Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
 twitter.com/FieldGulls/status/648971883023470592

 seattlesportsinsider.com/blogs/nfl/carroll-not-even-half-concerned-about-slow-starting-offense
Aguirre
ja egy teljsesen szétesett, kimerült Bears ellen. és mi van akkor ha tényleg 14-20 pontos deficitből kell visszajönni? nem lehetetlen persze, de ez azért sántít, pláne ha a védelem nem képes tartani az ellenfél O-ját...

több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341


 seattlesportsinsider.com/blogs/nfl/carroll-not-even-half-concerned-about-slow-starting-offense

Szerkesztette: Aguirre
több mint 10 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Na meg ezzel a fallal kockáztatva van Wilson épsége is. Az hiányzik még nekünk hogy lesérüljön..

Szerkesztette: Oszi
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 049
Én arra lennék kiváncsi, hogy mikor építjük be az újonc falembereket. Nehezen hiszem, hogy Brittnél rosszabbak lennének.

Szerkesztette: Sebii
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Túl vagyunk a meccsen, nem volt egy igazi erőfelmérő, de hogy az Ofal mit művelt, főleg az első félidőben, az több mint elgondolkodtató volt. Ez halálfélelem egy QB-nak. Szinte semmi ideje nincs RW-nak, pedig annyira kíváncsi lennék végre, hogy mire lenne képes ha pár másodperccel több jutna neki.
Az pedig csak hab a tortán, hogy emellé a fal mellé beállítjuk blokkolni Graham-et. Láttuk milyen eredménnyel.
Rawls viszont tetszett. Úgy megy fejjel előre is, mint az állat. Nem mondom hogy nem önveszélyes, de nagyon bátor dolog.
Mint örök optimista remélem, hogy tényleg csak most indul be a gépezet!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Nowak a PFF szerint Top 5-6 center, ha jól láttam.
Ez annyiban csalóka, hogy azt nem méri a PFF, hogy egy centernek kell hívnia a blokkokat, és irányítania a falat. Na most nálunk az első fordulóban még Russ hívta a blokkokat a falnak, mert Nowak annyira zöldfülű volt, hogy nem volt rá képes. Szóval runblockban és passblockban lehet, hogy jó értékelést kap, de azt a funkciót amitől center a center, nem igen tudta/tudja ellátni, és emiatt az egész fal gyengébben muzsikál, ezt sem tudja mérni a PFF.
undisputedly
ez oké, de az nem Nowak hibája, h egy-egyben vkit megvernek... vagy egy egyszerű stunt nem tudnak levédekezni... szóval csalóka a grade, de azért mutat is vmit...
SeaSzilaHawk
meg hát Brittet ki nem veri meg? És Sweezyt is..
hozzájuk képest Nowak amugy télleg nem gáz.
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Nowak a PFF szerint Top 5-6 center, ha jól láttam.
Ez annyiban csalóka, hogy azt nem méri a PFF, hogy egy centernek kell hívnia a blokkokat, és irányítania a falat. Na most nálunk az első fordulóban még Russ hívta a blokkokat a falnak, mert Nowak annyira zöldfülű volt, hogy nem volt rá képes. Szóval runblockban és passblockban lehet, hogy jó értékelést kap, de azt a funkciót amitől center a center, nem igen tudta/tudja ellátni, és emiatt az egész fal gyengébben muzsikál, ezt sem tudja mérni a PFF.
undisputedly
ez oké, de az nem Nowak hibája, h egy-egyben vkit megvernek... vagy egy egyszerű stunt nem tudnak levédekezni... szóval csalóka a grade, de azért mutat is vmit...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Nowak a PFF szerint Top 5-6 center, ha jól láttam.
Ez annyiban csalóka, hogy azt nem méri a PFF, hogy egy centernek kell hívnia a blokkokat, és irányítania a falat. Na most nálunk az első fordulóban még Russ hívta a blokkokat a falnak, mert Nowak annyira zöldfülű volt, hogy nem volt rá képes. Szóval runblockban és passblockban lehet, hogy jó értékelést kap, de azt a funkciót amitől center a center, nem igen tudta/tudja ellátni, és emiatt az egész fal gyengébben muzsikál, ezt sem tudja mérni a PFF.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
PFF grades:




Kiderült, hogy ezen a meccsen a falból Nowak és Sweezy is egész jól voltak, Gilliam és Britt pedig bűn rosszak, Rawls is jó volt különben, bár elkapásban fejlődnie kell még, a védelemben Frank Clark 20 playben játszott csak, ennek ellenére jól megállította a futás, és majdnem szerzett egy fumble return TD-t is.
Aguirre
Britt ugye homály
Rawlsnak volt egy csúnya dropja, mikor annyira üresen volt h már azt nézte merre menjen, előfordul. amugy ő sztem veszélyes lesz passzjátéknál is

Lynch és Mebane sérülése amugy idegesít. remélem egyik baja sem súlyos
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
PFF grades:




Kiderült, hogy ezen a meccsen a falból Nowak és Sweezy is egész jól voltak, Gilliam és Britt pedig bűn rosszak, Rawls is jó volt különben, bár elkapásban fejlődnie kell még, a védelemben Frank Clark 20 playben játszott csak, ennek ellenére jól megállította a futás, és majdnem szerzett egy fumble return TD-t is.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Na visszajött Kancellár, és egyből minen OK!
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
Azért tegnap is volt 1-2 szép playhívás, mint a 2nd&sokra a szokásos bubble screen Kearsenek, vagy 2 minute drill red zoneban a 4. és 5. számú WR van fent egyedül elkapóként...
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Azt lehet tudni Lockettre miért nem hívunk több játékot? Mikor RW megkínálta azzal a hosszú passzal már úgy kellett befékeznie. Ezt a gyorsaságot csak ki kéne használni.
Bennettre nem fújtak semmit?!
rantotthus
majd megnézem a snapszámokat ha kijön, de lockette többet volt ben. tud blokkolni de akkor is szánalom.

bennett jó volt!
több mint 10 éve
rantotthus Seattle Seahawks 262
Azt lehet tudni Lockettre miért nem hívunk több játékot? Mikor RW megkínálta azzal a hosszú passzal már úgy kellett befékeznie. Ezt a gyorsaságot csak ki kéne használni.
Bennettre nem fújtak semmit?!
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Index címlap 😊



A SEAHAWKS A LEGSZÍVATÓSABB TRÜKKÖT KAPTA ELŐ

 index.hu/sport/amerikaifutball/2015/09/28/nfl_harmadik_fordulo_brady_patriots_seahawks_trukkos_punt/
endorphyn
Hát ha már előző szezonban titeket szopattak meg vele illett egyszer kipróbálni 😊
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Index címlap 😊



A SEAHAWKS A LEGSZÍVATÓSABB TRÜKKÖT KAPTA ELŐ

 index.hu/sport/amerikaifutball/2015/09/28/nfl_harmadik_fordulo_brady_patriots_seahawks_trukkos_punt/

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 733 — Poloska confirmed
Az a probléma, hogy sajnos messzemenő következtetéseket nem igen tudunk levonni, mert szegény Bears borzalmasan gyenge. Mondanám, hogy végre működött a D#, dehát ez a Clausen gyerek megye 1-es irányányító 😀
Loki#16 egy állat a legjobb értelemben. Viszont az E betűs párja szánalmas továbbra is.
Graham egyértelműen nem tud blokkolni, viszont elképesztően jól tudtuk használni a meccsen.
Rawls is jónak tűnik, főleg hogy az ellenfél fala elég erősnek tűnt.
Viszont az tűnt fel, nem tudom, hogy ez miért van, de mintha Ryan puntjainál sokkal közelebb kerülnének hozzá rendszeresen. Tegnap mintha két rúgásába is beleértek volna.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem értem, hogy miért csodálkoztok Graham blokkolásain. Lehetett tudni, hogy egy jobb elkapótól többet lehet várni ezen a területen.

Szerintem nem fejlődtetek érdemi módon, a Bears kedvetlenedett el a kickoff return TD-tól.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
A 2. Felidotol lattam csak, de ahogy hallom jobban is jartam vele. En mar csak Lockett visszahordasara erkeztem es az mondjuk nagyon jol nezett ki. Ami meglepo volt, hogy futas teren ez a Rawls gyerek milyen dinamikusan nyomta a dolgokat. Udito volt latni, ahogy bevetodik a lyukba es ha kozben bezarul, akkor is nyomul tovabb. Nem azt ereztem, hogy full remenytelen a szitu mint sokaig Turbinnel.
Amugy jol Graham tenyleg elkepesztoen gyenge blokkolo. Britt legszebb napjait idezte nehany megmozdulasa. Mar en kertem elnezest a helyeben. Viszont azt csak halucinaltam, hogy nem volt sok bunti?
Szoval a nagy kerdes, hogy tenyleg komolyan fejlodunk, vagy csak a medvek faradtak bele a rendes iranyitonelkulisegbe?
endorphyn
Részünkről tényleg nem volt sok bünti, viszont abban kiegyezünk hogy Graham-et tényleg állva hagyták nem is egyszer amikor blokkolnia kellett.
Bennett is szépen viselkedett xD

Szerkesztette: Oszi
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A 2. Felidotol lattam csak, de ahogy hallom jobban is jartam vele. En mar csak Lockett visszahordasara erkeztem es az mondjuk nagyon jol nezett ki. Ami meglepo volt, hogy futas teren ez a Rawls gyerek milyen dinamikusan nyomta a dolgokat. Udito volt latni, ahogy bevetodik a lyukba es ha kozben bezarul, akkor is nyomul tovabb. Nem azt ereztem, hogy full remenytelen a szitu mint sokaig Turbinnel.
Amugy jol Graham tenyleg elkepesztoen gyenge blokkolo. Britt legszebb napjait idezte nehany megmozdulasa. Mar en kertem elnezest a helyeben. Viszont azt csak halucinaltam, hogy nem volt sok bunti?
Szoval a nagy kerdes, hogy tenyleg komolyan fejlodunk, vagy csak a medvek faradtak bele a rendes iranyitonelkulisegbe?

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
sima győzelem. annyit adtak ki amennyi kellett
fejlődünk.
braxa88
Én is így gondolom. De most lehet készülni a Lions ellen.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
sima győzelem. annyit adtak ki amennyi kellett
fejlődünk.
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 049
Látom mindenki elkoccolt, megúnva a szenvedést. 😊
Nem megy ez... Egy Jimmy Clausen vezette Bears ellen vezetünk 1 fel idő után 6 ponttal.... otthon.
Helmut Zimmer
Én még kínlódok, közben jókat röhögünk a Bearses haverommal a csapatainkon.

Szerkesztette: Sebii
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Látom mindenki elkoccolt, megúnva a szenvedést. 😊
Nem megy ez... Egy Jimmy Clausen vezette Bears ellen vezetünk 1 fel idő után 6 ponttal.... otthon.
--------------------------------------------------------------
Döbbenetes, ami passzblokkolás alattt folyik. Grahamnek nem megy a passzblokk... Mondjuk néha nem ártana, ha menne! Egy TE et nem lehet csak elkapásra használni!
Ami még döbbenetesebb az az OL ha ezután nem rügják ki Kábelt, akkor kábel zsarolja a managementet.
--------------------------------------------------------------
A 4. Negyed elején van 2 incomplete egymás után várom a véleményeket, borzalmasan tanulságos!
--------------------------------------------------------------
Figyeljük meg, hogy Wilson lepődik meg a legjobban, hogy a bootleg után nyakán liheg a védő ....hohohohoho megint csak hohohohohoho

Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Valaki árulja már el, hogy Lockettenek kiről van kompromittáló felvétele, hogy WR snapet kap minden egyes meccsen?!
undisputedly
Chancellor.