Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
sherman szerint visszatér Thomas, legyen neki igaza, de nekem van egy sanda gyanum, hogy ez komoly.
Earl egy komoly srác. Nem gondolom, hogy ez olyan, mint a 26 részes búcsúkomment a topicon, hogy nem jövök vissza sohamár. Nincs oka rá, Earl egy legenda, és nem csak köztünk.

Ott nem csak egy láb tört...Ne legyen igazam. Nem tudom Carroll beborulása ennek szólt-e. De nagyon gondterhelt volt.
Mindenesetre egy nappal később, újra kitwittelte Earl, hogy kb ugyanazt érzi.

Ha ő is elmegy, akkor a modern éra 3 első választottjából senki sem marad. Elég vacak névsor: Okung, Thomas, Tate.
Az SB győztes legmagabb magjából a 2. legendás, játékos, a ki tudja hanyadik remek kis mesterember mellett.
TGA
ezt mi alapján?
 twitter.com/Earl_Thomas/status/805607050679988224
ez az a másik tweet?
Carroll milyen beborulásáról írsz?

továbbra is teljesen komolytalan minden ami a visszavonulásáról szól.
braxa88
Szasz Brax!

másik tweet, megkeresem, de most fexem, mert adom át a munkáimat és baromi sokat melózom hetek óta.
Carroll hetek óta borús -de lehet csak fáradt- Önmagához képest nagyon kimértek a nyilatkozatai.
Mondjuk lényegtelen...

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Reece nálatok, örülök neki, hasznotokra lesz 😊
 justblogbaby.com/2016/12/05/marcel-reece-signs-with-the-seattle-seahawks/
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
sherman szerint visszatér Thomas, legyen neki igaza, de nekem van egy sanda gyanum, hogy ez komoly.
Earl egy komoly srác. Nem gondolom, hogy ez olyan, mint a 26 részes búcsúkomment a topicon, hogy nem jövök vissza sohamár. Nincs oka rá, Earl egy legenda, és nem csak köztünk.

Ott nem csak egy láb tört...Ne legyen igazam. Nem tudom Carroll beborulása ennek szólt-e. De nagyon gondterhelt volt.
Mindenesetre egy nappal később, újra kitwittelte Earl, hogy kb ugyanazt érzi.

Ha ő is elmegy, akkor a modern éra 3 első választottjából senki sem marad. Elég vacak névsor: Okung, Thomas, Tate.
Az SB győztes legmagabb magjából a 2. legendás, játékos, a ki tudja hanyadik remek kis mesterember mellett.
TGA
ezt mi alapján?
 twitter.com/Earl_Thomas/status/805607050679988224
ez az a másik tweet?
Carroll milyen beborulásáról írsz?

továbbra is teljesen komolytalan minden ami a visszavonulásáról szól.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
4. koros volt, azert ne varj tole olyan sokat. Mar egy special teamer/csere lb roster hely is jo dolog tole.
undisputedly
azt hittem ennel a csapatnal nem szamit ki melyik korbe erkezik
Sherman
én tényleg nem értem mit vársz el tőle h szorítson ki , vegyen el snapeket két all-pro / pro bowl formában játszó off-ball LB-ttől? hát nem fog neki menni, ha 1.körös lett volna akkor se.

Ti tulajdonképpen miről egyeztettek?
TGA
próbáljuk felnyitni a szemét.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ti tulajdonképpen miről egyeztettek?

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
4. koros volt, azert ne varj tole olyan sokat. Mar egy special teamer/csere lb roster hely is jo dolog tole.
undisputedly
azt hittem ennel a csapatnal nem szamit ki melyik korbe erkezik
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
sherman szerint visszatér Thomas, legyen neki igaza, de nekem van egy sanda gyanum, hogy ez komoly.
Earl egy komoly srác. Nem gondolom, hogy ez olyan, mint a 26 részes búcsúkomment a topicon, hogy nem jövök vissza sohamár. Nincs oka rá, Earl egy legenda, és nem csak köztünk.

Ott nem csak egy láb tört...Ne legyen igazam. Nem tudom Carroll beborulása ennek szólt-e. De nagyon gondterhelt volt.
Mindenesetre egy nappal később, újra kitwittelte Earl, hogy kb ugyanazt érzi.

Ha ő is elmegy, akkor a modern éra 3 első választottjából senki sem marad. Elég vacak névsor: Okung, Thomas, Tate.
Az SB győztes legmagabb magjából a 2. legendás, játékos, a ki tudja hanyadik remek kis mesterember mellett.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
4. koros volt, azert ne varj tole olyan sokat. Mar egy special teamer/csere lb roster hely is jo dolog tole.
több mint 7 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
igen , RZ ban valo benaskodason kivul(kb 3 FG) szamomra tokeletes volt a jatek kepe , az hogy Ryan csak egyszer puntolt az nem akarmi
es Lockett is vegre a tavalyi onmagat hozta
KPL nekem csak a ST szabalytalansagaival tunik ki minden meccsen , eleg bust tejlesitmenyt nyujt ha epp nem serult
Sherman
nem tudom miért vagy rápörögve KPL-re, most hány snapet volt fenn a D-ben 5-t? az alatt kellett volna kitűnnie? Mivel Morgan kezdett így már a 4.negyed legvégén volt fenn KPL.


Eléggé meggyőző teljesítmény volt. Le a kalappal!

-Thomas sérülése kurvára rossz így decemberre. Jövőre 110%osan visszajön pusztítani. Helyén Terrell nekem nagyon boom or bust, szépen odatud érni a hosszúpasszokra, pickje biztos lesz, de szépen be is tud nézni 1-1 playt. Remélem nem bukunk miatta
-Pass rushsal mivan? zsinorban 2. meccs sack nélkül, pedig a Panthers OLnél csak jobban jönnek majd. Több kell!
-Chancellor, Wright, Wagner, Sherman hiba nélküli meccs.
-red zone balfaszkodás: 1.félidő legvégén 3 passz play a redzoneban, csak Sowellt néztem, 3playben 3x verték meg, ezek mind befolyásolták Wilson rossz passzait. Gilliam is szar, de ennyire messze nem, Odhiambo t is emgnézném ott már.
-Rawls visszatért!
-Kearse megérdemel egy dícséretet, jó meccset játszott.

GBi tél jön, nem kéne elengedni a fonalat.

ui.: jó volt látni Lynchet 😊
braxa88
nem vagyok ra porogve de tisztan latszik hogy 3 szezon alatt 0 a teljesitmenye , 5 snap? jatszon jobban es tobbet kap , eleg egyszeru

Sherman
Aha. oké, mert ez így működik
Mond meg légyszi melyik 43as csapat 4.számú LBje játszik jobban,többet.
Nem tudom mit vársz tőle, de ő egy cserejátékos, mindig is az volt, mindig is az lesz. KJ cseréje,ki kéne őt szorítania? Csak akkor volt SLB mikor kidőlt előle Morgan. WLB a posztja.
Ilyen logika alapján Coyle is egy nagy nulla, mert nemjátszik többsnapet (Wagnert mögött...)

en megneztem odhiambot LT be , 1snap/1 sack .. szenzacios volt , nekem tetszik Fant jateka , meccsenkent 1 szabalytalansag, 2 sack , a szezon haladtaval szepen fog fejlodni Sherman
őőő ez pozitívum a meccsenként 2 sack?! De abban egyetértek h ő a legjobb OT a csapatban (szomorú)
Odhiambo hidegen beállt,rögtön elnyomta,egy fasza DE ez van, ebből ne induljunk ki. Másik meccsen mikor meg beállt ugyanígy akkor az ö blokkja mögött volt egy kb 10yardos futás.
braxa88
en csak annyit varok tole hogy akkor teljesitsen ugy ahogy kell es ha arra van szuksege a csapatnak akkor ott legyen hasznos ahol kell, es elvarom tole hogy a kezdobe kerulesert hajtson meg ha nem is az a fo pozicioja , mert a draftolasa utana tobb pozitivum volt benne, de meg is 3 utan is ugyan ott tart
persze 2 sack sok , de ha mondjuk 60 snapbol van az nem olyan veszes , idovel biztos kevesebb lesz , de benne tobb potencialt latok mint a tobbi OT be
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
A TD-t hivatalból nézik vissza, nem?
rgeorge
De. Mondjuk ha nem ítéltek TD-t a pályát és azt challengelik, akk lehet mondani h TD-t challengeltek 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
rgeorge Seattle Seahawks 7 — I'M IN
Az nem lehet, hogy E.T. visszavonuljon! Lane is visszatért, pedig a keze minden felé hajlott csak a természetes irányba nem. ET kell ennek a csapatnak és kész!
Egyébként számomra megdöbbentően sima meccs lett a hajnali. Nem értem mi lett a Párducokkal, ez totál homály volt, mint ahogy a szezonjuk is. Mindez egy SB után.
Nyilván nem lehet kiinduló pont ez a meccs, de erőt lehet belőle meríteni. Mondjuk 10 pontot előre hozhattak volna a 40-ből a Tampa meccsre. A múlt heti borzalom után ez azért egy biztató dolog volt. Kár hogy az egészet beárnyékolja ET sérülése. Már a lassításnál láttam hogy a bal lába kicsit mintha fityegne esés közben. Jobbulást neki!
Pass rush-ból viszont nem láttam eleget. Persze Bennettől féltek mint az ördög a tömjéntől, már nem is duplázták néha hanem triplázták. Remélem Rodgersre rá fog találni a hétvégén!
Wright és Kancellár extra volt az éjjel. Kam megy mint a mérgezett egér.
PC két challanget nyerhetett volna, egyet a TD-nél, egyet egy 4. down-nál. Óvatos lett az öreg. Szerencsére az eredményhez nem sok köze volt a 2 esetnek.
Most már csak azért is meg kell verni a Cardinalst meg persze a Rams-et, aztán nagyon nem is kell számolgatni. A Ramsnekl ez már nagyon kijárna!
garrett27
A TD-t hivatalból nézik vissza, nem? Azt is lehet challenge-lni?

2015: Every setback has a major comeback.
2016: Grateful for the opportunity. We will be back.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Sziasztok Reece-ről nincs híretek?
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Az nem lehet, hogy E.T. visszavonuljon! Lane is visszatért, pedig a keze minden felé hajlott csak a természetes irányba nem. ET kell ennek a csapatnak és kész!
Egyébként számomra megdöbbentően sima meccs lett a hajnali. Nem értem mi lett a Párducokkal, ez totál homály volt, mint ahogy a szezonjuk is. Mindez egy SB után.
Nyilván nem lehet kiinduló pont ez a meccs, de erőt lehet belőle meríteni. Mondjuk 10 pontot előre hozhattak volna a 40-ből a Tampa meccsre. A múlt heti borzalom után ez azért egy biztató dolog volt. Kár hogy az egészet beárnyékolja ET sérülése. Már a lassításnál láttam hogy a bal lába kicsit mintha fityegne esés közben. Jobbulást neki!
Pass rush-ból viszont nem láttam eleget. Persze Bennettől féltek mint az ördög a tömjéntől, már nem is duplázták néha hanem triplázták. Remélem Rodgersre rá fog találni a hétvégén!
Wright és Kancellár extra volt az éjjel. Kam megy mint a mérgezett egér.
PC két challanget nyerhetett volna, egyet a TD-nél, egyet egy 4. down-nál. Óvatos lett az öreg. Szerencsére az eredményhez nem sok köze volt a 2 esetnek.
Most már csak azért is meg kell verni a Cardinalst meg persze a Rams-et, aztán nagyon nem is kell számolgatni. A Ramsnekl ez már nagyon kijárna!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
igen , RZ ban valo benaskodason kivul(kb 3 FG) szamomra tokeletes volt a jatek kepe , az hogy Ryan csak egyszer puntolt az nem akarmi
es Lockett is vegre a tavalyi onmagat hozta
KPL nekem csak a ST szabalytalansagaival tunik ki minden meccsen , eleg bust tejlesitmenyt nyujt ha epp nem serult
Sherman
nem tudom miért vagy rápörögve KPL-re, most hány snapet volt fenn a D-ben 5-t? az alatt kellett volna kitűnnie? Mivel Morgan kezdett így már a 4.negyed legvégén volt fenn KPL.


Eléggé meggyőző teljesítmény volt. Le a kalappal!

-Thomas sérülése kurvára rossz így decemberre. Jövőre 110%osan visszajön pusztítani. Helyén Terrell nekem nagyon boom or bust, szépen odatud érni a hosszúpasszokra, pickje biztos lesz, de szépen be is tud nézni 1-1 playt. Remélem nem bukunk miatta
-Pass rushsal mivan? zsinorban 2. meccs sack nélkül, pedig a Panthers OLnél csak jobban jönnek majd. Több kell!
-Chancellor, Wright, Wagner, Sherman hiba nélküli meccs.
-red zone balfaszkodás: 1.félidő legvégén 3 passz play a redzoneban, csak Sowellt néztem, 3playben 3x verték meg, ezek mind befolyásolták Wilson rossz passzait. Gilliam is szar, de ennyire messze nem, Odhiambo t is emgnézném ott már.
-Rawls visszatért!
-Kearse megérdemel egy dícséretet, jó meccset játszott.

GBi tél jön, nem kéne elengedni a fonalat.

ui.: jó volt látni Lynchet 😊
braxa88
nem vagyok ra porogve de tisztan latszik hogy 3 szezon alatt 0 a teljesitmenye , 5 snap? jatszon jobban es tobbet kap , eleg egyszeru

Sherman
Aha. oké, mert ez így működik
Mond meg légyszi melyik 43as csapat 4.számú LBje játszik jobban,többet.
Nem tudom mit vársz tőle, de ő egy cserejátékos, mindig is az volt, mindig is az lesz. KJ cseréje,ki kéne őt szorítania? Csak akkor volt SLB mikor kidőlt előle Morgan. WLB a posztja.
Ilyen logika alapján Coyle is egy nagy nulla, mert nemjátszik többsnapet (Wagnert mögött...)

en megneztem odhiambot LT be , 1snap/1 sack .. szenzacios volt , nekem tetszik Fant jateka , meccsenkent 1 szabalytalansag, 2 sack , a szezon haladtaval szepen fog fejlodni Sherman
őőő ez pozitívum a meccsenként 2 sack?! De abban egyetértek h ő a legjobb OT a csapatban (szomorú)
Odhiambo hidegen beállt,rögtön elnyomta,egy fasza DE ez van, ebből ne induljunk ki. Másik meccsen mikor meg beállt ugyanígy akkor az ö blokkja mögött volt egy kb 10yardos futás.

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
igen , RZ ban valo benaskodason kivul(kb 3 FG) szamomra tokeletes volt a jatek kepe , az hogy Ryan csak egyszer puntolt az nem akarmi
es Lockett is vegre a tavalyi onmagat hozta
KPL nekem csak a ST szabalytalansagaival tunik ki minden meccsen , eleg bust tejlesitmenyt nyujt ha epp nem serult
Sherman
nem tudom miért vagy rápörögve KPL-re, most hány snapet volt fenn a D-ben 5-t? az alatt kellett volna kitűnnie? Mivel Morgan kezdett így már a 4.negyed legvégén volt fenn KPL.


Eléggé meggyőző teljesítmény volt. Le a kalappal!

-Thomas sérülése kurvára rossz így decemberre. Jövőre 110%osan visszajön pusztítani. Helyén Terrell nekem nagyon boom or bust, szépen odatud érni a hosszúpasszokra, pickje biztos lesz, de szépen be is tud nézni 1-1 playt. Remélem nem bukunk miatta
-Pass rushsal mivan? zsinorban 2. meccs sack nélkül, pedig a Panthers OLnél csak jobban jönnek majd. Több kell!
-Chancellor, Wright, Wagner, Sherman hiba nélküli meccs.
-red zone balfaszkodás: 1.félidő legvégén 3 passz play a redzoneban, csak Sowellt néztem, 3playben 3x verték meg, ezek mind befolyásolták Wilson rossz passzait. Gilliam is szar, de ennyire messze nem, Odhiambo t is emgnézném ott már.
-Rawls visszatért!
-Kearse megérdemel egy dícséretet, jó meccset játszott.

GBi tél jön, nem kéne elengedni a fonalat.

ui.: jó volt látni Lynchet 😊
braxa88
nem vagyok ra porogve de tisztan latszik hogy 3 szezon alatt 0 a teljesitmenye , 5 snap? jatszon jobban es tobbet kap , eleg egyszeru
en megneztem odhiambot LT be , 1snap/1 sack .. szenzacios volt , nekem tetszik Fant jateka , meccsenkent 1 szabalytalansag, 2 sack , a szezon haladtaval szepen fog fejlodni
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a visszatérő:

 cdn0.vox-cdn.com/thumbor/xDll5WwvJHFntxQThkHcE1dAZc4=/0x0:525x300/920x0/filters:focal(0x0:525x300):no_upscale()/cdn2.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/7586283/lynch.0.gif

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hogy ő visszavonulna 27 évesen és ezzel félbehagyná a HoF karriert?
braxa88
Felmerült, hogy ha ET visszavonulna, Budda Baker free safetyt kellene draftolni helyette a Washington Huskies-ból, mit szólnál hozzá?
Aguirre
remélem ezt te sem gondolod komolyan h most erről fogunk témázni.


amúgy Baker király 😊
több mint 7 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
hogy ő visszavonulna 27 évesen és ezzel félbehagyná a HoF karriert?
braxa88
Felmerült, hogy ha ET visszavonulna, Budda Baker free safetyt kellene draftolni helyette a Washington Huskies-ból, mit szólnál hozzá?
több mint 7 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
Quarterback grade: Russell Wilson, 75.0

Wilson overcomes early miscues

On the very first Seattle drive, Russell Wilson made an ill-advised pass in the end zone that resulted in a dropped interception by Tre Boston—a miscue that could have cost the Seahawks three points. In the second quarter, Wilson completely missed Boston sitting on a post route from his safety spot; the Panthers’ DB was able to secure that one for the interception. Wilson improved from that point on, though, finishing the game with an 82.4 adjusted completion percentage.

Top offensive grades:

WR Tyler Lockett, 80.1
HB Thomas Rawls, 79.9
G Germain Ifedi, 79.4
WR Doug Baldwin, 78.4
TE Jimmy Graham, 77.6

Skill players nearly unstoppable

The blocking upfront was sub-par for much of the game, but RB Thomas Rawls certainly made the most out of what he had to work with. Rawls topped 100 yards on just 15 carries to average 7.1 yards per carry, and forced three missed tackles. On the receiving side, Wilson was able to spread the ball around as four different receivers topped five catches and at least 60 receiving yards. Tyler Lockett added a 75-yard touchdown run at the beginning of the third quarter for his second long play of the game. Some of Seattle’s offensive line still struggled, however, with both tackles—Bradley Sowell and George Fant—earning below-average grades and combining for 10 total QB pressures allowed.

Top defensive grades:

LB K.J. Wright, 89.5
FS Steven Terrell, 82.6
S Kam Chancellor, 81.9
LB Bobby Wagner, 78.5
S Earl Thomas, 77.6

Linebackers and secondary make the difference for the Seattle defense

Seattle’s front four was not as dominate as we are accustomed to seeing, but the back-seven more than made up for it. There were several good performances in the back half, but LB K.J. Wright’s night stood out the most. He forced one fumble, and when he was targeted in coverage, he broke up one pass and allowed just 7 yards on three throws. In Michael Bennett’s first game back, he had just one pressure on 23 pass-rushes.

FS Terrell most is, es az elozo meccsen is eleg jol helyettesitette FS Thomast a PFF szerint. Voltak jo megmozdulasai, de hibai is, ugyhogy szerintem is elegge boom-or-bust. Nem rossz jatekos, de egyelore nem tul kiegyensulyozott.
LB Wright meg tenyleg iszonyatosan nagyot jatszott, S Chancellor pedig amiota visszatert a serulesbol, gyakorlatilag minden meccsen az egyik legjobb. He goes to the Pro Bowl bitches!
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
hogy ő visszavonilna?
kizárt.
már a POban is látni fogjuk 😉
braxa88
PC állítólag benézte, és ez a sérülés nem 6 hetes, hanem 6 hónapos gyógyulási idővel jár. IR lesz.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hogy ő visszavonulna 27 évesen és ezzel félbehagyná a HoF karriert?
 www.king5.com/img/resize/content.king5.com/photo/2016/11/04/earl%20hug%20final_1478298378624_6807761_ver1.0.jpg?preset=534-401
kizárt.
már a POban is látni fogjuk 😉



Ennél sokkal súlyosabb sérülésekből térnek vissza, idősebben, kevésbé motivált játékosok,nem hogy az örökbomba Earl Thomas. Nem féle tőle, h ez lett volna az uccsó meccse.


Tudom, h hülyeség, de a zsinórban 5 pro bowl és 4 all-pro sorozatai megszakadnak.

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezt a visszavonulós tweetet nem kell komolyan venni.

Ez amúgy hogyan lett megadva TD-nek (nem mintha számítana)?

 i.imgur.com/jWAe2OR.jpg
több mint 7 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
 twitter.com/Earl_Thomas/status/805606919175970816

Egy jó def. koordinátor még lehet belőle. Bár tényleg remélem, hogy nem vonul vissza most azonnal.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Tessék örülni annak, ami jó volt, de sajnos egyáltalán nem mérvadó ez a győzelem a jövőre való tekintettel.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 833 — Keep pounding
Grat srácok, mondtam sima lesz, idén nem vagyunk partiképesek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.