Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
Jelentosebb OL free agentek a szezon utanra (30 alattiak):
G Lang GB x
G Warmack TEN x
G Leary DAL x
G Zeitler CIN x
T Remmers CAR
G Lelito NO
T Watson OAK x
G Warford DET
C Schwenke TEN
G Flemming NE x
T Wagner BAL x

Kikre mennetek ra? En x-el jeloltem az enyeimet.

Tackleokbol nem tul jo a felhozatal, ugyhogy valoszinuleg csak a draftban vagy egy tradeben remenykedhetunk.

Szerkesztette: sebidani1990
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha már így beindult a topic, akkor álljon itt a nyáron új szerződést kapó Kearse PFF helyezése is (szintén egy .net kommentből átemelve):

 s12.postimg.org/69wetv9cd/kearse.jpg
undisputedly
és továbbra is a snapek ~80%ában van fenn a pályán...
több mint 7 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
Ha már így beindult a topic, akkor álljon itt a nyáron új szerződést kapó Kearse PFF helyezése is (szintén egy .net kommentből átemelve):

 s12.postimg.org/69wetv9cd/kearse.jpg
undisputedly
Agholornal keves szarabb WR van, ugyhogy biztato, hogy legalabb ot megelozi.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha már így beindult a topic, akkor álljon itt a nyáron új szerződést kapó Kearse PFF helyezése is (szintén egy .net kommentből átemelve):

 s12.postimg.org/69wetv9cd/kearse.jpg

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Mondjuk itathatnák a többieket 2 play között. Hátha az sikerül nekik.
Komolyabban végiggondolva elég trutyi a helyzet. Gyakorlatilag 1 ember képes normális teljesítményt nyújtani, a házi rekorderünk Britt. Azért rekorder, mert tuti ő kapta a legtöbbet tőlünk az elmúlt években. Ide jutottunk. Szóval kell egy kerítés RW köré, hogy a migráncsok be ne hatoljanak. Tartok tőle hogy ezt sem ebben a szezonban fogjuk megoldani.
garrett27
A vakok közt a félszemű tipikus esete.
Nadal17
nem értek egyet, Britt igenis jó teljesítményt nyújt, nem csak amiatt mert a többi látványosan béna mellette, hanem egyébként is a liga első felébe tartotó C munkát csinál idén
braxa88
Az elmúlt évek fényében értettem, az idei teljesítményére valóban semmi panasz. Csak még szokni kell, hogy a százszor kiutált srác így összekapta magát az utolsó lehetséges poszton ahol nem kapott még bizalmat. Reméljük így is marad a következő szezonokban is.
több mint 7 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
Prcatice squadban van egy Godzillank, lehet be kene tenni barhova, es combbol megfogna minden pass rushert.

 www.baltimoreravens.com/assets/images/imported/BAL/news-articles/2015/05-May/04/21_CawMyersQuadzilla_news.jpg
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mondjuk itathatnák a többieket 2 play között. Hátha az sikerül nekik.
Komolyabban végiggondolva elég trutyi a helyzet. Gyakorlatilag 1 ember képes normális teljesítményt nyújtani, a házi rekorderünk Britt. Azért rekorder, mert tuti ő kapta a legtöbbet tőlünk az elmúlt években. Ide jutottunk. Szóval kell egy kerítés RW köré, hogy a migráncsok be ne hatoljanak. Tartok tőle hogy ezt sem ebben a szezonban fogjuk megoldani.
garrett27
A vakok közt a félszemű tipikus esete.
Nadal17
nem értek egyet, Britt igenis jó teljesítményt nyújt, nem csak amiatt mert a többi látványosan béna mellette, hanem egyébként is a liga első felébe tartotó C munkát csinál idén


én abban bízok, hogy a Pats és az Eagles ellen nem volt rossz a falmunka, hátha csak a C hiánya okozta ezt a hatalmas szart.
braxa88
Hat ennek nem sok alapja van sajnos. Arra hogy, agyonverik kivul mindket T-t nem sok hatassal van a C. Lehet, hogy Brittet ki kene szedni kozeprol, es attenni olyan oldali G-nek, amelyik oldalon szarabb a T-nk, Ifedi-t meg betenni C-nek, mert lassu mint a fos.
sebidani1990
összeszokottság, blokkolási sémák, stb, ezeket a C irányítja. Ezekben hiányozhat, nyílván ettől még az OTket verik.
Brittet nem pakoljuk már sehova, végre megvan a posztja. Ifedi se lesz szerintem sose center.
több mint 7 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Mondjuk itathatnák a többieket 2 play között. Hátha az sikerül nekik.
Komolyabban végiggondolva elég trutyi a helyzet. Gyakorlatilag 1 ember képes normális teljesítményt nyújtani, a házi rekorderünk Britt. Azért rekorder, mert tuti ő kapta a legtöbbet tőlünk az elmúlt években. Ide jutottunk. Szóval kell egy kerítés RW köré, hogy a migráncsok be ne hatoljanak. Tartok tőle hogy ezt sem ebben a szezonban fogjuk megoldani.
garrett27
A vakok közt a félszemű tipikus esete.
több mint 7 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
én abban bízok, hogy a Pats és az Eagles ellen nem volt rossz a falmunka, hátha csak a C hiánya okozta ezt a hatalmas szart.
braxa88
Hat ennek nem sok alapja van sajnos. Arra hogy, agyonverik kivul mindket T-t nem sok hatassal van a C. Lehet, hogy Brittet ki kene szedni kozeprol, es attenni olyan oldali G-nek, amelyik oldalon szarabb a T-nk, Ifedi-t meg betenni C-nek, mert lassu mint a fos.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én abban bízok, hogy a Pats és az Eagles ellen nem volt rossz a falmunka, hátha csak a C hiánya okozta ezt a hatalmas szart.
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Akkor Britt okés. Már csak Ifedinek, Glowinskinak, Giliamnek és Sowellnak kell valamilyen faszántos helyet találni a OLine-ban...valahol. Van valakinek ötlete?
BigBaltazar
Mondjuk itathatnák a többieket 2 play között. Hátha az sikerül nekik.
Komolyabban végiggondolva elég trutyi a helyzet. Gyakorlatilag 1 ember képes normális teljesítményt nyújtani, a házi rekorderünk Britt. Azért rekorder, mert tuti ő kapta a legtöbbet tőlünk az elmúlt években. Ide jutottunk. Szóval kell egy kerítés RW köré, hogy a migráncsok be ne hatoljanak. Tartok tőle hogy ezt sem ebben a szezonban fogjuk megoldani.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
Akkor Britt okés. Már csak Ifedinek, Glowinskinak, Giliamnek és Sowellnak kell valamilyen faszántos helyet találni a OLine-ban...valahol. Van valakinek ötlete?
BigBaltazar
A palya mellett jol teljesitenenek.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Akkor Britt okés. Már csak Ifedinek, Glowinskinak, Giliamnek és Sowellnak kell valamilyen faszántos helyet találni a OLine-ban...valahol. Van valakinek ötlete?
BigBaltazar
Fant a frachise LT, legalább is a stáb szerint, hiszen bármennyire is volt szar végigtolta a meccset, ellentétben Gilliammel, akinek 3db play jutott, majd jött Sowell.
A legnagyobb vicc, hogy Gilliam ezzel az egy 3&outtal 3.heyzett volt a PFF alapján az offensünkben 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Akkor Britt okés. Már csak Ifedinek, Glowinskinak, Giliamnek és Sowellnak kell valamilyen faszántos helyet találni a OLine-ban...valahol. Van valakinek ötlete?

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Britt reméljük visszatér. Kurvára kell ő a falba
braxa88
Az egy évvel ezelőtti éned mennyire röhögött volna ki ha ezt meglátja ? 😀
Nadal17
Én is mondtam hogy Sweezy után már csak őt kell elpaterolni. De nem szabad, legbiztosabb ember ebben a falban 😀
több mint 7 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Britt reméljük visszatér. Kurvára kell ő a falba
braxa88
Az egy évvel ezelőtti éned mennyire röhögött volna ki ha ezt meglátja ? 😀
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
(.netről hozva)

T (érdemes megjegyezni, hogy 64 kezdő van ugye a ligában)

 s22.postimg.org/ho4wns881/Capture.jpg

G

 s13.postimg.org/y8u0lsbxz/Glow.jpg
81 G lett értékelve. Ifedi tök utolsó. Ok, hogy rookie, meg körülötte is szar mindenki, de azért na... Ha akkora tehetsége lenne...
 s13.postimg.org/d5iry1fon/Ifedi.jpg

C (32 kezdő)
 s16.postimg.org/76jtefrcl/Britt.jpg

Persze PFF, meg OL-t nehéz értékelni, de azért érdekes... 😀
undisputedly
Nem szeretem a PFF-t, de itt tökéletesen látják a csapatot, Ifedit passprotectionben mindenki agyonveri, annyira lassan indul el a csávó. Óriási csalódás. Preseason alapján kurvára nem ezt vártam/vártuk. Ez kritikán aluli.
Glowinskitől is jobbat vártam.

Britt reméljük visszatér. Kurvára kell ő a falba
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
(.netről hozva)

T (érdemes megjegyezni, hogy 64 kezdő van ugye a ligában)

 s22.postimg.org/ho4wns881/Capture.jpg

G

 s13.postimg.org/y8u0lsbxz/Glow.jpg
81 G lett értékelve. Ifedi tök utolsó. Ok, hogy rookie, meg körülötte is szar mindenki, de azért na... Ha akkora tehetsége lenne...
 s13.postimg.org/d5iry1fon/Ifedi.jpg

C (32 kezdő)
 s16.postimg.org/76jtefrcl/Britt.jpg

Persze PFF, meg OL-t nehéz értékelni, de azért érdekes... 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
PC azt nyilatkozta, hogy a Panthers ellen van esely, hogy FS Thomas es DE Bennett is visszater. Es vissza fog jonni az IR-rol LB Morgan is.
sebidani1990
Brittről és Sheadről is ezt mondta, de mindig ezt mondja h van esély. Hiszem ha látom.
Bár most Brittre és Bennettre is eléggé pozitívan, optimistán mondta h játszhat.

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
PC azt nyilatkozta, hogy a Panthers ellen van esely, hogy FS Thomas es DE Bennett is visszater. Es vissza fog jonni az IR-rol LB Morgan is.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Eközben Jahri Evans egészen jól elvan a Szenteknél, Joe Thomast már az is hülyének nézi aki full Browns drukker, mi meg a kosárpályáról oldjuk meg hogy ne törjék ki a méregdrága irányítónk nyakát.
Érteni értem csak fel nem foghatom.
garrett27
Egyébként ilyenkor nem szólhat bele vagy adhat ultimátumot P.A.?
Oszi
Sziasztok!

PA a jó király, aki jön és a tévedhetetlen tulajdonosi megérzéseivel belekotor a rendszerbe.

Mindenek előtt tisztázni érdemes PA és a Hóksz viszonyát. PA kedveli a focit, de neki azért a kosár a szíve csücske, ezt tudjuk, tehát semmi konkrétumot nem tudunk.
Amiről tudunk valamit az Paul, és a többi befektetés.
Az egyik kiemelkedően sikeres befektetésétől úgy vágta ki az amorális igazgatóságot, hogy csak ropogott.
Paul yaht-ja, ami akkora, mint egy kisebb tengerjáró nemrégiben megrongált egy korallzátonyt. Olyan erőfeszítések történtek a kár helyreállítására, ami megsüvegelendő, bár a kár kifejezhetetlen, és helyreállíthatatlan. PA mégis rendkívüli erőfeszítéseket tett a helyzet megmentésére.

Bizonyos anyagi helyzettel együtt jár a personal brand alakítása és védelme. Korábban a társadalmi felelősség-vállalást próbálták használni, de ennek fénye megkopott, hiszen csak akkor nem lepleződik le, hogy hogy ez valójában befektetés, ha nem beszélünk róla. De, ha nem beszélünk róla, akkor nehezen épül a brand.
Ma sokkal inkább az un. morális viselkedés a mérvadó.
Visszatérve PA. erős brand, és pozitív megítélésű, a fizetőképes társadalmi Pareto 20%-ban (ugye ez rendelkezik a vagyon 80%-val). Kardashianok erős brand, de ugyanebben a rétegben vegyes, negatív megítélésű. Parfümöt és ruhát el lehet adni bizonyos körökben Kardashianokkal, de PA adott szava is dollár-milliiókat érhet, és akkor az aláírásáról nem beszéltünk.

Jó kérdés, hogy a Hóksz mennyire illik bele ebbe a personal brand építésbe. Ha valaki elhiszi az igazi amerikai álmot, akkor hamar eljut addig, hogy csak a győzelem az elfogadható eredmény. Itt 16 meccs van, 4 rossz meccs, és mehetsz idegenbe játszani a PO-ban.
Ez a szemlélet pedig sorozat-gyártja a szociopatákat. Igaz ez az átlagfogyasztót nem érdekli. Ezért illik bele a képbe, amíg a csapat sikeres, és örömet okoz a publikumnak.

Tegyük hozzá kiemelkedően sikeres a csapat, de még mindig középcsapat, nem törte át a falat, ahhoz több, vagy más kéne. Mindenesetre a hóksz egy olyan pályán van, amiből bármikor kiszaladhat még egy nagy eredmény, ha csak a számokat nézzük. Ha a mutatott játékot, az egy másik kávéház.

Azt gondolom, hogy nagyon nehéz lenne megmagyarázni, hogy miért szól bele egy Zuppábowl győztes, kiemelkedően sikeres csapatvezetés dolgába.

Innentől spekuláió, én ugyanis azt gondolom PC ezt valószínűleg el sem tűrné, szerintem annyira nem, hogy keréktörés lenne a vége. Egy ilyen szakítás mindenkinek fájna, bele sem mennék.

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Eközben Jahri Evans egészen jól elvan a Szenteknél, Joe Thomast már az is hülyének nézi aki full Browns drukker, mi meg a kosárpályáról oldjuk meg hogy ne törjék ki a méregdrága irányítónk nyakát.
Érteni értem csak fel nem foghatom.
garrett27
Egyébként ilyenkor nem szólhat bele vagy adhat ultimátumot P.A.?
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Eközben Jahri Evans egészen jól elvan a Szenteknél, Joe Thomast már az is hülyének nézi aki full Browns drukker, mi meg a kosárpályáról oldjuk meg hogy ne törjék ki a méregdrága irányítónk nyakát.
Érteni értem csak fel nem foghatom.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
óriási h mit meg nem tennénk egy SZAR falért 😀
több mint 7 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Eddig azt gondoltam a csapatfórumokat olvasva, hogy az idei Pats-nél nincs szarabb, de örülök, hogy most már ti vagytok azok 😊

Akkor a Tampa idén simán hozza a gyűrüt, evvel egyetértünk? 😉
vpi
Unom màr, hogy minden vereség után megy a sopánkodás.
Így is simán vezetjük a csoportot, nem?
Jó nem lesz kiemelés, és akkor mi van?
Viszont ennél tartalékosabb, és rossabb má nem lesz a csapat.
TGA
olyan szinten volt tegnap szar a csapat, h arra 1/1es gárdák sem lennének büszkék. Mit vártok? legyünk boldogak? vagy intézzük el hogy kit izgat, a PO (valszeg) meglesz felkiálltásokkal? nekem nem megy...
braxa88
Engem az lep meg braxa, hogy meglepődsz a látottakon.
Már rengetegszer kiveséztük, hogy ez a csapat bármikor döntőbe jutna, HA lenne egy átlagos fala. Azért nincs átlagos fal sem, mert ez lett a csapat filozófiája. Már kb 8 posztban is írtam, hogy szerintem ez Kábel "érdeme", mert amikor PC ide került, elég kemény tőkét fektettünk a támadófalba, sorba lőttük a korai körös húzásainkat. Aztán lett egy korszakos védelmünk, meg egy Top3 frencsájz QB, meg PC szerelmes lett a skillposztokba, és elfogadta a vezetés, hogy itt csak és kizárólag low budget fal lesz.

Maximum azon tudnánk vitatkozni, hogy a low-budget adta lehetőségeken belül jól vagy rosszul manővereztünk-e. Szerintem rosszul, mert Sowell és Webb soha, semmilyen körülmények között nem lehet valid opció egy csapatnak, még csak csere szinten sem. Mi meg annyi pénzt adtunk nekik, amiből már egy kevésbé szar falember is kijön.

Ez a PC-éra Hawksának keresztje. A támadófal. Ha nincs kimondottan botrány napjuk, és RW tud kompenzálni, akkor szór 3 TD-t és megverjük a Hazafiakat idegenben. Ha viszont a LoS 0.5 másdoperc alatt összeomlik, akkor még a Tampától is képesek vagyunk kikapni.

Ez van.

Viszont a védelem az éves átlag alatt kapott pontot (17.3 helyett csak 14--et kaptunk), így javult a pozíciónk a #1 scoring D# versenyben, illetve a csere FS-ünk mutatott egész szép dolgokat.

Nem sérült meg senki szerencsére, épülgetnek a maródiak, ha visszatér a másik fele a védelmünknek (4 kezdő hiányzik), akkor jobb field positionről jöhet az O# is, és talán Bevell kisegíti RW-t.

Én hatalmas kritikusa vagyok JS-nek és az O# fal építési projectünknek, de nem látom annyira negatívan a jövőt.

A leendő PO ellenfelek közül egyedül a Giantsnek van papíron jó passrusher állománya. Dallasnál nem kifejezetten erős az egység, ahogy a Falcons, Detroit kettősnél sem. GB szintén gyenge ilyen téren.Redskinst pedig nem ismerem.

Ha esetlge valamilyen csoda folytán SB lenne, akkor vélhetően a Pats jön szembe, őket pedig már láttuk a falunk ellen. Ha eljutunk a rájátszásba, nem igen jön olyan csapat aki 4 emberrel szétkapja a falunkat, addig meg cheer up és drukkoljunk a sérültek mielőbbi felépüléséért.

u.i. Ne hozzatok már olyan helyzetbe megint, hogy én legyek a legoptimistább, mert nem áll jól 😀
undisputedly
Azért ez szerintem nem ennyire fekete és fehér. Pont ez a szép az amerikai fociban és a capben, hogy kb nem létezhet olyan csapat, ahol minden egyes csapatrész átlagos vagy afeletti. Most nálatok pont a támadófal az. Nálunk meg a védelem, pedig nekünk is, ha lenne csak egy átlagos védelmünk...ha, de nincs. Minden csapatnál van legalább egy ilyen dolog.
PEEtör
nyílván így van, de a saintsnél te is azt említed, h a védelem, nem azt h secondary v DL, hanem a komplett D#. Nálunk évek óta az OL egyetlen hibapont a csapatban.
braxa88
Ezért vagytok ti mindig PO-ban, mentek SB-ig, stb stb, mi meg nem. 😊 Lehetetlen egy tökéletes csapatot összehozni, a Friscot is hogy kikiáltották dinasztiának anno, aztán meg...
PEEtör
Nézd, ebbe nem akarok belemenni, mert én is hiszek abban, hogy a sapka miatt nincs olyan csapat, ahol minden egység JÓ szinten lenne.

Mi nem is azért sajnálkozunk, mert az O# fal nincs JÓ szinten. Mi azt sajnáljuk, hogy az O# fal nincs legalább SZ@R szinten, mert abból már láttuk, hogy RW sokat ki tud hozni. Jelenleg a mi O# falunkban LT poszton egy újonc kezd, aki egywetemen még kosarazott és fogalma sincs a pozícióról. Kezd két RT, akik sehol az NFL-ben még csak cserék sem lehetnének. Van egy 1. körös újoncunk, aki meccsenként enged 3 sacket. Van olyan guard aki egész évben enged annyit!

Aztán van egy centerünk, aki végighaknizta a falat, de végül szerencsére jól játszik. Azok után, hogy korábban évekig mételyezte meg a falat. Van egy RG-unk, aki szintén nem nagy cucc. És hoztunk 3. körben egy OG-t, aki kb semmit nem játszik. Mi azt sajnáljuk, hogy hétről-hétre a forduló legrosszabb 10 embere között ott van legalább 2-3 hawks O lineman.

Jelenleg ULTRASZ@R szinten vagyunk.

Amíg egy oylan elkapónak adtunk 15 millát, aki semmit nem csinál (max flag mágnes), meg 6-7 milliót egy olyan T_nek, akit már idény közben elküldtünk, joggal merül fel az emberekben, hogy mégis miért nem vagyunk hajlandúak a rengeteg skill poszton elköltött pénz egy részét az O#-lineba konvertálni, amikor RW már egy SZ@R szinten álló fallal képes meccseket nyerni.
undisputedly
ezt 100%-ban adom! Kiegészítve hogy ilyen kritikán aluli fallal a futóinknak se lesz egy leányálom, Rawls nagyon jól lát a pályán, ezért egy szar fallal már tudna villogni 😊