NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 381 — Csodabogár
úgy néz ki, jó esély van egy utolsó fordulós ki-ki meccsre! 😀DiamondsHead44
sztem mindhárman 7-9-el fogunk állni a végén, a kérdés az kinek lesz jobb a mérlege..

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
úgy néz ki, jó esély van egy utolsó fordulós ki-ki meccsre! 😀DiamondsHead44
Pontosan. Néztem a ti sorsolásotokat, a NO - KC kettős papíron L, nálunk a Tampa Atlanta hasonlóképpen.
Ha nem verjük most a Ninerst, akkor vége.undisputedly
jelenlegi állapotunkban a KC meccs nem egyértelmű vereség idegenben nem olyan jó a Kansas, mi viszont mostanában nyeregetünk az Edben, plusz egész jól ismerjük egymást, nem véletlen, hogy idén elmaradt a Governor Cup az előszezonban.DiamondsHead44
Ezzel a pálya előnnyel nem is számoltam 😊 Hiszek neked. A KC-nek viszont szorítok, mert nem lenne jó egy Chargers a PO-ban 😀
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
úgy néz ki, jó esély van egy utolsó fordulós ki-ki meccsre! 😀DiamondsHead44
Pontosan. Néztem a ti sorsolásotokat, a NO - KC kettős papíron L, nálunk a Tampa Atlanta hasonlóképpen.
Ha nem verjük most a Ninerst, akkor vége.undisputedly
jelenlegi állapotunkban a KC meccs nem egyértelmű vereség idegenben nem olyan jó a Kansas, mi viszont mostanában nyeregetünk az Edben, plusz egész jól ismerjük egymást, nem véletlen, hogy idén elmaradt a Governor Cup az előszezonban.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
úgy néz ki, jó esély van egy utolsó fordulós ki-ki meccsre! 😀DiamondsHead44
Pontosan. Néztem a ti sorsolásotokat, a NO - KC kettős papíron L, nálunk a Tampa Atlanta hasonlóképpen.
Ha nem verjük most a Ninerst, akkor vége.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
úgy néz ki, jó esély van egy utolsó fordulós ki-ki meccsre! 😀

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ki tud valamit Williamsről, meg Obiról? garrett27
Williams:
"Seattle coach Pete Carroll said after the game that the ankle sprain isn't believed to be serious and his previous foot strain was not affected. Williams wasn't in the locker room afterward, but posted on Twitter: "I don't expect to miss the 49er game."

Elvileg nem komoly, és játszhat majd a Niners ellen.

Obi:
"Obomanu suffered a severe laceration that required a number of stitches to close up. He did not break any bones..."
"Obomanu also expects to play next week against the 49ers"

Nem törött csont, valószínűleg nem kell kihagynia a meccset.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Hát a győzelem dicséretes, de...
- nem ártana az első félidőben elkezdeni a meccset
- a nyitó drive-ban nem muszáj feltétlenül td-t kapnunk
- Hassie néhány dobása a fogalmatlan kategória, össze kellene kapni magát
- már megint a fránya sérülések
- néhány playhívás nem teccett

Ami pozitiv:
- szünetben felébredtünk, igaz a Panthers ellen de akkor is fordítottunk
- végre működött a futás
- Washington egy állat, de mutogatni kicsit később kellene 😊

Összességében ez a meccs pont olyan volt, mint az idei szezonunk. Hullámhegyek, hullámvölgyek... a lényeg a győzelem, de a hétvégén egy félidőt alszunk, akkor elmegy a meccs.

Hajrá Szíhóksz!

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Üdv mindenki csatlakoznék én is a kis közösséghez, annyira nem vagyok nagy szakértő de már négy éve nagyon lelkesen szurkolok a csapatnak 😀Hanni
Jó látni, hogy azért mi is vagyunk egy páran! Légy üdvözölve, a csapatunk nem világverő, de abszolút szerethető. Láttam szorgalmasan követted éjjel a meccset.
Mondjuk ha nem adnánk minden ellenfélnek rögtön az elején 1-2 TD előnyt, akkor egész máshogy nézne ki a dolog. A második félidővel már nagyrészt elégedett voltam, a Tatupu INT vitte a pálmát nálam.
Ki tud valamit Williamsről, meg Obiról? Még jó, hogy tegnap jobban ment a futás, meg van egy Stockley-nk. Tetszett, ahogy szétfejelt 2 védőt.
A lényeg, hogy győztünk, és most nagyon el kellene hoznunk a Frisco meccset!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
Érdekesség: Az utolsó 5 mérkőzésen rendre 30 felett kaptunk(kétszer ebből 40+), míg mi egyszer mentünk 20 fölé(kétszer ebből 10alatt maradtunk).
Ennek fényében egy 27-14-el már elégedett lennék.undisputedly
az espn-en mostg volt egy statisztika hogy az utolsó 21 meccsen mi kaptuk a 3. legtöbb pontota.kacsa
Ha megnézzük, olyan nagy erősítés nem is jött idénre a védelemhez. Ez a statisztika elvileg azt mutatja,hogy ez a keret ennyire képes. De szerintem a stáb benne van bőven. Nem csak az előző rezsim.Ez a mostani sem áll a helyzet magaslatán.
Szerintem.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Érdekesség: Az utolsó 5 mérkőzésen rendre 30 felett kaptunk(kétszer ebből 40+), míg mi egyszer mentünk 20 fölé(kétszer ebből 10alatt maradtunk).
Ennek fényében egy 27-14-el már elégedett lennék.undisputedly
az espn-en mostg volt egy statisztika hogy az utolsó 21 meccsen mi kaptuk a 3. legtöbb pontot
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
NFL-en mutatott időjárásnak mennyire lehet hinni?Hanni
lehet, kicsit felhős, de száraz időjárás lesz a meccs alatt. 7 fok körüli hőmérséklettel



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 182 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Köszi mindenki, az érkezésem tiszteletére én egy 38 : 13 tippet játszok meg. Kötelező és problémamentes győzelemnek kellene lennie.

NFL-en mutatott időjárásnak mennyire lehet hinni?
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 381 — Csodabogár
ezt a panthert ugy kell megverni, hogy közük ne legyen a meccshez.a.kacsa
ez az NFL... 😊

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
Érdekesség: Az utolsó 5 mérkőzésen rendre 30 felett kaptunk(kétszer ebből 40+), míg mi egyszer mentünk 20 fölé(kétszer ebből 10alatt maradtunk).
Ennek fényében egy 27-14-el már elégedett lennék.
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Üdv mindenki csatlakoznék én is a kis közösséghez, annyira nem vagyok nagy szakértő de már négy éve nagyon lelkesen szurkolok a csapatnak 😀Hanni
Üdv a Seahawks klubban 😊

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Üdv mindenki csatlakoznék én is a kis közösséghez, annyira nem vagyok nagy szakértő de már négy éve nagyon lelkesen szurkolok a csapatnak 😀Hanni
Szia, udvozlunk a klubban! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
clausent azért illene megenni. earl remélem szopatja egyszer kétszer 😊
üdv hanni
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Igaza van Fucu-nak. A kötelező mindig a legnehezebb... Meglátjuk mi lesz.
Üdv. itt Hanni! 😊

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 098
az enyém 😀

szerintem nem lesz 100 yard felett a futás, hetek óta haldoklik, nem fognak azzal szenvedni Carrollék. Főleg ha Mike Williams és Obamanu is játékra alkalmas a futás helyett meg megy majd Stokleynak a rövid passz.
Sima libának tűnik de az ilyenek szoktak lenni a legszenvedősebbek és múlt héten is csak Kasa-on múlott a vereségük 😊Fucu
Akkor jöhet egy Hassie 400+ 😀 😂
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 425
Üdv Hanni, mi már ismerjük egymást gsf-ről.

Mai meccset egyértelműen hozni kell. Szeretem a Panthers, de remélem nagyon simán nyerünk, ami lökést adhat a csapatnak a továbbiakra.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
az enyém 😀

szerintem nem lesz 100 yard felett a futás, hetek óta haldoklik, nem fognak azzal szenvedni Carrollék. Főleg ha Mike Williams és Obamanu is játékra alkalmas a futás helyett meg megy majd Stokleynak a rövid passz.
Sima libának tűnik de az ilyenek szoktak lenni a legszenvedősebbek és múlt héten is csak Kasa-on múlott a vereségük 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
Üdv mindenki csatlakoznék én is a kis közösséghez, annyira nem vagyok nagy szakértő de már négy éve nagyon lelkesen szurkolok a csapatnak 😀Hanni
Nem tudom kinek tiszte először üdvözölni , de én most megteszem 😊
Üdv a klubban 😊
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 182 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Üdv mindenki csatlakoznék én is a kis közösséghez, annyira nem vagyok nagy szakértő de már négy éve nagyon lelkesen szurkolok a csapatnak 😀
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
30$-t tettem fel a csapatra. Ha ezt nem hozzuk, Fire Carroll -ra módosíttatom a rangomat 😀
Amióta követem az NFL-t, (Pats-Panthers Bowl), azóta tényleg szimpatikus frencsájz benyomását keltik.
Azonban ilyen QB gondokkal, WR sérülésekkel, fiatal és lesérült védelemmel otthon ki kell őket végezni. Természetesen átvitt értelemben.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 098
Remélem, a futójáték összehoz a megszokott 50-60 yardnál többet egy ilyen meccsen(legmerészebb álmaim közt van a 100 yard), h végre ott is lássak vmi fejlődést. Hassie biztos sok yardot összedobál. Nem akarom lebecsülni a Pantherst, mert szimpatikus csapat, de ez az év nagyon nem jött nekik össze.