NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 425
Ez igen jó hír. Mondjuk így sem látok sok esélyt a győzelemre.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 098
MW, Obo és Pitts újra teljes edzésmunkát végzett^^
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
Valamit elért a divízió 😊
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81cedd95/article/mckay-competition-committee-should-revisit-playoff-reseeding?module=HP_headlines
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
sajna a dobó válla is sérült, ezért hagyta ki a 2008-as szezont. és meg se műtötték.

de kb a bengals szurkolók 90%-a szerint ha megy, óriásit nyer az új csapata. de nem fog menni.gabtsi
Cincy-ből nem fog, vagy nem akar a ligában maradni? *Bocs, de most nincs kedvem keresgélni nyilatkozatok után*
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
de könyök. sorry.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 523
Az nem a dobó könyöke volt? Csak mert a Tommy John-műtét arra megoldás, és ő azt utasította vissza.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sajna a dobó válla is sérült, ezért hagyta ki a 2008-as szezont. és meg se műtötték.

de kb a bengals szurkolók 90%-a szerint ha megy, óriásit nyer az új csapata. de nem fog menni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
palmer már csak annyival is jobb lenne, hogy fiatalabb és csak 1 sérülése volt (térd, meg a bal csukló de az nem számít), tudom h az viszont nagy volt, de hassienek meg mindig más, ami már látszik h a kor miatt van
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Dec. 26.-ai meccsetek magyar idő szerint 22:15-től lesz a 19:00 helyett. Van esély Sport TV-re.deny79
Ja, 0.5%. Az is csak a Falcons miatt, mert nagyon futtatják őket. Mondjuk ki is jött nekik idén a lépés.garrett27
26..ai meccs Tampa ellen lesz.habib
Bocs, kicsit előre szaladtam az időben, de az esély ugyanaz.
Egyébként Faragó Ricsi tényleg nem szeret bennünket. Az eredményeinkkel is csak akkor foglalkozik, ha kikaptunk. Fogalmam sincs mi baja, nem vagyunk egy divízióban, idén is buktunk ellenük, szóval nem értem. Mondjuk nem is érdekel igazán, szerintem a KC is a helyére fog kerülni rövidesen. Van itt elég baj FR nélkül is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 098
Hát én sem tudom most egyértelműen eldönteni, hogy QB draft kellene-e vagy nem...
Hassie, Palmer vagy esetleg mással kellene-e nekimenni a következő szezonnak?
Nem tudom... a kérdés lényegi része viszont az, hogy Carroll vezér tudja-e erre a választ, vagy mi az Ő elképzelése. Erről talán Helmut tudhat valamit...

Az biztos, hogy mozgalmas lesz a pihenő időszak, nem fogunk unatkozni. 😊

Most viszont még más feladatunk van.
Harcra fel a PO-ért! Kapjuk el a Falcons-t először!Sonics
Viszont nem lennék szomorú, ha Caroll helyére jönne valaki más... Egyes hívások, hát hogy is mondjam. 4th and 1re hosszú felívelés a WR felé meg ilyenek...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Paul Fanika, OL mostantól Seahawk lett, eddig a Browns PS-ében volt. Deon Butler, WR helyére jött.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Hát én sem tudom most egyértelműen eldönteni, hogy QB draft kellene-e vagy nem...
Hassie, Palmer vagy esetleg mással kellene-e nekimenni a következő szezonnak?
Nem tudom... a kérdés lényegi része viszont az, hogy Carroll vezér tudja-e erre a választ, vagy mi az Ő elképzelése. Erről talán Helmut tudhat valamit...

Az biztos, hogy mozgalmas lesz a pihenő időszak, nem fogunk unatkozni. 😊

Most viszont még más feladatunk van.
Harcra fel a PO-ért! Kapjuk el a Falcons-t először!

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 098
QB-t én nem húznék a drafton, Hassie teljesítménye inkább hullámzó idén, mint szar... Ha viszont Palmer jönne annak nagyon örülnék 😛
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
gondolom draft day trade lenne érte, hogyha nem vágják ki cincyből addig. olyan washingtonosan, csak mondjuk az első körben eldől. ha csoda folytán a vezetőség célpontja lecsúszik hozzánk a drafton, legyen szó akárkiről behuzzuk gondolom, ha nem lehet telefonálni. csak az a baj, hogy lassan nem lecsúszik hozzánk, hanem annyire elől draftolunk majd 😀
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 425
Bár már lassan ott tartok, hogy mindegy ki, csak jöjjön valaki, mert rossz nézni Hassiet és Charliet.Sebii
Favre egy "utolsó" évre? 😉 😂Hanni
Viccnek is rossz. :/
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 182 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Bár már lassan ott tartok, hogy mindegy ki, csak jöjjön valaki, mert rossz nézni Hassiet és Charliet.Sebii
Favre egy "utolsó" évre? 😉 😂
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 425
Palmert én nagyon szeretem, nagoyn jó QB, akit eléggé tönkretettek a sérülések. De ki tudja. Egy csapatváltás lehet jót tenne neki és régi fényében tündökölne. Ha kivágják, (ami igen valószínű), akkor szvsz megérne lecsapni rá. Carroll úgy is ismeri.
Inkább ő jöjjön, mint ilyen Vince Young félék. Bár már lassan ott tartok, hogy mindegy ki, csak jöjjön valaki, mert rossz nézni Hassiet és Charliet.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Szerintem meg Orton marad. Okos srác, fantasztikus elkapók, Invesco népe szereti is... Persze az is igaz, hogy ő JMD rendszerében érezte jól magát. Nem tudom, hogy mondjuk Bates rendszerében mennyire mozogna otthonosan.

Palmer pedig... Nem tudom mennyire Bratkowski hibája, nem tudom mennyire a rendszer hibája, nem tudom mennyire Kimo hibája, de szerintem a srác kiégett. Nem jó ezt kimondani, de minden nyilatkozatából árad, hogy megfáradt a focitól...
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
Akartam írni én is, de megelőztél... 😊

Egyébként én is úgy vettem ki, hogy FR nem csíp bennünket... pedig nem is vertük meg a Chiefs-t.Sonics
Mintha FR véleménye oly nagyon mérvadó lenne 😊 Ebből is látszik,hogy az NFL még egyáltalán nem hódított széleskörű teret magának itthon. Ha egy soccer meccsen bemondaná,hogy ő ennek, meg annak a csapatnak drukkol, nem tudom mit szólnának a felettesei. Itt meg kedvére viccelődhet és kollektíven használhatja a többesszámot ha a Chiefsről van szó.

szerk:
Kíváncsi vagyok jövőre milyen koncepció ül meg Danverben. Ha esetleg valamilyen oknál fogva Ortonra nem számítanának (kicsi az esélye, de jöhet olyan HC aki hozza a saját furcsa kis elképzeléseit)..., vagy esetleg Quinn, habár róla nagyon fogalmatlan vagyok. Egyre jobban hajlok rá,hogy egy szolíd megoldással ültessünk valakit a QB posztba aki gamemanager módban eldobál a futások mellett, az első körös pickjeinket pedig CB-re és OL/LB-re fordítsuk.undisputedly
én palmerre több esélyt adok. sztem ő repülni fog cincyből. heisman, usc, bizonyítani akar. kell ennél több? 😊 3-4 évig teljesen jó lenne sztem, márha persze nem fiatalságot akarnak húznia.kacsa
Végül is tetszetős verzió.
Az én rálátásommal annak örülnék,ha nem húznánk Qb-t idén Draftról ! (kivéve ha egy nagy prospect még meg van), hanem a D#-t és az O# falat erősítenénk. De ez a Palmer dolog jónak hangzik. Szerintem több van benne mint amit most Cincy-ben kihoz magából. Carroll amúgy is a labdabiztos játék híve, talán tud tenni valamit az INT-ek ügyében.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Tényleg ennyire rosszak a közvetítések???
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
26..ai meccs Tampa ellen lesz.habib
Akartam írni én is, de megelőztél... 😊

Egyébként én is úgy vettem ki, hogy FR nem csíp bennünket... pedig nem is vertük meg a Chiefs-t.Sonics
Mintha FR véleménye oly nagyon mérvadó lenne 😊 Ebből is látszik,hogy az NFL még egyáltalán nem hódított széleskörű teret magának itthon. Ha egy soccer meccsen bemondaná,hogy ő ennek, meg annak a csapatnak drukkol, nem tudom mit szólnának a felettesei. Itt meg kedvére viccelődhet és kollektíven használhatja a többesszámot ha a Chiefsről van szó.

szerk:
Kíváncsi vagyok jövőre milyen koncepció ül meg Danverben. Ha esetleg valamilyen oknál fogva Ortonra nem számítanának (kicsi az esélye, de jöhet olyan HC aki hozza a saját furcsa kis elképzeléseit)..., vagy esetleg Quinn, habár róla nagyon fogalmatlan vagyok. Egyre jobban hajlok rá,hogy egy szolíd megoldással ültessünk valakit a QB posztba aki gamemanager módban eldobál a futások mellett, az első körös pickjeinket pedig CB-re és OL/LB-re fordítsuk.undisputedly
én palmerre több esélyt adok. sztem ő repülni fog cincyből. heisman, usc, bizonyítani akar. kell ennél több? 😊 3-4 évig teljesen jó lenne sztem, márha persze nem fiatalságot akarnak húzni
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
26..ai meccs Tampa ellen lesz. habib
Tök mind1, ők is lealáznak minket...Duff
Hacsak nem lesz hóvihar Floridában.... 😉

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 098
26..ai meccs Tampa ellen lesz. habib
Tök mind1, ők is lealáznak minket...
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 858 — SuperBowl Champions 2013/2014
26..ai meccs Tampa ellen lesz.habib
Akartam írni én is, de megelőztél... 😊

Egyébként én is úgy vettem ki, hogy FR nem csíp bennünket... pedig nem is vertük meg a Chiefs-t.Sonics
Mintha FR véleménye oly nagyon mérvadó lenne 😊 Ebből is látszik,hogy az NFL még egyáltalán nem hódított széleskörű teret magának itthon. Ha egy soccer meccsen bemondaná,hogy ő ennek, meg annak a csapatnak drukkol, nem tudom mit szólnának a felettesei. Itt meg kedvére viccelődhet és kollektíven használhatja a többesszámot ha a Chiefsről van szó.

szerk:
Kíváncsi vagyok jövőre milyen koncepció ül meg Denverben. Ha esetleg valamilyen oknál fogva Ortonra nem számítanának (kicsi az esélye, de jöhet olyan HC aki hozza a saját furcsa kis elképzeléseit)..., vagy esetleg Quinn, habár róla nagyon fogalmatlan vagyok. Egyre jobban hajlok rá,hogy egy szolíd megoldással ültessünk valakit a QB posztba aki gamemanager módban eldobál a futások mellett, az első körös pickjeinket pedig CB-re és OL/LB-re fordítsuk.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
26..ai meccs Tampa ellen lesz.habib
Akartam írni én is, de megelőztél... 😊

Egyébként én is úgy vettem ki, hogy FR nem csíp bennünket... pedig nem is vertük meg a Chiefs-t.