Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 947 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha van valakinek kedve Pécsett nézni a mérkőzést az írjon egy privátot. Ha van rá igény, az albérletünkben is nézhetjük,[Kertváros] kényelmesen elfér 5-6 ittas ember 😀
Rams fanok is jelentkezhetnek ha gondolják 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jól látom, hogy a mi meccsünket nyomja a Sport tv hétfőn hajnalban?garrett27
jól, az NBC főműsoridőben adja, ez a hét meccse



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Jól látom, hogy a mi meccsünket nyomja a Sport tv hétfőn hajnalban?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 115
ami biztos, ha verjük a ramset, akkor megkapjuk a valaha volt leggyengébb PO-csapata megtisztelő címét. már csak ezér is nyerjünk, legalább valamiben első lesz a csapatbraxa88
Így van! 😀
Csak pozitívan nézzük a dolgokat!!!Sonics
na ne, ez a cím jelenleg a miénk, nehogy már csak úgy elvegyétek 😀
bár ha a Rams nyer, akkor ők is 8-8-cal mennek PO-ba, mi meg legalább 2 éve kiszenvedtük a 9-7-et 😊csongi
2 éve a Chargers is 8-8al ment po-ba
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
ami biztos, ha verjük a ramset, akkor megkapjuk a valaha volt leggyengébb PO-csapata megtisztelő címét. már csak ezér is nyerjünk, legalább valamiben első lesz a csapatbraxa88
Így van! 😀
Csak pozitívan nézzük a dolgokat!!!Sonics
na ne, ez a cím jelenleg a miénk, nehogy már csak úgy elvegyétek 😀
bár ha a Rams nyer, akkor ők is 8-8-cal mennek PO-ba, mi meg legalább 2 éve kiszenvedtük a 9-7-et 😊
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Ez a csirkeudvar védekezés szerintem nem elsősorban Carroll hibája. Vagy túl van vezérelve a dolog, vagy egyáltalán nem értik egymást a játékosok. Amit tegnap a Tampa ellen műveltek, az kb. utoljára Bábel tornyánál fordult elő. Vagy (de ezt nem merem feltételezni) lefeküdt a csapat, mivel ez a meccs az ellenfélnek számított igazán. Mindenesetre néha úgy tűnt, mintha vigyáznának, nehogy szerelni kelljen az ellenfél játékosát. Freeman-nek annyi üres célpontja volt, hogy a bőség zavarában szinte nem is tudott választani. Na mindegy, elmúlt.
Szerintem építsünk normális védelmet, de ezt megelőzően a dolog nálam mindenképpen egy új QB-nél kezdődik.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 538
igazad van szinte mindenban Helmut...

vaná esély h kibasszák Carrollt, de sztem nem fgoják, marad (még) jövőre.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 947 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hello 😊
Szerintem nincs esély arra,hogy a jelen állás szerint elküldjük. Pedig én örülnék neki. Első éve volt, és Allan nem fogja kivágni csak úgy. Ahogyan annak is örülnék,ha jönne egy 3-4-et preferáló DC. Ez részben szubjektív alapon, részben pedig azért mert úgy hiszem jobbak lennénk vele. Persze ahhoz állományt is kell változtatni.De mivel én is a D#-t raknám első körben rendbe, így nyugodt szívvel mondom,hogy fektessük be itt a cetliket.
Az O#-val kapcsolatban leírtam kellene egy olcsó megoldás egy vagy két szezonra Qb-nak ( ha jön Finly vagy egy másik fiatal, értelemszerűen hosszabb távra ). Kell mindenképpen egy kitűnő TE. Én kiemelten szeretem a TE posztot, és azt hiszem a mai NFL-ben nem lehetsz sikeres egy jó TE játék nélkül. WR nem kell ( habár egy jó slot elkapót hozhatnánk, és én tudok is egyet aki csak padozik legjobb esetben is mostanság ), viszont egy Fal renoválás igen. Szisztémában pedig jöhetne a west-coast , ideillő változata.
Mankins viselkedése nem tetszett ahogyan kezelte az ügyét. Nagyon jól dolgozik a falban, de BB szívbaj nélkül megválik tőle ha megint drámázik.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 240 — én ezt meguntam
Sziasztok Srácok!

Remélem mindenkinek jól telt a kari! Az enyém leginkább viccesen 😊 és most itthon vagyok még pár hétig. 😊

Én azt szeretném mondani, hogy nem tudok a PO dologhoz hozzászólni. A Rams megérdemelné. 😊 Amúgy meg nem fogunk nyerni, mert nincs semmiféle védelmünk.

Ami az offseasont illeti!

Mindenekelőtt változtatni kell az edzői stábon. Kell egy új DC. Amit mondok szörnyű lesz! Szerintem konkrétan egy randomgenerátor jobb játékokat hívna, mint a mi szakemberünk. Nem is tudjuk, hogy milyen jó, vagy rossz igazán ez a védelem, mert hangsúlyozottan úgy gondolom, hogy a védelmünket alkalmatlan ember irányítja. Akármekkora zseninek is tartotta Monte Kiffin (minden tiszteletem az öregé) Casey Bradley egy seggg! (ennyi g-vel), vagy, ha nem tudnak együttműködni PC-vel, akkor PC keressen olyan koordinátort, akivel értik egymást. Ebbe a Def szisztémába (kupleráj), stratégiába első körös cetlit bedobni nem szabad.

Én az asszimetrikus építkezés híve vagyok. Tegyük rendbe Az O-t , vagy a D-t. A kettő együtt nem megy.
Szóval szerintem DC csere (nem kevés, már sokat bizonyító elképesztő szakember érhető el a piacon), sok munka, DE, CB, S, a szabadügynökpiacról. Nézegettem, és lesz kiből válogatni (még mindig nem értem hogyan merték eltradelni Wilsont)
Ha nem jutunk be a PO-ba, akkor szerintem az első körünk QB, nem ússzuk meg. Jelenleg senki nem képes arra, hogy véghezvigye azt , amit JBates kér.
Nem tudom Mankins hogyan áll a Patsel, de nagy álmom lenne, ha őt valami módon ide tudnánk hozni! Szóval O Guard. Nagy, erős, gonosz olyan húzással, mint egy dízelmozdonyé.

Amúgy szerintetek Carroll kirugására van esély???
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
ami biztos, ha verjük a ramset, akkor megkapjuk a valaha volt leggyengébb PO-csapata megtisztelő címét. már csak ezér is nyerjünk, legalább valamiben első lesz a csapatbraxa88
Így van! 😀
Csak pozitívan nézzük a dolgokat!!!

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 538
Hillel mi lesz? Lejáró idén?szaba
ja, szinte biztos h nem hosszabítunk vele.

_._

ami biztos, ha verjük a ramset, akkor megkapjuk a valaha volt leggyengébb PO-csapata megtisztelő címét. már csak ezér is nyerjünk, legalább valamiben első lesz a csapat
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Hillel mi lesz? Lejáró idén?
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Amugy remélem, az SNF meccsünkön Sanyi lesz a szakkomentátor, bár nemhiszem, mert most is ő volt. A Hollaitól ráz a hideg, Márk jó de ő inkább csak a playeket tudja elemezni, mig Sanyi több mindent tud a csapatokról, hátha sikerülne vmi hasznosat mondani erről a ratyi csapatról.Duff
Sanyi tényleg az egyik legjobb. Majd nyomjuk neki az infót miket mondjon. Mi még talán pozitívumokat is tudunk. Bár az max 5 perc kommentre elég.

Valahogy nyerjük már meg azt a meccset! Képes lennék megbocsájtani az egész szezon rossz éjszakáit!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 115
Amugy remélem, az SNF meccsünkön Sanyi lesz a szakkomentátor, bár nemhiszem, mert most is ő volt. A Hollaitól ráz a hideg, Márk jó de ő inkább csak a playeket tudja elemezni, mig Sanyi több mindent tud a csapatokról, hátha sikerülne vmi hasznosat mondani erről a ratyi csapatról.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 115
LBen kivűl mindent sikerült megemlítened Duff 😀 braxa88
Hat igen, latszik mennyire vagyok elegedett ezzel a szezonnal 😀

Ja és kihagytam a véleményem szerint egy legfontosab need-et: HC. :/
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 538
Na szerintem ami elsősorban kell: T,G,C,DT,DE,CB,SS. Egy elég mindegyikből

Ami még jól jöhet:
-QB (de 1 évet nyaraltatnám Hassie mögött, Hassienek adnék még 1 évet, mert rég kedvencemmé vált 😕 ) Ha meg nem adunk neki még1 évet, én mindenképp Palmert hoznám, ha lehetne... Charliet meg kivágnám a picsba (most).

-Egy kevésbé impotens futó is jöhetne, vagy futtatnám többször Leon-t. Tegnap is egyet futott azt TD lett, nem tudom, miért nem kezdett sose. Lynch jó arra amikor keveset kell haladni, Forsett néha hosszakat tud, de Leonban többet látok.

- TE, G

-Valamint lehet egy jó WR is elkéne, nemtudom...Duff
-locklear sztem marad kezdő RT
-OG nagyon kell
-a kezdő C sztem Unger lesz a jövőben
-DT nem kell. Mebane-nel hosszabítani kell, Cole is jó, depht is van
-DE kell
-CB kell
-SS, jövőre már Chancellor lesz sztem a kezdő
-QB egyértlműen kell
-RB nem kell, egy korrekt fal mögött ez a páros nagyon jó lenne...
-TE nemtom Carlson vak, de egy értelmes QBval lehet előjönne belőle valami... amugy meg Morrah nem mozog rosszul
-WR sem kell, durva depth van, csak el kell a QB-nak találni őket... Williams, Obo, Tate, Butler sor jó. Stokleyval kérdés mi lesz, meg kéne tartani.
LBen kivűl mindent sikerült megemlítened Duff 😀

tehát sztem a need: OG, DE, QB, CB
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 481
Jövőre egyértelmű új kezdő QB kell. Hassieben már nincs egy év, már így is kettővel többet játszott a kelleténél. Nagyon sok munka lesz még ezzel a csapattal.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Nálam a PO nem kérdés, a draft is fontos, de valahogy vissza kellene kerülni a köztudatba, az meg csak a PO-n keresztül megy. Ha pedig a Sport tv is nyomja, akkor egyel több ok a győzelemre. Hátha Ricsi is elhallgatna egy kicsit.
A szükségleteinkről meg csak annyit, hogy a tegnap látottak alapján kb. 8 első és 8 második körös pick kellene, olyan lyukas a csapat. Ami viszont egyértelmű, hogy nem Csárli a mi emberünk. Tegnap/ma éjjel szabályosan visszasírtam Hassiet.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 115
Na szerintem ami elsősorban kell: T,G,C,DT,DE,CB,SS. Egy elég mindegyikből

Ami még jól jöhet:
-QB (de 1 évet nyaraltatnám Hassie mögött, Hassienek adnék még 1 évet, mert rég kedvencemmé vált 😕 ) Ha meg nem adunk neki még1 évet, én mindenképp Palmert hoznám, ha lehetne... Charliet meg kivágnám a picsba (most).

-Egy kevésbé impotens futó is jöhetne, vagy futtatnám többször Leon-t. Tegnap is egyet futott azt TD lett, nem tudom, miért nem kezdett sose. Lynch jó arra amikor keveset kell haladni, Forsett néha hosszakat tud, de Leonban többet látok.

- TE, G

- Valamint lehet egy jó WR is elkéne, nemtudom...
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 947 — SuperBowl Champions 2013/2014
Igen-igen, én is azt írtam.
Kolb sem lenne rossz megoldás, de mivel ő fel lett építve a köztudatban mint potenciális frencsájz Qb, lehetséges,hogy drágább lenne.
Egy kis elmélkedés Qb needről:

AFC-East:
*Miami *( Henne nem tűnik túl jó megoldásnak, de csak a számok és elemzések alapján írom, nem sok meccsét láttam)
AFC-North:
*Cincinnati Bengals* Nekik mindenképpen kell egy új frencsájz Qb

*Cleveland* McCoy-t játszatják, nekem tetszett amit láttam tőle, nem tudom mennyire számolnak vele, de itt nem kell 1st round Qb szerintem.
AFC-South:
*Titans* Egyértelműen kell nekik egy új Qb
AFC-West:
*Oakland* Campbell nem tökéletes,de felesleges lenne húzni egy magas cetlivel

NFC-East:
*Washington* McNabb nem vált be, kell nekik egy frencsájz Qb
NFC-North:
*Minnesota* T-Jack nem megoldás, Favre visszavonul ( reméljük most már végleg ), ide is kell egy Qb
NFC-South:
*Carolina* Edzőváltás, lehetséges,hogy nem számolnak Clausennel, itt előfordulhat egy need
NFC-West:
*Frisco* Edzőváltás van, Smith nem megoldás, Troy nem prototípus, nem is bíztak benne maximálisan, új rezsim új tervek, itt is előadódhat egy need.
*Arizona* Skelton megoldás? Majd Fucuék válaszolnak.

Ebből 5 csapat biztosan előbb húz mint mi. Nem vagyok tisztában az egyéb needjeikkel, de azért várható egy első körös Qb ott ahol kiemeltem,hogy nagyon várják a megmentőt.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 538
A draft nem minden. Lásd Pats, Steelers, stb...

A Qwest Field-en nyerni kell! Aztán, hogy nyerünk-e az egy másik kérdés...
Jó lenne ha a sport tv adná, nem kellene a gép előtt nyomorogni. 😊Sonics
Mindenki erti, hogy a draft nem mindegy, de ott olyan iranyitok vannak, akik bekotott szemmel is 50 yardos uberpontos passzt adnak. Jo iranyito kell es minnel jobb helyen vagyunk, annal tobb az eselyunk egy epkezlab ember draftolasara. A piacrol nem is tudom, hogy kiben biznek igazan.endorphyn
Flynn ( Gb ), Orton ( Den ) , McGee ( Dallas ). Flynn-t láttam a Pats ellen, utána is olvastam. LEsz kérője bőven, örülnék,ha az egyik mi lennénk.Benne hosszú évekre megoldást találhatunk.
Orton no comment. Jól és pontosan játszik. Illene hozzánk, pár év még van benne.
McGee-t csak a Cardinals ellen láttam, de benne is van potenciál.
Ne felejtsük el,hogy van 2db első két körös cetlink. Ezekkel CB-t, O-lineman-t mindenképpen húzni kell. Én a front7-t is erősíteném mindenképpen. A legjobb prospecteket kihúzzák addigra, mire sorra kerülünk (Qb). Feltrade nem lenne jó.undisputedly
csak 1db első körös pickünk van
abból DE vagy QB lesz, helyzettől függ...
amugy Kolbot is ellehet hozni.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 538
STL @ SEA Qwest Field 8:20 PM NBC & SPORTTV.
na bazdmeg, dejó... igy viszont akkor csak nyerni kéne...
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 947 — SuperBowl Champions 2013/2014
Flynn ( Gb ), Orton ( Den ) , McGee ( Dallas ). Flynn-t láttam a Pats ellen, utána is olvastam. LEsz kérője bőven, örülnék,ha az egyik mi lennénk.Benne hosszú évekre megoldást találhatunk.
Orton no comment. Jól és pontosan játszik. Illene hozzánk, pár év még van benne.
McGee-t csak a Cardinals ellen láttam, de benne is van potenciál.
Ne felejtsük el,hogy van 2db első két körös cetlink. Ezekkel CB-t, O-lineman-t mindenképpen húzni kell. Én a front7-t is erősíteném mindenképpen. A legjobb prospecteket kihúzzák addigra, mire sorra kerülünk. Feltrade nem lenne jó.undisputedly
Viszont az idei QB felhozatal a draft-on a szakemberek szerint nem túl jó. Ráadásul most túl sok csapat feni a fogát egy igazán jó irányítóra. Nem tudom, hogy megérné-e feltétlenül kaparni értük...
Majd Pete mester eldönti...Sonics
Jobban örülnék,ha nem ő döntene 😀
Nem éri meg szerintem. Luck-ra mondják,hogy Manning kaliberű játékos válhat belőle, de őt biztosan behúzzák előttünk. Mallettről hallottam még jókat. A többi névről nem sok infom van, nem követtem az egyetemi focit.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Flynn ( Gb ), Orton ( Den ) , McGee ( Dallas ). Flynn-t láttam a Pats ellen, utána is olvastam. LEsz kérője bőven, örülnék,ha az egyik mi lennénk.Benne hosszú évekre megoldást találhatunk.
Orton no comment. Jól és pontosan játszik. Illene hozzánk, pár év még van benne.
McGee-t csak a Cardinals ellen láttam, de benne is van potenciál.
Ne felejtsük el,hogy van 2db első két körös cetlink. Ezekkel CB-t, O-lineman-t mindenképpen húzni kell. Én a front7-t is erősíteném mindenképpen. A legjobb prospecteket kihúzzák addigra, mire sorra kerülünk. Feltrade nem lenne jó.undisputedly
Viszont az idei QB felhozatal a draft-on a szakemberek szerint nem túl jó. Ráadásul most túl sok csapat feni a fogát egy igazán jó irányítóra. Nem tudom, hogy megérné-e feltétlenül kaparni értük...
Majd Pete mester eldönti...

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Amugy a sigedre reflektalva: januar 21. 😊endorphyn
Várjuk már igen... 😊 Most értem utol magam az ünnepekre... 😉