Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Minden bizonnyal a FO jól látja, amit a fanok és én is mondogatok: a tavalyi év volt átlagon felüli, nem az idei átlagon aluli. Szerintem komoly változási lehetőség/hajlandóság nincs Morrisban, és Freeman képességei, finom szólva is megkérdőjeleződtek. Úgy érzem, ahogy az előttem szólók: tervben van egy új QB draft, és gondolom az új QB-hoz, új HC jár, amiben lássuk be, van némi logika.Gyurma Pappa
A Jagodzinski és Bates ügyben tett lépései miatt ezt nehezen tudom elképzelni. Ha valamit láttunk eddig Morristól, akkor az pont az ellenkezője.DoM
Nem értek ezzel most egyet. Morris láthatta, hogy Freemannek nagyon rossz éve van, mégis erőltette. Nem azt mondom, hogy mással kellett volna kezdeni, de semmi nem indokolta, hogy a 8. legtöbb passzkísérlete legyen a szezonban (Rodgersnek, Newtonnak, Roethlisberger is kevesebb van!). Blount két meccset hagyott ki, mégis alig van több futás kísérlete, mint Murraynak, aki a 8. héttől kezdő. Ez persze elsősorban OC hiba, de azért, végső sorban, a HC felel. Az egyébként igen erős védelem jelenleg a 29.! Ezért pedig ugye, egyértelműen Morris felel.

Egyébként nem lep meg, ha kirúgják, de egyébként én sem küldeném el, de ahogy már többször mondtam: Freeman szerintem nem lesz jobb, és indokolt egy új QB, ráadásul nem is rossz QB-k lesznek az idei drafton. Kérdés, hogy mit szeretne a FO: teljesen újrakezdeni egy építkezést, vagy a meglévő alapokra építkezni, egy új QB mellett, vagy hagyni az egészet, és adni még egy esély Freemannek. Az első esetben Morris megy, a második kettőben marad, illetve lehet, a harmadik esetben őt teszik felelőssé.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sima lose, második félidőben Dallas már hülyéskedett csak, első félidőben meg feltörölték velünk hazai pályán (valójában inkább ők voltak otthon, sokkal hangosabbak voltak végig a vendégek) a padlót.

Our Secondary can't tackle, they can't cover, our linebackers are out of position, our offense went NOWHERE in the first half, Freeman is too scared to throw it downfield, our receivers are not playing for the ball, our coaches don't stick with a running threat in Blount, and our O-line is making too many mistakes and missing single blocks!
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Az olvasmányélmények alapján a Talib-ügy kezelése a legvisszásabb lépés, a szikra, amit legtöbb helyen felvetnek. Ott nem HC-ként hanem DB edzőként állt ki a játékosa mellett egy olyan helyzetben, amikor a tehetséget félre kellett volna dobni, és meghúzni a vonalat, hogy ez már sok volt a csapat és a másik 52 játékos érdekében. Ezek után már nehéz kordában tartani az "indulatokat" (lásd Price hazazavarása). Az biztos, hogy nagy a kontraszt a tavalyi és idei év között, de én inkább úgy közelíteném meg az ügyet, hogy ha találna maga helyett egy kompetens DC-t (házon belül erre kicsi az esély), akire rá tudja bízni könnyűszívvel a védelmet, akkor hátrébb vonulhatna, és kicsit kivonhatná magát a napi konfliktusokból. Egyszerű HC-ként igazgathatná a csapatot, felügyelné, hogy minden a helyes mederben történjen, és ha szükség van rá, akkor határozottan tudna közbeavatkozni. Mert teljesen egyetértek Jason Cole cikkének az összegzésével: That’s too bad because Morris has the makings of a great head coach. He sees the big picture, he isn’t afraid to admit mistakes (his quick firing of Jeff Jagodzinski and dismissal of Jim Bates in 2009 are proof of that).

Ezen utóbbi miatt sem tudom elképzelni, ha javíthatatlan hibát látna Freemannél, akkor nem merne lépni. A rövid lockout miatt egy ilyen fiatal csapatnál elhamarkodott lenne a mostani idényben mutatott játék miatt drasztikus lépést tenni, és HC-t váltani, ha nincs alapvető rohadt alma a palacsintában, akkor ez egy teljes offseason alatt abszolút korrigálható és hosszútávon jobb eséllyel látom, hogy profitálhat belőle a csapat, mint a gyors HC váltásból.

Minden bizonnyal a FO jól látja, amit a fanok és én is mondogatok: a tavalyi év volt átlagon felüli, nem az idei átlagon aluli. Szerintem komoly változási lehetőség/hajlandóság nincs Morrisban, és Freeman képességei, finom szólva is megkérdőjeleződtek. Úgy érzem, ahogy az előttem szólók: tervben van egy új QB draft, és gondolom az új QB-hoz, új HC jár, amiben lássuk be, van némi logika.Gyurma Pappa
A Jagodzinski és Bates ügyben tett lépései miatt ezt nehezen tudom elképzelni. Ha valamit láttunk eddig Morristól, akkor az pont az ellenkezője.DoM
Többekközött pont a Talib ügy kezelése miatt, miatt nyerte el például az én szimpátiámat, mert nem mondott le a játékosáról pedig... 100-ból 99-en elküldték volna a (...) zsokénak! Ez pont egy olyan ügy volt, ami miatt sajnálnám, ha elmenne a csapattól! Szerintem ezeknek az ún. problémás egyedeknek a 95%-a tűzbe menne Morrisért! Az indok egyszerű betyár becsület.. Abba már nem vagyok olyan biztos, hogy Freemant elküldené akár indokolt esetben.. Pedig el kellene, vagy legalább is hozni mellé egy első köröst és akkor a jobbik marad! De ő ezt nem fogja meghúzni! Az. hogy Freeman mit tud, vagy mit nem azt az idő eldönti! Kérdés, hogy mennyi idő kell neki?? Én már küldeném.

Ja Price hazazavarása pedagógiai szempontból sztem jó döntés volt , én abba nem magyaráznék bele semmit! Suhnak is elgurult, van ilyen! Mint a szövegből kivehető, én önös érdekek miatt nem lennék boldogtalan ha Morrist elzavarnák! Ez pediga QB draft! Morrisal semmi bajom, én az OC-t zavarnám el, és hoznék QB-t! Ha ehhhez Morris testén vezet az út, akkor ez van! Szar az élet!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az olvasmányélmények alapján a Talib-ügy kezelése a legvisszásabb lépés, a szikra, amit legtöbb helyen felvetnek. Ott nem HC-ként hanem DB edzőként állt ki a játékosa mellett egy olyan helyzetben, amikor a tehetséget félre kellett volna dobni, és meghúzni a vonalat, hogy ez már sok volt a csapat és a másik 52 játékos érdekében. Ezek után már nehéz kordában tartani az "indulatokat" (lásd Price hazazavarása). Az biztos, hogy nagy a kontraszt a tavalyi és idei év között, de én inkább úgy közelíteném meg az ügyet, hogy ha találna maga helyett egy kompetens DC-t (házon belül erre kicsi az esély), akire rá tudja bízni könnyűszívvel a védelmet, akkor hátrébb vonulhatna, és kicsit kivonhatná magát a napi konfliktusokból. Egyszerű HC-ként igazgathatná a csapatot, felügyelné, hogy minden a helyes mederben történjen, és ha szükség van rá, akkor határozottan tudna közbeavatkozni. Mert teljesen egyetértek Jason Cole cikkének az összegzésével: That’s too bad because Morris has the makings of a great head coach. He sees the big picture, he isn’t afraid to admit mistakes (his quick firing of Jeff Jagodzinski and dismissal of Jim Bates in 2009 are proof of that).

Ezen utóbbi miatt sem tudom elképzelni, ha javíthatatlan hibát látna Freemannél, akkor nem merne lépni. A rövid lockout miatt egy ilyen fiatal csapatnál elhamarkodott lenne a mostani idényben mutatott játék miatt drasztikus lépést tenni, és HC-t váltani, ha nincs alapvető rohadt alma a palacsintában, akkor ez egy teljes offseason alatt abszolút korrigálható és hosszútávon jobb eséllyel látom, hogy profitálhat belőle a csapat, mint a gyors HC váltásból.

Minden bizonnyal a FO jól látja, amit a fanok és én is mondogatok: a tavalyi év volt átlagon felüli, nem az idei átlagon aluli. Szerintem komoly változási lehetőség/hajlandóság nincs Morrisban, és Freeman képességei, finom szólva is megkérdőjeleződtek. Úgy érzem, ahogy az előttem szólók: tervben van egy új QB draft, és gondolom az új QB-hoz, új HC jár, amiben lássuk be, van némi logika.Gyurma Pappa
A Jagodzinski és Bates ügyben tett lépései miatt ezt nehezen tudom elképzelni. Ha valamit láttunk eddig Morristól, akkor az pont az ellenkezője.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
De kérdés hogy ki lesz a HC, ha vége az idénynek??D11
Draftig úgyis eldől és mi is okosabbak leszünk.
Ma pár helyen olvastam, elvileg megy az egyezkedés már, hogy Morris lefokozódik DC-nek, és jön O# szemléletű HC. Egyik oldal fogalmazta meg ezzel kapcsolatban a fő kritikát: elég balhés személyiségű játékosok vannak nálunk, simán benne van, hogy pár elkezdi nem tisztelni Morrist, mivel le lett fokozva. A másik oldal meg az, hogy eddig is jól értett az ilyen emberek nyelvén, így nem lesz ebből gondja.Deny
Ez volt az első gondolatom, hogy DC nek maradhatna, de annyira utópianak tűnik, hogy én se hittem el 😀 Sztem a második verzió lenne valószínűbb.. Kétlem, hogy kinyílna a játékosok csipája, ha lefokoznák. Mindenesetre érdekes szituáció lenne az biztos!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
De kérdés hogy ki lesz a HC, ha vége az idénynek??D11
Draftig úgyis eldől és mi is okosabbak leszünk.
Ma pár helyen olvastam, elvileg megy az egyezkedés már, hogy Morris lefokozódik DC-nek, és jön O# szemléletű HC. Egyik oldal fogalmazta meg ezzel kapcsolatban a fő kritikát: elég balhés személyiségű játékosok vannak nálunk, simán benne van, hogy pár elkezdi nem tisztelni Morrist, mivel le lett fokozva. A másik oldal meg az, hogy eddig is jól értett az ilyen emberek nyelvén, így nem lesz ebből gondja.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Szvsz ezen meglepődtem, egy gyengébben sikerült év miatt a tavalyi után??? Így nehéz építkezni. Megérteném ha mondjuk öt-hat év óta dolgozna ugyan így de ez a harmadik idénye csupán. Kicsit sztem ráültek a HC fire lóra, a háromból egyedül Sparanot értem mind Haley-nek mind Morrisnak adtam volna időt. Persze ti láttátok a meccseket lehet ennyire kilátástalan volt a csapat játéka.dande
Minden bizonnyal a FO jól látja, amit a fanok és én is mondogatok: a tavalyi év volt átlagon felüli, nem az idei átlagon aluli. Szerintem komoly változási lehetőség/hajlandóság nincs Morrisban, és Freeman képességei, finom szólva is megkérdőjeleződtek. Úgy érzem, ahogy az előttem szólók: tervben van egy új QB draft, és gondolom az új QB-hoz, új HC jár, amiben lássuk be, van némi logika.
Egyébként nem is biztos, hogy RG3 kijön, és az sem biztos, hogy ő fog kelleni, lesznek még azért jó QB-k idén. Arról nem is beszélve, hogy ha Manning felépül, lehet majd alkudozni a Colts-szal. 😊Gyurma Pappa
Mondjuk ha megnézzük az utolsó 2 QB draftunkat, hogy milyen típusú irányítók voltak azért nincs rossz esély Griffinre se. Ha nem RG, akkor én Tannehillnek is örülnék. Paytonnak csak akkor, ha jönne mögé egy egy tehetséges fiatalis! De kérdés hogy ki lesz a HC, ha vége az idénynek??
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Szvsz ezen meglepődtem, egy gyengébben sikerült év miatt a tavalyi után??? Így nehéz építkezni. Megérteném ha mondjuk öt-hat év óta dolgozna ugyan így de ez a harmadik idénye csupán. Kicsit sztem ráültek a HC fire lóra, a háromból egyedül Sparanot értem mind Haley-nek mind Morrisnak adtam volna időt. Persze ti láttátok a meccseket lehet ennyire kilátástalan volt a csapat játéka.dande
Minden bizonnyal a FO jól látja, amit a fanok és én is mondogatok: a tavalyi év volt átlagon felüli, nem az idei átlagon aluli. Szerintem komoly változási lehetőség/hajlandóság nincs Morrisban, és Freeman képességei, finom szólva is megkérdőjeleződtek. Úgy érzem, ahogy az előttem szólók: tervben van egy új QB draft, és gondolom az új QB-hoz, új HC jár, amiben lássuk be, van némi logika.
Egyébként nem is biztos, hogy RG3 kijön, és az sem biztos, hogy ő fog kelleni, lesznek még azért jó QB-k idén. Arról nem is beszélve, hogy ha Manning felépül, lehet majd alkudozni a Colts-szal. 😊

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
De nem is lett kirúgva, az csak pletyka. A hivatalos álláspont szerint 3 meccsig még ő az edző, de szezon után jelenleg új ember után néznénk.Deny
Jójó az majdnem ugyanaz 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
De nem is lett kirúgva, az csak pletyka. A hivatalos álláspont szerint 3 meccsig még ő az edző, de szezon után jelenleg új ember után néznénk.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Szvsz ezen meglepődtem, egy gyengébben sikerült év miatt a tavalyi után??? Így nehéz építkezni. Megérteném ha mondjuk öt-hat év óta dolgozna ugyan így de ez a harmadik idénye csupán. Kicsit sztem ráültek a HC fire lóra, a háromból egyedül Sparanot értem mind Haley-nek mind Morrisnak adtam volna időt. Persze ti láttátok a meccseket lehet ennyire kilátástalan volt a csapat játéka.dande
Nem én se rúgtam volna ki, de mit mondjak nem érzek így se nagy űrt....


Dungynak vagy Cowhernek örülnék, és Fishernek nagyon nem!! Ti hogy vagytok ezzel?
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szvsz ezen meglepődtem, egy gyengébben sikerült év miatt a tavalyi után??? Így nehéz építkezni. Megérteném ha mondjuk öt-hat év óta dolgozna ugyan így de ez a harmadik idénye csupán. Kicsit sztem ráültek a HC fire lóra, a háromból egyedül Sparanot értem mind Haley-nek mind Morrisnak adtam volna időt. Persze ti láttátok a meccseket lehet ennyire kilátástalan volt a csapat játéka.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Felőlem maradhatna Morris DC-nek 😊 😉 Jöhetne RGIII meg egy jó kis HC! És mindenki boldog lenne.. Kivétel Freeman! Nah jó felébredek!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Előző 5 percben legalább 4 RG3 draftot akaró cikket olvastam, twittert nem is említve. Azonnal be is vethető, de Freeman mellett még pár meccset rá is pihenhet évre.Deny
Igazából minden esély meg van rá. Vicces lenne: Brees-RG3-Cam-Mr. Checkdown 😊 Szép csoport lenne 😊Gyurma Pappa
Hát ja, jelenleg meglepődnék, ha még nyernénk 1 meccset is akár. Dallas ellen esélytelenek vagyunk, várhatólag Falcons nem tétnélkül fog játszani utolsó héten, így ott is. Panthers meg sajnos sokkal jobb csapat jelenleg, mint mi.
4-12-vel pedig elég elől lehet húzni, Colts, Rams, Vikes biztosan előttünk lesz, Browns is szerintem 4-12-vel végez, Miami sérülések miatt szerintem szintán, Jax-Panthers nyer még, Redskins talán. Szóval 1/4-1/8 között lehet húzni.
De ugye az se 100, hogy jön-e Griffin akár idén. (Szerintem igen)
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Előző 5 percben legalább 4 RG3 draftot akaró cikket olvastam, twittert nem is említve. Azonnal be is vethető, de Freeman mellett még pár meccset rá is pihenhet évre.Deny
Igazából minden esély meg van rá. Vicces lenne: Brees-RG3-Cam-Mr. Checkdown 😊 Szép csoport lenne 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
belső infók szerint kirúgták Raheem Morrist...JJ
semmi meglepőt nem találnék benne...

De egyébként ha tényleg fire, akkor a QB draft azonnal sokkal elfogadottabb lehet, elvégre új HC, új QB-t akar lehet majd hozni..Deny
ezen sem igazán lepődnék meg... főleg úgy, hogy szerintem Morris-szal együtt Freeman karrierje is, hát finoman szólva, "lelassulhat"Gyurma Pappa
Előző 5 percben legalább 4 RG3 draftot akaró cikket olvastam, twittert nem is említve. Azonnal be is vethető, de Freeman mellett még pár meccset rá is pihenhet évre.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Legfrissebb infó, hogy hétfőn menesztették, de marad a csapatnál, látszólag továbbra is edző. Közben pedig keresik az új edzőt már, addig Morris vezényel mindent. Neki ez meg azért jó, mert ha ne adj isten nyerünk most 3-at, akkor lesz rá inkább kereset, mint jelenleg.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
belső infók szerint kirúgták Raheem Morrist...JJ
semmi meglepőt nem találnék benne...

De egyébként ha tényleg fire, akkor a QB draft azonnal sokkal elfogadottabb lehet, elvégre új HC, új QB-t akar lehet majd hozni..Deny
ezen sem igazán lepődnék meg... főleg úgy, hogy szerintem Morris-szal együtt Freeman karrierje is, hát finoman szólva, "lelassulhat"

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
belső infók szerint kirúgták Raheem Morrist...JJ
Tegnap este twitter is ettől zengett, de aztán attól, hogy kacsa. Később írtak olyat, hogy 3-ből 2 meccsen jól kell játszani, és 1-et nyerni is kell. Kíváncsi vagyok, ha kirúgták, hova kerül.
De egyébként ha tényleg fire, akkor a QB draft azonnal sokkal elfogadottabb lehet, elvégre új HC, új QB-t akar lehet majd hozni.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
belső infók szerint kirúgták Raheem Morrist...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Priusza van? Ha nincs jövő 7en úgyis kitesszük..
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Roster spot betöltve, Nick Reed, DE érkezett.
2009-es hetedik körös választottról van szó, egykoron az Oregon Ducks csapatát erősítette, onnan draftolta a Seattle. Újoncként minden meccsen aktív volt, 1 sack és 17 tackle lett az eredménye. Tavaly a felkészülés során biztató volt, de a preseason alatt megsérült és el is küldték. Idén kiharcolt magának egy helyet a Chicago 53-as keretében, 7 meccsen kapott lehetőséget, ez alatt 6 szerelést ért el, majd egy hónapja nagyjából elküldték.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
John McCargo, DT --> IR
Jacob Cutera, LB --> IR
Frank Okam, DT --> roster
Nick Grigsby, RB --> cut (PS csapattag volt csak)

Jelenleg van egy üres hely 53-as rosteren és 3 az edzőcsapatban (Black, Carpenter és Grigsby helye üres)
több mint 12 éve
Csifu 223
De én nem temetem, most lesz egy teljes nyara készülni.
Deny
Mindenkinek ugyanannyi ideje volt készülni idén is, jövőre is ugyanannyi lesz, és hát rookie QB-k sokkal jobban játszanak idén, mint Freeman. Mondjuk temetni én sem temetem, de egész jó ötlet lenne egy csapatot varázsolni köré, mert amíg a legtöbb csapat fejlődik a szezon alatt, a Bucs visszafelé lépeget. A védelem brutális, 41 pont egy olyan csapattól, ahol a QB megijed, ha emberek futnak felé? Nyilván nem mindegyik volt offensive TD, meg jó helyről is indulhattak, de a lényegen nem változtat.

Kíváncsian várom, hogy Morris meddig marad a helyén, mert reális esély van arra, hogy 10 vereséggel fejezzék be a szezont, ráadásul mint DC, a védelemért is ő felel.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Én vagyok az egyetlen, aki nem érti ezt a Freeman utálatot?tenorx
Tavaly is mondtam (akkor le lettem hülyézve), messze Freeman a legrosszabb QB sz NFC Southban. Tavaly is az volt, mert ugye tavaly a Panthersnek nem volt igazán QB-ja 😀 Idén megmutatta, hogy igazam van. Nem tudom, hogy lesz-e még jó éve, szerintem továbbra sem, de nem is biztos, hogy kell. Ha lenne egy jó futó játék (nincs), és a védelem mindig úgy játszana, ahogy tud (nem úgy játszik), akkor Josh bőven elég lenne, persze úgy, hogy a OC visszafogja a passzplayeket.

Szerintem senki nem utálja Josh a Bucs szurkolók közül, csak nagy csalódás, a tavalyi év után.