Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Freeman óriási visszaesés, ezt tartom. Most is a Youbuty pick előtt mit akart, az nagy kérdés. Vannak gondok támadófalban, elkapók sem az igaziak, futás sem nagyon szokott menni, ennek ellenére néha érthetetlen döntéseket hoz. De én nem temetem, most lesz egy teljes nyara készülni.

Amúgy újabb challanget pipálhatunk ki, sikerült 14-0-ról kikapni 41-14-re...
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Én vagyok az egyetlen, aki nem érti ezt a Freeman utálatot?tenorx
Majdnem minden Bucs meccset megnéztem idén élőben vagy felvételről, és rosszul vagyok, hogy egy értelmes megmozdulása nem volt egész évben, 3 negyed alvás 4edik kapkodás... Ha soccer lenne azt mondanám, hogy egy egyeneset nem tud rúgni a labdába.. 😕 Szomorú, de nem franchise QB, ez egyértelmű! Jó arc, meg bírjuk, meg tavaly volt egy jó éve, de nem tennék rá pénzt, hogy azt az évet valaha megismétli! Nem utálom, de haragszok rá (is)! Szerintem fejben kevés a srác.. Buta!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én vagyok az egyetlen, aki nem érti ezt a Freeman utálatot?
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Josh egész héten kérdésesJanek
Ő maga egy nagy kérdőjel...D11
idén igen

vagy tavaly volt az...Janek
😀 Nah jah!
OFF: Hozzuk el a friss Heisman győztest 😀 Szerintetek kijön a draftra? Vagy marad még egy évet hogy 1/1 legyen? És tényleg biztos, hogy Luck lesz az 1/1 idén, ha esetleg kijönne RGIII? Luck készebb játékos mondjuk 😊
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Josh egész héten kérdésesJanek
Ő maga egy nagy kérdőjel...D11
idén igen

vagy tavaly volt az...

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Josh egész héten kérdésesJanek
Ő maga egy nagy kérdőjel...
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Josh egész héten kérdéses

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahmad Black felkerült active rosterre a PS-ünkből T. Crowder helyére! Jah és Crowder -> IR!D11
Big Al, és Freeman játéka pedig kérdéses vasárnapra:
http://www.bigcatcountry.com/2011/12/9/2624392/nfl-injury-report-buccaneers-jaguars-12-9
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ahmad Black felkerült active rosterre a PS-ünkből T. Crowder helyére! Jah és Crowder -> IR!
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Freeman egyre több gyakorlatot végez el edzéseken, igaz még limitált azért. Várhatólag csak meccsnapon dől el, ki kezd, bár Morris hajlamos előre bejelenteni az ilyeneket.
Aqib Talib egész évben hamstring (szerű) sérüléssel játszott, jelentette be egy csapathoz közeli forrás ma, tegnap volt MRI-n, eredményekre vár a csapat egyelőre, szinte biztos, hogy hétvégén nem játszik. Szerencse, hogy Biggers egyre jobb, Jax WR corps ellen nyugodtan kezdhet is.
Nem edzett szerdán: Haynesworth, Lee, Crowder, Stocker és Winslow sem.
Azaz Bennett újra edzett, ráadásul teljes értékű edzésmunkát végzett tegnap már. De Morris már bejelentette, ha Bennett játszik is, Bowers akkor is kezdeni fog.Deny
Bowers nagyon tetszett az előző meccsen!D11
Egyik Buccs oldalon lehetett szavazni Panthers ellen legjobb D playre, 5 lehetőség: Bowes-Clayborne sack, Bowers sack, Bowers TFL, Bowers TFL, Bowers TFLDeny
Ja az egyik D. Willams Tackle elég sok szavazatot kapott, de nem találtam róla videót pedig kerestem nagyon! A meccset néztem de erről lemaradhattam mert szoptam a streammel :S
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Freeman egyre több gyakorlatot végez el edzéseken, igaz még limitált azért. Várhatólag csak meccsnapon dől el, ki kezd, bár Morris hajlamos előre bejelenteni az ilyeneket.
Aqib Talib egész évben hamstring (szerű) sérüléssel játszott, jelentette be egy csapathoz közeli forrás ma, tegnap volt MRI-n, eredményekre vár a csapat egyelőre, szinte biztos, hogy hétvégén nem játszik. Szerencse, hogy Biggers egyre jobb, Jax WR corps ellen nyugodtan kezdhet is.
Nem edzett szerdán: Haynesworth, Lee, Crowder, Stocker és Winslow sem.
Azaz Bennett újra edzett, ráadásul teljes értékű edzésmunkát végzett tegnap már. De Morris már bejelentette, ha Bennett játszik is, Bowers akkor is kezdeni fog.Deny
Bowers nagyon tetszett az előző meccsen!D11
Egyik Buccs oldalon lehetett szavazni Panthers ellen legjobb D playre, 5 lehetőség: Bowes-Clayborne sack, Bowers sack, Bowers TFL, Bowers TFL, Bowers TFL
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Freeman egyre több gyakorlatot végez el edzéseken, igaz még limitált azért. Várhatólag csak meccsnapon dől el, ki kezd, bár Morris hajlamos előre bejelenteni az ilyeneket.
Aqib Talib egész évben hamstring (szerű) sérüléssel játszott, jelentette be egy csapathoz közeli forrás ma, tegnap volt MRI-n, eredményekre vár a csapat egyelőre, szinte biztos, hogy hétvégén nem játszik. Szerencse, hogy Biggers egyre jobb, Jax WR corps ellen nyugodtan kezdhet is.
Nem edzett szerdán: Haynesworth, Lee, Crowder, Stocker és Winslow sem.
Azaz Bennett újra edzett, ráadásul teljes értékű edzésmunkát végzett tegnap már. De Morris már bejelentette, ha Bennett játszik is, Bowers akkor is kezdeni fog.Deny
Bowers nagyon tetszett az előző meccsen!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Freeman egyre több gyakorlatot végez el edzéseken, igaz még limitált azért. Várhatólag csak meccsnapon dől el, ki kezd, bár Morris hajlamos előre bejelenteni az ilyeneket.
Aqib Talib egész évben hamstring (szerű) sérüléssel játszott, jelentette be egy csapathoz közeli forrás ma, tegnap volt MRI-n, eredményekre vár a csapat egyelőre, szinte biztos, hogy hétvégén nem játszik. Szerencse, hogy Biggers egyre jobb, Jax WR corps ellen nyugodtan kezdhet is.
Nem edzett szerdán: Haynesworth, Lee, Crowder, Stocker és Winslow sem.
Azaz Bennett újra edzett, ráadásul teljes értékű edzésmunkát végzett tegnap már. De Morris már bejelentette, ha Bennett játszik is, Bowers akkor is kezdeni fog.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Kéne WR, QB, CB, LB, OL és DT 😀 Van olyan poszt amit nem soroltam fel? 😀😀😀 Nem kéne Norv.. És csak azért verjük meg a Jaguarst, mert nálunk is impotensebb az offensük.. Bár tartok tőle, hogy MJD így is szétszedhet minket! 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Freeman még nem dobált a héten, de egyre jobban érzi magát, szerinte realisztikus azt célként kitűzni, hogy vasárnap tudjon játszani. Szerintem meg idén már mindegy, játszhat Josh Johnson, Jaguars védelmét úgyis kemény dió lesz feltörni, igaz, már ők se olyan jók, mint év elején.Deny
A secondarynk főleg CB poszton egyenesen borzalmas(lásd Chargers meccs). Ha Lowery nem játszat FSben, ott is lehetnek problémák, bár mondjuk kíváncsi lennék Prosinksi milyen teljesítményt nyújtana 1 teljes meccsen.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Norv lehet hogy állatot csinálna Freemanből, de ahhoz kéne neki 1 idény, hogy installálja a rendszerét. Én bírnám itt amúgy.szaba
Én is 😊
Amúgy Freeman kicsit idén olyan volt, mint Vick. Futni tudna, de nem fut, mert azt mondták neki, pocket QB-sat kell játszani idén. Pedig valamelyik meccsen simán kifejelte év elején az érkező CB-t/S-t. 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Norv lehet hogy állatot csinálna Freemanből, de ahhoz kéne neki 1 idény, hogy installálja a rendszerét. Én bírnám itt amúgy.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Freeman még nem dobált a héten, de egyre jobban érzi magát, szerinte realisztikus azt célként kitűzni, hogy vasárnap tudjon játszani. Szerintem meg idén már mindegy, játszhat Josh Johnson, Jaguars védelmét úgyis kemény dió lesz feltörni, igaz, már ők se olyan jók, mint év elején.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja, és Norv Turner OC-nek 😊Csifu
Mindig ha Norv Tuner leigazolása szóba kerül valahol, eszembe jut ez: 😊
http://www.bangcartoon.com/2007/norvaway.htm
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Deny, ha mondjuk lesz egy 1/5-ös cetlink húznál irányítót?D11
Nem. Ezer más gond van, igazából simán letrade is lehet belőle, mert azonnal korai pickek közül max nekünk elit elkapó kellene, Mike Williams ugyan mutatott elmúlt meccseken végre valamit, de összességében ő kevés, a Benn-Parker duó meg backup, nem kezdő szint. Mindenképpen kell majd egy jó futó is, Blount állat, de néha hajlamos eltűnni, mögötte meg nincs senki.
Szívem szerint DT-t is húznék, de előző két drafton oda előttünk 4 korai picket, nem kéne, de McCoytól nagy robbantás kéne már végre. Jó, tény, minket hatványozottan hátrlátatott az offseason kiesése, egy fiatal csapatnál sokkal jobban kell a felkészülés, mint egy évek óta együtt játszó gárdánál.
Szerintem Morris marad, butaság is lenne már elzavarni, így Freeman is. De irányító lesz húzva a drafton, ebben elég biztos vagyok, olyan 3-4. körben, kell nekünk Freeman mögé veterán backup, Josh Johnson menni fog, és jöhet egy fiatal is így.
több mint 12 éve
Csifu 223
Deny, ha mondjuk lesz egy 1/5-ös cetlink húznál irányítót?D11
Szerintem max akkor lenne erre esély, ha kirúgják előtte Morrist és Dominikot is. A védelmet kellene inkább rendbe tenni, meg talán egy DeSean Jackson-féle elkapó kellene csak kevesebb problémával. Ja, és Norv Turner OC-nek 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Deny, ha mondjuk lesz egy 1/5-ös cetlink húznál irányítót?D11
Minek? Sokkal nagyobb gondok vannak itt.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Deny, ha mondjuk lesz egy 1/5-ös cetlink húznál irányítót?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, visszatértem, igaz teljes meccset nem láttam, de az biztos, hogy Freeman tavaly kibaszott jó volt, idén átlag alatti. Johnson remélem kap még egy meccset, idei évnek mindegy, jövőre legalább a csoport utolsókkal játszhatunk.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Azért a tegnapi meccsből két dolog lejött! Az egyik, hogy Bowers kurva nagy húzás volt a második körben.. Mondjuk ezt tudtuk eddig is, de most már bizonyít is! A második, hogy Johnson se nem jobb se nem rosszabb, mint Freeman! Ez pedig egyet jelenthet csak! Nem ártana egy QB pick a draftot! Túl sok jó QB jön ki, ahhoz hogy megtehessük azt, hogy nem húzunk! Ha így haladunk ráadásul még lesz is benn pár jó alapanyag (elképzelhető hogy 5dikként húzunk)...