Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szégyen volt a mai produkció.

minden téren, mindenki. nem vol tolyan játékosunk aki ne lett volna hótszar.
grat,szépmunka. 3pontot sikerült az ellen a TB ellen felrakni akit mindenki halálraszopat. Ifedi lagrosszabb OG a világon, a 3 OTugyanigy.
Kearse világtalan, de persze mindigneki kelldobálni. Lockettet nem tudjuk játékba hozni.D-t meg az futja szét aki akarja. Kurvára nem a sérüléseken múlt...

Nem a verségegel van baj, hanem ahogy kikaptunk. Rams és Saints után ez is egy vállalhatatlan szar volt... TB ellen 1db 3.kisérletet sikerült megcsinálni?!
1 darab örümteli momentum nem volt a meccsen

Nagymákunk van,h szar a csoport,mert máshol nem nagyon tudnánk PObamenni... Wild cardon kiszopunk...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mindenféle reménykedést h mi valamit is elérhetünk a POban abba lehet hagyni...
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mivel csak idáig tudom nézni, ezért az eddigiekről pár észrevétel:

-Statisztikák szerint ugyan a legjobbak között vagyunk a futás elleni védekezésben, de valahogy szemre mindig úgy tűnik, hogy hiányzik középről valami, és rendre arrébb pakolgatják a falunkat, a point of attack egyből szétkapja a mieinket.

-A zónázás néha nagyon szerencsétlenül néz ki.

-A sec-ben olyan arcok rohangálnak a sérülések miatt, akiknek nem kellene.

-Az O#-falban három újonc kezdett, az amúgy is gyenge egységünkből ráadásul Britt is kiesett középről, és egy C kiesése azért nagy érvágás. (lol, nem hittem, hogy ezt leírom valaha) Éppen ezért erre nem tudok mit írni. Futásnál és passznál is tábort vertek a backfieldünkön.

-Kearse gyenge.

Inkább most jöjjenek ki a rosszul pattanó/szálló labdák, mint később. Sérülés ne legyen, ma kikapott ismét a cards, és a kosok is veszítettek, szóval a csoportgyőzelemre jó esélyünk van. Ha marad így és kikapunk, akkor sem történt semmi. Legalábbis én nem érzem akkora problémának.

Szerk: Nyertünk egy challange-et!!! 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
Hát hajrá hajrá, habár ez az opening drive elég sima volt sajnos..
több mint 7 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
TE Graham, CB Sherman - probable
C Britt, DE Moore, LB Coyle, LB Pierre-Louis, WR McEvoy, T Sowell, T Fant, RB Pope - questionable
CB Shead, DE Bennett, FS Thomas - doubtful
RB Prosise - out

Fasza kis lista...
sebidani1990
update
RB Pope, DE Bennett, FS Thomas - out
LB Coyle - doubtful
CB Shead - questionable
több mint 7 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Baldwint 12ezerre megbüntettèk a mutogatás miatt.
(Ahányszor nézem azt a jelenetet mindig izgulok nehogy kórházba fejeljék a passz közben. Nagyon közel volt...)
Matthew99

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Baldwint 12ezerre megbüntettèk a mutogatás miatt.
(Ahányszor nézem azt a jelenetet mindig izgulok nehogy kórházba fejeljék a passz közben. Nagyon közel volt...)

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
Ugyanez a Bucsnál:

TE Stocker, CB Grimes, CB Verner, T Pamphile, RB Rodgers - questionable
CB Adjei-Barimah, C Dietrich-Smith - out
több mint 7 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
TE Graham, CB Sherman - probable
C Britt, DE Moore, LB Coyle, LB Pierre-Louis, WR McEvoy, T Sowell, T Fant, RB Pope - questionable
CB Shead, DE Bennett, FS Thomas - doubtful
RB Prosise - out

Fasza kis lista...
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az előző 4 (négy) évben, a mi védelmünk kapta a legkevesebb pontot/év. Ez már önmagában szerintem precedens nélküli, főleg a modern érában.

Jelenleg szintén mi vagyunk a #1 scoring D 17.3 meccsenként bekapott ponttal.
(Tavaly pont 17.3-al lettünk a legjobbak).

Őrület. Az egész NFL -szerintem- legdominánsabb védelme a miénk -5 éves periódust tekintve most. Elképesztő, liga történelem születik a szemünk előtt.

Évek múlva majd ez lesz az a statisztika ami a csatornákon felugrik egy kis ablakban 😀
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Britt mennyit hagy ki?
undisputedly
eddig két edzést, semmi érdemi info nincs róla (boka, ennyi), majd a mai sajttájon.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azt ugye tudjuk, hogy amennyiben a megvilágosodás két héttel ezelőtt jött volna, akkor jött volna még egy 6. Komp kanyar Mebaneért.
Gazdag csapat ez!
TGA
Most se raktuk volna ki, ha a tömeges sérülések miatt nem kell a hely még egy futónak.
tejbegrrr!!!
Nem oszt, nem szoroz. Feláldozható roster töltelék.Ez a Sowell-Webb erősítés a nyáron bebizonyosodott, hogy kb a vicc kategória. Ennyit a vízionált "bulldózer" jobb oldalunkról.

Britt mennyit hagy ki?

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Azt ugye tudjuk, hogy amennyiben a megvilágosodás két héttel ezelőtt jött volna, akkor jött volna még egy 6. Komp kanyar Mebaneért.
Gazdag csapat ez!
TGA
Most se raktuk volna ki, ha a tömeges sérülések miatt nem kell a hely még egy futónak.
tejbegrrr!!!
majd visszahozzuk ha nagyon kell (ne kelljen!), nem nagyon fogják elkapkodni
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Azt ugye tudjuk, hogy amennyiben a megvilágosodás két héttel ezelőtt jött volna, akkor jött volna még egy 6. Komp kanyar Mebaneért.
Gazdag csapat ez!
TGA
Most se raktuk volna ki, ha a tömeges sérülések miatt nem kell a hely még egy futónak.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Webb kivágva. Újabb "remek" FA igazolásunk végezte a kukában. Amúgy nem is tudom mit képzeltek JS-ék.. Adtak Webbnek 2,5 milliót, hogy 10 meccsen csere legyen.

2 yr(s) / $5,750,000
Signing Bonus $1,200,000
Guaranteed😊2,450,000

El kellene gondolkozni amúgy ezeken az FA igazolásokon/cseréken. Harvin, C.Will,Webb stbstb. Amúgy Evans állítólag egész jól játszik a Szenteknél. Azt sem értm, miért nem kellett ide, miért küldtük el, amikor ilyen Webb féle bottom emberek, meg megéltek 10 meccset a rosteren.

Más kérdés, hogy szerintem nem annyira vastag ez az OL, hogy csak úgy kivágjunk belőle bárkit is...
undisputedly
Azt ugye tudjuk, hogy amennyiben a megvilágosodás két héttel ezelőtt jött volna, akkor jött volna még egy 6. Komp kanyar Mebaneért.
Gazdag csapat ez!
TGA
Ó, hát akkor ezért nem lesz új kickerünk.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Graham és Sherman ujra edz. Fasza
Britt viszont ma se. Nem fasza. Hunt time ? :/

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Webb kivágva. Újabb "remek" FA igazolásunk végezte a kukában. Amúgy nem is tudom mit képzeltek JS-ék.. Adtak Webbnek 2,5 milliót, hogy 10 meccsen csere legyen.

2 yr(s) / $5,750,000
Signing Bonus $1,200,000
Guaranteed😊2,450,000

El kellene gondolkozni amúgy ezeken az FA igazolásokon/cseréken. Harvin, C.Will,Webb stbstb. Amúgy Evans állítólag egész jól játszik a Szenteknél. Azt sem értm, miért nem kellett ide, miért küldtük el, amikor ilyen Webb féle bottom emberek, meg megéltek 10 meccset a rosteren.

Más kérdés, hogy szerintem nem annyira vastag ez az OL, hogy csak úgy kivágjunk belőle bárkit is...
undisputedly
Azt ugye tudjuk, hogy amennyiben a megvilágosodás két héttel ezelőtt jött volna, akkor jött volna még egy 6. Komp kanyar Mebaneért.
Gazdag csapat ez!

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
Ha csak egy NCAA meccs van, amit egy Seahawks fannak érdemes megnéznie az alapszakaszból, az ez:



Washington állam két első osztályú egyetemének focicsapata, a Huskies és a Cougars pénteken magyar idő szerint tökéletes időpontban, este 21:30-tól csap össze az Apple Cup-ért, mely idén egyben a Pac12 konferencia északi divíziójának első helyéről is dönt! A UW-nek még akár a rájátszás is összejöhet, és mindkét csapatnál van egy-egy első körbe jósolt WR, akiket pár mock draftban már láttam a Seattle-nél is feltűnni: John Ross (Huskies) és Gabe Marks (Cougars)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Webb kivágva. Újabb "remek" FA igazolásunk végezte a kukában. Amúgy nem is tudom mit képzeltek JS-ék.. Adtak Webbnek 2,5 milliót, hogy 10 meccsen csere legyen.

2 yr(s) / $5,750,000
Signing Bonus $1,200,000
Guaranteed😊2,450,000

El kellene gondolkozni amúgy ezeken az FA igazolásokon/cseréken. Harvin, C.Will,Webb stbstb. Amúgy Evans állítólag egész jól játszik a Szenteknél. Azt sem értm, miért nem kellett ide, miért küldtük el, amikor ilyen Webb féle bottom emberek, meg megéltek 10 meccset a rosteren.

Más kérdés, hogy szerintem nem annyira vastag ez az OL, hogy csak úgy kivágjunk belőle bárkit is...
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Legutóbb 2009ben kezdett a csapat Earl Thomas nélkül.
Hát remélem nem fogjuk észre venni a hiányát, Clarkéknak nagyon nyomni kell a pass rusht, Winstonnak nem engedhetünk sok időt, mert félek a secondarytől. Lanenek szar éve van, Terrell sose volt még kezdő játékos, Thorpe se egy nagy eresztés, Mike Evans és Adam Humphries meg elég jó WRek...
braxa88
Sherman tegnap azt mondta, ET úgy készül, hogy játszik... 😊
tejbegrrr!!!
Carroll meg azt mondta h attól még h Earl akar játszani, addig nem kap sisakot amíg nem 100as. Nem szabad erőltetni.
braxa88
4 kezdő nélkül fogunk akkor felállni a védelemben, ha jól számolom. (Bennett, Morgan, ET,Shead)

Azért ez már nem kevés.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Legutóbb 2009ben kezdett a csapat Earl Thomas nélkül.
Hát remélem nem fogjuk észre venni a hiányát, Clarkéknak nagyon nyomni kell a pass rusht, Winstonnak nem engedhetünk sok időt, mert félek a secondarytől. Lanenek szar éve van, Terrell sose volt még kezdő játékos, Thorpe se egy nagy eresztés, Mike Evans és Adam Humphries meg elég jó WRek...
braxa88
Sherman tegnap azt mondta, ET úgy készül, hogy játszik... 😊
tejbegrrr!!!
Carroll meg azt mondta h attól még h Earl akar játszani, addig nem kap sisakot amíg nem 100as. Nem szabad erőltetni.
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Legutóbb 2009ben kezdett a csapat Earl Thomas nélkül.
Hát remélem nem fogjuk észre venni a hiányát, Clarkéknak nagyon nyomni kell a pass rusht, Winstonnak nem engedhetünk sok időt, mert félek a secondarytől. Lanenek szar éve van, Terrell sose volt még kezdő játékos, Thorpe se egy nagy eresztés, Mike Evans és Adam Humphries meg elég jó WRek...
braxa88
Sherman tegnap azt mondta, ET úgy készül, hogy játszik... 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Legutóbb 2009ben kezdett a csapat Earl Thomas nélkül.
Hát remélem nem fogjuk észre venni a hiányát, Clarkéknak nagyon nyomni kell a pass rusht, Winstonnak nem engedhetünk sok időt, mert félek a secondarytől. Lanenek szar éve van, Terrell sose volt még kezdő játékos, Thorpe se egy nagy eresztés, Mike Evans és Adam Humphries meg elég jó WRek...
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
@TB W
Panthers szoros W
@Packers L
Rams L
Cardinals szoros W
@9ers W

Én 4-2-es mérleget jósolok a következő meccseinkre. A Pantherst és aCardinalst sem írnám le. Előbbi éledezik, utóbbi pedig a liga egyik legjobb védelmével bír. Arról nem tehetnek, hogy az O#-ST# kettős nyeli a pontokat amikor fent vannak.

TB is érdekes amúgy, nem sokat láttam őket idén, de veszélyesnek tűnnek azért 😊

11-4-1 lesz a mérleg szerintem és 2. kiemelés (a csoportgyőzelem miatt).
undisputedly
GB: ligaalja védelem kb, hozható meccs, de kell hozzá az egészséges secondary
LA: persze szokásos Rams, de basszus verjük már meg őket 😀 és kell Fishernek az all-time legtöbb L 😛 Nálam a 6ból a legkönyebb meccs, csak az szól mellettük, h az utóbbi 3 meccset ők nyerték semmi más.
lehet ebből 6-0, 3-3, ha a sérülések odaasznak akkor 2-4 is, de mi vagyunk az esélyesek minden meccsen, sztem jelen állásnál GB-ben is, de addig van még 2 meccs.
Ha a kövi 2 meccsen nyerünk, az ARI 2 vereség, az LA 2ből 1szer szopik már POban vagyunk. (mert akkor nekünk min 9-6-1, ARI: max 8-7-1, LA max: 9-7)

De nyerjünk először Tampában, nem lesz egyszerű, nem menjünk előre, mindig csak a következő.
braxa88
GreenBay meccs 3 hét múlva lesz, decemberben, a saját pályájukon, úgy, hogy vélhetően nekik az életbenmaradás lesz a tét, míg nekünk már talán biztos lesz a rájátszás.
LA meg bebizonyította, hogy legyenek akármennyire sz@rok, képesek minket megverni.

Palmerben és Goffban sem hiszek, szóval a csoport szerintem meg lesz, de én 3 meccset is látok (fenti kettő és a Panthers) amin nem lepne meg a vereség 😊
undisputedly
A Green Bay ellen is van esély, mert rengeteg sérültjük van nekik is. A sec gyakorlatilag megszűnt, Lacy kiesett. Szóval szvsz van ott esélyünk, mindamellett a tundrán decemberben sosem volt erősségünk játszani.

Viszont a Rams ellen tuti bukó, már csak megszokásból is. 😀 😀
BigBaltazar
Packers ellen meg Christine Michael majd bosszút áll rajtunk, és az eddigi előrevetődéseit lecseréli bontógolyó stílusra, és fut 3 TD-t
sebidani1990
Így lesz.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
@TB W
Panthers szoros W
@Packers L
Rams L
Cardinals szoros W
@9ers W

Én 4-2-es mérleget jósolok a következő meccseinkre. A Pantherst és aCardinalst sem írnám le. Előbbi éledezik, utóbbi pedig a liga egyik legjobb védelmével bír. Arról nem tehetnek, hogy az O#-ST# kettős nyeli a pontokat amikor fent vannak.

TB is érdekes amúgy, nem sokat láttam őket idén, de veszélyesnek tűnnek azért 😊

11-4-1 lesz a mérleg szerintem és 2. kiemelés (a csoportgyőzelem miatt).
undisputedly
GB: ligaalja védelem kb, hozható meccs, de kell hozzá az egészséges secondary
LA: persze szokásos Rams, de basszus verjük már meg őket 😀 és kell Fishernek az all-time legtöbb L 😛 Nálam a 6ból a legkönyebb meccs, csak az szól mellettük, h az utóbbi 3 meccset ők nyerték semmi más.
lehet ebből 6-0, 3-3, ha a sérülések odaasznak akkor 2-4 is, de mi vagyunk az esélyesek minden meccsen, sztem jelen állásnál GB-ben is, de addig van még 2 meccs.
Ha a kövi 2 meccsen nyerünk, az ARI 2 vereség, az LA 2ből 1szer szopik már POban vagyunk. (mert akkor nekünk min 9-6-1, ARI: max 8-7-1, LA max: 9-7)

De nyerjünk először Tampában, nem lesz egyszerű, nem menjünk előre, mindig csak a következő.
braxa88
GreenBay meccs 3 hét múlva lesz, decemberben, a saját pályájukon, úgy, hogy vélhetően nekik az életbenmaradás lesz a tét, míg nekünk már talán biztos lesz a rájátszás.
LA meg bebizonyította, hogy legyenek akármennyire sz@rok, képesek minket megverni.

Palmerben és Goffban sem hiszek, szóval a csoport szerintem meg lesz, de én 3 meccset is látok (fenti kettő és a Panthers) amin nem lepne meg a vereség 😊
undisputedly
A Green Bay ellen is van esély, mert rengeteg sérültjük van nekik is. A sec gyakorlatilag megszűnt, Lacy kiesett. Szóval szvsz van ott esélyünk, mindamellett a tundrán decemberben sosem volt erősségünk játszani.

Viszont a Rams ellen tuti bukó, már csak megszokásból is. 😀 😀
BigBaltazar
Packers ellen meg Christine Michael majd bosszút áll rajtunk, és az eddigi előrevetődéseit lecseréli bontógolyó stílusra, és fut 3 TD-t