Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
más:
még nem nagyon tárgyaltuk ki, de szerintetek a 2pontos az jó ötlet volt vagy sem?
Nekem tetszett, tökös húzás volt. (de mint írtam is tegnap reggel mi nem az az offense vagyunk aki 2yardrol bármikor beviszi)
braxa88
Szerintem is jó ötlet volt. Két ilyen csapat közt, egy olyan meccsen, ahol végig felváltva vezetett a két csapat 1 ponttal, a meccs végén a 2 birtoklásnyi döntő lehet. Ha nem jön be, akkor pedig nem történik semmi, ugyanúgy döntetlen lesz, mint a meccs jelentős részében. Érdemes volt megpróbálni.
több mint 7 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
más:
még nem nagyon tárgyaltuk ki, de szerintetek a 2pontos az jó ötlet volt vagy sem?
Nekem tetszett, tökös húzás volt. (de mint írtam is tegnap reggel mi nem az az offense vagyunk aki 2yardrol bármikor beviszi)
braxa88
Jó ötlet volt. Ha nem megyünk rá, akkor 8 pont lett volna a különbség, ami adott esetben úgy egyenlítődött volna ki, hogy ha a Pats a meccs legvégén egy 2 pontossal egyenlít, így amolyan lélektani előnnyel kezdhették volna a hosszabbítást. Ha 7 pontos különbséget egyenlítenek ki, akkor szerintem azért kicsit más "feeling" hosszabbítást játszani a játékosoknak mindkét oldalról nézve.

Aztán persze lehet túlgondolom és Carroll csak annyit gondolt, hogy 'lesz ami lesz, menjünk neki bazmeg'.

Szerkesztette: Duff
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 565 — Apu ökölbeszorított keze
Jöhet a madárcsata

több mint 7 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
peterk2005
Lehet hogy közel azonos volt statisztikailag az esély, vagy talán még rosszabb is, de a józan ész azt diktálja, hogy a 7 és 8 pont között kisebb a különbség, mint a 8 és 9 pont között. Vagyis rizikós, de viszonylag nagy haszonnal jár, ha bejön. Nem jött be, de az sem járt olyan nagy esélycsökkenéssel, ami ne fért volna bele.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.profootballfocus.com/pro-sea-ne-grades/
undisputedly
Kinek volt magasabb a PFF értéke a meccsen Brady-nek vagy Wilsonnak? Bradynek
Ilyen statok mellett:
 i.imgur.com/tNoPBYr.jpg
Oké, ez is azt bizonyítja, hogy milyen jó a rendszer, mert Brady nehezebb passzokat dobott, ami a statisztikán nem látszik, de 0 TD 1 INT vs. 3 TD 0 INT kb. ugyanannyi yard - C'Mon Man...
Aguirre
Ne kezeljétek ezeket a számokat kész tényként. A PFF-t nemrég megvette Collinsworth, és üzletileg teljesen más modellre állította át. (Amúgy baromira jól csinálja, nyomja mindenhol, újabban már a CBS, NBC közvetítésekben is állandóan pff statokra hivatkoznak. Hatalmasat szakíthat vele.)

Lényeg a lényeg, hogy Collinsworth média-szaki, és ez meglátszik a pff új arculatán is. A korábbi "lassú víz partot mos" "szakértői" rendszer helyett/mellett most lényegében élő, online, azonnali "média-fókuszú" rendszerben működnek. Legalábbis ilyen az új arculat a nyilvánosság, egyszerű szurkolók felé. "Az a fontos, hogy első legyél a hír közlésben, nem az, hogy a közölt hír 100%-ban igaz legyen". Emellett megmaradt a "szakértői" rendszer is, de most már csak profiknak árulják. Az továbbra is lassú, 2-3 nap alatt ad eredményt, viszont az nagyon alapos. Minden egyes játékosnak(!) minden egyes play-ét(!) három egymás utáni lépcsőben 3 különböző szakember is értékeli - coaching films-et használnak, több szögből is látva minden play-t. Aztán még az így kijött értékelést is több lépcsőben felülvizsgálják supervisorok. Szóval tényleg alapos.

Viszont, a meccs után 1-2 órával megjelenő cikkekben nem ezek a "profi" gradingek szerepelnek. Nem is szerepelhetnek a szűk időkorlát miatt. Ezekben valószínűleg adnak egy elnagyolt kiinduló értéket, aztán ahogy a háttérben elkezdik playről playre elemezni, az érték folyamatosan változik. És ha valakinek mondjuk a meccs első negyedében van egy-két extra jó play-e, a másiknak meg ott még éppen nincs, és az elemzés azt már figyelembe vette, de a meccs 80%-a még hátra van, akkor az aktuális érték tök torz is lehet. Láttam nem egy olyan esetet, hogy a hétfői cikkben egy játékos gradingje még 50 körüli volt, aztán a végleges csütörtökön már 80 fölötti lett. Mondjuk ekkora szélsőség nem túl gyakori, de 10-15 eltérés teljesen mindennapos ide v. oda. Simán lehet, hogy csütörtökre Wilson értéke felmegy bőven 80 fölé, miközben Bradyé marad, esetleg még csökken is.

Sajnos mi szurkolók ennyit "érünk", nekünk be kell érni a "kommersz"-el. Így is érdemes a meccs utáni pff gradingeket fogadni. Megfelelő "forráskritikával". (Az NFL csapatok és a profi többi football szakértői oldal, amelyik pff értékeket használ, természetesen a végleges, profi számokkal dolgoznak.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
még nem nagyon tárgyaltuk ki, de szerintetek a 2pontos az jó ötlet volt vagy sem?
Nekem tetszett, tökös húzás volt. (de mint írtam is tegnap reggel mi nem az az offense vagyunk aki 2yardrol bármikor beviszi)
braxa88
A tökösségnek akkor van értelme, ha vagy muszáj meghúzni, mert hátráyban van valamiben a csapat, és át kell venni a momentumot, vagy pedig statisztikailag van alapja. (A statisztikai alapot aztán az éppen adott körülmények, időjárás, ellenfél, meccs-helyzet, mentális állapotok, stb. persze befolyásolják, de aminek nincs megalapozott statisztika alapja "papíron", azt csak muszáj helyzetben érdemes meghúzni.)

A 2 pontos kísérlet NFL szinten kb. 52% sikerrel sikerül átlagosan. Majdnem offense minőségtől függetlenül, mivel csak 1 kísérletre van lehetőség, ezért nem nagyon tud kijönni az offense-ek között a különbség. (Ez látszik is, pl. Pitssburgh 33%, Dallas 0%, Saints 50%, Falcons 50%, de Cleveland is 50%,.Ravens meg 75%). Szóval az esélyek mindkét oldalon körülbelül 50%-osak voltak. Nálatok is, meg ha a Pats-nek meg kell csinálnia, náluk is. Az XP 90% körül bemegy, és akkor 8 pont előny. A Pats-től addig 9 drive-ot vezetett a meccsen, amiből 3TD, 1FG lett. Ez TD szempontból (mert TD kell, FG nem elég) 33% sikeresség Mivel 4 downos helyzet volt, ezért annak, hogy haladni fognak a pályán, megnő az esélye, ezért 33% is megnő 25%-al (1 kísérlettel többre van lehetőség). Ezzel olyan 40% körülire nő az esély. Innentől "papíron" egyszerű:

1. 2 pontos: 50% eséllyel bemegy és megvan a meccs, így az esély 50%-ról indul. Ha nem megy be, akkor a Pats kb. 40% eséllyel TD-t csinál és 90% eséllyel egyenlít (bemegy az XP). Mindkettőre egyszerre kb. 1/3 esélyük van. Így az összesített esély a nyerésre kb. 70%.

2. XP: Akár bemegy, akár nem, a Patsnek 40% eséllyel meg kell csinálni előbb a TD-t, erre kb. 40% esély, tehát a győzelmi esély 60%-ról indul. A maradék 40%-ból, ha a (saját) XP nem megy be (10%), akkor a Patsnek elég egy XP (90%). Ez kb. 3-4%-ot ad hozzá az esélyekhez. Ha bemegy a saját XP (90%), akkor a Patsnek 2 pontos kell (50%). Ez pedig 18%-ot. Ez összesen kb.80% esélyt jelent.

Papíron tehát bő 10%-al jobbak az esélyek XP rúgása esetén. Ez a statisztikai alap, ami után az edző a helyzettől függően eldönti, hogy a szituáció (mentális állapotok, momentum, kicker milyen állaptban van, vannak-e kiesők a saját csapatból, ill ellenfélből amire mi vagy az ellenfél rájátszhat, stb.) mennyire módosíthatja a két variáció esélyeit, esetleg úgy is, hogy a papíron jobb sansz az adott helyzetben rosszabb, mint a papíron jobb.

Carroll úgy döntött, hogy inkább a papíron kisebb sanszot jelentő verziót választja. Mivel még a rosszabbikra is 70%-os esély volt, és az összejött - ezúttal nem számított. Sőt, a végén még Caroll vigyoroghatott, mert azzal, ahogy nyertetek, kb. visszanyalattátok a Pats-el az SB fagyit, Ettől függetlenül, ha csak az adott szituációt nézem, akkor Carroll - szerintem - nem jól döntött. Én nem éreztem ott akkor semmi olyan speciális faktort (időjárás, rúgó állapota, sérültek itt vagy ott, valamelyik csapat nagy menetelésben volt-e, a másik meg éppen mélyponton, stb.) ami a statisztikailag rosszabb esély mellett szólt volna, miközben volt egy elég erős érv ellene: annak ellenére, hogy egész meccsen jól ment az offense, a RZ-ban.kifejezetten szenvedett. Sem a végrehajtás, sem a playhívás nem volt igazán jó addig.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
egy stat amit sose hittem volna el a meccs előtt:
Seahawks offense 70 snap, defense: 67
többet volt pályán az offense 😀
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.profootballfocus.com/pro-sea-ne-grades/
undisputedly
Kinek volt magasabb a PFF értéke a meccsen Brady-nek vagy Wilsonnak? Bradynek
Ilyen statok mellett:
 i.imgur.com/tNoPBYr.jpg
Oké, ez is azt bizonyítja, hogy milyen jó a rendszer, mert Brady nehezebb passzokat dobott, ami a statisztikán nem látszik, de 0 TD 1 INT vs. 3 TD 0 INT kb. ugyanannyi yard - C'Mon Man...
Aguirre
ez tényleg vicc
ráadásul még ha levesszük a statokat és csak a szemünkre hagyatkozunk akkor is azt kell mondani h Wilson jobb volt (még akkor is h voltak rossz megmozfulásai Wilsonnak is)

na de legyen ez PFF a legnagyobb bajunk.
több mint 7 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
 www.profootballfocus.com/pro-sea-ne-grades/
undisputedly
Kinek volt magasabb a PFF értéke a meccsen Brady-nek vagy Wilsonnak? Bradynek
Ilyen statok mellett:
 i.imgur.com/tNoPBYr.jpg
Oké, ez is azt bizonyítja, hogy milyen jó a rendszer, mert Brady nehezebb passzokat dobott, ami a statisztikán nem látszik, de 0 TD 1 INT vs. 3 TD 0 INT kb. ugyanannyi yard - C'Mon Man...
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Top offensive grades:

HB C.J. Prosise, 80.0
WR Doug Baldwin, 79.9
FB Will Tukuafu, 79.3
QB Russell Wilson, 76.6
WR Tyler Lockett, 74.1

C.J. Prosise establishes himself amongst crowded backfield

The Seahawks have struggled for much of the year finding their running game on offense, but C.J. Prosise may be the spark the team needs going forward. He was decisive running the ball and forced five missed tackles on the night. He also was a huge asset in the passing game, as well, against the Patriots’ linebackers. Prosise caught all seven of his targets for 87 yards. Two plays in the passing game stood out when he shook Shea McClellan early in the game on a key third down, and when he outran Elandon Roberts down the sideline for a 38-yard gain.


Top defensive grades:

S Kam Chancellor, 89.1
ED Frank Clark, 82.0
CB Richard Sherman, 80.6
LB Bobby Wagner, 77.6
ED Damontre Moore, 76.2

Chancellor stars in his return to action

After sitting out several weeks with a groin injury, Kam Chancellor made his return just in time for when his team needed him the most. Chancellor was key in coverage against the Patriots’ two TEs all night. When in coverage against Gronkowski and Bennett, Chancellor allowed three catches on five targets for 27 yards and had a pass defense. Frank Clark led the effort up front for the Seahawks with a sack and three separate pressures, earning a 76.0 pass-rush grade.

PFF Game-Ball Winner: Kam Chancellor, S, Seahawks

 www.profootballfocus.com/pro-sea-ne-grades/


Szerk1: Sosem volt még ennyi kiemelkedő skillplayerünk. Rawls/CJ/Baldwin/Graham/Lockett mind átlag feletti vagy elit, és van depth is mögöttük(P-Rich-Kearse-McE)

Szerk2: Damontre Moore nagyon nagy fogás lehet! És honnét? Az utcáról.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
más:
még nem nagyon tárgyaltuk ki, de szerintetek a 2pontos az jó ötlet volt vagy sem?
Nekem tetszett, tökös húzás volt. (de mint írtam is tegnap reggel mi nem az az offense vagyunk aki 2yardrol bármikor beviszi)
braxa88
Szerintem jó húzás volt, bár az a rizikó benne volt, hogy ha nem sikerül, ki is kaphatunk, de ha sima extra pontosra megyünk (amit korábban egyszer már kihagytunk, bár nem hiszen hogy ez befolyásolta a döntést), akkor legrosszabb esetben (extra dolgokkal nem számolva) döntetlenre hozhatja ki a Pats, mert 8 pont lett volna a különbség (azzal az esettel nem számolva, hogy az extra pontot pl. blokkolják és visszaviszik, mint a Broncos a Saints ellen), viszont gyakorlatilag szinte megnyerhettük volna a meccset, ha sikerül a két pontos, hiszen kb. 4 perc volt hátra és két labdabirtoklás volt a különbség, vagyis onside kick kellett volna, bár ha jól emlékszem nekik mindhárom időkérésük megvolt még, úgyhogy ha gyorsan csináltak volna TD-t, akkor nem kellett volna onside kick - de innentől kezdve már túl sok az ismeretlen és a változó. Szerintem általában az a kifizetődőbb, ha a negyedik negyedben agresszívan hív az ember (kivéve pl. BB Manning elleni 4. kísérletét pár éve, de statisztikailag az is jó döntés volt, más kérdés hogy akkor nem jött be, de a konzervatív edzők mostanában nem szoktak Super Bowlt nyerni).
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
tegnap a meccs végét ujra megnéztem.
ami eddig nem tűnt fel (szztem senkinek) legvégén: 2.&goal. Brady próbál bekigózni, de mindenki azt látta h elejtette, rosszul vette át a snapet. Na azt nézzétek vissza, figyelmese a visszajátszást. Reed az aki kiüti a labdát a kezéből, valahogy átnyul 3 ember hasa, lába között, órási megmozdulás volt és ezzel TDtől mentette meg a csapatot.

más:
még nem nagyon tárgyaltuk ki, de szerintetek a 2pontos az jó ötlet volt vagy sem?
Nekem tetszett, tökös húzás volt. (de mint írtam is tegnap reggel mi nem az az offense vagyunk aki 2yardrol bármikor beviszi)
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Heti bírózzunk rovat
iktatószám: HBR13/11/16/1
Kérem ezentúl ezzel hivatkozni, illetve minden további téma kapjon magasabb iksz-t. Rend a lelke mindennek!
 m.youtube.com/watch?v=Urpw4emw_zw
Tárgy:Sherman Richard facemask
Leírás:leírhatatlan bírói arrogancia, a statuálás a lényeg

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Mondtam a Bills meccs után, hogy tuti bukóért megyünk a Pats-hez, ezért fogunk nyerni. Na de hogy még igazam is lett!!!!!
garrett27
Nekem is volt jóslatom, ami tökéletesen bejött:

| 1. Tukuafu cut (aztán úgyis visszajön valahogy)
2. Pope az aktív rosterre
3. Collins helyett már ő öltözik be a Pats ellen
4. Élesben is rögtön beválik,
| kinyílik a futás | , összesen 150+ yardot hozunk össze földön
5. Az NE védelmet váratlanul éri a kiegyensúlyozott támadójáték,
6. ezért, és mert
| Wilson-Baldwin- | Graham | -Lockett ott folytatják, ahol abbahagyták,
7. annak ellenére is végig meccsben maradunk,
8. hogy Brady széthajigálja a leharcolt D-t,
9. a végén | egy interceptionből | indul a GWD,
| 10, amit McEvoy fejez be egy hatpontos elkapással,
11. csúnyán megégetve Butlert.
|
12. 😊
tejbegrrr!!!
Az 5. pontot javítanám. A New England védelmét bármilyen támadójáték váratlanul éri...😉
Grat srácok , jó meccs volt.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Sport2 ismétlés most.
Hanni
Úgyis nyertek 7 ponttal 😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Sport2 ismétlés most.
több mint 7 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Carroll, valahogy így?
 pbs.twimg.com/media/CxMmnUKUsAIuvbL.jpg:large
braxa88
Fasza kis meccs volt.
A végén kifejezetten azt éreztem, hogy mindkét csapat csakazért is be akarja bizonyítani, hogy be lehet vinni 1-2 yardról...
Szinte szerencsétek volt azzal a false start -5 yarddal --- onnantól egyértelmű volt a passzjáték és a secondorynk (Ryan)alázása.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
-Prosise amúgy a számok alapján -nem láttam a meccset- elképesztőt játszott. Nála ugye az injury bug a kérdés(egy sérülés, aztán jön még 2). Reméljük nem bizonyul törékeny backnek.undisputedly
Nézd meg feltétlenül. Mintha a fiatal Jamaal Charles-t láttam volna a pályán. Na jó, Charles azért bő nadrág még, de ránézésre ez volt az érzésem. A keze RB-hez képest nagyszerű, és miközben alkatra olyan vékony, hogy az embernek az az érzése, hogy be se szabadna küldeni a tömegbe. Erre befut, és valahogy konstansan hoz 3-5 yardot úgy is, hogy nincs is hely ahol elférhetne. a végét.

Carroll szerintem végig vigyorgott a repülőgépen hazafelé. 😀
peterk2005
Prosise-ban én még nem látom az igáslovat, félek, lehet nem lesz featureback, de nagy jövője van az biztos, Lehet, h csak Rawls kiegészítőjeként, egy 3.downos elkapó RBként. de annak elit lesz az szinte biztos. Viszont az, hogy Carroll 2 hete azt mondta róla(80elkapott yardos meccs után), h csak a felszínt kapargatja az nagyon jó jel.

Carroll, valahogy így?


Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
-Prosise amúgy a számok alapján -nem láttam a meccset- elképesztőt játszott. Nála ugye az injury bug a kérdés(egy sérülés, aztán jön még 2). Reméljük nem bizonyul törékeny backnek.undisputedly
Nézd meg feltétlenül. Mintha a fiatal Jamaal Charles-t láttam volna a pályán. Na jó, Charles azért bő nadrág még, de ránézésre ez volt az érzésem. A keze RB-hez képest nagyszerű, és miközben alkatra olyan vékony, hogy az embernek az az érzése, hogy be se szabadna küldeni a tömegbe. Erre befut, és valahogy konstansan hoz 3-5 yardot úgy is, hogy nincs is hely ahol elférhetne. Örülök, hogy jól teljesít, egy keeper GM ligában én is őt draftoltam. 😊

Az offense meglepett tegnap. Jól kidolgozott gameplan, remekül végrehajtva. Wilsonnak még futkároznia se kellett, simán zsebből, max 1-2-szer kimozogva is olyan kényelmesen tudott passzolgatni, hogy csak na. És nem 150 yardot, hanem 350-et.

Viszont a RZ offense-en nagyon meglátszott a 2 évvel ezelőtti SB döntő. Ami a pálya közepén gyönyörűen ment, abból a RZ-ban semmi nem látszott. Mintha a stábnak még mindig a fejében lenne az a meccs, és vagy túlgondolták, vagy attól féltek, hogy csak nehogy eladjuk. A sors fura fintora, hogy pont emiatt történhetett meg az, hogy visszanyaljon a 2 évvel ezelőtti fagyi. Most a Pats baltázta el 2 yardról a végét. Carroll szerintem végig vigyorgott a repülőgépen hazafelé. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Graham, Baldwin, Lockett, Prosise, Rawls
izgatott vagyok az offense playmakerei miatt 😊


itt ez a fantasztikus Clark sack:


Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
legjobb safety duó ever:
 twitter.com/FanSportsClips/status/797993395872378880/video/1
Chancellor leüti a labdát, Thomas meg Gronkot ki.

Rob Gronkowski on Earl Thomas hit: "Probably one of the hardest I got hit in my career, for sure...Good clean hit ...[he's] like a missile."
braxa88
szegény Gronk egy darabig nem is vágta merre van a pálya. amúgy valóban szép munka volt.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
legjobb safety duó ever:
 twitter.com/FanSportsClips/status/797993395872378880/video/1
Chancellor leüti a labdát, Thomas meg Gronkot ki.

Rob Gronkowski on Earl Thomas hit: "Probably one of the hardest I got hit in my career, for sure...Good clean hit ...[he's] like a missile."
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Most már tényleg kellene hivatalos statisztika a zsinórban elbukott legtöbb challengeről. 😊

tejbegrrr!!!
11.
Marvin Lewis és John Fox tartja holtversenyben a rekordot.
empty taxi
És Carroll mennyinél jár?
tejbegrrr!!!
Idén nem tudom mennyinél, a szezon előtt zsinórban 2 bukása volt, ha jól emlékszem.
Ha feltételezem h meccsenként volt egy bukója (szvsz kevesebb volt ennél), akkor most járna ő is 11-nél.
Egyébként Carl Smith QB-edző Carroll challenge advisore, őt kellene tökön rúgni.
Ha meglenne a rekord, dolgozik annyi statnerd a tv-társaságoknak, hogy kiírnák egyből szvsz.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Mondtam a Bills meccs után, hogy tuti bukóért megyünk a Pats-hez, ezért fogunk nyerni. Na de hogy még igazam is lett!!!!!
garrett27
Nekem is volt jóslatom, ami tökéletesen bejött:

| 1. Tukuafu cut (aztán úgyis visszajön valahogy)
2. Pope az aktív rosterre
3. Collins helyett már ő öltözik be a Pats ellen
4. Élesben is rögtön beválik,
| kinyílik a futás | , összesen 150+ yardot hozunk össze földön
5. Az NE védelmet váratlanul éri a kiegyensúlyozott támadójáték,
6. ezért, és mert
| Wilson-Baldwin- | Graham | -Lockett ott folytatják, ahol abbahagyták,
7. annak ellenére is végig meccsben maradunk,
8. hogy Brady széthajigálja a leharcolt D-t,
9. a végén | egy interceptionből | indul a GWD,
| 10, amit McEvoy fejez be egy hatpontos elkapással,
11. csúnyán megégetve Butlert.
|
12. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Mondtam a Bills meccs után, hogy tuti bukóért megyünk a Pats-hez, ezért fogunk nyerni. Na de hogy még igazam is lett!!!!!

Szerkesztette: garrett27

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.