards, vagy mi.
Aki nyer az megérdemli a playoff-ot. Más kérdés, hogy ez nem sokra lesz elég...Sonics
Szerintem a.kacsa-nak igaza van. A rams érdemli meg leginkább. Azért még csodában reménykedhetünk 😊
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
nagyon elszomorító volt ez. és az a baj, hogy nem csak futás ellen vagyunk rpsszak, de még pass rush sincsen, cornerek is lyukasak. van baj bőven.
őszintén remélem h a rams megnyeri a diviziót, mert nem érdemlünk meg playoffot. sajnálom ezt kimondania.kacsa
A Rams nyerje meg ha tudja. Vagy a Frisco, vagy a Cards, vagy mi.
Aki nyer az megérdemli a playoff-ot. Más kérdés, hogy ez nem sokra lesz elég...

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nagyon elszomorító volt ez. és az a baj, hogy nem csak futás ellen vagyunk rpsszak, de még pass rush sincsen, cornerek is lyukasak. van baj bőven.
őszintén remélem h a rams megnyeri a diviziót, mert nem érdemlünk meg playoffot. sajnálom ezt kimondani
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Utálom, hogy mindig azzal jönnek, hogy a miénk a leggyengébb csoport! Azt meg még jobban, hogy sajnos teljesen igaz. Udvardi Gyula mondta tegnap, hogy az NFC West csapatai (kis jóindulattal) akkor szereznek győzelmet, ha csoporton belüli ellenfelekkel játszanak.
Ez a defense nagyon gyenge. Tegnap is reszketett a lábam minden Chiefs támadásnál. Nem alaptalanul.
Egyébként szerintem QB ügyben el vagyunk késve rendesen, ha Karcsi lenne az ideális megoldás, akkor már jóval több lehetőséget kapott volna, csak a drága ügylet miatt nem merik beismerni.garrett27
Szerintem Károly nem jó megoldás... De ez csak az én véleményem. Nem vagyok szakértő... 😀

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Utálom, hogy mindig azzal jönnek, hogy a miénk a leggyengébb csoport! Azt meg még jobban, hogy sajnos teljesen igaz. Udvardi Gyula mondta tegnap, hogy az NFC West csapatai (kis jóindulattal) akkor szereznek győzelmet, ha csoporton belüli ellenfelekkel játszanak.
Ez a defense nagyon gyenge. Tegnap is reszketett a lábam minden Chiefs támadásnál. Nem alaptalanul.
Egyébként szerintem QB ügyben el vagyunk késve rendesen, ha Karcsi lenne az ideális megoldás, akkor már jóval több lehetőséget kapott volna, csak a drága ügylet miatt nem merik beismerni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 803 — SuperBowl Champions 2013/2014
Most sem jobb, pedig aludtam egyet a tegnap történtekre. 17-21-nél nálunk volt a labda, be kellett volna darálni őket, ehhez képest iszonyatos dolgokat műveltünk. Szétfutottak minket, pedig fel lehetett volna készülni a Charles-Jones duóra. Mondjuk az is igaz, amit valaki leírt, hogy ha 1 méterrel szélesebb a pálya, akkor most Hassie az isten. Így viszont csúnya lett a vége. Ezek az összezuhanások elveszik a kedvemet. Meg kell nézni a Billst, kikap ugyan, de nagyon szoros meccseket játszik, most pl. a Steelers-el. Mi meg hazai pályán 42 pontot kapunk egy olyan csapattól, akit két éve még mindenki lesajnált. Remélem a vezérkarnak van hosszabb távú elképzelése, mert ez az idény megint nem az igazi, főleg a mutatott játék miatt.garrett27
Az,hogy 2 éve mi volt már nem releváns. Erős középcsapat a KC, akik elverik a náluk gyengébbeket.
A Bills azért jóval tovább tanyázott az AFC-East alján. Ráadásul ott most összeállt egy O#system, van erre a rendszerre egy használható QB-jük. Azaz talán pontosabb ha úgy fogalmazok,hogy a szakvezetés felismerte,hogy a QB-re kellene szabni a plant.Amúgy szerintem az a Bills amelyik mostanában kifut a pályára, bőven első lenne itt az NFC-Westben.
Épül a csapat, ez egy ilyen szezonnal jár. Ami egyedül zavar,hogy még mindig Hassie irányít. No nem azért mert van jobb aki padozna. Ez sokkal inkább a stáb felé kritika,hogy nem hoztunk egy feltörekvőt sem az uborkaszezonban. Biztos vagyok benne,hogy nagyobb hévvel nézném az összecsapásokat. Amúgy szerencsére annyira gyenge a csoport,hogy még így is van esély a PO-ra.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Most sem jobb, pedig aludtam egyet a tegnap történtekre. 17-21-nél nálunk volt a labda, be kellett volna darálni őket, ehhez képest iszonyatos dolgokat műveltünk. Szétfutottak minket, pedig fel lehetett volna készülni a Charles-Jones duóra. Mondjuk az is igaz, amit valaki leírt, hogy ha 1 méterrel szélesebb a pálya, akkor most Hassie az isten. Így viszont csúnya lett a vége. Ezek az összezuhanások elveszik a kedvemet. Meg kell nézni a Billst, kikap ugyan, de nagyon szoros meccseket játszik, most pl. a Steelers-el. Mi meg hazai pályán 42 pontot kapunk egy olyan csapattól, akit két éve még mindenki lesajnált. Remélem a vezérkarnak van hosszabb távú elképzelése, mert ez az idény megint nem az igazi, főleg a mutatott játék miatt.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Okung szerencsére visszaállt, és ha egésszége akkor bizony nagyon jó.
CB nincs, ind csak bábú, jó lenne párat hozni az offseasonban
QB is kell persze, meg OG is. C is mert Spencert lenyomnám szkanderban.
DE is mert Clemons nem nagyon tud állandó nyomást csinálni.
Balmer szar nyílván.
Carlson meg...nagyon leadta idén
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Király! Már csak pár hét és kezdhetünk gyúrni az offseasonra. 😐

Elképesztően rossz a csapat, fazon nélkül játszunk!
Okung meg.....! Valaki nem végzett jó munkát!!!

Az a baj, hogy ötlertem nincs arra, hogy mit kéne a csapattal tenni. Se íze, se bűze! Mondjuk szerencsére nem is nekem kell, hogy legyen ötletem.
Elképesztő kulcsopozíciók lyukasak
1. G
1. DE
1. CB
2. QB
3. LT LT LT LT

ja. és egy jó mentor
Hát csak ennyi!!!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Veglegesedtek a mai inaktivok:

Chiefs:
CB Brandon Flowers
WR Dexter McCluster
DB Donald Washington
RB Tim Castille
FS Jon McGraw
LB Charlie Anderson
LB Justin Cole
DT Anthony Toribio

Seahawks:
WR Mike Williams (foot)
DT Colin Cole (ankle)
OG Chester Pitts (ankle)
RB Michael Robinson (hamstring)
DE Clifton Geathers
OT Will Robinson
DT Amon Gordon
3rd QB: J.P. Losmanendorphyn
Williams 😕 biztam benne h talán játszhat. Robinson sem játszik, ezzel megint nem nagyon lesz futójáték...
KCnél Flowers kiesése jól jött, ha lehet ilyet mondani
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Veglegesedtek a mai inaktivok:

Chiefs:
CB Brandon Flowers
WR Dexter McCluster
DB Donald Washington
RB Tim Castille
FS Jon McGraw
LB Charlie Anderson
LB Justin Cole
DT Anthony Toribio

Seahawks:
WR Mike Williams (foot)
DT Colin Cole (ankle)
OG Chester Pitts (ankle)
RB Michael Robinson (hamstring)
DE Clifton Geathers
OT Will Robinson
DT Amon Gordon
3rd QB: J.P. Losman

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Általában ha csoportellenfelek összecsapnak akkor mindig öröm és boldogság van, lévén az egyik mindenképpen rosszul jön ki a dologból. Most ez borul, uyganis a héten a Frisco vs Cards meccsen sajnos csak az egyik kaphat ki 😊undisputedly
Fél szemünk rajtuk, de ha akarunk valamit kezdeni, akkor a következő két hazait hozni kell! Ez most vízválasztó két meccs lesz.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 803 — SuperBowl Champions 2013/2014
Általában ha csoportellenfelek összecsapnak akkor mindig öröm és boldogság van, lévén az egyik mindenképpen rosszul jön ki a dologból. Most ez borul, uyganis a héten a Frisco vs Cards meccsen sajnos csak az egyik kaphat ki 😊
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Stokley is nagyon ügyesen játszik.endorphyn
Nekem is pozitív meglepetés az Ő játéka. Ami felé repül azt elkapja... 😊
Williams hiányozni fog, de remélem, hogy Obo és Tate tudja helyettesíteni és Carlsont is jobban használhatnánk már végre.

Egyébként nagyon fontos meccs előtt állunk. Ha nyerünk.... de nem folytatom. Holnap próbáljuk kiszurkolni a győzelmet...Sonics
Nagy lepes lenne az tuti.

-- TIME I'AM! --