Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 462 — Csodabogár
Most megint le vagyok b.... mert nem lapoztam vissza? Komolyan mondom nem értem mi bajod velem! Hagyjuk! Csak kérdeztem, de már vissza is vontam. 😕garrett27
Esett szó a CB needről az előző oldalakon több ember billentyűzetéből is , gondolom erre utalt Helmut.
Nem kell belelátni semmit, ha te kifejted xy-ról a véleményedet,majd valaki pár hsz-el később megkérdezi, mi a helyzet xy-al, te is hasonlóan reagálsz.
Ahelyett,hogy ilyen apróságokon fennakadtok, inkább beszéljünk arról,hogy lehozták a nagyobb sajtó orgánumok a lehetőségét egy esetleges 7-9-es csoport győztesnek...Elég nagy szégyen ez a WEstre nézve.undisputedly
A divízióra nézve nem hízelgő, de a Seahawks fanok gondolom nem szomorkodnának ha 7-9-cel vagy 8-8-cal megnyernék a csoportot és mennének a rájátszásba. Ráadásul mint csop. győztes otthon fogadhatnák a jobb mérleggel rendelkező ellenfelet, ami azért növelné az esélyeiket a továbbjutásra.BleedingGreen
mint már leírtam nálunk is, a kérdés az hogy mi lenne a jobb. PO és a Saints első körben otthon(ami ugye nem kétséges hogy elég durva lenne), és 20. helytől draft pick, vagy nincs PO és egy jobb helyről húzás. Részemről inkább mennék PO-ba egy pozitív mérleggel és jó játékkal, mintsem becsusszanni küszöb alatt hogy aztán elverjenek mint egy kutyát.

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 261 — Beware the Slim Reaper!
Ilyenkor egy kicsit mindig elszomoodom, mert rájövök, hogy a feleslegesen írok fél oldalakat, de lehet, hogy 6-8 sort is 😕
😀Helmut Zimmer
Most megint le vagyok b.... mert nem lapoztam vissza? Komolyan mondom nem értem mi bajod velem! Hagyjuk! Csak kérdeztem, de már vissza is vontam. 😕garrett27
Esett szó a CB needről az előző oldalakon több ember billentyűzetéből is , gondolom erre utalt Helmut.
Nem kell belelátni semmit, ha te kifejted xy-ról a véleményedet,majd valaki pár hsz-el később megkérdezi, mi a helyzet xy-al, te is hasonlóan reagálsz.
Ahelyett,hogy ilyen apróságokon fennakadtok, inkább beszéljünk arról,hogy lehozták a nagyobb sajtó orgánumok a lehetőségét egy esetleges 7-9-es csoport győztesnek...Elég nagy szégyen ez a WEstre nézve.undisputedly
A divízióra nézve nem hízelgő, de a Seahawks fanok gondolom nem szomorkodnának ha 7-9-cel vagy 8-8-cal megnyernék a csoportot és mennének a rájátszásba. Ráadásul mint csop. győztes otthon fogadhatnák a jobb mérleggel rendelkező ellenfelet, ami azért növelné az esélyeiket a továbbjutásra.


több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 897 — SuperBowl Champions 2013/2014
Beszélünk itt a QB needről, az O fal réseiről, ez OK, de mi a helyzet CB fronton?garrett27
Ilyenkor egy kicsit mindig elszomoodom, mert rájövök, hogy a feleslegesen írok fél oldalakat, de lehet, hogy 6-8 sort is 😕
😀Helmut Zimmer
Most megint le vagyok b.... mert nem lapoztam vissza? Komolyan mondom nem értem mi bajod velem! Hagyjuk! Csak kérdeztem, de már vissza is vontam. 😕garrett27
Esett szó a CB needről az előző oldalakon több ember billentyűzetéből is , gondolom erre utalt Helmut.
Nem kell belelátni semmit, ha te kifejted xy-ról a véleményedet,majd valaki pár hsz-el később megkérdezi, mi a helyzet xy-al, te is hasonlóan reagálsz.
Ahelyett,hogy ilyen apróságokon fennakadtok, inkább beszéljünk arról,hogy lehozták a nagyobb sajtó orgánumok a lehetőségét egy esetleges 7-9-es csoport győztesnek...Elég nagy szégyen ez a WEstre nézve.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Beszélünk itt a QB needről, az O fal réseiről, ez OK, de mi a helyzet CB fronton?garrett27
Ilyenkor egy kicsit mindig elszomoodom, mert rájövök, hogy a feleslegesen írok fél oldalakat, de lehet, hogy 6-8 sort is 😕
😀Helmut Zimmer
😕

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 202 — én ezt meguntam
Beszélünk itt a QB needről, az O fal réseiről, ez OK, de mi a helyzet CB fronton?garrett27
Ilyenkor egy kicsit mindig elszomoodom, mert rájövök, hogy a feleslegesen írok fél oldalakat, de lehet, hogy 6-8 sort is 😕
😀
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Beszélünk itt a QB needről, az O fal réseiről, ez OK, de mi a helyzet CB fronton? Truf szerintem már nem fog felpörögni.
Elsőre nem valami biztató a draft pick helyzetünk, Carrolléknak sokat kell majd üzletelni a háttérben.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Héé mondtam nem én vagyok Mad, most garázdálkodik a soccer topicban 😀Hanni
garááázdááááldoodoooom ???? 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 897 — SuperBowl Champions 2013/2014
williams több hetet kényszerül kihagyni 😕braxa88
Nem jó hír.Annak fényében,hogy mit twittelt, reméltem,hogy vállalja a játékot.
A 49ers kötelező meccs pedig, valamit ki kell találni,hogy pótoljuk.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
williams több hetet kényszerül kihagyni 😕
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Héé mondtam nem én vagyok Mad, most garázdálkodik a soccer topicban 😀
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 447
Valóban trade volt sry.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
És Simsért? Kezdő a Lionsban.Sebii
ő nem trade volt? azért nem írtam
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 447
És Simsért? Kezdő a Lionsban.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
sztem reddignért kaphatunk vmit
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 202 — én ezt meguntam
Én is a 7-9 re szavazók pártján állok! Mike nélkül max egy győzelem!
A 7-9 azért jó, mert megfontolt draftpolitikával jól sűlhet el. Én az O-t tenném rendbe. Az a baj, hogy nem tudom, helyi srác mennyire fog bevállni. Engem sajnos nem győzött meg.
De ha meg akarjuk építeni a következő évek D-jét, akkor DC csere! DJ vagy Wade. Mind a ketten fantasztikus szakemberek, szakmájuk mesterei. Vétek lenne őket benthagyni. Nagyon jó kis játékosok lesznek a piacon. Mondjuk persze nem hiszem, hogy Eric Weddlet el tudnánk csábítani, de Florence, George Wilson combo azonnal jöhetne a DB sorba. Johnathan Joseph, aki megint más kaliber egyáltalán nem biztos, hogy a Bengalsban akarja folytatni. És akkor ez még csak a DB sor. Szóval, én úgy érzem, hogy most lenne anyag az újjá építéshez. Bradley számomra csalódás, nem ezt a sémát vártam tőle. Volt ideje, semmit sem mutatott!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 897 — SuperBowl Champions 2013/2014
De nem ment ki teljesen 4. körünk mert ott kaptunk a Patstől is Branchért nem? Az azért még nem olyan szörnyű hely.Hanni
Jól emléxel. 😊 Branch-ért egy 4. kör jött a Pats-től.
Egyébként ne felejtsétek el, hogy Matt Hass nem olyan régen - kb. 5 éve - még egy top5-ös QB volt. Csak ugye a fal volt más előtte...
Meg aztán valószínűleg a használható irányítókat már arra el fogják kapkodni, amire mi sorra kerülünk. (ha nem lesz trade)

Úgyhogy nem biztos, hogy QB-t fogunk húzni az elejéről...

Az a hármas holtverseny, amit Pít vizonált szép lenne. 😊Sonics
Érdekes kérdés. Attól függ mi a prioritás a stábnál. A 4-3ról nem valószínű,hogy átállunk 3-4re,ilyen ínséges időben.
Viszont egy elit DE mindenképpen kell. Sőt, akár két elit falembert is hozhatunk azon az alapon,hogy erősebb/jobb passrush növeli a CB hatékonyságot is.
Aztán jön még a szabadügynök faktor. Ha találunk valakit, az megint átírhatja a tervet. Az O# terén az a baj,hogy vannak jó elkapóink, elég nagy a "töltény", de a "puskacső" sokkal kisebb átmérőjű. Elit Qb-t viszont nem tudunk hozni, ergo a WR potenciál sem lesz teljesen kihasználva. Tehát futás alapú játékot kell hozni. Oda pedig kell falember. Ördögi kör.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
De nem ment ki teljesen 4. körünk mert ott kaptunk a Patstől is Branchért nem? Az azért még nem olyan szörnyű hely.Hanni
Jól emléxel. 😊 Branch-ért egy 4. kör jött a Pats-től.
Egyébként ne felejtsétek el, hogy Matt Hass nem olyan régen - kb. 5 éve - még egy top5-ös QB volt. Csak ugye a fal volt más előtte...
Meg aztán valószínűleg a használható irányítókat már arra el fogják kapkodni, amire mi sorra kerülünk. (ha nem lesz trade)

Úgyhogy nem biztos, hogy QB-t fogunk húzni az elejéről...

Az a hármas holtverseny, amit Pít vizonált szép lenne. 😊

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 897 — SuperBowl Champions 2013/2014
De nem ment ki teljesen 4. körünk mert ott kaptunk a Patstől is Branchért nem? Az azért még nem olyan szörnyű hely.Hanni
Igaz, van egy 4.körös pick a Patstől 😊
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
De nem ment ki teljesen 4. körünk mert ott kaptunk a Patstől is Branchért nem? Az azért még nem olyan szörnyű hely.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 897 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ki tud valamit Williamsről, meg Obiról? garrett27
Williams:
"Seattle coach Pete Carroll said after the game that the ankle sprain isn't believed to be serious and his previous foot strain was not affected. Williams wasn't in the locker room afterward, but posted on Twitter: "I don't expect to miss the 49er game."

Elvileg nem komoly, és játszhat majd a Niners ellen.

Obi:
"Obomanu suffered a severe laceration that required a number of stitches to close up. He did not break any bones..."
"Obomanu also expects to play next week against the 49ers"

Nem törött csont, valószínűleg nem kell kihagynia a meccset.undisputedly
A próféta szóljon belőled!

WE NEED OUR HOME TOWN HERO JAKE LOCKER !!!!!!!!!!!

A helyi srácok nagyon ki vannak hegyezve rá! Látva Hassie tegnapi/mai teljesítményét (a győzelem ellenére) teljesen jogos.
Ha meg tudnánk szerezni, és igazolná a hírét, akkor isten lehetne Seattle-ben. Ráadásul helybéli.garrett27
Nem követem a college focit. Sajnos nincsen rá időm. Höri/JJ és még mások a fórumról ellenben igen, és úgy szemezgettem,hogy nem lesz belőle egy megváltó frencsájz QB.(A dolgok jelenlegi állása szerint).Ha erre jár egy kompetens személy, biztosan felvilágosít minket.
Aminek nem örülök, az a nagy hype ami körül veszi. Mivel rengeteg üres posztunk van és egy reach nem kellene most.
Minél alacsonyabban kel el nekünk annál jobb.Én a D# front7-be is hoznék embert, az O#falba is draftolnék, és egy TopProspect CB is kellene. Emellett van ugye a Qb spot. Mindenképpen a D#-t hoznán stabil szintre, aztán az O# falat,a futások miatt, majd utolsó a Qb need. Egy game manager irányító szerintem bőven megtenné a következő évre.
Pickeink elvileg így nézhetnek ki:
1.kör: Meg van
2.kör: Meg van
3.kör: Elcseréltük Csárlira a Chargershez
4.kör: Elcseréltük Lynchért a Buffaloval szerk: +Pick a Patstől (Hanni észrevétele)
5.kör: +Pick a Ravenstől
6.kör: +Pick a Detroittól
+ Conditional pick Senecáért a Brownstól, de mivel nem játszik, valószínűleg 5.kör lesz(azt hiszem ennél alább nem mehet)
Na most ebből látszik,hogy két valamire való pickünk van. Ami nem sok mindenre elég.

szerk: Tehát nem bánnám ha a "local hero" érkezne, DE minél lentebbi pickkel jöjjön. A Patsnél pl Rob Gronkowski aki a liga egyik meghatározó TE-jévé válhat, sérülés miatt leértékelődött pickknek minősült. Ilyen "gazdaságos" húzásokat kellene találni.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Ki tud valamit Williamsről, meg Obiról? garrett27
Williams:
"Seattle coach Pete Carroll said after the game that the ankle sprain isn't believed to be serious and his previous foot strain was not affected. Williams wasn't in the locker room afterward, but posted on Twitter: "I don't expect to miss the 49er game."

Elvileg nem komoly, és játszhat majd a Niners ellen.

Obi:
"Obomanu suffered a severe laceration that required a number of stitches to close up. He did not break any bones..."
"Obomanu also expects to play next week against the 49ers"

Nem törött csont, valószínűleg nem kell kihagynia a meccset.undisputedly
A próféta szóljon belőled!

WE NEED OUR HOME TOWN HERO JAKE LOCKER !!!!!!!!!!!

A helyi srácok nagyon ki vannak hegyezve rá! Látva Hassie tegnapi/mai teljesítményét (a győzelem ellenére) teljesen jogos.
Ha meg tudnánk szerezni, és igazolná a hírét, akkor isten lehetne Seattle-ben. Ráadásul helybéli.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 462 — Csodabogár
úgy néz ki, jó esély van egy utolsó fordulós ki-ki meccsre! 😀DiamondsHead44
sztem mindhárman 7-9-el fogunk állni a végén, a kérdés az kinek lesz jobb a mérlege..petey
ehhez hoznotok kell a Seahawks, Chargers és Cards meccseket.😉DiamondsHead44
simán 😉 bár kínos lesz hallgatni a hozzáértőket hogy itt van vki az NFCW-ből és az első meccsen egy laza 50 ponttal kiesik 😀

nekem nem kell PO, annál jobban draftolhatunk, míg a PO-s a 20. hely környékéről turizhat 😛

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
úgy néz ki, jó esély van egy utolsó fordulós ki-ki meccsre! 😀DiamondsHead44
sztem mindhárman 7-9-el fogunk állni a végén, a kérdés az kinek lesz jobb a mérlege..petey
ehhez hoznotok kell a Seahawks, Chargers és Cards meccseket.😉

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 462 — Csodabogár
úgy néz ki, jó esély van egy utolsó fordulós ki-ki meccsre! 😀DiamondsHead44
sztem mindhárman 7-9-el fogunk állni a végén, a kérdés az kinek lesz jobb a mérlege..

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 897 — SuperBowl Champions 2013/2014
úgy néz ki, jó esély van egy utolsó fordulós ki-ki meccsre! 😀DiamondsHead44
Pontosan. Néztem a ti sorsolásotokat, a NO - KC kettős papíron L, nálunk a Tampa Atlanta hasonlóképpen.
Ha nem verjük most a Ninerst, akkor vége.undisputedly
jelenlegi állapotunkban a KC meccs nem egyértelmű vereség idegenben nem olyan jó a Kansas, mi viszont mostanában nyeregetünk az Edben, plusz egész jól ismerjük egymást, nem véletlen, hogy idén elmaradt a Governor Cup az előszezonban.DiamondsHead44
Ezzel a pálya előnnyel nem is számoltam 😊 Hiszek neked. A KC-nek viszont szorítok, mert nem lenne jó egy Chargers a PO-ban 😀