Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Trent Richardsonért adnék 1/5-öt! De jó legyen igazad, de akkor 2dik körbe jöjjön LaMichael James 😀 De akkor 1/5-be vmi pofás WR vagy letrade 😀 Minden bajunkat nem tudjuk megoldani a Draftról sajna ..
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ugye a Browns előttünk húz?? Mert akkor nem választási lehetőség Griffin , sajnos.. Viszont ha Luck és Griffin kilőve akkor én RB-t húznék, olyat akinek jó keze van és nem egy full kretén állat, mint Blount 😀D11
Nincs futó, akit megérné szerintem elvinni 1/5-re. Sőt, én futót nem vinnék első 2-3 körben, Blount mellé kéne egy gyors ember, de alapból a fal sem tud blokkolni, addig meg jöhet bárki.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Remélem jó stáb jön a Morris & Co. helyére! Ugye a Browns előttünk húz?? Mert akkor nem választási lehetőség Griffin , sajnos.. Viszont ha Luck és Griffin kilőve akkor én RB-t húznék, olyat akinek jó keze van és nem egy full kretén állat, mint Blount 😀
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Freeman nem lesz jobb....testi adottságai megvannak, de fejben nagyon nincs a pályán.
Nem is az IC-k mennyisége, inkább az katasztrófa, hogy milyen IC-ket dob.....nevetséges amatőr hibákat követ el.

Remélem lesz új QB, normális HC, illetve jobb ezdői stáb.
Viszont én jobban örülnék egy fehér irányítónak......nincs szükségünk egy futásorientált QB-ra, úgyse tudna futkározni, még a futóinknak sincs lehetőségük rá. Én inkább Landry Jones-t látnám szívesen Tampa mezben. Luck-ot viszi úgyis a Colts, utána nálam ő a következő a sorban. 😀

Bízom benne, hogy jövőre jobb lesz a helyzet, mert tele van ez a csapat fiatal, ígéretes játékosokkal, csak kellene egy olyan HC, akire fel tudnak nézni, és aki összetartaná őket.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Glazer interjú van, alap dolgokat mesél csak, hogy fiatal a csapat; ez a legjobb döntés, amit meg kellett hoznia; nehéz volt Raheemtől megválni; mindenki szereti, ha nyer.
De mondott végre egy érdekeset is: közeljövőben biztosan nem vállal a csapat angliai meccset
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elvileg akkor repült:
Raheem Morris, HC
Greg Olson, OC
Pat Morris, OL-Coach
Keith Millard, DL-Coach
Joe Baker, LB-Coach
jimmy Lake, DB-Coach
Dwayne Stuckes, STC
Alex Van Pelt, QB-Coach
Alfredo Roberts, TE-Coach
Steve Logan, RB-Coach




első nevek is meg vannak, Tressel (OSU HC volt nem is olyan régen még), valamint Brian VanGorder (Falcons DC most).
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 649 — Egyéb témák lakó
Bucs fired Raheem Morris and his staff.tenorx
Ahogy várható volt. Kérdés, hogy az új HC akarja-e majd Josh-t.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bucs fired Raheem Morris and his staff.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ha bent lesz még Griffin 1/5-nél akkor pedig ki kell húzni, ha nem akkor Flynnek lejár a szerződése GB-ben, ha jól tudom..D11
Biztos vagyok benne,hogy a következő szezont is Freemanel kezditek. Nem felejtett ő el játszani és ez ki is fog derülni.Bazzani
Én is biztos vagyok benne, elég hosszú szerződése van még, de szerintem nem lesz jobb játékos már belőle.Gyurma Pappa
Én is fogadni mernék rá, de reménykedek! 😀 Mert sztem az idén látott Freeman az igazi Freeman!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 649 — Egyéb témák lakó
Ha bent lesz még Griffin 1/5-nél akkor pedig ki kell húzni, ha nem akkor Flynnek lejár a szerződése GB-ben, ha jól tudom..D11
Biztos vagyok benne,hogy a következő szezont is Freemanel kezditek. Nem felejtett ő el játszani és ez ki is fog derülni.Bazzani
Én is biztos vagyok benne, elég hosszú szerződése van még, de szerintem nem lesz jobb játékos már belőle.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha bent lesz még Griffin 1/5-nél akkor pedig ki kell húzni, ha nem akkor Flynnek lejár a szerződése GB-ben, ha jól tudom..D11
Biztos vagyok benne,hogy a következő szezont is Freemanel kezditek. Nem felejtett ő el játszani és ez ki is fog derülni.

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
A D-ről lenne egy két érdekesség! 30 adik a defenseünk a ligában.. Futás ellen a legrosszabak vagyunk! Mi csináltuk a legkevesebb sacket, egy olyan divizióban ahol olyan QB-k vannak, mint Brees, Ryan és mostmár Newton. 0 pass rush... Misstackleben is mi vagyunk a királyok! Játékosállomány alapján pedig top 10ben lenne a helye a D-nek! És sajnos ilyen ötlettelen Offensel ez már túl sok.. Ilyen mentális összeomlást, mint amitt ez a csapat prudukált... Nem lehet máshogyan kezelni ezt ami Tampában folyik, mint tisztogatással! Fejeknek kell hullani! Mivel a teljes rostert nem lehet kicsapni, ezért kell a edzőknek menni, de a teljes stábnak! És mostmár azt mondom Morris is takarodjon , nem kell hogy DC maradjon A védelmünk éppúgy egy basszott nagy nulla, mint az O, és a teljes Franchise! Ha bent lesz még Griffin 1/5-nél akkor pedig ki kell húzni, ha nem akkor Flynnek lejár a szerződése GB-ben, ha jól tudom..
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Here are five reasons for optimism heading into next September:

http://www.coldhardfootballfacts.com/Articles/11_5142_Bucs_Drop_10_Straight%3A_5_positives_going_forward.html
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért érződhetett sokat a lockout, mert nagyon fiatal a csapat, ergo kevesebb rutinnal álltak, míg egy veteránabb csapatnál ez kevésbé lehetett fontos.
Reggel gondolkodtam én is támadófalon, nem ártana, mert jelenlegi falban vannak ugyan megfizetett emberek, de igazából ez az egység passzblokk terén még elevickélt, de futás támogatása, na az nem volt, főleg szezon második felében.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 281 — a new hope (again)
lockout mindenkinek volt, talib helyzete igaz, hogy kényes, de szerintem itt sokkal súlyosabb gondok vannak a háttérben...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Meglepetésre kikaptunk sorozatban tizedszerre is. De így is erős a csapat, csak 1/5-nek lehet majd húzni. A nagy kérdés máris az, hogy QB, Freeman befejezte? Vagy kapjon még egy elit elkapót? Vagy letrade? Vagy jöjjön CB, Barber nem lesz fiatalabb, meg is sérült ma, Talib erősen kérdéses?Deny
Támadófalra (OT) szavaznék, ha már ennyire elől draft van megint. Új HC-tól függetlenül veterán jelenlétre lenne szüksége leginkább a sok fiatal miatt, és zéró tolerancia politikára a(z új) stábtól.

Azon a véleményen vagyok, hogy a lockout miatt rövid offseason és a Talib, Price helyzet félrekezelése lett a csapat végzete idén.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Meglepetésre kikaptunk sorozatban tizedszerre is. De így is erős a csapat, csak 1/5-nek lehet majd húzni. A nagy kérdés máris az, hogy QB, Freeman befejezte? Vagy kapjon még egy elit elkapót? Vagy letrade? Vagy jöjjön CB, Barber nem lesz fiatalabb, meg is sérült ma, Talib erősen kérdéses?

Jövőre már van szkedzsöl is, fogadjuk:
NFC South, Eagles, Redskins, Vikes, Chiefs, Chargers
Megyünk:
NFC South, Cowboys, Giants, Rams, Broncos, Raiders
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
36 éves.. akkor is visszavonul, ha Morris marad 😀 Amúgy meg annyi misstackle-el, amit idén virított én csöndbe lennék!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Barber azt mondta, visszavonul, ha kirúgják Morrist.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Davin Joseph: "You can't say this looks like a team that doesn't want Coach Morris to come back. The way we're going, I'd say this is a team where I'm wondering whether our players are going to come back.''
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
hát én szeretem Freemant meg Morist de itt a váltás ideje, jöjjön RGIII am a defense valami botrány gyenge volt a Panters ellen 😕
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Talib --> IR
Nagyon felemás éve volt, kezdve az offseason alatti botránnyal, majd a Packers és Titans elleni szenvedésével, mi közben pár play alatt a legjobb CB-ket meghazudtolóan védekezett.
Sokak szerint ezzel le is járt a Buccsnál karrierje, mert vagy eltiltják márciusi pisztolyos balhéja miatt és cut lett, vagy jön egy új edző, aki ezt nem fogja megvárni és kivágja (EJ Biggers egyre jobb lett, így kicsit nyugodtabban teheti akár meg, bár nem örülnék neki). Ezért az összes mockban jelenleg CB van jósolva hozzánk.

Helyére Jovan Haye érkezett, ő DT, gondolom futás elleni védekezésre akarunk embert találni. Ismerjük, 2006-tól 2008-ig itt játszott, 2007-ben 6 sacket össze is szedett. Idén Lionsban próbálkozott, egy meccsen játszott, semmi maradandó.
Érdekes, hogy CB nem érkezett, így Barber-Biggers páros kezd, Mack lesz a 3. CB. Már előre várom, hogy 17. héten Falcons ellen vajon Barber bejön-e Gonzora védekezni, ezzel Macknak jut Roddy-Julio egyike, vagy Gonzora rakunk OLB-t. Mindkettő verzió egyenlő az öngyilkossággal.Deny
25000 dodóra megvágták már nem? Vagy az mi volt? Nem tudom ha eddig játszhatott akkor nem értem a továbbiakban mért ne foglakoztathatnánk? '12 majúsában lesz tárgyalása ha jól tudom! Szerződése 2012-ig van! Amúgy ilyenkor a 2012-ig az mit jelent naptári évet vagy szezont vagy pl ha naptári év akkor év eleje vagy év vége?D11
Pontosan a tárgyalása miatt lehet, hogy ennyi volt. Ott még sokféle döntés születhet és utána liga is ennek megfelelően eltilthatja még, az a 25k büntetés lófasz, Harrison jóformán havonta fizet ennyit be.
Szezont jelent a szerződés, ha jól tudom, azaz 2012-es (jövő) szezont elvileg még nálunk tölti.Deny
Sztem ha még van egy éve akkor nem vágjuk ki, persze ha kedvező itélet születik 😊 T-jax meg durva hogy ezt a fényes statot 8 meccs alatt tudta prudukálni! XD
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Újabb nagyszerű statisztika: nálunk van az egész liga legrosszabbul szerelő CB-je és S-je is: Barber eddig 21, Tanard Jackson eddig 20 missed tackle. Azért Barberből ennyit nem néztem ki. Oké, elég sokszor csúszott le emberéről, de ennyire.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Talib --> IR
Nagyon felemás éve volt, kezdve az offseason alatti botránnyal, majd a Packers és Titans elleni szenvedésével, mi közben pár play alatt a legjobb CB-ket meghazudtolóan védekezett.
Sokak szerint ezzel le is járt a Buccsnál karrierje, mert vagy eltiltják márciusi pisztolyos balhéja miatt és cut lett, vagy jön egy új edző, aki ezt nem fogja megvárni és kivágja (EJ Biggers egyre jobb lett, így kicsit nyugodtabban teheti akár meg, bár nem örülnék neki). Ezért az összes mockban jelenleg CB van jósolva hozzánk.

Helyére Jovan Haye érkezett, ő DT, gondolom futás elleni védekezésre akarunk embert találni. Ismerjük, 2006-tól 2008-ig itt játszott, 2007-ben 6 sacket össze is szedett. Idén Lionsban próbálkozott, egy meccsen játszott, semmi maradandó.
Érdekes, hogy CB nem érkezett, így Barber-Biggers páros kezd, Mack lesz a 3. CB. Már előre várom, hogy 17. héten Falcons ellen vajon Barber bejön-e Gonzora védekezni, ezzel Macknak jut Roddy-Julio egyike, vagy Gonzora rakunk OLB-t. Mindkettő verzió egyenlő az öngyilkossággal.Deny
25000 dodóra megvágták már nem? Vagy az mi volt? Nem tudom ha eddig játszhatott akkor nem értem a továbbiakban mért ne foglakoztathatnánk? '12 majúsában lesz tárgyalása ha jól tudom! Szerződése 2012-ig van! Amúgy ilyenkor a 2012-ig az mit jelent naptári évet vagy szezont vagy pl ha naptári év akkor év eleje vagy év vége?D11
Pontosan a tárgyalása miatt lehet, hogy ennyi volt. Ott még sokféle döntés születhet és utána liga is ennek megfelelően eltilthatja még, az a 25k büntetés lófasz, Harrison jóformán havonta fizet ennyit be.
Szezont jelent a szerződés, ha jól tudom, azaz 2012-es (jövő) szezont elvileg még nálunk tölti.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Talib --> IR
Nagyon felemás éve volt, kezdve az offseason alatti botránnyal, majd a Packers és Titans elleni szenvedésével, mi közben pár play alatt a legjobb CB-ket meghazudtolóan védekezett.
Sokak szerint ezzel le is járt a Buccsnál karrierje, mert vagy eltiltják márciusi pisztolyos balhéja miatt és cut lett, vagy jön egy új edző, aki ezt nem fogja megvárni és kivágja (EJ Biggers egyre jobb lett, így kicsit nyugodtabban teheti akár meg, bár nem örülnék neki). Ezért az összes mockban jelenleg CB van jósolva hozzánk.

Helyére Jovan Haye érkezett, ő DT, gondolom futás elleni védekezésre akarunk embert találni. Ismerjük, 2006-tól 2008-ig itt játszott, 2007-ben 6 sacket össze is szedett. Idén Lionsban próbálkozott, egy meccsen játszott, semmi maradandó.
Érdekes, hogy CB nem érkezett, így Barber-Biggers páros kezd, Mack lesz a 3. CB. Már előre várom, hogy 17. héten Falcons ellen vajon Barber bejön-e Gonzora védekezni, ezzel Macknak jut Roddy-Julio egyike, vagy Gonzora rakunk OLB-t. Mindkettő verzió egyenlő az öngyilkossággal.Deny
25000 dodóra megvágták már nem? Vagy az mi volt? Nem tudom ha eddig játszhatott akkor nem értem a továbbiakban mért ne foglakoztathatnánk? '12 majúsában lesz tárgyalása ha jól tudom! Szerződése 2012-ig van! Amúgy ilyenkor a 2012-ig az mit jelent naptári évet vagy szezont vagy pl ha naptári év akkor év eleje vagy év vége?