Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
A lenyeg lemaradt: Bevell-t tapsoljuk meg, mostanaban eleg jol hiv.
undisputedly
Valóban, de azért azt hozzátenném, hogy Baldwin spirálja még nem tökéletes. 😀
BigBaltazar
Valaki linkelhetne, hogy az ide betevedok is lassak. Epic play volt 😊
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A lenyeg lemaradt: Bevell-t tapsoljuk meg, mostanaban eleg jol hiv.
undisputedly
Valóban, de azért azt hozzátenném, hogy Baldwin spirálja még nem tökéletes. 😀

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Prosise... ettol feltunk, hogy porcelan lesz. Eddig harvini magassagokban jar serulesek/rendelkezesreallas teren.

Btw ki ez a Thorp? Le vagyok maradva, ma hallottam a nevet eloszor.

A futas elleni vedelmunk csak engem aggaszt? Az elso felidoben 73-73 passzolt-futott yarddal allt a Philly, es ezt a balanszolt tamadast nehezebben tudtuk megfogni, raadasul ugye a jatekunk alapja, hogy egy dimenziossa tesszuk az ellenfelet azzal, hogy nem engedunk futast.

Rubin/Reed/McD vagy az edge playerek, nem tudom, de ha ugy alakul, es po lesz, valoszinuleg a Dallast is meg kell verni, az o tamadofaluk pedig a Phillyenel is messze jobb.

A Cards bukdacsol, mi vagyunk az egyeduli pozitiv merleggel allo csapat a divizioban 😊
undisputedly
Thorpe a TC után a keretszűkítésnél jött, mint a másik McCray, meg Dewey McDonald. Eddig csak STben gunnerkedett, kíválóan.
Ha Sherman és Lane mellett Elliottnak kell majd kezdenie az nem lesz szép még akkor se ha TB ellen Evansre rá lesz gondolom állítva Sherman, és a többi WR nem nagy szám ott (bár Humpries jó slot WR de rajta igyugyis Lane lenne). Thomas helyén Terrell is hatalmas downgrade, de az azért kevésbé szembetűnő.
De ahogy olvastam most Carroll nyilatkozatát Thomast és Sheadet is óvatosságbol vették ki a meccsből, szal reméljük nem lesz egyiknél se hosszú a sérülés. Bár a hamstring sose jó.
Bennett is visszatérhetne már.

Michael cut már visszaütött :/ reméljük Collins azt a pár carryt amit kap majd meccsenként hasznosan tölti.
Rawls azért szépen tért vissza. Imádom amikor belerongyol fejjel előre a védőkbe. Most is h seggrefejelte az egyik LBt 😊

Futás elleni védelmet adom, aggasztó. Remélem Bennett hiánya miatt van ez leginkább.

Sajnálhatjuk h Wilson sérült volt a szezezon elején, MVP is lehetne

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
A lenyeg lemaradt: Bevell-t tapsoljuk meg, mostanaban eleg jol hiv.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Prosise... ettol feltunk, hogy porcelan lesz. Eddig harvini magassagokban jar serulesek/rendelkezesreallas teren.

Btw ki ez a Thorp? Le vagyok maradva, ma hallottam a nevet eloszor.

A futas elleni vedelmunk csak engem aggaszt? Az elso felidoben 73-73 passzolt-futott yarddal allt a Philly, es ezt a balanszolt tamadast nehezebben tudtuk megfogni, raadasul ugye a jatekunk alapja, hogy egy dimenziossa tesszuk az ellenfelet azzal, hogy nem engedunk futast.

Rubin/Reed/McD vagy az edge playerek, nem tudom, de ha ugy alakul, es po lesz, valoszinuleg a Dallast is meg kell verni, az o tamadofaluk pedig a Phillyenel is messze jobb.

A Cards bukdacsol, mi vagyunk az egyeduli pozitiv merleggel allo csapat a divizioban 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Akkor maradt Rawls és Collins.

Hát...esetleg...talán...mégis kár volt elküldeni Krisztinát.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kibaszott sérülések...
Thomas: Hamstring... kitudja, több hét is lehet belőle 😕
Shead: szintén
Prosise: POra térhet vissza. hát kurvajó. 2 meccset kaptunk belőle😕
Pope és Thorpe is lement.
Secondaryben szarok leszünk
És gondolom Rawls-szal is lehet valami ha az uccsó driveban Boykin volt a RB.

Amugy fasza meccs volt, jók voltunk, de a red-zone balfaszkodás továbbra is megy, és Hauschka is összekaphatná magát

kikurt sérülések miatt nincs is kedvem többet írni

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
....még egy ilyen győzelem, és elvesztjük a háborút...
Husi meg menjen a picsába!

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
A kulcs lehet, hogy az amúgy nem túl erős OL mennyire táltosodik meg (ellenünk majd minden addig gyengélkedő OL kicsit jobb, mint általában lenni szokott vhogy)illetve sikerül RW-nek szabaduló művészt játszania. Az a baj az ilyen QB ellen mi be tudunk fürödni rendesen és egy JG illetve egy DB könnyen üres tud maradni a nagy DL rohamok közepette. Wentz labdái pedig könnyen beletalálhatnak KC és RS kezébe. Jobb kezük van, mint a mi WR-nek. Szóval az esélyesek ti vagytok, talán sikerül meglepetést okozni.
dande
Hány ilyen QB-val találkoztunk idén eddig? RG3 meg Dak. Az elsőt azt hiszem felejtsük is el gyorsan. Ezen kívül Prescott marad. Neki meg elit OL segít, elit futóval. Ebből egyik sincs a Hawksnál. Szóval elég alaptalan állítás, hogy be tudunk fürödni az ilyen QB-k ellen, amikor egyetlen eggyel találkztunk, az is kényelmes fotelban ül.
Ha a múltra gondolsz, akkor megint nem értem, ez egy teljesen új Def Schwartz által koordinálva. Tehát a múltbelikhez ilyen módon nem hasonlíthatjuk.
Eazzy
de persze én voltam a hülye...... nem vagyok boldog, hogy igazam lett..... gratula a Hawksnak!
több mint 7 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
remélem nincs nagy baj velük :/
több mint 7 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
Thomas, Prosise és Shead is kidőlt a meccsen :/
braxa88
Úgy tűnik Pope is
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Thomas, Prosise és Shead is kidőlt a meccsen :/
több mint 7 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
Hát gyerekek brutál jók vagyunk ma, főleg RW! Prosise nagyot futott, Rawls is jól tért vissza, Chancellor meg még mindig isten. Ez a 300 yard a félidőben nagyon tápos, csak ne aludjunk rá a 2. félidőre..

(Az illegal formationös játékot pedig nagyon megettük...)
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Pope aktív, Collins nem
Willson is visszatér Rawls mellett
nyerni kell!
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
PFF rajongást nem értem, de ha rajongó vagy, és előfizető akkor néha 1-2 insider statot meg lehet itt osztani 😉
braxa88
A PFF statjaiból tavalyig egy oszlop, a rating volt az amit saját maguk tettek hozzá. Emellett még sok egyéb statot is publikáltak, snapszámtól TD/INT számig, plusz posztonként egy csomót (pass rushernél pl. nem csak sack, de hit, hurry, blocked passes, tackle, tackle for loss, cornernél qb rating mellett rá dobott passz szám, %, átlag, stb, stb.) Szóval azért a 20-30 dollárért megérte, hogy egy helyen, MINDEN pályára lépő játékos adatait meg lehetett találni.

Az idei rating sajnos tényleg gumicsont 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
igaz, h nincs elit OL és elit RB, de van elit QB 😛
braxa88
Egyetértünk, nem mondtam, hogy Wilson nem elit, nyilván sokkal jobb is mint Dak.
Eazzy
Érthető, és korrekt, amit írsz!

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
igaz, h nincs elit OL és elit RB, de van elit QB 😛
braxa88
Egyetértünk, nem mondtam, hogy Wilson nem elit, nyilván sokkal jobb is mint Dak.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A kulcs lehet, hogy az amúgy nem túl erős OL mennyire táltosodik meg (ellenünk majd minden addig gyengélkedő OL kicsit jobb, mint általában lenni szokott vhogy)illetve sikerül RW-nek szabaduló művészt játszania. Az a baj az ilyen QB ellen mi be tudunk fürödni rendesen és egy JG illetve egy DB könnyen üres tud maradni a nagy DL rohamok közepette. Wentz labdái pedig könnyen beletalálhatnak KC és RS kezébe. Jobb kezük van, mint a mi WR-nek. Szóval az esélyesek ti vagytok, talán sikerül meglepetést okozni.
dande
Hány ilyen QB-val találkoztunk idén eddig? RG3 meg Dak. Az elsőt azt hiszem felejtsük is el gyorsan. Ezen kívül Prescott marad. Neki meg elit OL segít, elit futóval. Ebből egyik sincs a Hawksnál. Szóval elég alaptalan állítás, hogy be tudunk fürödni az ilyen QB-k ellen, amikor egyetlen eggyel találkztunk, az is kényelmes fotelban ül.
Ha a múltra gondolsz, akkor megint nem értem, ez egy teljesen új Def Schwartz által koordinálva. Tehát a múltbelikhez ilyen módon nem hasonlíthatjuk.
Eazzy
igaz, h nincs elit OL és elit RB, de van elit QB 😛

Graham + Fox megfogása lehetne kulcs, de nem az mert ugyse tudjuk megfogni őket. Alap gameplan az lesz h a két PB formában játszó DL játékos átjön a falon, így gyors passzok kellenek Grahamnek, Baldwinnak, Prosisenak, Lockettnek. meg bootlegből az ívelős hosszúak.
Szal semmi vátlozás

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
A kulcs lehet, hogy az amúgy nem túl erős OL mennyire táltosodik meg (ellenünk majd minden addig gyengélkedő OL kicsit jobb, mint általában lenni szokott vhogy)illetve sikerül RW-nek szabaduló művészt játszania. Az a baj az ilyen QB ellen mi be tudunk fürödni rendesen és egy JG illetve egy DB könnyen üres tud maradni a nagy DL rohamok közepette. Wentz labdái pedig könnyen beletalálhatnak KC és RS kezébe. Jobb kezük van, mint a mi WR-nek. Szóval az esélyesek ti vagytok, talán sikerül meglepetést okozni.
dande
Hány ilyen QB-val találkoztunk idén eddig? RG3 meg Dak. Az elsőt azt hiszem felejtsük is el gyorsan. Ezen kívül Prescott marad. Neki meg elit OL segít, elit futóval. Ebből egyik sincs a Hawksnál. Szóval elég alaptalan állítás, hogy be tudunk fürödni az ilyen QB-k ellen, amikor egyetlen eggyel találkztunk, az is kényelmes fotelban ül.
Ha a múltra gondolsz, akkor megint nem értem, ez egy teljesen új Def Schwartz által koordinálva. Tehát a múltbelikhez ilyen módon nem hasonlíthatjuk.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Braxa!
Előfizesselek?! imádnád! 😛
Viszont kikérdezzük! 😊
TGA
ingyé jöhet bármi 😀
braxa88
Emlékszem az összes olyan phys edus hallgatót megkörnyékezték az Oregonon, akik már túl volt az elemzési gyakorlaton. PaFF a bűvös sárkány!

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Braxa!
Előfizesselek?! imádnád! 😛
Viszont kikérdezzük! 😊
TGA
ingyé jöhet bármi 😀
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Braxa!
Előfizesselek?! imádnád! 😛
Viszont kikérdezzük! 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
Szerintem meg minden újonccal tesztet kellene íratnunk.
TGA
Miért is?
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Szerintem meg minden újonccal tesztet kellene íratnunk.

Sending out an S.O.S