Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az espn csinált egy hosszú riportot Kancellárral kapcsolatban:

https://a.espncdn.com/photo/2016/1128/r156648_2_1296x729_16-9.jpg
How Kam Chancellor became the soul of the Seahawks
Whenever the Seahawks need a charge, Kam Chancellor steps up to deliver. This is the story of how the once-reticent safety found his voice -- and then nearly lost it.
több mint 7 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
2010-es években eddig is ez ment, van egy ligaelit D#, ami néha hatalmas önelégültségében dob egy terített betlit, meg egy O#, aminek a menekülő ember és a cukorkás bácsi miatt mi tévedésből mindig osztunk lapot. Ebből első már felélte a védőanygyalai többségének életerejét, második meg simán feldobta a pacskert.
12
Ezzel nem értek egyet. Többen életük szezonját futják védőoldalon, kapásból 3 név ugrik be: Avril, Wagner, Chancellor, és vannak igéretes fiatalok is (Reed, Clark).
Sebii
Nekem pedig az ugrik be, amikor egy meccsen kapunk három passzolt TD-t, pl legutolsó SD meccs, pedig a légióra többet kötünk, mint az OL-ra.

Mennyire konzisztens ez az egész folyamat?
Én nem érzem annak.

Most akkor ennyire rosszul képez a csapat, vagy nem is cél a masszív OL?

2010 óta az OL egyszer volt egész jó, a rendkívül tehetséges fiatalsággal SB lett a vége. Engem nem lehet meggyőzni arról, hogy alapok , tehát jó OL, és DL (aminek része az épkézláb 3-as) nélkül akármire is jó ennyi playmaker a playoffban.

Továbbra is az a legnagyobb gondom, az irányvonal számomra nem egyértelmű pontjai mellett, hogy miért ennyire kiegyensúlyozatlan a csapat?

Bónusz kérdés:
- hogyan lehet az, hogy a fal vezére (aki amúgy is center) hiányában a rookiek dolgát azzal is nehezítjük, hogy megkavarjuk az egész falatTGA
Persze, de ha megvizsgáljuk, hogy milyen külön-utas megoldás van arra, hogy nem veszünk részt a véges számú bizonyított OL játékosokért folyó árversenyben (ebből a szempontból a draft nekünk nem sikersztori, pedig látható, hogy erőltetjük), akkor mi marad?
- a DB sor legyen a halhatatlan légó (pipa)
- képezzünk OL-t (pipa)

Ami az általános nézőpontból önellentmondásos, az egy másikból konzisztens. A tesco-gazdaságos falember állományból Cable szerintem a maximumot hozza, a szezon második felére összerakja úgy, hogy több meccsen is hozzák az elvártat: 3TD-vel már meccset nyerünk, mert a D# 20 pont alatt tartja az ellent.

több mint 7 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
na h következő meccsről is essen szó.
Panthers D eléggé kezd magára találni, 32 sackjük van már, a rookie CBk is egyre jobbak. Kuechlyről nincs infom h játszik e.
OLjük viszont hasonló állapotokban mint nálunk, 3 kezdőjük is IRen, most a csere C is oda került, nemtudom hogy fognak felállni (tipp: Remmers, Norwell, Tyler Larsen, Chris Scott, Trai Turner), de ezt a falat agyon kell szopatni. Bár a TB előtt is azt mondtuk h Winstonnak nem lehet levegője, erre 0 sack, 3 hit... Futás nem nagyon megy nekik, ha egydimenziósokká is válnak akkor a Benjamin-Olsen duó lehet még nehéz falat
Nem várok sok pontot, kemény meccs lesz, de be kell húzni.
braxa88
Kuechley allapota hivatalosan egyelore out. Concussion protocol alatt van, es nincs tervezett visszateresi datum. Neki mar tavaly is volt egy par meccses kihagyasa concussion miatt, es szinte biztosra veheto, hogy nem fogjak azonnal visszaengedni a palyara, ugyhogy valoszinuleg megusszuk a jatekat.

Az OL az nagyon eselyes, hogy ugy kezd, ahogy irtad, habar T Williams egyelore csak questionable, es ha jol lesz, akkor o fog kezdeni T Scott helyett.
Szerencsenkre ott sem tul acelos az OL a guardokat leszamitva. (hanyadik eve, hany meccsen kezdett osszesen)
T Scott - 6th, 9
T Remmers - 5th, 32
G Turner - 3rd, 36
G Norwell - 3rd, 33
C Larsen - 1st, 0

Csapatunkkal kapcsolatos hir meg, hogy erkezett WR Kevin Smith a practice squadba, ahonnan RB Zac Brooks es TE Malcolm Johnson el lett engedve.
több mint 7 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
jövő héten a packers elleni meccsünk helyett a SportTV-n: Bucs-Saints.
az igen
braxa88
Ne már, pedig azt hittem az éven a packers tv azért több hawks meccset ad... bucs-saints biztos több embert izgat😀
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
jövő héten a packers elleni meccsünk helyett a SportTV-n: Bucs-Saints.
az igen
több mint 7 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
na h következő meccsről is essen szó.
Panthers D eléggé kezd magára találni, 32 sackjük van már, a rookie CBk is egyre jobbak. Kuechlyről nincs infom h játszik e.
OLjük viszont hasonló állapotokban mint nálunk, 3 kezdőjük is IRen, most a csere C is oda került, nemtudom hogy fognak felállni (tipp: Remmers, Norwell, Tyler Larsen, Chris Scott, Trai Turner), de ezt a falat agyon kell szopatni. Bár a TB előtt is azt mondtuk h Winstonnak nem lehet levegője, erre 0 sack, 3 hit... Futás nem nagyon megy nekik, ha egydimenziósokká is válnak akkor a Benjamin-Olsen duó lehet még nehéz falat
Nem várok sok pontot, kemény meccs lesz, de be kell húzni.
braxa88
Shead is kellene Lane helyett. De Olsen-t szerintem nagyon fogja keresni Newton. De nyerhető meccs kell hogy legyen.
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
egyébként ez a Tampa idén nagy mumus, elég komoly csapatokat is elkaptak/megszorongattak
falcons, panthers, chiefs
meg a top O Raiders is csak hosszabbításban tudott győzni
innen nézve egy 9 pontos vereség benne van a pakliban, túl kell rajta lendülni

viszont ha a Panthers ellen is ilyen fogalmatlan lesz az OLine, akkor nem terem sok babér a szezon végére

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na h következő meccsről is essen szó.
Panthers D eléggé kezd magára találni, 32 sackjük van már, a rookie CBk is egyre jobbak. Kuechlyről nincs infom h játszik e.
OLjük viszont hasonló állapotokban mint nálunk, 3 kezdőjük is IRen, most a csere C is oda került, nemtudom hogy fognak felállni (tipp: Remmers, Norwell, Tyler Larsen, Chris Scott, Trai Turner), de ezt a falat agyon kell szopatni. Bár a TB előtt is azt mondtuk h Winstonnak nem lehet levegője, erre 0 sack, 3 hit... Futás nem nagyon megy nekik, ha egydimenziósokká is válnak akkor a Benjamin-Olsen duó lehet még nehéz falat
Nem várok sok pontot, kemény meccs lesz, de be kell húzni.

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Bennett szerződéshosszabbításáról hamarosan bejelentés jöhet, ha jól kódfejtem az ügynöke tweetjét:

 twitter.com/DHendrickson41/status/803870152383045632

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
De akkor Ifedi is bust gyanús..
Oszi
Szerintem várjunk még ezzel, láttuk, hogy ha belejön nagyon tudja tarolni maga előtt a népet. Fejben összeraják, meg megtanulja jobban olvasni a játékot, egész jó játékos lehet belőle. Az egyik sackre tisztán emlékszem, hogy a két pass rusher keresztezte egymást és Gilliammel nem tudták eldönteni, hogy ki melyiket veszi át és abból lett a sack. Ő még nem reménytelen 😊 Ebből a szempontból se jönne rosszul egy Evanshez hasonló rutinnal rendelkező veterán. Jelenleg a harmadéves utolsó szalmaszálat megragadó Britt a legrutinosabb ember az egységben.
több mint 7 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Kb hány éve picsogunk már erről, hogy az OLine a liga legalja, és erősíteni kéne? Minden mock draft úgy kezdődik kb., hogy Seahawks 1. round OT. A forumon is napi szinten szidjuk Kábelt, az fal éppen aktuális tagjait.

BigBaltazar
ez azért is vicces, mert mióta itt van Carroll, 7 draftja volt, és 2010ben(Okung), 2011ben (Carpenter) és 2016ban (Ifedi) is OL-t drafolt 1.körben. (2013, 2014, 2015 - 1.körben nem volt pickünk)

.....

Ebből Okung és Unger jött be rögtön, egyiksincs már itt, Carpenter és Britt azok még akikből idővel lett jó játékos, a többi (eddig) szar.
Szal próbálnak Carrollék korai pickekkel falat építeni, csak többnyire szar játékosokat választanak.
braxa88
Ezért egy megjegyzés, én Brittet sem mondanám sikertörténetnek. Még ha most jól is játszik.
BigBaltazar
De akkor Ifedi is bust gyanús..
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Kb hány éve picsogunk már erről, hogy az OLine a liga legalja, és erősíteni kéne? Minden mock draft úgy kezdődik kb., hogy Seahawks 1. round OT. A forumon is napi szinten szidjuk Kábelt, az fal éppen aktuális tagjait.

BigBaltazar
ez azért is vicces, mert mióta itt van Carroll, 7 draftja volt, és 2010ben(Okung), 2011ben (Carpenter) és 2016ban (Ifedi) is OL-t drafolt 1.körben. (2013, 2014, 2015 - 1.körben nem volt pickünk)

.....

Ebből Okung és Unger jött be rögtön, egyiksincs már itt, Carpenter és Britt azok még akikből idővel lett jó játékos, a többi (eddig) szar.
Szal próbálnak Carrollék korai pickekkel falat építeni, csak többnyire szar játékosokat választanak.
braxa88
Ezért egy megjegyzés, én Brittet sem mondanám sikertörténetnek. Még ha most jól is játszik.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kb hány éve picsogunk már erről, hogy az OLine a liga legalja, és erősíteni kéne? Minden mock draft úgy kezdődik kb., hogy Seahawks 1. round OT. A forumon is napi szinten szidjuk Kábelt, az fal éppen aktuális tagjait.

BigBaltazar
ez azért is vicces, mert mióta itt van Carroll, 7 draftja volt, és 2010ben(Okung), 2011ben (Carpenter) és 2016ban (Ifedi) is OL-t drafolt 1.körben. (2013, 2014, 2015 - 1.körben nem volt pickünk)

Na de nézzük 1-2. napos OL pickeket:
(2009: Unger (2).Még nem Carroll éra, de rá lehetett ugye építeni)
2010: Okung (1)
2011: Carpenter (1), Moffitt (3)
2012: -
2013: - (nem is volt 1.kör)
2014: (nem is volt 1.kör), Britt (2)
2015: - (de Poole és Glowinski 4.kör)
2016: Ifedi (1), Odhiambo (3)

Ebből Okung és Unger jött be rögtön, egyiksincs már itt, Carpenter és Britt azok még akikből idővel lett jó játékos, a többi (eddig) szar.
Szal próbálnak Carrollék korai pickekkel falat építeni, csak többnyire szar játékosokat választanak.

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
@TGA
@Undi
Ugyan azt a csontot rágjuk, csak más-más oldalról. Szerintem egyet értünk abban, hogy az OLine fos. Abban is megegyezhetünk, hogy záros határidőn belül ( 1-2 szezon ) nem lesz változás.

Konklúzió: marad a remény, hogy ezzel a gárdával is oda tudunk érni a gyűrű közelébe. UFF
BigBaltazar
Baltazár!

Most komolyan, ezt a következtetést mi alapján vontad le?
Abból, hogy: "Én nem tudom megfejteni, és pont azért nem akartam OL-ra váltani"????
Nem az OL-ről beszélek, az csak egy tünet, de nem az a betegség.

Van az a régi vicc, amikor a pasas elmegy a dokihoz és azt mondja:
Doktor Úr, nagy baj van, ha megnyomom itt a fejem, akkor fáj, ha megnyomom itt is a vállam akkor ugyanúgy fáj, ha megnyomom a hasam ott is fáj, és ha a lábam nyomom meg ott is fáj. Mi a bajom?!
Válasz: El van törve az ujja.....
TGA
Kb hány éve picsogunk már erről, hogy az OLine a liga legalja, és erősíteni kéne? Minden mock draft úgy kezdődik kb., hogy Seahawks 1. round OT. A forumon is napi szinten szidjuk Kábelt, az fal éppen aktuális tagjait.
Évek alatt történt pozitív változás? És fog?
Válaszaid előre is köszi.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
@TGA
@Undi
Ugyan azt a csontot rágjuk, csak más-más oldalról. Szerintem egyet értünk abban, hogy az OLine fos. Abban is megegyezhetünk, hogy záros határidőn belül ( 1-2 szezon ) nem lesz változás.

Konklúzió: marad a remény, hogy ezzel a gárdával is oda tudunk érni a gyűrű közelébe. UFF
BigBaltazar
Baltazár!

Most komolyan, ezt a következtetést mi alapján vontad le?
Abból, hogy: "Én nem tudom megfejteni, és pont azért nem akartam OL-ra váltani"????
Nem az OL-ről beszélek, az csak egy tünet, de nem az a betegség.

Van az a régi vicc, amikor a pasas elmegy a dokihoz és azt mondja:
Doktor Úr, nagy baj van, ha megnyomom itt a fejem, akkor fáj, ha megnyomom itt is a vállam akkor ugyanúgy fáj, ha megnyomom a hasam ott is fáj, és ha a lábam nyomom meg ott is fáj. Mi a bajom?!
Válasz: El van törve az ujja.....

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
@TGA
@Undi
Ugyan azt a csontot rágjuk, csak más-más oldalról. Szerintem egyet értünk abban, hogy az OLine fos. Abban is megegyezhetünk, hogy záros határidőn belül ( 1-2 szezon ) nem lesz változás.

Konklúzió: marad a remény, hogy ezzel a gárdával is oda tudunk érni a gyűrű közelébe. UFF

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Én nem tudom megfejteni, és pont azért nem akartam OL-ra váltani, vagy bármi egyébre, mert ezek csak tünetek.
A tünetből próbálnék a probléma felé menni, persze negyed információim vannak. Csak másodlagos érzékelt, meg tény infókból tudok kiindulni.

Mit tudunk? Mióta itt van Carroll:
- középszerű, gyenge vagy botrányos az O fal teljesítménye (egyszer 6 meccsen át dübörgött)
- a cap elhanyagolható részét foglalja el -nincsenek benne jelentős anyagi erőforrások.
- 3 db 1. körös húzás ment az OL-be ezidő alatt (Okung, Carpenter, Ifedi)+ Britt 2. kör -mentek bele jelentős pick erőforrások
- a képzett, megbízhatóan működő játékosokat vagy elcseréli a csapat, vagy elengedi

Ezek a tények meglehetősen ellentmondásosnak tűnnek.
Akar ez a csapat egyáltalán épkézláb támadófalat? Mert erőforrást azt öntött bele, csak éppen azokból a pickekből nem sok minden maradt, meg a Pro bowl Guardból sem. Mennyire konzisztens ez az egész folyamat?
Én nem érzem annak.

Most akkor ennyire rosszul képez a csapat, vagy nem is cél a masszív OL?

2010 óta az OL egyszer volt egész jó, a rendkívül tehetséges fiatalsággal SB lett a vége. Engem nem lehet meggyőzni arról, hogy alapok , tehát jó OL, és DL (aminek része az épkézláb 3-as) nélkül akármire is jó ennyi playmaker a playoffban.

Továbbra is az a legnagyobb gondom, az irányvonal számomra nem egyértelmű pontjai mellett, hogy miért ennyire kiegyensúlyozatlan a csapat?

Bónusz kérdés:
- hogyan lehet az, hogy a fal vezére (aki amúgy is center) hiányában a rookiek dolgát azzal is nehezítjük, hogy megkavarjuk az egész falat

Azon persze vitatkozhatunk, hogy mekkora az ekkora, de én csak szurkolói szemmel, minden tudományos alapot nélkülözve úgy látom, hogy olyan nincs, hogy megveri a csapat idegenben a Patriotsot, megveri a Phillyit, méghozzá impresszív játékkal, majd feltesz 5 pontot a Tampa ellen, gyalázatos teljesítménnyel.
Direkt nem akarom O falra, 3 technika hiányára, Bevell beduzzogásra, Carroll fekete mágiájára átváltani.
...

Még annyi megjegyzésem lenne, hogy szurkolóként azt éreztem, amit a Rams ellen szoktam, illetve utoljára 2 éve a Boys ellen éreztem, fizikai küzdelmekben verik meg a csapatot, tehát amiben elvieg erős a gárda.... elkenték a csapat arcát.
TGA
Igen, a szó legszorosabb értelmében vertek meg(el) minket, de én a hibát pont az OL-ben látom.
Ha egy csapat (Pats,Philly) nem tud adott meccsen jelentős nyomást tenni a falra, akkor jók vagyunk, RW és a skillplayerek szétszedik az ellenfelet, DE ha nincs play development, nincs tér a Russ-magicre, akkor nem tudsz mit csinálni, felteszel 5 pontot (bocs, abból 2 a védelemé) a táblára. Már korábban is éltem azzal a hasonlattal, hogy a sok skillplayerünk és RW olyan, mint egy nagy átmérőjű töltény, ami még a legkeményebb kevlárt (nem vagyok anyagmérnök, ne kössetek bele) is átviszi, de ha csak fele akkora átmérőjű a lófegyvered, akkor cseszheted, maximum hozzávágod a kevlárhoz az ammót, aztán szomorúan konstatálod, hogy semmi sem történt. Két szélsőség, két véglet. Nincs olyan, hogy csak félig lövöd ki a töltényt. Vagy kilövöd vagy nem. Ahogyan az OL is, ha nem ütteti agyon RW-t minden playben, akkor mint a gőzmozdony, úgy megyünk előre, de ha tábort ver az ellenfél a backfielden, akkor bizony a védelem majd' ugyanannyi pontot tesz fel, mint a támadók. Az OL-ünk nem tud csak félig "kilőni", pedig aztán nem kellene sok tényleg, csak ne egyetemi szinten játszanak...

Amúgy így visszanézve, méginkább csodálom a védelmet, hogy ilyen field pozíciókból és ennyi pihenéssel a szezon átlag alatt kaptunk pontokat.
undisputedly


Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
2010-es években eddig is ez ment, van egy ligaelit D#, ami néha hatalmas önelégültségében dob egy terített betlit, meg egy O#, aminek a menekülő ember és a cukorkás bácsi miatt mi tévedésből mindig osztunk lapot. Ebből első már felélte a védőanygyalai többségének életerejét, második meg simán feldobta a pacskert.
12
Ezzel nem értek egyet. Többen életük szezonját futják védőoldalon, kapásból 3 név ugrik be: Avril, Wagner, Chancellor, és vannak igéretes fiatalok is (Reed, Clark).
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
Kearse felé idén 9 passz ment az end zobeba, az OPI-király ebből jóféle nullát kapott el.
Váltsunk már basszameg!
braxa88
majd az NFC döntő overtime TD-t elkapja 😀

viccen kívül: most visszagondolva nem nagyon jut eszembe valami ordas jó meccs tőle, három elkapása ugrik be:
GB elleni hosszabbításban az NFC döntőben
SF elleni elkapás NFC döntőben
SB elkapás, amikor 3 denveri védő lepattant róla
lehet ezekre kapta a szerződést

Tate-nek csomó elkapására emlékszek most is alapszakasz meccsekről amikor nálunk játszott
majd megnézek valami Kearse higlight videót, hátha tisztul a kép 😊

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kearse felé idén 9 passz ment az end zobeba, az OPI-király ebből jóféle nullát kapott el.
Váltsunk már basszameg!
több mint 7 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Ha már így beindult a topic, akkor álljon itt a nyáron új szerződést kapó Kearse PFF helyezése is (szintén egy .net kommentből átemelve):

 s12.postimg.org/69wetv9cd/kearse.jpg
undisputedly
Agholornal keves szarabb WR van, ugyhogy biztato, hogy legalabb ot megelozi.
sebidani1990
Mi ez a pesszimizmus?! Tisztán látszik a listából, hogy megelőzte Rod Stewart-ot is.


Lehet itt jönni Britt hiányával, Kearse bénaságával, Ifedi tohonyaságával, meg bármilyen egyéni teljesítménnyel. Ezek persze igazak, de ezek tünetek, nem ez a betegség, vagy gyökérok.
Elnézést, hogy megint én vagyok az against the tide, de mindig kibújik belőlem az alkalmazott matematikus.
Azt szeretném mondani, meglehetősen leegyszerűsítve, mert a következtetés szempontjából tök lényegtelen az elméleti modell, hogy azok a természeti jelenségek, illetve az ezeket eredményező folyamatok, amelyek ekkora (nagon szofisztikált az ekkora) szórással működnek (egyszerűsítek), azok nem csak véletlenszerű hatásoknak vannak kitéve, hanem szisztematikus hatásoknak is, és ez az álmos könyv szerint sem jelent jót. Ha valaki bebizonyítja az ellentétjét, kérem ne nekem tegye, hanem publikálja, biztosan megkapja érte a Nobelt.
Azon persze vitatkozhatunk, hogy mekkora az ekkora, de én csak szurkolói szemmel, minden tudományos alapot nélkülözve úgy látom, hogy olyan nincs, hogy megveri a csapat idegenben a Patriotsot, megveri a Phillyit, méghozzá impresszív játékkal, majd feltesz 5 pontot a Tampa ellen, gyalázatos teljesítménnyel.
Direkt nem akarom O falra, 3 technika hiányára, Bevell beduzzogásra, Carroll fekete mágiájára átváltani.
Poénból sem dobom be a minitabba a PFF értékeléseket, mert nincsenek rétegek, ezek képzése nem az én feladatom, és enélkül is sejtem, hogy bőven találnék olyan posztot, csapategységet, ami bizonyos feltételek mellett (na ezért kellenének rétegek) állandó valószínűséggel elégtelen teljesítményt produkál- és ez még a jobb mert itt legalább lehet következtetni arra, hogy mibe kell belekotorni. Szerintem lenne olyan is, ahol az elégtelen teljesítmény valószínűsége változó.... kapcsolja ki.
Még annyi megjegyzésem lenne, hogy szurkolóként azt éreztem, amit a Rams ellen szoktam, illetve utoljára 2 éve a Boys ellen éreztem, fizikai küzdelmekben verik meg a csapatot, tehát amiben elvieg erős a gárda.... elkenték a csapat arcát.TGA
Ebben a hozászólásban brilliánsan keverednek a reál és a humán tárgyak, ki vagy te; Tamás Gáspár András?
2010-es években eddig is ez ment, van egy ligaelit D#, ami néha hatalmas önelégültségében dob egy terített betlit, meg egy O#, aminek a menekülő ember és a cukorkás bácsi miatt mi tévedésből mindig osztunk lapot. Ebből első már felélte a védőanygyalai többségének életerejét, második meg simán feldobta a pacskert.


Igen, a szó legszorosabb értelmében vertek meg(el) minket, de én a hibát pont az OL-ben látom....
Amúgy így visszanézve, méginkább csodálom a védelmet, hogy ilyen field pozíciókból és ennyi pihenéssel a szezon átlag alatt kaptunk pontokat.
undisputedly
Az OL az egy eredmény mindenki tudja itt, hogy milyen képlet adta, a PHI és NE után a kalózok már sok volt. Talán Helmet írta még régebben, hogy van egy olyan statisztika is, ami azt nézi, hogy akivel játszottál, az a következő meccsen mit játszik - ennek azért nem adok nagy hitelt, hiszen a sorsolás ebbe igencsak beleszól, annyiban viszont mégiscsak figyelemre méltó, hogyha egy csapatrész erőn felül teljesít azt érdemes szurkoló-tudatban a következő meccsre is átvinni.
Ezért lehetett most ez a látványos alárendeltség.

több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.fanragsports.com/nfl/seahawks-picked-good-year-bad-offensive-line/
tejbegrrr!!!
Erre utaltam lentebb. A Top10 sack csapatból kettő tűnik PO esélyesnek (abból egy mi vagyunk), és vélhetően nem találkozunk jó 4-man rush-al a PO-ban, akkor sem, ha SB-ba mennénk.

Among the top ten teams in sacks, only Seattle and Washington look likely to make the postseason. The Seahawks could have a conceivable playoff road of Atlanta, Dallas and then New England again in the Super Bowl, without ever facing a legitimate pass rush. And they well may have Prosise back for those games.
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
 www.fanragsports.com/nfl/seahawks-picked-good-year-bad-offensive-line/

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jelentosebb OL free agentek a szezon utanra (30 alattiak):
G Lang GB x
G Warmack TEN x
G Leary DAL x
G Zeitler CIN x
T Remmers CAR
G Lelito NO
T Watson OAK x
G Warford DET
C Schwenke TEN
G Flemming NE x
T Wagner BAL x

Kikre mennetek ra? En x-el jeloltem az enyeimet.

Tackleokbol nem tul jo a felhozatal, ugyhogy valoszinuleg csak a draftban vagy egy tradeben remenykedhetunk.
sebidani1990
Korai, majd februárban
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azon persze vitatkozhatunk, hogy mekkora az ekkora, de én csak szurkolói szemmel, minden tudományos alapot nélkülözve úgy látom, hogy olyan nincs, hogy megveri a csapat idegenben a Patriotsot, megveri a Phillyit, méghozzá impresszív játékkal, majd feltesz 5 pontot a Tampa ellen, gyalázatos teljesítménnyel.
Direkt nem akarom O falra, 3 technika hiányára, Bevell beduzzogásra, Carroll fekete mágiájára átváltani.
...

Még annyi megjegyzésem lenne, hogy szurkolóként azt éreztem, amit a Rams ellen szoktam, illetve utoljára 2 éve a Boys ellen éreztem, fizikai küzdelmekben verik meg a csapatot, tehát amiben elvieg erős a gárda.... elkenték a csapat arcát.
TGA
Igen, a szó legszorosabb értelmében vertek meg(el) minket, de én a hibát pont az OL-ben látom.
Ha egy csapat (Pats,Philly) nem tud adott meccsen jelentős nyomást tenni a falra, akkor jók vagyunk, RW és a skillplayerek szétszedik az ellenfelet, DE ha nincs play development, nincs tér a Russ-magicre, akkor nem tudsz mit csinálni, felteszel 5 pontot (bocs, abból 2 a védelemé) a táblára. Már korábban is éltem azzal a hasonlattal, hogy a sok skillplayerünk és RW olyan, mint egy nagy átmérőjű töltény, ami még a legkeményebb kevlárt (nem vagyok anyagmérnök, ne kössetek bele) is átviszi, de ha csak fele akkora átmérőjű a lófegyvered, akkor cseszheted, maximum hozzávágod a kevlárhoz az ammót, aztán szomorúan konstatálod, hogy semmi sem történt. Két szélsőség, két véglet. Nincs olyan, hogy csak félig lövöd ki a töltényt. Vagy kilövöd vagy nem. Ahogyan az OL is, ha nem ütteti agyon RW-t minden playben, akkor mint a gőzmozdony, úgy megyünk előre, de ha tábort ver az ellenfél a backfielden, akkor bizony a védelem majd' ugyanannyi pontot tesz fel, mint a támadók. Az OL-ünk nem tud csak félig "kilőni", pedig aztán nem kellene sok tényleg, csak ne egyetemi szinten játszanak...

Amúgy így visszanézve, méginkább csodálom a védelmet, hogy ilyen field pozíciókból és ennyi pihenéssel a szezon átlag alatt kaptunk pontokat.

Szerkesztette: undisputedly