NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ezt a panthert ugy kell megverni, hogy közük ne legyen a meccshez.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
Remélem mutat egy cseppnyi fejlődést a szakmai stáb. Ezt a Pantherst konzisztens játékkal kell két vállra fektetnünk.
Go Hawks.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Williams szinte biztos h játszhat holnap 😊
Carlson viszont kérdéses. nincs probléma ha nem játszik, amit idén csinál azt bármelyik FA TE lehozza...
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Sziasztok! Mindenek előtt köszi mindent 😊

Én csak annyit szeretnék mondani, hogy:

Áttérhetünk 3-4 re, már ha találunk olyan szakembert, aki ebben támogat bennünket. Felesleges azon agyalni, hogy ki legyen NT, OLB, amíg nincs meg hogy pontosan milyen rendszert, és ami még ennél is fontosabb (szerintem) melyik szakemberrel.
Például Wade Phillips speciel szabad, ő ugye pont azt a rendszert preferálja, amit még a papája "hekkelt" meg. Egy átállás sosem könnyű. De ha például tényleg behúznánk DJ-t, akkor a 4-3 Cover 2 átállás szintén nagyon nehéz lenne, főleg ezzel a társasággal. A rendszer sokat segítene a csapaton, de attól még Trufantnak vége, és nincs igazi klasszikus 4-3 DE játékosunk.

QB kérdés (szerintem): Ismét csak ismételni tudom magam. Szerintem mentorálason, rendszeren, türelmen múlik.. A rendszer fontosságáról annyit, hogy pl. Rivers még a kabalafigurának is tud TD passzt adni, de látjuk ezt minden MŰKÖDŐ csapatnál, működő rendszernél. Persze számos nyitott kérdés van, amellyel most én itt nem foglalkoznék. Bates nyílván meglátott valamit Kareszben. Na, ha ez így van, akkor tessék vele foglalkozni, éjjel nappal, tessék rajta dolgozni. És ha nem megy, akkor a vezetőedzőnek le kell vonnia a következtetéseket.

Szerintem Hass nem szar. Erősen szürke lett, de nem szar. Valójában futójáték, értékelhető TE teljesítmény nélkül próbál futtatni egy olyan rendszert, amelynek két komponense a futó, és a TE játék. Nem véletlenül kellett megoldani a futó kérdését, az persze másik téma, hogy Lynch lehet akármilyen jó futó, a fal munkája (annak minden komponensével) nem igazán támogatja. Hass meg a pályán nem fog teljes reformot végrehajtani, ez nem ő. Van olyan rendszer, ahol máshol vannak a hangsúlyok, csak mi nem ezt erőltetjük.
Az egész O, és persze benne Hass nem elég jók, hogy ellensúlyozni tudják a katasztrofális teljesítményt a laszti másik oldalán.
Ez nem jelenti azt, hogy nem kell megoldanunk Hass utódlását sürgősen.
Na én így látom.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bármelyik névvel barátkozhattok szerintem



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Akkor kezdjünk el barátkozni Jake Locker gondolatával? Már több helyen olvastam, hogy helyi gyerek és szívesen játszana itt.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Bocs, hogy ide is belinkelem de Höri blogján van egy qb draft elemzés.

Olvasgassátok, hátha okosabbak lesztek, leszünk tőle... 😊
Köszi Höri az elemzést...

http://nflscout.blogter.hu/450540/qb_draft_-_megoldokeplet

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
Vince Young jó irányító, csak egy pöcs. Carroll jól bánik a balhés játékosokkal, sztem helyre tudná tenni Youngot és akkor jó időre meg van oldva a QB poszt és lehet a kismillió egyéb needel foglalkozni.Sebii
Remélem nem hozzuk ide. Nem csak a jelleme miatt -amúgy Carroll-nak van még bőven mivel foglalkoznia (pl 4&1 szituációk ...)nem kell a nyakába még egy balhés irányító is -, de a sérülékenysége miatt sem. Egy meccsen kezd, majd két meccs pihi...
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 425
Vince Young jó irányító, csak egy pöcs. Carroll jól bánik a balhés játékosokkal, sztem helyre tudná tenni Youngot és akkor jó időre meg van oldva a QB poszt és lehet a kismillió egyéb needel foglalkozni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Helmut: viszont Vince Young most már simán jöhet a csapathoz. Illetve a korábbi nem örülnék hozzáállásom is megváltozott...
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
Espn Stock watchban csak a Falling részben képviseltetjük magunkat:

Pete Carroll, Seahawks coach. The team has rebuilt its roster before without losing consecutive home games by a combined 52 points (41-7 to the New York Giants and 42-24 to Kansas City). Only Carolina has lost consecutive home games by more points this season (65). Carroll's philosophy to "always compete" seemed to take a hit when the team knelt on the ball to run out the clock during its 18-point surrender to Kansas City. Before this season, the team had allowed 40-plus points at home only once during the regular season since Qwest Field opened in 2002.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 425
Ezért kérdezem, h Clemons véleményetek szerint mire lenne képes.
Colet nehéz megmondani. Eltudom képzelni, h jó NT lenne, de azért nem vennék rá mérget.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Clemons játszhatna 3-4 OLB-t sztem. Méretei alkalmasak hozzá, szerintetek mennyire állná meg ott a helyét?
Valamint Cole lehet NT. Méretei megvannak és azért ő eléggé vadállat futás ellen.Sebii
1. És Clemons tudna embert fogni passzvédekezésnél?
2. Cole tudna-e jó futás elleni játékot bemutatni ha folyamatosan dupláznák?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 425
Clemons játszhatna 3-4 OLB-t sztem. Méretei alkalmasak hozzá, szerintetek mennyire állná meg ott a helyét?
Valamint Cole lehet NT. Méretei megvannak és azért ő eléggé vadállat futás ellen.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
mondjuk már idén is játszottunk sokszor 3-4et, kb úgy mint tavaly a cards. na mindegy. sokat mond majd h bradley marad e vagy sem. de remélem az utóbbi lesz
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 425
3-4 ne megy elvetélt ötlet sztem.

Mebane és Bryant jók lehetnek DE-be, egy NT kell.
LB sorban szélre Curry, középen Lofa és Hawh és másik oldalra kell egy elit pass rusher OLB. Én látok fantáziát a dologban.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
clausen trade lesz stem ha az új edzők nem vele gondolkodnak. kolb ne jöjjön, az még károlynál is jobban kiborítana. helm-nek meg, teljesen igaza van mindennek. hetek óta belenézek a bills meccsekbe, mert iszonyatosan drukkolok nekik. fitz meg már a cincys időszakban ism egmutatta mi rejlik benne, de hát ott volt palmer (haha)
locklear meg lehet h olyan lesz mint a tavalyi tebow jax házasság, mindenki tényként kezelte azt mi lett belőle 😊
agresszív offseason kell az biztos.

ja és sztem lesz egy bradley release, és hoznak egy 3-4es embert. nagyon afelé építkezik a védelem sztem. egy jó pass rusher, és akkor sztem curry-vel lenne is némi pass rush, márha tud konzekvensen játsazni
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Köszi szépen Helmut a kimerítő elemzést! Mindig öröm olvasni Téged...
Reméljük, hogy azért nálunk is elindult valami és talán előbb is lesz eredménye mint a Bills-nél. Meglátjuk majd...
Kíváncsi lennék Pete goach fejében mik járnak mostanában. Ő hogyan képzeli el a jövőt.

Kolb-ra szerintem nincs sok esélyünk...
Hawthorne hosszabbításának pedig örülök.

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Továbbra is azt mondom, hogy QB draft kell, vagy Karcsi mögé, vagy legyen mély víz, és elé. Az a baj, hogy előttünk is több csapatnak van rá szüksége. Meglátjuk mi marad.
A másik gondom a Seattle-i gyengélkedő. Idén is az eü stáb dolgozik a legtöbbet, alapemberek csücsülnek már IR-en, (Unger, Bryant) és így foltozgatva az egyébként sem világverő alakulatot tényleg néha csak kínlódás az egész.
Ráadásul amikor egy-egy meccsen kezd pörögni a gárda, megérzik a vérszagot, akkor Hassie tuti csinál egy marhaságot és már kanyaró is a meccsnek.
De hogy legyen egy kis pozitívum is, nekem nagyon tetszik Thomas játéka, szerintem ez a fickó Pro Bowl-os lesz előbb-utóbb.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
MErésznek tűnik, de Kolb FA lesz a következő szezonra ha minden igaz. Kíváncsi lennék mibe kerülne idehozni. Ha nem lesz potenciális frencsájz QB a drafton...

szerk: Tárgytalan.
4/29/2010: Signed a two-year, $12.25 million contract. The deal, fully guaranteed, included a $10.7 million signing bonus. 2010: $715,000, 2011: $1.392 million, 2012: Free Agent
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jake Locker nagyon szívesen játszana jövő évtől a Seahawksban:
http://www.mockingthedraft.com/2010/11/30/1846222/jake-locker-would-welcome-playing-for-seahawksiktriad
Én elfogadnám őt, bár nem nagyon ismerem. Csak amit innen-onnan összeollóztam...Sonics
Lockernek ez a szezonja nem valami fényes. Nem egy Bradford/Ryan/Sanchez/Flacco kaliber, inkább Mallett de sanszos őt a Cards fogja vinni.petey
Szegény Arizona lassan Luck-ra lesz esélyes. (Top 3 pick simán kinéz nekik ahogy most játszanak. Bills és Bengals választja el Luckot tőlük(Panthers szerintem kitart Clausen mellett). Előbbi ahogy játszik mostanság még simán összszedhet 1-2 W-t (és mondjuk nem Fitzpatrick a leggyengébb láncszem náluk sőt). Az igazi veszély a Cincy; ott tényleg váltani kell; mert Palmerben már nem láűtok sok potenciált.

Ha a Buffalo nem választ QB-t az Arizona/Cincy/Vikings hármas fog elsőként mazsolázni belőlük(Luck és Mallett itt ki is ment -esetleg jó workouttal és combine-al Ponder is). Ha a Seahawksnak van kis mázlija; (és persze ők is szeretnék a helyi fiút odavinni)szerintem akár össze is jöhet a Locker-Seahawks házasság.

Persze az is lehet hogy csak össze-vissza beszélek és agyalok itt 😀
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
...
HelmHelmut Zimmer
Én is azt érzem,hogy nincs minden rendben a Stáb körül. Mondjuk kicsit intenzívebben élem meg a 4&1-eket, de ott végképp a fejemhez kaptam.
Ami pozitívum,hogy Carroll-ban benne van a fejlődés lehetősége. Nem egy vaskalapos edző aki úgy hiszi mindig és mindenben igaza van, és ő találta ki a játék minden egyes apró szegmensét.
Az O#-ban van WR corpsunk a következő évre. Egy erősítés a falra viszont mindenképpen ráfér. Okungot összedrótozhatnák, elvihetnék egy természetgyógyászhoz,mondjuk ahhoz aki Robbent is kezelte/kezeli.
Qb-t nem kérdés,hogy hoznunk kell. Futásra pedig kíváncsi lennék egy jó O-Line mellett.
A D#-ben nem vagyok híve a 4-3-nak. Azaz talán pontosabb,ha úgy fogalmazok,hogy a 3-4 híve vagyok. Nem pusztán azért mert a BB féle Pats-en szocializálódtam,hanem meggyőződésem,hogy a LB sor a védelem lelke, és egy intelligens ILB-nek nagyobb teret adva hozható össze a legjobb/legadaptívabb védelem. Persze megfelelő Passrushal az OLB-ktől 😊
CB need is van szvsz és egy gyorsabb SS is elférne a keretben 😊

Amúgy a Bills pechére pont egy olyan divízióban vannak, ahol van egy csapat -Pats - amelyik a ciklusa alján is pozitív szezonnal zár, illetve egy Jets + Miami combo, melyek pont most érhetnek ismét egy periódus naposabb oldalára.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1 évvel hosszabított Hawthorne

According to a league source, the Seattle Seahawks have signed linebacker David Hawthorne to a one-year contract extension.

Hawthorne's extension, which was signed on November 27, is worth $1.38 million and included a $350,000 signing bonus along with an increase of his $470,000 base salary as an exclusive rights free agent to $696,667 for the final six weeks of the regular season.

Overall, Hawthorne will earn $550,000 in base salary this season.

In 2011, Hawthorne has a $900,000 base salary and $50,000 in per game roster bonuses. ($3,125 per game)

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Engem az is zavar nagyon - Undisputedly barátom elemzését kiegészítve egy kevésbé szakmai nézőponttal -, hogy rettenetesen hullámzó a játékunk. Arizonában viszonylag simán megnyerjük a meccset, vagy a Bears elleni bravúr és ezzel szemben állnak a totális bukások. Giants, Saints, stb... Chicagoban okos játék, bravúr az egész meccsen Giants ellen meg még maccsunk sincs... Ezt magyarázza meg nekem valaki.

Eh... nehéz a Szíhóksz szurkoló élete... De a hétvégén már újabb meccs jön, új remények élednek. 😊

Én arra is nagyon kíváncsi lennék, hogy bírják ezt a szurkolók Seattle városában.
Helmut ha van egy kis időd és kedved írhatnál pár gondolatot róla.... előre is köszönöm. Most, hogy a Bills feltámadt... 😉Sonics
Kérésed számomra parancs.. 😊 Nem lesz rövid, akit nem érdekel, ugorjon!

Érdekes, páran felemlegettétek a Billst, nekem ez olyan mint a flipperbe bedobott 100-as. Próbálok nem terjengős lenni, próbálok nem csak a Billsre koncentrálni, talán érdekes, vagy legalább tanulságos a véleményem.

Bevezetésképpen:
Szóval a Bills. Alapjáraton nem hiszem, hogy egy 2-9 es a Power ranking 29. helyén álló csapatot bezzeg társaságként kellene emlegetni. Mégis érdekes a Bills példája, mert tök más úton indultak el, mint mi, és mint az újjáépülő NFL csapatok 95%-a.
Nézzük, hova jutottak. Azt már tudjuk, hogy 29. a csapat, 2 győzelem 9 vereség, tragikus mérleg. A helyzet persze totálisan más megvilágítást kap, ha
1.) megnézzük a Bills sorsolását (2x Pats, 2x Jets, 2x Fins, desszert Ravens, Packers, KC, Macik).
2.) megnézzük az utóbbi 6 hét történéseit, különös tekintettel a szívszorító OT vereségekre (pl. Ravens, Steelers)
3.) megnézzük az ellenfelek szurkolóinak kommentjeit. Érdemes elolvasni a hétvége után született kommenteket, akár a Bowl.hun, akár máshol. Azt hiszem a jó szó a "respect".
4.) a Bills hetek óta nagyon kellemetlen ellenfél, és a győztesnek is „fáj mindene” a meccs után.

A valóság az, hogy az elmúlt héten egy elég sok hiányzóval felálló (pl. komplett kezdő DL hiányzott), és nyilvánvalóan Goodell butaságait szenvedő Steelerst sikerült élethalálharcra hívni. A Bills ledolgozta a félidőben elszenvedett hátrányát, és a legügyesebb O playmakerünk pillanatnyi koncentrációján múlt (rookie hiba egy első teljes idényét játszó fiatalembernél), hogy nem vertük meg a nálunk nyilvánvalóan jobb Steelerst. /amúgy pedig TROY AZ TROY/

Mi történt:
Új GM-ünk lett a régi sulis Buddy Nix személyében, aki nem egy kiemelkedő csapathoz válogatta az építőanyagot 4 évtizedes edzői és megfigyelői karrierje során.
Nix nem hisz sem a csodában, sem az átokban, csak az elvégzett munkában, illetve az el nem végzett munkában. Óriási bánatunkra Perry Fewell Int vezetőedző 4-3 def guru szolgálatait megköszönték, és Chan Gailey lett a vezetőedző. Gaileyről nem tudtunk sokkal többet annál, mint hogy egy nagyon beteg Boys bevitt kétszer a PO-ba és ott kiestek, ezen kívül ismertük az NCAA munkáját. Nálam annyi jó pontja volt, hogy nagyon jóban van Herm Edwardsal, és Dungyval. Mind a két urat szeretem és tisztelem.

Eljött a draft, ami óriási csalódás volt. Nem húztunk QB-t, nem húztunk korán támadó falembert, de húztuk Spillert. Cody helyett húztuk Troupot. Talán csak a Carrington húzásnak tapsolt mindenki. Amúgy kivétel nélkül mindenki röhögött rajtunk, és senki sem hitte, hogy ebből lesz támadó játék (én sem). A Spiller draftot ma sem értjük, de már azon sem lepődnénk meg, ha jó lenne… Fred Jackson mellett, még nem jött el az ő ideje. De pl. a 2. 3. körös játékosaink már más kategóriába esnek. Ők már most mutatnak egy-egy bíztató dolgot, főként Carrington.

Aztán az edzőtáborban elkezdődött az irgalmatlanul kemény munka, ami csapatot gyúrt a sok vereségbe belekeseredett srácból, és az amit én annyira hiányoltam Seattleben. P Carroll bőven promotálta a könyvét, mikor POZ már nyilatkozta, hogy már hetek óta gyakorolják az átállást, és nem könnyű.
A Bills rettenetesen kezdte az évet, mindenkitől kikaptunk, de nagyon! Kibéreltük a 32. helyet. A vezetőedzőnk Chan Gailey arról híres, hogy mindig megoldja a támadójátékot. Most is így történik. A 3. meccs után kidobta a kezdő irányítót, és azt mondta, OK Fitzpatrick , azt mondod, hogy 48 pontos Wonderlicet írtál...???!!! Te vagy az én emberem! Ezzel elindult valami…

Mi van:
A Ravens elleni meccsen mutatkozott be a "Red Alert", ahol mindenki megrökönyödésére az addig 100-140 yard között passzoló Bills +300 yard passzjátékkal szétkapta a Ravens védelmét. Kikaptunk, de az egy olyan történet, amelyet Perrejra fő-szabálymagyarázó sem tudott megzenésíteni. Mindegy, jobbak voltak!

Gailey rendszere spread felfogású, a célpontok darabokra szedik a pályát, és emellett elképesztően nagy teret enged az irányító önálló döntéseinek. A Ravens meccs óta minden ellenfélnek meg kell szenvednie a pályán. Mindenki ellen van 1-2 olyan drive, amely során a Bills O végigmegy a pályán egy pillanat alatt. Minden meccsen van demoralizáló drive. Fitz mellett, kibújt a zsákból egy kifejezetten használható OL, egy szerintem nagyon ügyes kis playmaker WR Steve Johnson személyében. Kiderült, hogy van egy jó slot receiverünk annak a Roscoe Parrishnek a személyében, aki eddig jobbára visszahordó volt… Azt tudtuk, hogy Evans, és Jackson jók. (bár volt pillanat, amikor én már ezt sem hittem)

A Ravens ellen tehát elindult az O., de a védelem nem!
A védelem ugye átállt 3-4-re (Fairbanks féle iskola) szerint. Na a szezon elején ők még az O-nál is rettenetesebbek voltak. Tulajdonképpen nem működött a védelem! Az elmúlt 2-3 hétben azonban már a védelem is kezdi felvenni a fonalat. A Steelers ellen egy konkrétan kifejezetten jó társaságot láttunk. Az LB sor nem acélos, különös tekintettel az OLB-kre, de a DL, már alakul, a DB sorunk, pedig évek óta jó, most hogy nem futást blokkolnak folyton, ez kezd újra láthatóvá válni.

Azt sem lehet nem észrevenni, hogy:
+a Bills játékosok meghalnak minden egyes meccsen, illetve hogy
+a 2. félidőben kijön a csapat és megállítja az ellenfelet, valamint elkezdi gyártani a pontokat.

Amiben a Bills más, mint a Hawks:
+Through ashes vs. Mr Tinkertrain felfogás. A Bills mindent lerombolt, és alapokról épít újra.

+ Játékos nevelésen, és tehetséggondozáson van a hangsúly, és nem a motiváláson.
Az OL konkrétan a semmiből jött kis túlzással, Geoff Hangartner 5. kör (köszi a párducoknak), Fitz 7. kör, Steve 7. kör, Parrish labdát nem látott évekig, Kyle Williams 5. kör. Megjegyzem ez tényleg a működő, és tartósan jó társaságok jellemzője. Pont a Steelers, vagy a Pats nem csak az első körösöktől várja a megváltást.

+ Rendszer vs. kiigazítás: Szerintem a Bills szurkolók többsége megszerette Chant, mert keretet, és fazont adott a játékunknak. Nem vagyunk jók, de tudunk nagyon látványos támadófocit játszani. A védelem oldalán Edwards egy meglehetősen komplex rendszert építget úgyszintén. Nincs igazi passrush, de a DL nagyon pörög. Kezdik osztani a zacsikat, úgy, hogy mint említettem nincs jó OLB. Ez is az adaptív rendszer egyik sajátsága. Elképesztő energiákat öl abba Buffalóban az edzői stáb, hogy mindenki értse a rendszert, és a feladatát. Seahox fanként ezt nem tudom elmondani.
Akárhogy is nézem a Hox-nál nem látom a forradalmat! Williams-Hass néha elhitetik, hogy működik az Air Coryell, de igazából még nem! Futójátékunk nincs!!!
A 4-3 sajnos Cole és Bryant kiesésével megroggyant, pedig működött a dolog. Most kéne belenyúlni…, na de hogy?!

+Kórház: Tavaly a Bills kórház volt! Nix ezen változtatott pl. az alaposabb fizikális felkészítéssel. Van sérültünk, de elkerül minket az állandó sérüléshullám. A HOX idén kórház, és ez az eredményeken és a mutatott játékon látszik.

+Felkészítés és elemzés: A Bills minden meccsre úgy megy ki, hogy a srácok fel vannak készítve, persze ezen van mit javítani, mert mindig vissza kell térnünk hátrányból. A félidei elemzés viszont elképesztő. Brutálisak a 2. félidők mostanában.
Néha azt érzem, hogy elképesztően koncepciótlan a Hox. Mostanában igenis szedett-vetett társaság lettünk. Kár, mert nem így indult.

+Csapat: A sok baj, a rettenetes mennyiségű szívás, az edzők összehozták a Billst, mint csapatot. Szerintem a Bills játékosokban végtelenített üzemmódban pörög a „minden héten háború” klasszikus nagy-monológja. Megpusztulnak egymásért. A morál teljesen rendben van. Szemelvény Steve Johnson kiakadása, kicsit más mint a mai Anderson féle hiszti. Érezhető a csapat hozzáállása

http://www.buffalobills.com/media-center/videos/Chan-Gailey-Monday-Update/f2de1de8-eb12-4cf1-99c3-a539a4f10142#?id=fbb58d68-fc16-4254-b448-0166a9986ae9

Verdict: Nem tudom, mi lesz a Billsel. Fogalmam sincs, hogy mi lesz a story vége. Remélem, hogy a kiscsapat átlépi az árnyékát, és egy-két év múlva egy jó PO kaliberű társaságról beszélünk. ehhez kell két jó OLB, és még egy -két playmaker
A Hawks sok sebből vérzik, de több a playmakere. Carroll remélem tanul saját hibáiból és erősít az edzői munkán, mert szerintem ezen múlik. Persze én sem hiszek a csodákban, csak a jól elvégzett, és az el nem végzett munkában.

1000 üdv és ölelés
Helm
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 381 — Csodabogár
Jake Locker nagyon szívesen játszana jövő évtől a Seahawksban:
http://www.mockingthedraft.com/2010/11/30/1846222/jake-locker-would-welcome-playing-for-seahawksiktriad
Én elfogadnám őt, bár nem nagyon ismerem. Csak amit innen-onnan összeollóztam...Sonics
Lockernek ez a szezonja nem valami fényes. Nem egy Bradford/Ryan/Sanchez/Flacco kaliber, inkább Mallett de sanszos őt a Cards fogja vinni.