Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Albert Haynesworth szabadügynök lett.....itt a remek alkalom, hogy pótoljuk McCoy-t.
Pénz az van bőségesen, Haynesworth jó DT, csak egy kicsit motiválni kellene.
Jó húzás lenne lecsapni rá gyorsan. 😀MikeInsDale
kívánj még valamit gyorsan 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Cargo kellett ide, ebben a pillanatban el is fogyott az összes jegy egy december 17-ei hazai meccsre, a 'Boys ellen! Igaz, SNF lesz, de így sikeres éve lesz a csapatnak jegyeladás terén, 8 meccs, 3-szor sold out (Colts - MNF, Cowboys - SNF, Bears - London)
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
McCargo se rossz a padot bírnifogja remélem! Albert nem hiszem hogy ide jönne..
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Albert Haynesworth szabadügynök lett.....itt a remek alkalom, hogy pótoljuk McCoy-t.
Pénz az van bőségesen, Haynesworth jó DT, csak egy kicsit motiválni kellene.
Jó húzás lenne lecsapni rá gyorsan. 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Érkezett DT, John McCargo személyében. Anno elsőkörös volt 2006-ban a drafton, elég sérülékeny (IR listás lett 2006ban és 2008ban). Nyáron már volt itt, 2 előszezon meccset játszott, volt 2 sackje is, meg olyan 3-4 tackle meccsenként.

Szerk: 7 tackle 2 meccsen, és csak 1 sack
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
McCoy hivatalosan is IR már. Ezzel jelenleg kettő egészséges DT van rosteren (Brian Price és Roy Miller), míg Frank Okam sérülésből épülget fel. Amint D11 is írta, mély a védőfal, így Bennett, Bowers vagy akár George Johnson is be tud húzodni középre. Ennek ellenére Morris már megerősítette, egy DT érkezése nem elképzelhetetlen a héten.

Más roster változás is volt, Chad Spann (RB) és Zane Taylor (T) ki lett vágva az edzőcsapatból.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
McCoy hivatalosan is out for season! Morris már mondta, nem feltétlen jön új DT, tud Bennett, Bowers is pl. középen játszani, de jönni fog valaki IR miatt helyére (IR-re még nem került fel Gerald).Deny
Van elég DL-ünk csak megoldjuk házon belül, vannak aggasztóbb problémák is! Annyira kétarcúak vagyunk, mint Romo. Idén még az Offenseünktől nem láttam semmi biztatót, amikor stat alapján jók voltunk akkor is kulcsplayeknél mákunk volt, de az átütő erő hiányzott! Freeman egy kalap fos, ha így folytatja a szezont... lehet nem ártatna húzni egy QB-t is Mindent nem lehet az elkapókra húzni! Ja az offensive coordinátorunkat is jó picsán kéne rúgni! KB ennyi jut eszembe most! Ja és a vasárnapi mistackleparádéról nem is beszélek, csak a zebrák tartottak minket meccsbe!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
McCoy hivatalosan is out for season! Morris már mondta, nem feltétlen jön új DT, tud Bennett, Bowers is pl. középen játszani, de jönni fog valaki IR miatt helyére (IR-re még nem került fel Gerald).
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
hát szomorú vagyok, hogy nem jött össze valami meglepetés, de ez a legkevesebb, sajnos az egész csapat játéka borzalmas volt körülbelül 1-2 jó megmozdulástól eltekintve. Főleg az lepett meg, hogy egy Saints így szétfussa őket 😕 Pierre Thomas TD-je(ha jól emlékszem ő futott az endzone-ból) is katasztrófa volt, ilyen missed-tackleket rég láttam :/ örülnék ha odaaérnének valami csoda folytán wild-card helyre, vagy ha nem, akkor draftoljunk normálisan 😊


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A futások kinyírtak minket, illetve továbbra is kéne elkapó.
McCoy pedig egyre nagyobb léptekkel halad a bust szócska felé, most úgy néz ki egész évre kidőlt.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szeressük a "tipikus" Bucs játékosokat! 😊D11
Csapat mégse, David Sims már röpült is. Helyére Andrew Economos érkezett, PuP-ról. Ő ugye LS, kis erősödés várható csak vele ST-be. Yount (eddigi LS) jól adta snapeket, de blokkolásban, tackleben elég gyér, Economos meg jó kis fizikális ilyen téren.


Injury jelentés:
Okam biztosan nem játszik, mint ahogy Zuttah sem. Többiek közül van egy rakás probable, de mindenki elvileg bevethető lesz, még a Saints által jelentett Freeman is 😊
Túloldalt Ingram nem fog játszani, Vilma meg erősen kérdéses. Ellenben Ivory visszatért és fog.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Szeressük a "tipikus" Bucs játékosokat! 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Volt egy szabad roster spot, ide érkezett David Sims, S. Tavaly jelentkezett draftra, nem vitték el, Giantsnél volt előszezonban, nem lett roster tag. Tipikus Buccs játékos, problémás volt már egyetemen is (ezért anno Oklahomáról ment Iowa State egyetemre). Foci képességei elvileg annyira nem rosszak, de inkább project még, meg tud visszahordani is.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Sűrű köszönetnyílvánításunkat a Ramses topicban róhatjuk le! Jól fog ez még jönni a végén!D11
Jelenleg én inkább annyira nem örülök annak, szerintem a Saints ezután kegyetlenül büntetni akar, és sajnos mi fogunk most éppen hozzájuk menni. Ennek ellenére, ha komolyak a rájátszás álmok, most is nyerni kell!Deny
Ha jövő 7en nyerünk akkor odaérhetünk a végére 11-5 meglehet! 😀 Atlantának nagyon a jó a sordolása nekik 11-5 lazán meglesz, sztem a tavalyi 10-6 idén se lesz elég 😕 A csoport riválisok elleni meccsek nagyon kellenek, és akkor a GB ellen akár ki is kaphatunk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sűrű köszönetnyílvánításunkat a Ramses topicban róhatjuk le! Jól fog ez még jönni a végén!D11
Jelenleg én inkább annyira nem örülök annak, szerintem a Saints ezután kegyetlenül büntetni akar, és sajnos mi fogunk most éppen hozzájuk menni. Ennek ellenére, ha komolyak a rájátszás álmok, most is nyerni kell!
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Sűrű köszönetnyílvánításunkat a Ramses topicban róhatjuk le! Jól fog ez még jönni a végén!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tanard Jackson kapott egy éves szerződéshosszasítást.
Idén így 1.45 millió dollár, jövőre pedig 2 millió dollár alapfizetés illeti, ami kissé előrelépés, pár napja még csak idénre járt neki 600ezer. Persze, elmondták a szokásos sablon szöveget is, látjuk a pozitív változást, ezért mertük 2012-es szezonra is magunkhoz láncolni, hiszünk benne. Valójában csak az egy éves eltiltása ellenére is a csapat legjobb FS-je, és a karakterek problémák meg le vannak szarva 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Meg is van az új futó, Mossis Madu jött fel a Ps-ből.
Illetve eddigi LS, Christian Young waiver, PuP-ról jön vissza Andrew Economos.

Morris szerint amúgy Blount fog kezdeni már a Saints ellen.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Earnest Graham IR-re került.vassadi
Van 2 hete Blountnak. Lumpkin backupba elég, de valaki azért jönni fog.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Earnest Graham IR-re került.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor ide is mert több kép készült a hazaiakról tekintve,hogy az ágyúk felett ültünk és a végére már nem nagyon volt fotózni téma...

https://picasaweb.google.com/113485859139483326682/Nfl2011

több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Negyedik negyedre értem csak haza, az már annyira nem volt szörnyű, kb. két dolog miatt nem lett comeback:
- Talib ujja rossz helyen járt, amikor Barber nagyot játszott
- Nem hazai pályán volt a csapat (és igen, komolyan gondolom, de nem csak én, rengeteg Buccs fanatikus, szakiró, hogy ez a Raymondban meg lett volna)

Bővebben hamarosan, délután újranézem egész meccset.Deny
Hat nem tom, van benne valami, sajnos a 78,000 nezo minimum 60%-a Bears fan volt... :/ De azert igy is jo meccs volt, az elmeny felejthetetlen, mondjuk egy Bucs comeback winnek jobban orultem volna 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
Inez 9
Nem is volt olyan rossz..
Végül is csak egyetlen TD hiányzott, ha így nézem, akkor nem drámai vereség kikapni egy eddig veretlen csapattól.
A FB- on sokan szidják, sokan bátorítják a Bucs- ot:

http://www.facebook.com/tampabaybuccaneers/posts/10150430247704595


Mindenesetre jobban jártunk, mint az Indiana. Őket tegnap brutálisan elverték..

"...Harcolok foggal, körömmel. Az Élettel, a Halállal..."
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Negyedik negyedre értem csak haza, az már annyira nem volt szörnyű, kb. két dolog miatt nem lett comeback:
- Talib ujja rossz helyen járt, amikor Barber nagyot játszott
- Nem hazai pályán volt a csapat (és igen, komolyan gondolom, de nem csak én, rengeteg Buccs fanatikus, szakiró, hogy ez a Raymondban meg lett volna)

Bővebben hamarosan, délután újranézem egész meccset.
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
rossz még nézni is 😕