Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
igen , RZ ban valo benaskodason kivul(kb 3 FG) szamomra tokeletes volt a jatek kepe , az hogy Ryan csak egyszer puntolt az nem akarmi
es Lockett is vegre a tavalyi onmagat hozta
KPL nekem csak a ST szabalytalansagaival tunik ki minden meccsen , eleg bust tejlesitmenyt nyujt ha epp nem serult
Sherman
nem tudom miért vagy rápörögve KPL-re, most hány snapet volt fenn a D-ben 5-t? az alatt kellett volna kitűnnie? Mivel Morgan kezdett így már a 4.negyed legvégén volt fenn KPL.


Eléggé meggyőző teljesítmény volt. Le a kalappal!

-Thomas sérülése kurvára rossz így decemberre. Jövőre 110%osan visszajön pusztítani. Helyén Terrell nekem nagyon boom or bust, szépen odatud érni a hosszúpasszokra, pickje biztos lesz, de szépen be is tud nézni 1-1 playt. Remélem nem bukunk miatta
-Pass rushsal mivan? zsinorban 2. meccs sack nélkül, pedig a Panthers OLnél csak jobban jönnek majd. Több kell!
-Chancellor, Wright, Wagner, Sherman hiba nélküli meccs.
-red zone balfaszkodás: 1.félidő legvégén 3 passz play a redzoneban, csak Sowellt néztem, 3playben 3x verték meg, ezek mind befolyásolták Wilson rossz passzait. Gilliam is szar, de ennyire messze nem, Odhiambo t is emgnézném ott már.
-Rawls visszatért!
-Kearse megérdemel egy dícséretet, jó meccset játszott.

GBi tél jön, nem kéne elengedni a fonalat.

ui.: jó volt látni Lynchet 😊

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
E.T. ir lesz...
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Huhh Rawls elég beast mode. És milyen szépen látja/várja a lukakat. Graham is jó erőben van, pattannak le a védők róla.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
igen , RZ ban valo benaskodason kivul(kb 3 FG) szamomra tokeletes volt a jatek kepe , az hogy Ryan csak egyszer puntolt az nem akarmi
es Lockett is vegre a tavalyi onmagat hozta
KPL nekem csak a ST szabalytalansagaival tunik ki minden meccsen , eleg bust tejlesitmenyt nyujt ha epp nem serult
több mint 7 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
Viszont a csapat igen nagyot jatszott ma !
több mint 7 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
E.T labat torte .. csak nem akar iden ossze allni rendesen az a safety paros
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nagyon úgy tűnik, hogy az NFC West pár évig nem fog jelentős ellenállást kifejteni. A Rams hosszabbított a sikeredzőjével.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Úgy döntöttem, hogy elhagyom a polgári szakmámat és jelentkezem a csapathoz az OL-coach pozícióra.

PC szerint Giliam kijátszotta magát a csapatból. 2,5 év kellett hozzá, hogy rájöjjenek nem NFL szint. Ezt én is meg tudom csinálni 😊

Amúgy Sowell hivatalosan is elnyerte az RT posztot. Lol.
undisputedly
Lécci vigyél magaddal quality controllernek!
Elkelne a Seahoxnak a segítség 😕 Bár nem hiszem, hogy én lennék a megfelelő a feladatra.
Az OL-hez nálam nagyobb erő kell pl. a C.H.I.T.A algoritmus, ami egyetlen véletlengenerátor.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Izgatottan várom a meccset. Benne van, hogy kikapunk.
undisputedly
Nincs benne, megnyugtatlak 😀
Egy rossz meccstől nem lettetek szarabbak, pláne hogy komoly tétje nem is volt. Otthon, visszatérő sérültekkel nyerni fogtok, házat, kocsit, kutyát lovat lehet rátenni.
gabokocka
A Tampa a méretes pofon kiosztását megelőzően valami 30. helyen állt passrushban. Aztán mégis szétkapták a falat.
A Lane/Thorpe meg ki tudja még kit sorai közt tudó sec pedig biztosan nem lejt örömtáncot amiért az Olsen-Benjamin kettőssel kell találkozniuk.

Szerintem szoros meccs lesz nagyon, abban meg bármi benne van. Az 1. seed már kb elveszett, a másodikért meg csak az Atlantával és an Detroittal versenyzünk, szóval nem ég a tűz a srácok segge alatt.

Persze remélem, hogy hozzuk, de fogadni nem mernék rá.
undisputedly
visszatérnek a sérültek, Thorpe nem lesz defenseben, Lane meg slotban védekezik majd, nem nagyon lesz Olsen/Benjamin közelében.
a PO meg nincs még meg, te is írtad h nehéz meccset vársz ha ne legyen így kikapunk, +@GB, ARI. ha ezeket szopjuk és a Cards beindul akkor a PO is bajos lehet.
Ne álljunk még neki ugy h a PO megvan, mert még nincs. Persze erre kicsi az esély, , de bármi lehet, sok mindent láttunk már.
braxa88
A PO-ba jutással kapcsolatos optimizmusomat sokkal inkább a Cards gyenge szereplése táplálja, mint a mi ragyogásunk 😀 Nagyon úgy tűnik, hogy nem igen fog beindulni az a támadósor, szóval a csoportgyőzelemmel kapcsolatban bizakodó vagyok.
5 meccs van hátra, ha minden igaz, és van 3 meccs előnyünk.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Izgatottan várom a meccset. Benne van, hogy kikapunk.
undisputedly
Nincs benne, megnyugtatlak 😀
Egy rossz meccstől nem lettetek szarabbak, pláne hogy komoly tétje nem is volt. Otthon, visszatérő sérültekkel nyerni fogtok, házat, kocsit, kutyát lovat lehet rátenni.
gabokocka
A Tampa a méretes pofon kiosztását megelőzően valami 30. helyen állt passrushban. Aztán mégis szétkapták a falat.
A Lane/Thorpe meg ki tudja még kit sorai közt tudó sec pedig biztosan nem lejt örömtáncot amiért az Olsen-Benjamin kettőssel kell találkozniuk.

Szerintem szoros meccs lesz nagyon, abban meg bármi benne van. Az 1. seed már kb elveszett, a másodikért meg csak az Atlantával és an Detroittal versenyzünk, szóval nem ég a tűz a srácok segge alatt.

Persze remélem, hogy hozzuk, de fogadni nem mernék rá.
undisputedly
visszatérnek a sérültek, Thorpe nem lesz defenseben, Lane meg slotban védekezik majd, nem nagyon lesz Olsen/Benjamin közelében.
a PO meg nincs még meg, te is írtad h nehéz meccset vársz ha ne legyen így kikapunk, +@GB, ARI. ha ezeket szopjuk és a Cards beindul akkor a PO is bajos lehet.
Ne álljunk még neki ugy h a PO megvan, mert még nincs. Persze erre kicsi az esély, , de bármi lehet, sok mindent láttunk már.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Izgatottan várom a meccset. Benne van, hogy kikapunk.
undisputedly
Nincs benne, megnyugtatlak 😀
Egy rossz meccstől nem lettetek szarabbak, pláne hogy komoly tétje nem is volt. Otthon, visszatérő sérültekkel nyerni fogtok, házat, kocsit, kutyát lovat lehet rátenni.
gabokocka
A Tampa a méretes pofon kiosztását megelőzően valami 30. helyen állt passrushban. Aztán mégis szétkapták a falat.
A Lane/Thorpe meg ki tudja még kit sorai közt tudó sec pedig biztosan nem lejt örömtáncot amiért az Olsen-Benjamin kettőssel kell találkozniuk.

Szerintem szoros meccs lesz nagyon, abban meg bármi benne van. Az 1. seed már kb elveszett, a másodikért meg csak az Atlantával és an Detroittal versenyzünk, szóval nem ég a tűz a srácok segge alatt.

Persze remélem, hogy hozzuk, de fogadni nem mernék rá.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 833 — Keep pounding
Izgatottan várom a meccset. Benne van, hogy kikapunk.
undisputedly
Nincs benne, megnyugtatlak 😀
Egy rossz meccstől nem lettetek szarabbak, pláne hogy komoly tétje nem is volt. Otthon, visszatérő sérültekkel nyerni fogtok, házat, kocsit, kutyát lovat lehet rátenni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Úgy döntöttem, hogy elhagyom a polgári szakmámat és jelentkezem a csapathoz az OL-coach pozícióra.

PC szerint Giliam kijátszotta magát a csapatból. 2,5 év kellett hozzá, hogy rájöjjenek nem NFL szint. Ezt én is meg tudom csinálni 😊

Amúgy Sowell hivatalosan is elnyerte az RT posztot. Lol.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Izgatottan várom a meccset. Benne van, hogy kikapunk.
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nekem Sokol rádión is jó lesz a meccs csak nyerjünk! A múlt heti pofára esés után szerintem van mit javítani.
Jöjjön vissza Britt, legyen egy elfogadható falunk, aztán jöjjön E.T. hátul takarítani, Bennett meg lehelje párásra Cam nyakát. Ennyi az elképzelésem Mikulásra.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
jövő héten a packers elleni meccsünk helyett a SportTV-n: Bucs-Saints.
az igen
braxa88
Mindkettő vert minket, érthető.
Medvepapa
Most ugye az SNF miatt leszünk, az azutáni héten meg a colorrushos TNF miatt, ráadásul a vége felé egyre jobban szeretnek csoporton belüli meccseket adni, talán ezért maradtunk ki.
tejbegrrr!!!
Már pont ezerszer ki lett tárgyalva, hogy nem a teljes kínálatból választ a Sport TV, nem azért nem adnak bizonyos meccseket, mert Galuska nem szereti Wilsont, hanem mert általában 1-2 meccset kapnak minden műsorsávból, amiből egyáltalán választhatnak, szóval nem kell túlbonyolított összeesküvés-elméleteket kitalálni. 😊
somoskovig
A Seahawks-Packers idősávjában a végül kiválasztott Saints-Bucs mellett még egy meccs lesz a 14. héten, egy Falcons-Rams. Mi mást akarhatna adni a világnak az Egyesült Államok, ha nem éppen a Kosokat... 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
jövő héten a packers elleni meccsünk helyett a SportTV-n: Bucs-Saints.
az igen
braxa88
Mindkettő vert minket, érthető.
Medvepapa
Most ugye az SNF miatt leszünk, az azutáni héten meg a colorrushos TNF miatt, ráadásul a vége felé egyre jobban szeretnek csoporton belüli meccseket adni, talán ezért maradtunk ki.
tejbegrrr!!!
Már pont ezerszer ki lett tárgyalva, hogy nem a teljes kínálatból választ a Sport TV, nem azért nem adnak bizonyos meccseket, mert Galuska nem szereti Wilsont, hanem mert általában 1-2 meccset kapnak minden műsorsávból, amiből egyáltalán választhatnak, szóval nem kell túlbonyolított összeesküvés-elméleteket kitalálni. 😊

több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
jövő héten a packers elleni meccsünk helyett a SportTV-n: Bucs-Saints.
az igen
braxa88
Mindkettő vert minket, érthető.
Medvepapa
Most ugye az SNF miatt leszünk, az azutáni héten meg a colorrushos TNF miatt, ráadásul a vége felé egyre jobban szeretnek csoporton belüli meccseket adni, talán ezért maradtunk ki.
tejbegrrr!!!
dec 24. Cards elleni meccset nagyon remélem h adják, mert akkor a karifa mellől csak TVben tudom majd követni a meccset 😊


full ezdést tolt: Thomas, Bennett, Britt. nagyszerű, így valszeg játszhatnak vasárnap.
limitáltan edzett: Shead, Pope. Kérdéses lesz a játékuk, de jó h mindkettő már edzett.
nem edzett: Willson, Richardson, Prosise, Graham, Coyle, Moore, Tripp. Grahamnek a szokásos pihenő, Richardson sérülése új, nem jó.
braxa88
Wilsonnal az első hét óta először esik meg, hogy nincs sérültlistán - legjobb.
Marcel Reece volt nálunk próbajátékon, lehet, hogy kéne adni egy esélyt neki Tukuafu helyett, legalább amíg Procice sérült, mert ő elkapásokban is jó.
tejbegrrr!!!
simán
braxa88
Én hatalmas Reece fan vagyok, nagyon jól járnátok vele, mikor elküldtük értetlenül álltam előtte.
Komoly nyereség lenne.Jól blokkol (viszonylag) qrva jól kap el gyors, és van ereje. #45
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Jott egy 6. koros rookie a practice squadba RB Kelvin Taylor (5'10" - 205lb) szemelyeben.
21 probalkozasbol 107 yardot es egy TDt kalapalt ossze a 49ersben.
sebidani1990
Az apukája a Jags-legenda futó Fred Taylor, hét 1100+ yardos szezonja volt, 66 TD-t szerzett, jó lenne, ha a fia örökölt volna valamicskét a tehetségéből.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
Jott egy 6. koros rookie a practice squadba RB Kelvin Taylor (5'10" - 205lb) szemelyeben.
21 probalkozasbol 107 yardot es egy TDt kalapalt ossze a 49ersben.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
jövő héten a packers elleni meccsünk helyett a SportTV-n: Bucs-Saints.
az igen
braxa88
Mindkettő vert minket, érthető.
Medvepapa
Most ugye az SNF miatt leszünk, az azutáni héten meg a colorrushos TNF miatt, ráadásul a vége felé egyre jobban szeretnek csoporton belüli meccseket adni, talán ezért maradtunk ki.
tejbegrrr!!!
dec 24. Cards elleni meccset nagyon remélem h adják, mert akkor a karifa mellől csak TVben tudom majd követni a meccset 😊


full ezdést tolt: Thomas, Bennett, Britt. nagyszerű, így valszeg játszhatnak vasárnap.
limitáltan edzett: Shead, Pope. Kérdéses lesz a játékuk, de jó h mindkettő már edzett.
nem edzett: Willson, Richardson, Prosise, Graham, Coyle, Moore, Tripp. Grahamnek a szokásos pihenő, Richardson sérülése új, nem jó.
braxa88
Wilsonnal az első hét óta először esik meg, hogy nincs sérültlistán - legjobb.
Marcel Reece volt nálunk próbajátékon, lehet, hogy kéne adni egy esélyt neki Tukuafu helyett, legalább amíg Procice sérült, mert ő elkapásokban is jó.
tejbegrrr!!!
simán
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
jövő héten a packers elleni meccsünk helyett a SportTV-n: Bucs-Saints.
az igen
braxa88
Mindkettő vert minket, érthető.
Medvepapa
Most ugye az SNF miatt leszünk, az azutáni héten meg a colorrushos TNF miatt, ráadásul a vége felé egyre jobban szeretnek csoporton belüli meccseket adni, talán ezért maradtunk ki.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
full ezdést tolt: Thomas, Bennett, Britt. nagyszerű, így valszeg játszhatnak vasárnap.
limitáltan edzett: Shead, Pope. Kérdéses lesz a játékuk, de jó h mindkettő már edzett.
nem edzett: Willson, Richardson, Prosise, Graham, Coyle, Moore, Tripp. Grahamnek a szokásos pihenő, Richardson sérülése új, nem jó.
braxa88
Wilsonnal az első hét óta először esik meg, hogy nincs sérültlistán - legjobb.
Marcel Reece volt nálunk próbajátékon, lehet, hogy kéne adni egy esélyt neki Tukuafu helyett, legalább amíg Prosise sérült, mert ő elkapásokban is jó.

Szerkesztette: tejbegrrr!!!

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
full ezdést tolt: Thomas, Bennett, Britt. nagyszerű, így valszeg játszhatnak vasárnap.
limitáltan edzett: Shead, Pope. Kérdéses lesz a játékuk, de jó h mindkettő már edzett.
nem edzett: Willson, Richardson, Prosise, Graham, Coyle, Moore, Tripp. Grahamnek a szokásos pihenő, Richardson sérülése új, nem jó.
több mint 7 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
jövő héten a packers elleni meccsünk helyett a SportTV-n: Bucs-Saints.
az igen
braxa88
Mindkettő vert minket, érthető.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"