Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
BB I'm just here so I won't get finedja: Seattle. 😊  www.csnne.com/video/belichick-comments-are-not-politically-motivated

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wilson és Graham a forduló válogatottjában:  www.profootballfocus.com/pro-best-player-at-every-position-in-nfl-week-9. De nyilván a zebrák miatt nyertünk.

Egy hete a liga addig legjobban fellobogózott csapata két büntit kap a mi tizenegyünkkel szemben, az senkinek sem fáj, pedig ők húzták be a meccset. Hétfő hajnal óta meg 31 csapat szurkolói csalóznak és bíróznak lankadatlan lendülettel.
tejbegrrr!!!
Ez így van, de megszokhattuk, már. Egy példa és nem bírózós, és nem bántásból hozom fel. Amikor Pats ellen loss volt a SB, és az utcai ünneplésen Blount, Bitch Mode pólót mutogatott egy olyan embert figurázott vele aki pont nem érdemli meg.. na és még Edelman szaggatja a Sherman-es táblát a kocsin, meg veri magát. (nem akarom én őket bántani szó sincs róla) Jó nekünk se kellett volna verekedést kezdeni, de ez akkor se így kellene hogy működjön. Érdekes ezek nem kaptak akkora hypot, nem robbantak fel tőlük úgy a fórumok, facebook posztok és a hozzátartozó kommentek. Ez egy qurva kontakt sport benne van minden,. De most jött Sherman odavert, és zúdul rá és a hawks-ra a szar. Szerintem pont Sherman aki nem dirty játékos, trestolk megy a részéről, de ez így van jól.ha nem így lenne nem tartanának tőle ennyire, és ehhez nagy mértékbe hozzá járul a ,,beszólogatásai". De amikor Burfict durvul azt igaz már elintézzük egy olyan jellemzővel hogy szegénynek nincs agya, és kész. Vagy amikor Matthews odatolt R.Wilsonnak azt érdekes módon nem nagyon emlegették, pedig abból is szép sírülést összelehetett volna szedni.
Na de szemétcsítercsalóhawksazuramunkalattvannakabírókígynemnyerhettekellenünk! 😊
Oszi
Nézd Sherman ezt csinálta, okés, de hogy azt nyilatkozza, hogy szerinte nem csinált semmi rosszat, az már kicsit blőd, ilyen hülye nem lehet valaki ,de komolyan.
hpeter93
 nbcprofootballtalk.files.wordpress.com/2016/11/ap_16313129859505-e1478606250638.jpg?w=250
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Wilson és Graham a forduló válogatottjában:  www.profootballfocus.com/pro-best-player-at-every-position-in-nfl-week-9. De nyilván a zebrák miatt nyertünk.

Egy hete a liga addig legjobban fellobogózott csapata két büntit kap a mi tizenegyünkkel szemben, az senkinek sem fáj, pedig ők húzták be a meccset. Hétfő hajnal óta meg 31 csapat szurkolói csalóznak és bíróznak lankadatlan lendülettel.
tejbegrrr!!!
Ez így van, de megszokhattuk, már. Egy példa és nem bírózós, és nem bántásból hozom fel. Amikor Pats ellen loss volt a SB, és az utcai ünneplésen Blount, Bitch Mode pólót mutogatott egy olyan embert figurázott vele aki pont nem érdemli meg.. na és még Edelman szaggatja a Sherman-es táblát a kocsin, meg veri magát. (nem akarom én őket bántani szó sincs róla) Jó nekünk se kellett volna verekedést kezdeni, de ez akkor se így kellene hogy működjön. Érdekes ezek nem kaptak akkora hypot, nem robbantak fel tőlük úgy a fórumok, facebook posztok és a hozzátartozó kommentek. Ez egy qurva kontakt sport benne van minden,. De most jött Sherman odavert, és zúdul rá és a hawks-ra a szar. Szerintem pont Sherman aki nem dirty játékos, trestolk megy a részéről, de ez így van jól.ha nem így lenne nem tartanának tőle ennyire, és ehhez nagy mértékbe hozzá járul a ,,beszólogatásai". De amikor Burfict durvul azt igaz már elintézzük egy olyan jellemzővel hogy szegénynek nincs agya, és kész. Vagy amikor Matthews odatolt R.Wilsonnak azt érdekes módon nem nagyon emlegették, pedig abból is szép sírülést összelehetett volna szedni.
Na de szemétcsítercsalóhawksazuramunkalattvannakabírókígynemnyerhettekellenünk! 😊
Oszi
Nézd Sherman ezt csinálta, okés, de hogy azt nyilatkozza, hogy szerinte nem csinált semmi rosszat, az már kicsit blőd, ilyen hülye nem lehet valaki ,de komolyan.

több mint 7 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Wilson és Graham a forduló válogatottjában:  www.profootballfocus.com/pro-best-player-at-every-position-in-nfl-week-9. De nyilván a zebrák miatt nyertünk.

Egy hete a liga addig legjobban fellobogózott csapata két büntit kap a mi tizenegyünkkel szemben, az senkinek sem fáj, pedig ők húzták be a meccset. Hétfő hajnal óta meg 31 csapat szurkolói csalóznak és bíróznak lankadatlan lendülettel.
tejbegrrr!!!
Ez így van, de megszokhattuk, már. Egy példa és nem bírózós, és nem bántásból hozom fel. Amikor Pats ellen loss volt a SB, és az utcai ünneplésen Blount, Bitch Mode pólót mutogatott egy olyan embert figurázott vele aki pont nem érdemli meg.. na és még Edelman szaggatja a Sherman-es táblát a kocsin, meg veri magát. (nem akarom én őket bántani szó sincs róla) Jó nekünk se kellett volna verekedést kezdeni, de ez akkor se így kellene hogy működjön. Érdekes ezek nem kaptak akkora hypot, nem robbantak fel tőlük úgy a fórumok, facebook posztok és a hozzátartozó kommentek. Ez egy qurva kontakt sport benne van minden,. De most jött Sherman odavert, és zúdul rá és a hawks-ra a szar. Szerintem pont Sherman aki nem dirty játékos, trestolk megy a részéről, de ez így van jól.ha nem így lenne nem tartanának tőle ennyire, és ehhez nagy mértékbe hozzá járul a ,,beszólogatásai". De amikor Burfict durvul azt igaz már elintézzük egy olyan jellemzővel hogy szegénynek nincs agya, és kész. Vagy amikor Matthews odatolt R.Wilsonnak azt érdekes módon nem nagyon emlegették, pedig abból is szép sírülést összelehetett volna szedni.
Na de szemétcsítercsalóhawksazuramunkalattvannakabírókígynemnyerhettekellenünk! 😊
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Wilson és Graham a forduló válogatottjában:  www.profootballfocus.com/pro-best-player-at-every-position-in-nfl-week-9. De nyilván a zebrák miatt nyertünk.

Egy hete a liga addig legjobban fellobogózott csapata két büntit kap a mi tizenegyünkkel szemben, az senkinek sem fáj, pedig ők húzták be a meccset. Hétfő hajnal óta meg 31 csapat szurkolói csalóznak és bíróznak lankadatlan lendülettel.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nincs az a labda leeresztve, csak Jon Ryan kurva erős 😀
több mint 7 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
Nem azért, de tényleg laposnak tűnik a labda...Sherman eset meg szabálytalan volt. Egyrészt offside volt másrészt az egy dolog hogy megérintette a labdát de utánna letarolta a rugót mint a szart, ráadásul térd alatt kapta el a lábát... Ezen a meccsen igencsak kedveztek nektek a bírok ezt lássuk be...
 www.12up.com/posts/4080117-more-images-surface-of-clearly-deflated-footballs-from-seattle-s-kicker?a_aid=40734
Tomcsik
Helló!
Amúgy láttad a meccset? Láttad azt a két kristálytiszta és egy véleményes holdingot, amit a Bills OT-k követtek el Avrilen 2szer (itt az egyik véleményes), meg Clarkon egyszer? Emlékeim szerint mindkettőből firstdown lett... Plusz volt egy olyan szitu, amiből McCoy kulcs 1st downt szerzett és előtte kilépett a pályáról. A sporik nem tolták jól, de legalább annyit tévedtek erre, mint arra.

Amúgy meg nem az van, hogyha a FG-t blokkolni kívánó játékos előbb a labdához ér és csak utánna a kickerhez az szabályos? Mert itt ez történt. Offside OK, de ha hozzáért előbb a labdához akkor nincs roughing the kicker. (Ha tévednék sorry, vki világosítson fel, ha nem így van)

Ez a labdás mizéria, meg már a NE-nél is nevetséges volt... Szépen vizsgálja ki az NFL, vegyék el a draftjogainkat, meg Ryant tiltsák el 4 meccsre, oszt csókolom. Nem gondolnám, hogy bárki tudatosan szórakozna ezzel a Patses incidens után.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nem azért, de tényleg laposnak tűnik a labda...Sherman eset meg szabálytalan volt. Egyrészt offside volt másrészt az egy dolog hogy megérintette a labdát de utánna letarolta a rugót mint a szart, ráadásul térd alatt kapta el a lábát... Ezen a meccsen igencsak kedveztek nektek a bírok ezt lássuk be...
 www.12up.com/posts/4080117-more-images-surface-of-clearly-deflated-footballs-from-seattle-s-kicker?a_aid=40734
Tomcsik
jaja annál az 1(!!!) esetnél.
A többinél? ja ott nem, minden más playben korrektek voltak bírók.
Egy kikurt 1.félidős FG miatt van ez a baszott rinyálás már 2 napja...
braxa88
Hát mondjuk ha tényleg leeresztett labdákkal rúg a rugótok meccsek óta az azért nem gyenge, márpedig ezek a képek igencsak gyanúsak. Amúgy az a FG konrétan döntő volt egy ilyen szoros meccsen. Mellesleg én bírom a Hoxot. SB is nektek drukkoltam ( mindkettőnél...) csupán azt mondom hogy kedveztek nektek a bírók és ez tény...

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem azért, de tényleg laposnak tűnik a labda...Sherman eset meg szabálytalan volt. Egyrészt offside volt másrészt az egy dolog hogy megérintette a labdát de utánna letarolta a rugót mint a szart, ráadásul térd alatt kapta el a lábát... Ezen a meccsen igencsak kedveztek nektek a bírok ezt lássuk be...
 www.12up.com/posts/4080117-more-images-surface-of-clearly-deflated-footballs-from-seattle-s-kicker?a_aid=40734
Tomcsik
jaja annál az 1(!!!) esetnél.
A többinél? ja ott nem, minden más playben korrektek voltak bírók.
Egy random meccsen egy 40yardos passznál hibásan megitélt DPI (amiből aztán TD lesz, nem FG!) sokkal inkább meccsbefolyásoló tévedés.
Egy kikurt 1.félidős FG miatt van ez a baszott rinyálás már 2 napja...

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nem azért, de tényleg laposnak tűnik a labda...Sherman eset meg szabálytalan volt. Egyrészt offside volt másrészt az egy dolog hogy megérintette a labdát de utánna letarolta a rugót mint a szart, ráadásul térd alatt kapta el a lábát... Ezen a meccsen igencsak kedveztek nektek a bírok ezt lássuk be...
 www.12up.com/posts/4080117-more-images-surface-of-clearly-deflated-footballs-from-seattle-s-kicker?a_aid=40734

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
PFF, félidei MVP:
Russell Wilson.
nem tudom ez h jött ki nekik 😀
 www.profootballfocus.com/pro-pff-2016-midseason-awards/?utm_content=buffer4e62e&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl

Chancellor meg visszatérhet a héten!
braxa88
Russel Wilson ? Really?

Ez nem tudom, hogy jött ki, én nem szeretem a Lionst, de Stafford konkrétan sokkal jobb volt nála, és még tudnék egy pár játékost.

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
PFF, félidei MVP:
Russell Wilson.
nem tudom ez h jött ki nekik 😀
 www.profootballfocus.com/pro-pff-2016-midseason-awards/?utm_content=buffer4e62e&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl

Chancellor meg visszatérhet a héten!

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Michael: 18 snap
Prosise: 26

Ha Rawls visszatér(PHI ellen esélyes), nem sokat lesz fenn Michael.
braxa88
Idénybe köszönhetünk neki sokat azért, (igaz más nem volt) de beláthatjuk nem egy contact futó, sokkal több jönne tőle ha nem csak vetődne 😊 azért Rawls meg nagyon jól látja át a pályát, ezért is várom.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Michael: 18 snap
Prosise: 26

Ha Rawls visszatér(PHI ellen esélyes), nem sokat lesz fenn Michael.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 twitter.com/RSherman_25/status/796062020323840000/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw


| igazából csak kiskora óta holder akar lenni :\ |
Borbinho
akkor mostmár láthatjuk h ennél sem hibáztak a bírók. meccs lezárva
aki még sírni akar ne tegye, nincs miért.
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/RSherman_25/status/796062020323840000/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw


| igazából csak kiskora óta holder akar lenni :\ |

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
 dailysnark.com/fans-complaining-appears-seahawks-using-deflated-footballs/
Búúúú. Elvenni a draftpickeket, Wilsont eltiltani, meg mindent, fújfújfúj xD 😀
Wyatt
Nagyszerű. Akkor még beteszem önként a bekiabálós parasztot, mielőtt más jönne ezzel triumfálni, és akkor végre lezárhatnánk az ökörségözönt.  thebiglead.com/2016/11/08/jerk-seahawks-fan-yells-at-bills-coach-kathryn-smith-calling-her-waitress/

Sportszakmai szempontból talán egy fokkal érdekesebb, hogy Wilson úgy passzolt 50 yardot, hogy Glowinski rajta állt a lábán.  twitter.com/Cianaf/status/796035191009591296

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 dailysnark.com/fans-complaining-appears-seahawks-using-deflated-footballs/
Búúúú. Elvenni a draftpickeket, Wilsont eltiltani, meg mindent, fújfújfúj xD 😀

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Én azt hiszem te fejtetted meg a lényeget, csak én még nem értem, kérlek segíts, hogy felvehessem a fordulatot:
- Mi a különbség Sherman és Burfict motivációs rendszerében?
- Van e összefüggés az 1 FG -3 pont és a végjáték között?
- Változtatott volna bármit az offside helyett egy unr 15 yard bünti?
- Jobb volt a Seattle? Ez alatt mit értesz?

Előre is köszi
TGA
- Burfictnek nem egy esete van, ahol dirty volt. Túl sok, hogy véletlen legyen, ellentétben Shermannel. Nem kell egyetérteni velem, el kell fogadni, hogy ez a véleményem.
- Ha az a -3 pont az +3 pont, akkor a végjáték máshogy alakulhatott volna, így van összefüggés, minden összefüggésben van mindennel, így működnek a dolgok.
- Közelebbről rúghatta volna a kicker, ezáltal jobb esélyeket kapott volna, hogy berúgja. Hogy ez megtörtént volna e vagy sem, who knows?
- Szubjektív véleményemet írtam le, nem szorul magyarázatra.
ervinator
Burfictet nem lehet összehasonlítani Shermannal..Burfict egyszerűen agyatlan, Sherman ezzel szemben szerintem a leginteligensebb játékos a ligában és ez teszi őt talán még rosszabbá mint Burfict mert Ő semmit nem csinál tudatosság nélkül. Frankón szembeköpi a ligát és szépen bemutatja annak gyengeségeit, kiskapuit csakhogy bosszantsa Godipajtit. Hogy ezzel eléri-e a célját majd az idő eldönti de elérte a hajnali meccsel hogy beszéljenek foglalkozzanak vele, csak az a baj hogy így elveszi a W értékét.
ParadSEC
Ott a pont B egy ösztönlény, Sherman végtelenül tudatos. Köszi, ezek szerint mégiscsak érthető a kérdésem.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Én azt hiszem te fejtetted meg a lényeget, csak én még nem értem, kérlek segíts, hogy felvehessem a fordulatot:
- Mi a különbség Sherman és Burfict motivációs rendszerében?
- Van e összefüggés az 1 FG -3 pont és a végjáték között?
- Változtatott volna bármit az offside helyett egy unr 15 yard bünti?
- Jobb volt a Seattle? Ez alatt mit értesz?

Előre is köszi
TGA
- Burfictnek nem egy esete van, ahol dirty volt. Túl sok, hogy véletlen legyen, ellentétben Shermannel. Nem kell egyetérteni velem, el kell fogadni, hogy ez a véleményem.
- Ha az a -3 pont az +3 pont, akkor a végjáték máshogy alakulhatott volna, így van összefüggés, minden összefüggésben van mindennel, így működnek a dolgok.
- Közelebbről rúghatta volna a kicker, ezáltal jobb esélyeket kapott volna, hogy berúgja. Hogy ez megtörtént volna e vagy sem, who knows?
- Szubjektív véleményemet írtam le, nem szorul magyarázatra.
ervinator
Ez sajnos nagyon általános, és nélkülözi a konkrétumokat, vagy nem arra válaszoltál, amit kérdeztem.
Sajnálom, szerettem volna komolyan beszélgetni. 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Én azt hiszem te fejtetted meg a lényeget, csak én még nem értem, kérlek segíts, hogy felvehessem a fordulatot:
- Mi a különbség Sherman és Burfict motivációs rendszerében?
- Van e összefüggés az 1 FG -3 pont és a végjáték között?
- Változtatott volna bármit az offside helyett egy unr 15 yard bünti?
- Jobb volt a Seattle? Ez alatt mit értesz?

Előre is köszi
TGA
- Burfictnek nem egy esete van, ahol dirty volt. Túl sok, hogy véletlen legyen, ellentétben Shermannel. Nem kell egyetérteni velem, el kell fogadni, hogy ez a véleményem.
- Ha az a -3 pont az +3 pont, akkor a végjáték máshogy alakulhatott volna, így van összefüggés, minden összefüggésben van mindennel, így működnek a dolgok.
- Közelebbről rúghatta volna a kicker, ezáltal jobb esélyeket kapott volna, hogy berúgja. Hogy ez megtörtént volna e vagy sem, who knows?
- Szubjektív véleményemet írtam le, nem szorul magyarázatra.
ervinator
Burfictet nem lehet összehasonlítani Shermannal..Burfict egyszerűen agyatlan, Sherman ezzel szemben szerintem a leginteligensebb játékos a ligában és ez teszi őt talán még rosszabbá mint Burfict mert Ő semmit nem csinál tudatosság nélkül. Frankón szembeköpi a ligát és szépen bemutatja annak gyengeségeit, kiskapuit csakhogy bosszantsa Godipajtit. Hogy ezzel eléri-e a célját majd az idő eldönti de elérte a hajnali meccsel hogy beszéljenek foglalkozzanak vele, csak az a baj hogy így elveszi a W értékét.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Ize... ez igy szabalyos volt?

 imgur.com/7E569Hq.gif
undisputedly
Ha nincs közelében Sherman akkor igen!😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ize... ez igy szabalyos volt?

 imgur.com/7E569Hq.gif
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Én azt hiszem te fejtetted meg a lényeget, csak én még nem értem, kérlek segíts, hogy felvehessem a fordulatot:
- Mi a különbség Sherman és Burfict motivációs rendszerében?
- Van e összefüggés az 1 FG -3 pont és a végjáték között?
- Változtatott volna bármit az offside helyett egy unr 15 yard bünti?
- Jobb volt a Seattle? Ez alatt mit értesz?

Előre is köszi
TGA
- Burfictnek nem egy esete van, ahol dirty volt. Túl sok, hogy véletlen legyen, ellentétben Shermannel. Nem kell egyetérteni velem, el kell fogadni, hogy ez a véleményem.
- Ha az a -3 pont az +3 pont, akkor a végjáték máshogy alakulhatott volna, így van összefüggés, minden összefüggésben van mindennel, így működnek a dolgok.
- Közelebbről rúghatta volna a kicker, ezáltal jobb esélyeket kapott volna, hogy berúgja. Hogy ez megtörtént volna e vagy sem, who knows?
- Szubjektív véleményemet írtam le, nem szorul magyarázatra.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Megmondom, mi lesz hétfőig:

1. Tukuafu cut (aztán úgyis visszajön valahogy)
2. Pope az aktív rosterre
3. Collins helyett már ő öltözik be a Pats ellen
4. Élesben is rögtön beválik, kinyílik a futás, összesen 150+ yardot hozunk össze földön
5. Az NE védelmet váratlanul éri a kiegyensúlyozott támadójáték,
6. ezért, és mert Wilson-Baldwin-Graham-Lockett ott folytatják, ahol abbahagyták,
7. annak ellenére is végig meccsben maradunk,
8. hogy Brady széthajigálja a leharcolt D-t,
9. a végén egy interceptionből indul a GWD,
10, amit McEvoy fejez be egy hatpontos elkapással,
11. csúnyán megégetve Butlert.
12. 😊
tejbegrrr!!!
Egy Lockett punt return td-t kihagytál 😀 😀
Oszi
az is belefér az ott folytatják, ahol abbahagytákba 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.